ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Qcu20 2017-09-17, 1:54 pm

Nie chcę, żebyście pomyśleli, że chwalę chłopaków po przegranym meczu....ale to był naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu. Takie Zagłębie chcę oglądać, grające piłką, efektowne, atakujące. Absolutnie nie przeszkadza mi wynik 1:3, ponieważ nie można odmówić im było ambicji czy nawet umiejętności. Byli lepsi. Nie wpadło do sieci, to co miało wpaść w pierwszej połowie i tyle. Wszystkie stracone bramki z winy obrońców. Przy pierwszej i trzeciej straconej bramce należało taktycznie sfaulować na środku boiska nawet kosztem żółtej kartki i tyle, tymczasem pozwoliliśmy im grać. Na takie bramki jak ta trzecia strzelona przez Ryczkowskiego ---> czapki z głów.
Druga bramka, a chwilę później stracona trzecia podcięła skrzydła i było wiadomo, że będzie porażka.

Dla mnie brakuje takiego....DUDKA w środku pola. Z Nowakiem tworzyliby super duet. Dudi zawsze potrafił przytrzymać piłkę i jakimś niekonwencjonalym prostopadłym podaniem stworzyć dobrą okazję bramkową.

Ale wolę takie mecze, niż nawet wygrana 1:0 po czymś czego meczem nie da się nazwać i czymś czego nie da się oglądać.
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez maniek-75-75 2017-09-17, 8:33 pm

Qcu20 napisał(a):Ale wolę takie mecze, niż nawet wygrana 1:0 po czymś czego meczem nie da się nazwać i czymś czego nie da się oglądać.

browar :)
Qcu20 napisał(a):
Dla mnie brakuje takiego....DUDKA w środku pola.

i kolejny browar :)
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Qcu20 2017-09-17, 11:15 pm

maniek-75-75 napisał(a):
Qcu20 napisał(a):Ale wolę takie mecze, niż nawet wygrana 1:0 po czymś czego meczem nie da się nazwać i czymś czego nie da się oglądać.

browar :)
Qcu20 napisał(a):
Dla mnie brakuje takiego....DUDKA w środku pola.

i kolejny browar :)


Każdy wieczór mam wolny, także .... :D
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez patrios91 2017-09-20, 8:45 am

Qcu20 napisał(a):Dla mnie brakuje takiego....DUDKA w środku pola. Z Nowakiem tworzyliby super duet. Dudi zawsze potrafił przytrzymać piłkę i jakimś niekonwencjonalym prostopadłym podaniem stworzyć dobrą okazję bramkową.

Jak na razie nie mamy stoperów, a sytuacje jakieś się tworzą, więc potrzeba raczej takiego Matusiaka, który będzie odciążał nasze "słupy telegraficzne" już na 30 metrze.
Dlaczego Nuno nie gra? Według Dudka jest za słaby? Nie! Tutaj o dziwo Dudek wykazuję się mądrością. Świadom tego, że Nuno jest piłkarzem grającym mocno do przodu i po kontuzji nie będzie w stanie latać od pola karnego do pola karnego, daję mu spokojnie czas na dojście do pełnej dyspozycji. Mając słupy zamiast stoperów boczni obrońcy muszą zapiepszać za dwóch co w przypadku Nuno jeszcze nie jest możliwe.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników