Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re:

Postprzez patrios91 2017-08-18, 9:18 pm

turku napisał(a):Co wy gadacie. Miedź to jeden z głównych faworytów do awansu, z zawodnikami z historią w reprezentacji. Po prostu pierwsza bramka ustawiła spotkanie, potem chłopaki się otworzyli, głupi błąd i wypadła druga. Uważam że już po przerwie gdy sobie to wszystko w szatni powiedzieli grali znacznie lepiej. Często chodzę na treningi i widzę jak chłopaki ciężko pracują. Wierzę w nich i wiem że wystarczy jeden dobry mecz aby ta maszyna w końcu zaskoczyła. Trzeba patrzeć w przyszłość, sezon jest długi, wszystko może się jeszcze wydarzyć. Dlatego trzeba brać się do pracy i myślę o kolejnym meczu.

:lol:
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa


Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jackie57 2017-08-18, 9:18 pm

Tak? A poprzednie "wspaniałe" występy? Dla części zawodników Zagłębia I liga to za wysokie progi, niestety.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Re:

Postprzez August 2017-08-18, 9:21 pm

patrios91 napisał(a):
turku napisał(a):Co wy gadacie. Miedź to jeden z głównych faworytów do awansu, z zawodnikami z historią w reprezentacji. Po prostu pierwsza bramka ustawiła spotkanie, potem chłopaki się otworzyli, głupi błąd i wypadła druga. Uważam że już po przerwie gdy sobie to wszystko w szatni powiedzieli grali znacznie lepiej. Często chodzę na treningi i widzę jak chłopaki ciężko pracują. Wierzę w nich i wiem że wystarczy jeden dobry mecz aby ta maszyna w końcu zaskoczyła. Trzeba patrzeć w przyszłość, sezon jest długi, wszystko może się jeszcze wydarzyć. Dlatego trzeba brać się do pracy i myślę o kolejnym meczu.

:lol:

:lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2017-08-18, 9:23 pm

Może przez Głogów bo tam koledzy maja koleżanki od ksw :)
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2017-08-18, 9:25 pm

Lars napisał(a):szatnia niestety o siebie nie zadbała tym razem.
Jaki Magiera wroc? Chyba Derbin wróć!
Stanek i Banasik natychmiastowy out albo 500 osob na stadionie to norma. Mój protest poczawszy od Pogoni Siedlce trwa i na Ludowy nie zajrze do czasu gdy nastapia zmiany.
Panowie Wy pier da lac bo taczkami za chwile wyjedziecie gnoje je ba ne!



No tak pisze celowo Magiera wróć bo to najlepszy trener jakiego mielismy w ostatnich latach a po porażce w rewanżu z zespolem z Moldawi bedzie wolny wiec wiesz..a Derbin to jest za miekki i jak bylo widac w Chojniczance i Stomilu wyniki mial bardzo slabe..u nas bazowal na wczesniejszych przygotowaniach do sezonu poprzednika a sam po zimie tak przygotowal zespol że zmarnowalismy szanse na awans...
Ostatnio edytowano 2017-08-18, 9:26 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jackie57 2017-08-18, 9:26 pm

Jedynie szybkie ucięcie tego dziadostwa mogłoby dać efekt.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez T_misiek 2017-08-18, 9:26 pm

Jaroszewski kur..o wypieraj. Stanek kur..o wyp....laj. Banasik p***** wyp....laj. Chęciński tu szmato wyp....laj
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2017-08-18, 9:38 pm

Oni potrzebują czasu i podwyżek, a Chęciński głosów.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Luis 2017-08-18, 9:41 pm

Banasik zwolniony.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-08-18, 9:42 pm

Generalnie styl i porażka mnie nie zaskoczyły choć po pierwszej połowie spodziewałem się wyższej przegranej. Miedź oczywiście pokazała nam miejsce w szeregu ale wniosek z meczu może być taki, ze w tym układzie możemy mieć kłopot nawet z miejscem w środku stawki. Pięć meczy pod wodzą popierdóły i cztery porażki mówią wszystko. Niemniej nawet szybka zmiana trenera a bardzo prawdopodobne pozostawienie po staremu zwłaszcza Jaroszewskiego ze Stankiem nie pozwala wierzyć że ten klub będzie stać na więcej niż I-ligowa wegetacja.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2017-08-18, 10:11 pm

Cóż na gorąco napisać? Ponieważ wywołany "do tablicy", sympatycznie - za co więc tutaj od razu dziękuję - przy okazji dokonanego przez Kol Adam1906 syntetycznego obrazu Zagłębia, zgodnego z tym, cośmy tu w różnych postaciach nieraz pisali: to wypada zacząć od odniesienia do tego właśnie obrazu, jaki przedstawił Kol. Adam1906. Podkreślić też należy, że w tym opisie słusznie pojawia się i odniesienie do Prezydenta Sosnowca. W następnych zaś wpisach jeszcze tęsknoty do J. Magiery i A. Derbina... Otóż, co do J. Magiery, jak ktoś przytomnie zauważył - nie ma co liczyć na jego powrót. Nadto, przypomnę swoje obiekcje, jakkolwiek nie podważając absolutnie faktu, że Zagłębie grało cieszącą oko piłkę w w czasie jego panowania (przecież byłem jednym z niewielu, co nie tyle obawiałem się jego warsztatu trenerskiego, gdy zaczynał pracę w Zagłębiu, tylko jego powiązań z Legią i tego, co to mogło znaczyć dla Zagłębia) — tylko co do nadziei wiązanych z "bajkowym jego powrocie na złotym koniu": pamiętajmy, wtedy był początek ligii. Jeżeli nadrzędnym celem wtedy było nie awansować w zeszłym roku, nie wiemy, co by było na finiszu ligi. Podobnie, co do entuzjazmów na temat A. Derbina: oczywiście, że życzę mu rozwoju, by wreszcie udało się jakiemuś trenerowi z Zagłębia wypłynąć na szersze wody. Obawiam się jednak, że to mimo wszystko, nawet jeżeli wystaje ciut ponad obecny poziom Zagłębia - jednak jak na razie człowiek tego pułapu. Umiejmy wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy! Zachęca do tego choćby wpis, jakiego dokonał Kol. Adam1906 - człowiek, którego nie podlega wątpliwości emocjonalne związanie z Zagłębiem "na przepadłe", nawet w stopniu zacierającym obiektywizm: a który tak konkretnie i realistycznie pisze. Idźmy więc dalej. Chyba powszechna jest zgoda na forum, że jedna z różnic głównych, jeżeli w ogóle nie najgłówniejsza, jaką się widzi między Chojniczanką a Zagłębiem: jest profesjonalizm. W takim razie, oczywiście nie twierdząc, że to była na pewno przyczyna, że znający się na robocie w Chojniczance zrezygnowali z jego usług, bo w grę mogły wchodzić jakieś uwarunkowania inne, układy: niemniej trzeba na poważnie wziąć pod uwagę możliwość, że jednak jeszcze to nie jest poziom profesjonalizmu dający podstawy do sukcesu w tej lidze.
Kluiczowe jest jednak oczywiście stanowisko Zarządu. Zarządu w Warszawie - oraz Zarządu w Mieście Sosnowiec. Co do zwracania się ku Prezydentowi Miasta w stylu: przejrzyj na oczy, zobacz, zmień - jak również w stylu: jeżeli nie chcesz przegrać u kibiców Zagłębia podczas wyborów... Hm. Przegrania u kibiców, to pewnie się nie boi. Spójrzcie w oczy prawdzie i tu. Pojawiały się głosy o wzniesieniu się kibiców Zagłębia, przynajmniej ich, ponad grajdół, jaki Zagłębie obecnie prezentuje. Nieskuteczne, co najwyżej można było dostać po głowie od oburzonych, jak to tak można szargać wielkość kombatantów, co przetrwali trudne czasy. Jak przetrwali - to na pewno są najlepsi w Polsce, lepsi od tych Górnika, Lecha, Legii, Wisły i Cracovii razem wziętych. No, to, po prostu, tak wspaniałych: Prezydent w wyborach to na pewno nie ma co się bać. Umiejętnych parę zagrać pi-arowych, czy marketingowych i ma sprawę załatwioną. Tych może 830 głosów, które straci z tego powodu (a pewnie przeszacowuję) - to spokojnie sobie powetuje, zyskawszy 1343 głosy w nagrodę, że trzyma w ryzach kibolstwo a błędy, które zrobił, to oto naprawia - już przecież wyciąga konsekwencje, na przykład trenera zmianiał, bo nie awansowali. Pytałem kilka razy, pierwszy raz albo w dniu, gdy zatrudniono drugiego trenera z licencją UEFA Pro, tak! - albo w dniu, gdy udzielił wywiadu w lokalnej prasie (może to był zresztą ten sam dzień): jak to się dzieje, że ten Klub stać nawet na asystenta z UEFA Pro? Czy może - to nie jest przygotowanie manewru na odpalenie "członu rakiety" D. Banasik - i dalszą jazdę z paliwem tego drugiego członu UEFA Pro? Nie udzielono odpowiedzi. Wydaje się bardzo możliwe tymczasem, że właśnie o to chodzi. Ile jest takich członów jeszcze napędowych? Czy ostatnim członem do odpalenia jest Prezes M. J.? Tego nie wiem. Jednak - nawet jeżeli faktycznie okazywałby się niewypałem już teraz widocznym trener D. Banasik: to jednak "plan lotu" może nie przewidywać jeszcze odpalania tego członu rakiety nośnej, więc może jeszcze parę ładnych tygodni sprawa odpaść, by raczej zgodnie z planami ewentualności uskuteczniać odpalanie, by nie pozbyć się zbyt wcześnie kolejnych członów. Cóż, melancholią może napawać fakt, że - choć tu nie Hiszpania, nie południe Europy - to jednak w Polsce tak samo buzuje krew w żyłach i chcąc po 4 meczach nie zwalniać nawet, nie! Chcą wyrzucać na zbity pysk. Dla mnie to - dziwne jest, jak nieraz pisałem, tak na tym południu Europy, jak w Polsce tym bardziej. Niemniej - w wypadku Zagłębia może to jednak być jeszcze za wcześnie ze względu na plany. Pewność D. Banasika faktycznie zdaje się mocno chwiać. W moim odczuciu, jeżeli teraz po tak sromotnym laniu nie zdoła podnieść zespołu do spektakularnego zwycięstwa (niekoniecznie 3-0 czy 4-0 ale z wyraźną dobrą grą zwycięstwo) - to faktycznie już będzie poważny znak zapytania. Nawet jednak, gdyby wyraźne stało się niedługo, że się nie dźwignie: to jeszcze to nie znaczy, że jest już to czas "odpalania tego członu rakety nośnej", hm "w kosmos". Może być za wcześnie.
No i napisawszy powyższe - oto widzę na stronie Zagłębia, że jednak już zdecydowano się na odpalenie tego członu rakiety nośnej. Hm... Melancholia narasta? Może wbrew entuzjazmowi tłumów - to to byłaby właściwa reakcja. Cóż bowiem, nastąpiło odpalenie jednego członu rakiety. Jaka jednak pozostaje całość? Czy coś zmieniło się na przykład w tym, co opisywał Kol. Adam1906, że tego członku już nie ma? Albo - czy coś zmieni się, nawet jeżeli nie ten "rezerwowy z UEFA Pro" przejmie teraz stery, tylko znowu kogoś wezmą z szybkomknącej karuzeli wolnych trenerów, co akurat będzie chciał chwilę się powozić?
Tak więc... Po prostu sytuacja Zagłębia jest, jaka jest - i nie widać symptomów zmiany radykalnej. Decydować zaś w tej sprawie - znów wrócę do niejednokrotnie używanych sformułowań: jest w Centrum Zarządzającym. Warto tu więc zdać sobie sprawę: czy mam na nie wpływ? Mam możliwość wpłynięcia - czy to na tę część zarządu w Zarządzie Głównym, w Warszawie - czy to na część "magistracką"? Według tego bowiem, dopiero później, piszmy!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pete_zs 2017-08-18, 10:31 pm

Życzeniowo patrząc - brać Bartoszka, realnie patrząc - brać Derbina. Teraz już nie wymówek, że przeszkodził Puchar Polski. Jeśli po rundzie jesiennej będzie pierwsza piątka, to OK. Niech zaczną grać , żeby ludzie zaczęli przychodzić,bo Polski kibic, to kibic sukcesu. I to jest normalne, bo nikt (zazwyczaj) nie lubi, jak jego ekipa zbiera seryjnie łomot.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-08-19, 7:51 am

Tylko ze ten drugi UEFA pro tez brał udział w przygotowaniu drużyny a fizycznie to ta zbieranina za dobrze nie wyglada . Wiec zatrudnienie go na pierwszego to kontynuacja dziadostwa .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-08-19, 8:41 am

Tomcjo napisał(a):Tylko ze ten drugi UEFA pro tez brał udział w przygotowaniu drużyny a fizycznie to ta zbieranina za dobrze nie wyglada . Wiec zatrudnienie go na pierwszego to kontynuacja dziadostwa .

Daj mu szansę :twisted: A na poważnie tak jak napisałem w innym wątku. Nie ma w tej chwili czasu. Kolejny mecz w środę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Miedź Legnica - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-08-20, 10:47 pm

https://youtu.be/7nqwi8ScGZw
Gole z Legnicy w HD . Gra drużyny w trzy D .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron