ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Adam1906 2017-09-14, 5:30 pm

Obrazek

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Sobota 16 września 2017r. godz. 18:00


Emocje po meczu z GKS-em Katowice jeszcze nie opadły, a w naszych myślach już kolejny pojedynek. W sobotę na Stadion Ludowy w Sosnowcu przyjedzie Chojniczanka Chojnice.

Rywal, który w ostatnim czasie - co tu dużo mówić - zwyczajnie nam nie leżał. Aktualnie trenerem Chojniczanki jest Krzysztof Brede, w obecnym sezonie jego podopieczni przeplatają bardzo dobre spotkania z dość przeciętnymi. Po 8 kolejkach drużyna z województwa pomorskiego zajmuje czwartą lokatę w tabeli z dorobkiem piętnastu punktów. Nasi najbliżsi goście w rozgrywanym sezonie trafiali do sieci przeciwnika szesnaście razy, tracąc przy tym osiem bramek, a więc do tej pory są oni najbardziej bramkostrzelną ekipą w lidze.

Zagłębie Sosnowiec z Chojniczanką w walce o ligowe punkty mierzyło się do tej pory dziesięciokrotnie. Bilans spotkań wygranych jest na korzyść sobotniego rywala. Chojnice pięć razy sięgały po pełną pule punktów, dwa razy padł remis, a tylko trzy mecze padły łupem sosnowiczan i było już to dość dawno.

W ostatnim sezonie zmierzyliśmy się dwa razy, zawody w Chojnicach, jak i w Sosnowcu, kończyły się remisami, chociaż emocji nie brakowało. Na inaugurację ligi pojechaliśmy na gorący teren oddalony od Zagłębia Dąbrowskiego o niespełna 500 kilometrów, gdzie po bardzo ciężkiej walce padł remis 2:2, mimo iż to my prowadziliśmy po pierwszej połowie. W rundzie rewanżowej - choć jeszcze jesienią - przy Kresowej również prowadziliśmy za sprawą bramki Vamary Sanogo, niestety pech chciał i w końcówce stan zawodów wyrównał Jakub Biskup wykorzystując rzut karny.

Ostatnie zwycięstwo sosnowiczanie przeciwko Chojniczance zanotowali w sezonie 2015/16, wówczas na Stadionie Ludowym podopieczni trenera Artura Derbina zgarnęli trzy punkty wygrywając 2:1. Wszystkie trzy gole zostały zdobyte w pierwszej połowie, autorami byli: Łukasz Matusiak oraz Michał Fidziukiewicz, natomiast dla Chojnic trafił świętujący ostatnio swój jubileusz Paweł Zawistowski, który dla klubu tego rozegrał już 101 spotkań.

Kup bilet na najbliższe mecze! W sobotę gramy z Chojniczanką, a tydzień później, również na Ludowym z Wigrami Suwałki. Trwa przedsprzedaż biletów - więcej informacji TUTAJ - przypominamy w dniu meczu wejściówki są droższe!

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-14, 6:03 pm

No cóż zainfekowany jestem optymizmem po tym jak widzę jak przyjęła
drużyna trenera D.Dudka - to dobry znak - to świadczy że jest przysłowiowa
chemia między drużyną a trenerem.
Mam takie spostrzeżenie że trener Dudek pracując w Zagłębiu chciały aby
w Klubie w codziennym funkcjonowaniu respektowane było motto sprawdzone
a brzmi następująco: YOU WILL NEVER WALK ALONE - domyślam się że o słuszności
a i prawdzie tej myśli przekonał się praktykując w klubie za granicą.
Mecz w najbliższą Sobotę z Chojniczanką - to będzie zupełnie inne spotkani
w sensie gry niż to z GKS - nasza drużyna będzie grała lepiej piłkarsko i widowiskowo
mój typ - wygramy mecz skromnie 1-0 no może 2-0.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez patrios91 2017-09-14, 6:31 pm

Chojnice na wyjeździe nie istnieją, a my jesteśmy na fali wznoszącej. Vamara pierwszy skład i jazda. O ile jest w pełni gotów na 90 minut. ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez zag23 2017-09-15, 3:57 pm

Czeka nas bardzo ciezki mecz, takie bledy jak z pierwszej polowy tym razem moga zakonczyc sie strata bramki dlatego obstawiałbym remis w tym meczu. Po drugie nasi moga pasc kondycyjnie. Pogoda: pochmurnie/lekki deszcz


Do boju Zagłebie!!! Sanogo za Lewickiego, Milewski za Łuczaka
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez xenon 2017-09-15, 4:04 pm

teraz seria samych zwycięstw do końca jesieni bo wiosna nam nie leży ostatnich czasach
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tomcjo 2017-09-15, 4:14 pm

Też mam objawy tej strasznej choroby . Kibicozy Zagłębiozy . I od razu zacząłem patrzeć ile mamy punktów straty . Na szczęście bęcki z Chojniczanka skutecznie nas wyleczą z mrzonek . Bedzie 1-3 .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez xenon 2017-09-15, 4:27 pm

ja stawiam 4:1 dla naszych wyjadaczy
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez bolo73 2017-09-15, 4:28 pm

A wg mnie będzie iks :)
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez novack 2017-09-15, 4:31 pm

Widziałem dzisiaj część treningu, Vamara jest z innej bajki w porównaniu z resztą napastników. Jeśli wystarczy mu pary, to od pierwszej minuty, ale jeśli są zaległości, to niech Lewy zmęczy obrońców, a Vamara w pół godziny zrobi rzeź!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez maniek-75-75 2017-09-16, 9:53 am

stawiam spokojne 2:0
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez August 2017-09-16, 11:18 am

Mecz, który moim zdaniem może rozstrzygnąć o co będziemy grać przynajmniej tej jesieni. A będzie z pewnością zdecydowanie ciężej niż z cieniutką Gieksą. Mimo wszystko wierzę w kolejny progres gry w porównaniu z ostatnim spotkaniem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez xenon 2017-09-16, 1:25 pm

dla mnie ujowy początek nie ma znaczenia zabrskie odpaliły i nikt ich nie moze zatrzymać, z nami będzie podobnie...
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez xenon 2017-09-16, 2:52 pm

Nie wiem czy ktoś pamięta, a może to mi się śniło ale swego czasu z biletem była gazetka z informacjami o wydarzeniu, statystyki, historia i takie tam, może by do tego klub powrócił? podnieść cenę biletu o 1 zł lub 2 i będzie ok.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tomcjo 2017-09-16, 3:56 pm

Za Baczyńskiego była . Czarno biała a potem kolorowa ale nie pamietam chyba płatna . Zawsze brałem choc nie ma co idealizować . Składy , jakiś wywiad i komentarz . Niestety zniknęła a programy meczowe to tradycja .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez xenon 2017-09-16, 4:02 pm

takie gazetki powinny być w kazdym środku publicznego transportu,żeby reklamować mecz.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników