Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do dwóch razy sztuka?)

Postprzez August 2020-04-30, 11:56 pm

(...) 30 czerwca wygasa kontrakt trenera Dariusza Dudka.
Robert TOMCZYK: – Zgadza się, podobnie jak trenera Malinowskiego.

Przedłużenie współpracy to formalność?
Robert TOMCZYK: – Wygasają też kontrakty kilku piłkarzy, ale nie jest ich wielu, bo budowaliśmy zespół z myślą o dłuższej perspektywie, modyfikując podejście do kilku kwestii. W klubie pozmieniało się na plus, dzięki zaangażowaniu prezesa Jaroszewskiego, innych osób. Co do pytania…

Nie będę zdradzał szczegółów rozmów z trenerami czy piłkarzami. Zależy nam, byśmy mieli wewnątrz spokój. Mogę potwierdzić, że rozmowy o przedłużeniu kontraktów już się zaczęły, ale są owiane tajemnicą i dopóki nie dobiegną końca, nie ma co mówić o ich efektach. Zapewniam, że nie siedzimy bezczynnie. Okres przerwy od grania jest naprawdę intensywny. Również dla zawodników. (...) https://sportdziennik.com/robert-tomczy ... ucieszylo/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do dwóch razy sztuka?)

Postprzez turku 2022-12-10, 1:08 pm

Dzięki naszemu ukochanemu zarządowi, mogę odświeżyć temat zamiast zakładać nowy. Ja byłem przeciwnikiem zatrudniania Dudka. Twierdzę , że jest to plucie w twarz kibicom. A Dudek robi z siebie szmatę wchodząc trzeci raz do tej samej rzeki. Bo nie wierzę w jego miłość do Zagłębia.
Ale skoro już jest, to trzeba to zaakceptować i są przed nim mojej strony stawiane znacznie większe wymagania niż przed każdym innym trenerem. Bo skoro wzięliśmy popłuczyny po dwóch poprzednich próbach to teraz powinien wraz ze swoim przyjściem sprowadzić do Klubu jakość znacznie większą niż przeciętny szkoleniowiec z łapanki.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez MirosławaSmyła 2022-12-10, 2:11 pm

Tak, należy postawić mu znacznie wyższe wymagania. Nie wydaje się jednak aby je spełnił ;) a kontrakcik podpisze pewnie najdłuższy jaki się da. Wkrótce będziemy mieć kolejnego wirtualnego trenera na utrzymaniu, gdy właściwym trenerem będzie już ktoś inny.
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez xenon 2022-12-10, 7:48 pm

Ten Dudek to chyba ma ciągłość zatrudnienia w Zagłębiu
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez Tomcjo 2022-12-10, 8:47 pm

„Kundle” mówią ze Zagłębie non stop zmienia trenerów . Przecież to oczywista nieprawda . Od czasu awansu do ekstraklasy na liście płac jest Dudek a miał jedynie przerwy urlopowe oraz szkolenia w dobrych klubach :lol: :lol: :lol:
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez Tom 2023-03-06, 6:33 am

Widzę następcę na horyzoncie :)

Trener krytykował władze miasta Lublina za to, że te wtrącają się w sposób funkcjonowania klubu, a Pawła Tomczyka za tchórzliwą postawę wobec władz miasta. Atmosfera w Motorze od dłuższego czasu była bardzo gęsta, ale to, co stało się po sobotnim meczu z GKS-em Jastrzębie, przeszło wszelkie pojęcie.Motor Lublin wygrał to spotkanie. Wynik jest w tym momencie rzeczą absolutnie drugoplanową. Wszystko zaczęło się od tego, że na pomeczowej konferencji nie pojawiła się rzeczniczka prasowa klubu - Paulina Maciążek. Miała ona zrezygnować z udziału w tym wydarzeniu po tym, jak Goncalo Feio ją zwyzywał. Po meczu na spotkaniu z mediami pojawił się natomiast trener Goncalo Feio, który zdradził, że nie stawi się na jutrzejszej konferencji prasowej. - Powiedziałem już to, co miałem powiedzieć. Niech wypowiadają się inni. Najlepszym sposobem, w jaki się wypowiadam, jest to, co robimy na boisku. Mamy kolejne trzy punkty i gonimy dalej - powiedział trener cytowany przez portal Lublin24.pl. Skandal! Trener uderzył prezesa tacą w głowę! Skończyło się w szpitaluTo, że rzeczniczka prasowa nie pojawiła się na konferencji prasowej z powodu wyzwisk ze strony Feio, zdradził sam Paweł Tomczyk. Trener następnie zarzucił działaczowi, że ten kieruje w jego stronę oszczerstwa. W wyniku tego między oboma mężczyznami miała wywiązać się awantura. 
Dziennikarz TVP Sport, Dominik Pasternak, potwierdził informację, że prezes Motoru znalazł się w szpitalu z rozbitą głową po tym, jak Feio uderzył go tacą. Na głowę działacza będą musiały zostać założone szwy. Ten incydent najprawdopodobniej oznacza koniec Portugalczyka w polskim klubie
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez Tomcjo 2023-03-06, 2:29 pm

Feio jeśli sprawa trafi do sądu może stracić licencje trenerską .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez Adam1906 2023-03-07, 6:11 pm

Tomcjo napisał(a):Feio jeśli sprawa trafi do sądu może stracić licencje trenerską .

"Goncalo Feio? Mega kompetentny, tytan pracy. Po naszym kilkugodzinnym spotkaniu emocjonalnie wiedziałem, że z tym człowiekiem jesteśmy w stanie zajść daleko. Mogę się wypowiadać o nim tylko w superlatywach. Moim zdaniem ta sytuacja jest efektem przemęczenia. Trener Feio pracuje po 20 godzin. W takiej sytuacji człowiek jest wybuchowy, pewnych rzeczy nie wytrzymuje. Ambicja, presja, to wszystko razem spowodowało ten wybuch" - powiedział właściciel klubu Motor Lublin Zbigniew Jakubas... po czym zawiesił na 3 miesiące Prezesa klubu Pawła Tomczyka :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez petromar 2023-03-07, 7:47 pm

"Goncalo Feio? Mega kompetentny, tytan pracy....
jakoś mi nie pasuje za Darka - nie że jako trener - raczej te jego cechy są u nas niepotrzebne :))
Popatrzmy uczciwie - wygląda na przemęczonego gościa, a Dariusz ..? Piękna fryzura , piekny uśmiech......
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez Tomcjo 2023-03-12, 5:24 pm

Pod żadnym pozorem nie zwalniać Dudka . Przenieść do rezerw i nie podarować ani jednego dnia kontraktu . Niech będzie tam asystentem od przeprowadzania rozgrzewki . Gdyby chciał odejść zagrozić wysokim odszkodowaniem i zawieszeniem licencji .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez petromar 2023-03-12, 5:54 pm

Tomcjo napisał(a):Pod żadnym pozorem nie zwalniać Dudka . Przenieść do rezerw i nie podarować ani jednego dnia kontraktu . Niech będzie tam asystentem od przeprowadzania rozgrzewki . Gdyby chciał odejść zagrozić wysokim odszkodowaniem i zawieszeniem licencji .

:niezle: :brawo: :brawo: :brawo: chociaż boję się troszkę bo rozgrzewka jest też ważnym elementem.....
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez Adam1906 2023-03-12, 6:33 pm

Dariusz Dudek napisał(a):- przegrywamy mecz, którego nie powinniśmy przegrać.

Ktoś może wytłumaczyć "trenerowi", że przegraliśmy mecz, bo po prostu byliśmy słabsi? W Tychach ZERO celnych strzałów, dzisiaj JEDEN - w doliczonym czasie gry. Jaja sobie z nas robisz panie Dudek??? :twisted:

Dariusz Dudek napisał(a):- uważam, że to był rywal w zasięgu.

Że k***a co? W naszym zasięgu? To była OSTATNIA druzyna w tabeli!!! Jeżeli ostatnia w tabeli Skra, gdzie od grudnia nie płaci się piłkarzom pensji, jest chyba "w naszym zasięgu", to co mamy myśleć o naszych szansach na utrzymanie?!? :redface:

Więcej nie chce mi się cytować tego specjalisty od giętkich rur... :kiepsko:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez eL-Grego 2023-03-12, 7:19 pm

"Trener" Dudek, ma dużą szansę po raz drugi spuścić dwie drużyny w jednym sezonie... Jest drugi taki?
eL-Grego
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2005-09-18, 12:04 pm

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez wojtaszko 2023-04-08, 7:41 pm

A na urodziny trenerze Dareczku żebyś nie.musial długo się pakować
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Postprzez Diouf39 2023-04-09, 5:35 am

Mam nadzieję ty piz.o w rurkach, że żurku na dzisiejsze śniadanie Wielkanocne ci zabraknie. Tego tobie życzę
Diouf39
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jaca661966