Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez mason 2017-09-09, 5:22 pm

Tytuł frajera sezonu 2016/2017 dla Zagłębia Sosnowiec w pełni zasłużony. Jak widać po wynikach w tym sezonie i jak one padają może nam tylko sugerować że idą jak burza aby ten tytuł obronić!

A poza tym dzisiaj Smyła chodzi nawalony po Opolu i pokazuje środkowy palec w kierunku Sosnowca! Jak Wam się to podoba?
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec


Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez patrios91 2017-09-09, 5:36 pm

Spokojnie panowie. Dajcie Dudkowi spokojnie popracować. Nie spodziewam się rewelacji w tej rundzie. Wiadomo kto przygotowywał zespół do sezonu i jak wygląda motorycznie i taktycznie. Czas, czas, czas, potem czystki zaciągu Banasika i można cokolwiek wyrokować.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez xenon 2017-09-09, 5:44 pm

Smyła moze w Sosnowcu się nie sprawdził bo zespół nie potrafił odpalic ale nikt mi nie powie, że fizycznie Derbinowi dobrze przygotował zespół,grali do 95 minuty na całego.Dudek nic nie osiągnie z tym zespołem,a dawanie czasu to tylko wymówka, wszędzie jest tak, gdy y przychodzi nowy trener to zespół odpala na kilka kolejek, a u nas? lipa.bedziemy walczyć o utrzymanie, a najwyzej osiągniemy spokojny byt w 1 lidze. To będzie jeden z nudniejszych sezonów...
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez jackie57 2017-09-09, 5:48 pm

Kto odpowiada za wymianę składu z lepszego na gorszy w tym sezonie i tym samym za dołowanie Zagłębia?
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez xenon 2017-09-09, 5:51 pm

dość, że ściągamy zawodników z youtybe lub tych co nawet do rezerw Legii się nie łapią to jeszcze wyrabiamy nazwiska trenerom, którzy z trenerką maja tyle wspólnego co ja z kasą w biedronce.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-09, 5:54 pm

Dostałem kopa w Opolu w ostatnim momencie meczu ale to tak już jest
ta bestia football jest złośliwa - jak nie wykorzystujesz swoich szans to
dostajesz kopa.
Mam zastrzeżenia do ustawienia drużyny - z uporem maniaka będę mówił
Łuczak na ławę - lewa strona Portugalczyk a prawa Wrzesinski lub inny
grajek - w przedzie gramy Lewicki + Sanogo
Nie wiem co z rozgrywaniem - brakuje mi sensownego rozgrywacza.
Szkoda punktów i tyle - do Srody
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez xenon 2017-09-09, 6:01 pm

"Jeśli zawodnicy będą mieli taki charakter i grali tak, jak w tym meczu, to jestem spokojny o przyszłe wyniki."- no to powiedział co nas czeka, dość wycierania się meczami derbowymi bo nie one składają się na ostateczny bilans. Następny czarodziej co widzi inaczej mecz od kibiców
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez patrios91 2017-09-09, 6:05 pm

xenon napisał(a):Smyła moze w Sosnowcu się nie sprawdził bo zespół nie potrafił odpalic ale nikt mi nie powie, że fizycznie Derbinowi dobrze przygotował zespół,grali do 95 minuty na całego.Dudek nic nie osiągnie z tym zespołem,a dawanie czasu to tylko wymówka, wszędzie jest tak, gdy y przychodzi nowy trener to zespół odpala na kilka kolejek, a u nas? lipa.bedziemy walczyć o utrzymanie, a najwyzej osiągniemy spokojny byt w 1 lidze. To będzie jeden z nudniejszych sezonów...

Jeśli zespół jest kompletnie nieprzygotowany to z czego ma odpalić? Podziękuj Banasikowi. Samodzielne skomponowanie i przygotowanie zespołu przez tego pana jest tragiczne w skutkach. Zespół źle nie zagrał tylko jak zwykle zabrakło skuteczności. I to, że źle nie zagrał to zasługa Dudka. Podsumowując- spokojnie. Dla tych, którzy spodziewają się serii wygranych po zatrudnieniu Dudka - przestrzegam. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, w szczególności w sporcie. Pozdrawiam.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez jackie57 2017-09-09, 6:08 pm

patrios91 napisał(a):
xenon napisał(a):Smyła moze w Sosnowcu się nie sprawdził bo zespół nie potrafił odpalic ale nikt mi nie powie, że fizycznie Derbinowi dobrze przygotował zespół,grali do 95 minuty na całego.Dudek nic nie osiągnie z tym zespołem,a dawanie czasu to tylko wymówka, wszędzie jest tak, gdy y przychodzi nowy trener to zespół odpala na kilka kolejek, a u nas? lipa.bedziemy walczyć o utrzymanie, a najwyzej osiągniemy spokojny byt w 1 lidze. To będzie jeden z nudniejszych sezonów...

Jeśli zespół jest kompletnie nieprzygotowany to z czego ma odpalić? Podziękuj Banasikowi. Samodzielne skomponowanie i przygotowanie zespołu przez tego pana jest tragiczne w skutkach. Zespół źle nie zagrał tylko jak zwykle zabrakło skuteczności. I to, że źle nie zagrał to zasługa Dudka. Podsumowując- spokojnie. Dla tych, którzy spodziewają się serii wygranych po zatrudnieniu Dudka - przestrzegam. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, w szczególności w sporcie. Pozdrawiam.

Zwłaszcza wtedy, gdy wymienia się skład z lepszego na gorszy.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez xenon 2017-09-09, 6:20 pm

przygotować zespół w ciągu miesiąca po takich wymianach to nawet sam Chuck Norris by nie podołał, Dudek nic nie zrobi bo transfery są do żopy i nadal nie mamy napastnika w optymalnej formie.Wszystko jest robione na siłę,aby tylko odnieść sukces bo wybory się zbliżają,a co zrobili? napastnicy, jeden kontuzja, drugi brak paszporty, trzeci przyszedł odzyskac formę po rocznej przerwie i to ma być klub?
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez xenon 2017-09-09, 6:30 pm

teraz można zobaczyć jak Magiera przygotował zespół do sezonu, a jak spisuje się jego poprzednik...znowu wprowadził drużynę do LM. zatrudnijmy słowaka lub czecha na trenera, a nie jakiegoś gościa, który chce mieć CV bo jednak Zagłębie to dalej firma dające wysokie noty
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez Tomcjo 2017-09-09, 6:34 pm

Mamy średnich piłkarzy słabo przygotowanych do sezonu przez trenera popierdułke . Ten sezon jest stracony i tylko możemy mieć nadzieje ze wiosna bedzie lepiej . I bez sensu jest jechanie po trenerze czy piłkarzach . Gieniusz w tym klubie jest tylko jeden i to on bierze cała odpowiedzialność za burdel ktory zrobił .
Przy okazji rezerwy wyłapały trzeciego klapsa w piątym meczu . Jak skrytykowałem rezerwy za przegrany ostatni mecz z Wojkowicami za typowy ostatnio dla naszego klubu brak instynktu zwycięzcy to dostało mi sie ze przesadzam a ze graliśmy osłabieni itp . Te same Wojkowice wygrały pięć na pięć . I nie zdziwię sie jak rezerwy spadną i zostaną zlikwidowane a my usłyszymy bajkę o oszczędnościach itp . Tak zarządza sie spółka akcyjna Zagłębie Sosnowiec na dofinansowaniu z kasy mieszkańców miasta .
A kibice musza sobie przypomnieć stare hasło totalizatora sportowego " milion w środę , milion w sobotę " . Tylko ze w Sosnowcu bedzie bęcki w środę , bęcki w sobotę .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez Schabu 2017-09-09, 6:42 pm

Panowie przejrzyjcie na oczy... ;-(
My naprawdę w tym sezonie gramy o utrzymanie :!:
Z cyganami gramy o tzw.6 punktów bo porażka z nimi może oznaczać pozycję w strefie spadkowej... :redface:
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez jackie57 2017-09-09, 6:44 pm

Ciekawe, bo w poprzednim sezonie rzekomo graliśmy o awans, tylko tak jakoś dziwnie.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Odra Opole -Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:00

Postprzez xenon 2017-09-09, 6:57 pm

przygotowanie drużyny to nie tylko trener, a cały sztab począwszy od prezesa, trener to tylko kozioł ofiarny bo co ma zrobić np , taka barca gdy się wyzbędzie 70% drużyny w lecie, gdzie przerwa jest krótka i zakupi zawodników z internetu.Tak słabej drużyny w Sosnowcu nie było od lat i drugi Dudek może się cicho śmiać z tego co tu się wyprawia.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników