ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez novack 2017-08-23, 8:46 pm

Po zobaczeniu tego meczu Dudek już wie, źe bez Żarko nie ma gry i nie będzie, czyli Angol skiśnie na ławce, wie również, że Lewicki nie nadaje się nawet do rezerw. Konkluzja- jeszcze przed zakończeniem okienka transferowego napastnik potrzebny na gwałt!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez bolo73 2017-08-23, 8:54 pm

Ale jak Lewicki nie nadaje się nawet do rezerw? Przecież to jest wbrew logice i całkowicie podważa kompetencje tych, którzy go zatrudniali i twierdzili, że to jest kolo, który nie wymaga testów. No jak tak można kolego novack?
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez Lars 2017-08-23, 8:54 pm

w 1 polowie kilka przeblyskow. obrona jak zwykle slabo ale udalo sie tym razem. na pewno cieszy ambicja i walka szczegolnie z pierwszej polowy. Nie zbudowalismy druzyny na awans, wydaje sie ze mamy najslabszych pilkarzy od momentu awansu do 1 ligi. Teraz zadaniem Dudka bedzie wykrzesac max z tego zespolu i dobre transfery na wiosne. tak na prawde wszystko zalezy od tego co bedzie sie dzialo od dzis. mozemy rownie dobrze awansowac jak i spasc. trzeba wierzyc.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez August 2017-08-23, 8:54 pm

Super megaszczęśliwe zwycięstwo, 3 punkty a biorąc pod uwagę czas objęcia funkcji przez Dudka to trzeba mu pogratulować szczęśliwego, ale jednak sukcesu. Jeśli Dudek sklei coś sensownego z tego czegoś co jest dziełem popierdóły to będzie dużym Kozakiem. Na razie nie ma nawet co porównywać tego zlepku z drużyną jaką mieliśmy od czasu Derbina po Mandrysza. nawet biorąc pod uwagę słabe momenty i kryzysy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez novack 2017-08-23, 9:06 pm

bolo73 napisał(a):Ale jak Lewicki nie nadaje się nawet do rezerw? Przecież to jest wbrew logice i całkowicie podważa kompetencje tych, którzy go zatrudniali i twierdzili, że to jest kolo, który nie wymaga testów. No jak tak można kolego novack?

Dla osób zatrudniających u nas zawodników, kluczowym elementem jest liczba wyświetleń na YouTube, więc i tak cud, że nie szukali zawodnika o nazwisku Despacito ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez Tomcjo 2017-08-23, 9:17 pm

Nie to jest najgorsze ze ludzie na Ludowym beda krzyczeć ze Jaroszewski to wuj czy inne na uj a Stanek to ciotka . Najgorsze jest to ze coraz mniej osób chce przychodzić na mecze by krzyczeć cokolwiek . Za Baczynskiego wiecej osób interesował mecz z Janina Libiąż niż teraz "walka" o ekstraklasę i to jest miara dziadostwa panie Checinski . No i chodząc na czwarta ligę dalibyśmy się wzajemnie za siebie pokroić kibice za piłkarzy a piłkarze za kibiców . Niestety potem był cios w samo serce przez kupowanie meczy . A teraz nasi ludzie tworzą obcy nam klub .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez August 2017-08-23, 9:18 pm

Lars napisał(a):wydaje sie ze mamy najslabszych pilkarzy od momentu awansu do 1 ligi

Nie wiem czy nie mamy słabszej drużyny od tej, która awansowała do I ligi. Mój Boże, Stanek to jedno choć parę transferów jak Żarko, Martin czy Vamara mu się udało. Ale zatrudnić takiego dziada jak Banasik, który dokumentnie rozpierdolił to co dostał, to majstersztyk.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez bbartek 2017-08-23, 9:25 pm

Jedyny komentarz po takim meczu: zero jakości w każdej formacji ( z wyjatkiem Kudły) + słabość fizyczna i stąd brak agresywności i determinacji.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez August 2017-08-23, 9:35 pm

Tak oglądam w porywach mecz cyganów z Chojnicami i myślę, że mimo iż poziom gry tyłka nie urywa to choćby pod względem samej motoryki obydwa zespoły by nas na dzisiaj połknęły
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez RUDI 2017-08-23, 9:39 pm

August napisał(a): ...Mój Boże, Stanek to jedno choć parę transferów jak Żarko, Martin...

Boże kochany ,August nawet Ty (Brutusie ;-) ) jemu trzeba przypisać "transfery" tych dwóch piłkarzy ? można mu "podziękować" za złożenie podpisu w imieniu klubu ,każdy kto widział Pribule w Limanovi, w meczach z Zagłębiem widział w nim ogromny potencjał ,aby go ściągnąć nie potrzeba było Stanka tylko dobrego obserwatora(kibica) i trafienia na podatny grunt ,i to się udało (to samo załatwiłaby Pani ...... od słonecznika mając pełnomocnictwa klubu) Żarko był polecony przez Jovana ,też go Stanek nie"odkrył"(tylko zaufał rekomendującemu ) .Przecież gościu nie odkrył i nie wynalazł żadnego ,żadnego piłkarza żeby mu przypisać że coś mu się udało ,wszystko co osiągnął w roli dyrektora sportowego jest jak gra w totka albo strzały do tarczy, dziesięć strzałów jedno trafienie (i nie jest to wynikiem dobrego oka tylko szczęścia fuksiarza ).

Ps. według mnie trzecie z jego "trafień" (Sanogo) już się raczej nie"odbuduje" ,zmarnowali go lekarze i szkoleniowcy centrali .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez wodorek21 2017-08-23, 9:50 pm

Rozumiem hejt na Stanka i zarząd bo w nich, a nie w Banasiku widzę głównych winowajców obecnego stanu rzeczy, ale...Co do tych transferów i argumencie o wyszukaniu to bolesna prawda, że na czym jako klub mamy bazować jak nie na poleceniach i kontaktach z agentami? Żadnego pionu scoutingu to raczej nie mamy i szybko mieć nie będziemy, jak większość zespołów w tej lidze.
wodorek21
 
Posty: 80
Dołączył(a): 2007-04-11, 4:59 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez August 2017-08-23, 9:52 pm

RUDI napisał(a):
August napisał(a): ...Mój Boże, Stanek to jedno choć parę transferów jak Żarko, Martin...

Boże kochany ,August nawet Ty (Brutusie ;-) ) jemu trzeba przypisać "transfery" tych dwóch piłkarzy ? można mu "podziękować" za złożenie podpisu w imieniu klubu ,każdy kto widział Pribule w Limanovi, w meczach z Zagłębiem widział w nim ogromny potencjał ,aby go ściągnąć nie potrzeba było Stanka tylko dobrego obserwatora(kibica) i trafienia na podatny grunt ,i to się udało (to samo załatwiłaby Pani ...... od słonecznika mając pełnomocnictwa klubu) Żarko był polecony przez Jovana ,też go Stanek nie"odkrył"(tylko zaufał rekomendującemu ) .Przecież gościu nie odkrył i nie wynalazł żadnego ,żadnego piłkarza żeby mu przypisać że coś mu się udało ,wszystko co osiągnął w roli dyrektora sportowego jest jak gra w totka albo strzały do tarczy, dziesięć strzałów jedno trafienie (i nie jest to wynikiem dobrego oka tylko szczęścia fuksiarza ).


Dla jasności Rudi. Gdyby to ode mnie zależało to nie dałbym Stankowi nawet łopaty przy robotach publicznych potrzymać aby jej nie zepsuł. Ot, po prostu parę pozytywnych przypadków Stanlejowi się zdarzyło. I równie krytycznie oceniam rolę Stanka jako drugiego ternera. To też niczego dobrego nie przyniesie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez RUDI 2017-08-23, 10:02 pm

wodorek21 napisał(a):a nie w Banasiku widzę głównych winowajców obecnego stanu rzeczy,


Widzą ,widzą też w nim .

wodorek21 napisał(a):że na czym jako klub mamy bazować jak nie na poleceniach i kontaktach z agentami?


Na sprawdzonych kontaktach i poleceniach ,a nie ufać każdemu kto nam próbuje sprzedać swój towar zachwalając go pod niebiosa ,swoją złotówkę wydaną na zakup oglądasz z każdej strony ale publiczne pieniądze wydaje się inaczej bo są nie Twoje (masz dzisiejszy przykład ,bilety po złotówce z czyjej kasy ? Stanka ,Prezesa,piłkarzy ? nie z kasy publicznej ,gest po chu..u ,to samo z transferami i głupimi decyzjami )
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez RUDI 2017-08-23, 10:07 pm

August napisał(a):I równie krytycznie oceniam rolę Stanka jako drugiego ternera. To też niczego dobrego nie przyniesie.


To jeszcze dodaj jego funkcje trenera bramkarzy ,dwie,trzy kolejki i Kudła będzie hasał po środkowej linii boiska ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez maniek-75-75 2017-08-23, 10:09 pm

novack napisał(a): wie również, że Lewicki nie nadaje się nawet do rezerw.

a nie pisałem .... czytając Wasze komentaże mam czasem odruch wymiotny ... ileż tu hejtów było na Dudka na Markowskiego itp. a prawda jest taka że obaj by się przydali ... nie ma rozgrywającego , Nowak nigdy nie był playmakerem . a propo to między innymi Wy tak bardzo hejtujący doprowadziliście do rozyebania drużyny ... banasik sprowadził swoje kolesiostwo i mamy co mamy .... zresztą w ległej lepiej nie jest ....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników