ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez RUDI 2017-08-23, 10:29 pm

maniek-75-75 napisał(a):czytając Wasze komentaże mam czasem odruch wymiotny .


Wymiotuj śmiało ,nie krępuj się .Myśmy rozjebali drużynę (na forum) bo trener pokazywał codziennie Dudkowi i Markowskiemu hejty zamieszczane na forum 100% Zagłębia ,fajnie to działa ,przeprosiłeś dziś "Łysego" na krytej (bo podobno był) za wszystkie złe wpisy na jego temat ?
Że też na Markowskim i Dudku nikt się nie poznał w tej naszej 1 lidze i nie widzą w nich asów swoich drużyn .Człowieku nie widzisz /nie czujesz że czas biegnie nieubłaganie ? co kiedyś było młode ,dobre, dzisiaj jest stare i gorzkie ,kariery też się kiedyś kończą i nie trzyma się kogoś za zasługi, na boisku trzeba się wykazać a nie przebywać na nim za nazwisko i za to co było kiedyś, bo to jest sport a nie "fabryka" zegarków gdzie doświadczenie i lata pracy zastępują siłę .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez August 2017-08-23, 10:33 pm

maniek-75-75 napisał(a):a propo to między innymi Wy tak bardzo hejtujący doprowadziliście do rozyebania drużyny
Jaka ksywa takie rozumowanie. Mocno prostolinijne
maniek-75-75 napisał(a):komentaże

komentaRZe
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez Michał_Wwa 2017-08-23, 10:44 pm

August napisał(a):Pierwszy plus dla Dudka za nosa do Mularczyka


Dokładnie, duży plus, że w odróżnieniu od wielu poprzedników nie boi się stawiać na sosnowiecką młodzież!!! :brawo:
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez Michał_Wwa 2017-08-23, 10:51 pm

maniek-75-75 napisał(a):
novack napisał(a): wie również, że Lewicki nie nadaje się nawet do rezerw.

a nie pisałem .... czytając Wasze komentaże mam czasem odruch wymiotny ... ileż tu hejtów było na Dudka na Markowskiego itp. a prawda jest taka że obaj by się przydali ... nie ma rozgrywającego , Nowak nigdy nie był playmakerem . a propo to między innymi Wy tak bardzo hejtujący doprowadziliście do rozyebania drużyny ... banasik sprowadził swoje kolesiostwo i mamy co mamy .... zresztą w ległej lepiej nie jest ....


Bez przesady, trochę konstruktywnej krytyki tu było, co sprawiło m.in. że MJ się ocknął i naprawił swój błąd, w przeciwnym wypadku S.Dudek byłby dziś zapewne grającym wiceprezesem a klub miałby na utrzymaniu 10 ex-trenerów którzy mu nie spasili...
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez maniek-75-75 2017-08-23, 11:07 pm

August napisał(a):komentaRZe

dobrze ... tak konstruktywnie , nie przecze że czyjeś kariery się kończą inne zaczynają , a co do trenerów - to Wyście chcieli speca od awansów co ja odpowiednio skomentowałem ... śmieszne jest to że nie rozumiecie nic z tego co ja pisze .........
napisze to jeszcze raz - obecnie trener który ma tylko i wyłacznie głos - nie istnieje , to tak jak w pracy , szef musi być waszym kolegą ... co może tak nie jest?
pisałem że z mandrywa nic w ZS nie będzie? - pisałem , mnie nie dziwi że obecnie tkz. tryumfy święcą "młodzi trenerzy" ... zrozumncie co pisałem wcześniej ... odnośnie dudka i markowskiego to tylko mój przykład że patrząc na obecne "mecze" ZS przydałby się ktoś takiego pokroju . bo co nie mówić jak dudek dał sobie piłkę odebrać to się kładł i wymuszał faul .. czy tak gra np. Nowak ?? i powtórzę słowa mojego dziadka ... "szanuj szefa swego - możesz mieć gorszego" ... nie nie jestem MJ czy qrwa RS czy ACH ... po prostu patrzę na mecze i czytam wypowiedzi tu na forum ... pozdrawiam
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez patrios91 2017-08-24, 7:28 am

RUDI napisał(a):
August napisał(a): ...Mój Boże, Stanek to jedno choć parę transferów jak Żarko, Martin...

Boże kochany ,August nawet Ty (Brutusie ;-) ) jemu trzeba przypisać "transfery" tych dwóch piłkarzy ? można mu "podziękować" za złożenie podpisu w imieniu klubu ,każdy kto widział Pribule w Limanovi, w meczach z Zagłębiem widział w nim ogromny potencjał ,aby go ściągnąć nie potrzeba było Stanka tylko dobrego obserwatora(kibica) i trafienia na podatny grunt ,i to się udało (to samo załatwiłaby Pani ...... od słonecznika mając pełnomocnictwa klubu) Żarko był polecony przez Jovana ,też go Stanek nie"odkrył"(tylko zaufał rekomendującemu ) .Przecież gościu nie odkrył i nie wynalazł żadnego ,żadnego piłkarza żeby mu przypisać że coś mu się udało ,wszystko co osiągnął w roli dyrektora sportowego jest jak gra w totka albo strzały do tarczy, dziesięć strzałów jedno trafienie (i nie jest to wynikiem dobrego oka tylko szczęścia fuksiarza ).

Ps. według mnie trzecie z jego "trafień" (Sanogo) już się raczej nie"odbuduje" ,zmarnowali go lekarze i szkoleniowcy centrali .

Pięknie opisane. Potwierdzam, nie zaprzeczam ;-)

maniek-75-75 napisał(a):
novack napisał(a): wie również, że Lewicki nie nadaje się nawet do rezerw.

a nie pisałem .... czytając Wasze komentaże mam czasem odruch wymiotny ... ileż tu hejtów było na Dudka na Markowskiego itp. a prawda jest taka że obaj by się przydali ... nie ma rozgrywającego , Nowak nigdy nie był playmakerem . a propo to między innymi Wy tak bardzo hejtujący doprowadziliście do rozyebania drużyny ... banasik sprowadził swoje kolesiostwo i mamy co mamy .... zresztą w ległej lepiej nie jest ....

Drużynę rozjebał pan Jaroszewski dając podwyżkę Dudkowi za bunt z powodu słabszej wtedy formy. Pokazał tym samym,że piłkarz rządzi klubem, a nie odwrotnie, tracąc autorytet w całym Zagłębiu i środowisku piłkarskim. Zrobił z siebie pośmiewisko na całą Polskę,a Zagłębiu przybił łatkę "FC Hollywood". Prasa miała o czym pisać. Następstwem było pociągnięcie za sobą całej drużyny do grona buntowników, "zwolnienie" dobrej klasy trenera (opłacanie go za frajer), zatrudnienie potulnego pana nie wchodzącego w paradę nikomu i jego zaciągu. Tak, przyznaję się. Narzekałem na Dudka i Markowskiego. Na Dudka po gwałtownym obniżeniu formy i braku zaangażowania w wielu meczach. Przypadek? Nie sądzę. Markowski nie powinien grać w Zagłębiu od czasu awansu. Nawet w drugiej lidze nie angażował się zbytnio w przerywanie akcji ofensywnych przeciwnika. Za tę kasę jaką mu płacono Zagłębie mogło a wręcz powinno mieć dwóch lepszych obrońców. Niestety pan Markowski nie chciał konkurencji. Miał większy "posłuch" w klubie niż Jaroszewski ze Stankiem na czele.
Pisząc o hejtrach, którzy rozjebali drużynę dajesz wyraźny sygnał, że prezes się nie nadaję gdyż hejterzy mają większą władzę niż on. Gdybym mógł coś rozjebać z poziomu forum to rozjebałbym cały układ Chęciński-Jaroszewski-Stanek plus umowę z (L) w pakiecie. Kibica tego samego klubu to Ty szanuj,a jak tak bardzo stęskniłeś się za panem Dudkiem to pora na wycieczkę na lody. ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez August 2017-08-24, 8:50 am

Patrios, jestem pod wrażeniem. Bardzo rzeczowo i trafnie. Po prostu świetnie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez slawekchicago 2017-08-24, 9:35 am

Krok do przodu zrobiony. Teraz przyłączam sie do słów trenera ze musimy byc RAZEM ,RAZEM ciagnac ten wozek.Zakopac mimo wszystko jakiekolwiek zale, pretensje i pomyslec w jaki sposob moge pomoc . Przyjscie na mecz DOPING nalezy to sie tej druzynie i trenerowi , a prezes czy dyro/trener ??? CHYBA JUZ WIEDZA ZE PATRZYMY IM NA RĘCE i to wystarczy .Oby !!! Teraz Rakow i byloby milo wracac z 3 pkt
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez turku 2017-08-24, 9:59 am

August napisał(a):Mój Boże, Stanek to jedno choć parę transferów jak Żarko, Martin czy Vamara mu się udało.

Jak się z Kolegą przeważnie zgadzam, tu zgodzic się nie mogę.
Martin - to i ślepy by zobaczył że w chłopaku jest iskra Bożą. Tego spierdolić nawet stanek nie potrafił
Udo - przyszedł z polecenia i zapewne został wzięty nie dlatego, że jest dobry tylko dlatego , że był z polecenia. Na 40 zakupionych i jeden się dobry trafi. Prawa statystyki
Vamara - toż to porażka stanleya. Wziął chłopaka z kontuzją. Przecież inne kluby tez się nim interesowały a nie wzięły z powodu kontuzji. Więc chwalić się, że się kontraktuje kontuzjowanych piłkarzy (nie wiedząc o kontuzji, choć wszyscy inni o niej wiedzieli) toż to raczej porażka. Vamara musi mieć niezłego menago, który tak wkręcił stanleya i sprzedał mu felerny towar. Wszyscy wiedzieli o kontuzji a stanley bidny nie wiedział.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez pete_zs 2017-08-24, 10:42 am

Sanogo - tanio kupił, drogo sprzedał, nawet jeśli na raty. A skoro sprzedał chłopa z kontuzją, to tym większy magik. Niestety, ale tu Stanley ma niezaprzeczalnie plus. Udovicic - Stanek nie jest skautem, a dyr. sportowym, nie każdego musi osobiście wypatrzyć. Skoro zaufał innej osobie i kupił, plus dla niego. Pribula - ktoś go pierwszy musiał z tej Limanovii wyciągnąć, więc tu także plus. Na innych naszych zawodników z zeszłego sezonu jak Fidziukiewicz, Matusiak, i inni, też się popyt znalazł i większość gra w podstawowych składach.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez pete_zs 2017-08-24, 10:47 am

maniek-75-75 napisał(a):
novack napisał(a): wie również, że Lewicki nie nadaje się nawet do rezerw.

a nie pisałem .... czytając Wasze komentaże mam czasem odruch wymiotny ... ileż tu hejtów było na Dudka na Markowskiego itp. a prawda jest taka że obaj by się przydali ... nie ma rozgrywającego , Nowak nigdy nie był playmakerem . a propo to między innymi Wy tak bardzo hejtujący doprowadziliście do rozyebania drużyny ... banasik sprowadził swoje kolesiostwo i mamy co mamy .... zresztą w ległej lepiej nie jest ....


Niestety, ale bolesna prawda. Co daje stabilizacja, pokazuje np. Zagłębie Lubin, czy choćby z naszego podwórka, Tychy, które się mądrze wzmocniły, zamiast rozpirzać całą drużynę na życzenie forumowiczów. Ale, było, minęło, teraz temu składowi i trenerowi, należy się wsparcie. Dla mnie, jeśli ktoś ciągle wyśmiewa swoją drużynę, piłkarzy, niezależnie nawet od wyników (znamienna była np. mała ilość wpisów po zeszłorocznych zwycięstwach z Gieksą czy Górnikiem), to bliżej mu do Ruchu czy Gks-u, niż Zagłębia. Np. taki Markowski był hejtowany długo zanim runda wiosenna się rozpoczęła, to chore. A później żale, że Wiktorski to, Bogusławski tamto.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez pete_zs 2017-08-24, 10:50 am

Na plus meczu z Puszczą:
- występ i bramka Mularczyka
- zatrzymanie Denvera :)
- Zagłębie jako pierwszy zespół, któremu w lidze Puszcza nie wbiła gola

Jaroszewski - z Gieksą też dawaj za 1 zł, albo w ostateczności za piątaka, Ludowy ma być nabity :)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez pete_zs 2017-08-24, 11:50 am

Słuchajcie, możemy mieć inne opinie, takie prawo demokracji. Teraz Raków i mają być 3 pkt. A do napadu przydałaby się konkurencja, nt. Sz. Lewickiego się nie wypowiadam, nie widziałem w akcji, ale jak Udo jest nie do ruszenia, to chłop i tak potrzebuje większej konkurencji i to od zaraz.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez slawekchicago 2017-08-24, 1:06 pm

Atak doprawadzajacy kazda obrone do placzu Lewicki - ..........SANOGO !!!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Puszcza Niepołomice

Postprzez pete_zs 2017-08-24, 1:30 pm

Waldek Sanogo przyjeżdżaj - tu jest Dudek, co był w Liverpoolu 8)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników