ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez August 2017-08-13, 2:01 pm

Patrios na Prezesa :brawo:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez slawekchicago 2017-08-13, 5:50 pm

Dla mnie tak jak pisalem sezon zaczyna sie dziaj od meczu nr 5 ,4 poprzednie nie wzbudzaly u mnie wiekszych emocji , po prostu sie odbyly . W lidze punktow ZERO , w Pucharze juz Nas nie ma . Czego oczekuje ? w 6 meczach 18 PUNKTOW (6 Z gejksa + 6 Z ruchem + 6 Z tyskimi pajacykami) na reszte patrze z dystansem ale miejsce ponizej TOP 5 bedzie rozczarowaniem . Dzisiaj 3 punkty i niewazne w jaki sposob osiagniete .Dziwne ale wierze w ta ekipe bardziej niz w poprzednia i ciesze sie ze gramy w 1 Lidze niz mielibysmy grac z poprzednimi pajacykami w EX. Przebudzenie Szymona mile dzisiaj widziane a i bramka Adama z dystansu nie pogardze :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez Lars 2017-08-13, 7:02 pm

Nie wiem czy piłkarze Arsenalu Londyn ogarneliby przy takiej rotacji zarowno personalnej oraz dotyczacej pozycji na ktorych graja poszczegolni zawodnicy.
Zapewne zagramy kolejny niezły mecz, z ktorego nic nie bedziemy miec jak mawia trener Banasik
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez bolo73 2017-08-13, 7:17 pm

Chciałbym być takim optymistą jak Ty Sławku z Chicago, ale nie widzę podstaw ku temu. Ba! nie widzę żadnych przesłanek.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez xenon 2017-08-13, 7:38 pm

"Kibice z trybuny krytej artykułują pod adresem dyrektora sportowego Roberta Stanka swoje wątpliwości dotyczące właściwego doboru piłkarzy do kadry.
35' "k***a mać, Zagłębie grać" - niesie się po trybunach Stadionu Ludowego."- to oni nie grają? znowu w tunelu stoją.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez slawekchicago 2017-08-13, 7:40 pm

bolo73 napisał(a):Chciałbym być takim optymistą jak Ty Sławku z Chicago, ale nie widzę podstaw ku temu. Ba! nie widzę żadnych przesłanek.



Tak juz mam .Pierwsze jest , Szymon sie obudzil :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez turku 2017-08-13, 7:56 pm

slawekchicago napisał(a):
bolo73 napisał(a):Chciałbym być takim optymistą jak Ty Sławku z Chicago, ale nie widzę podstaw ku temu. Ba! nie widzę żadnych przesłanek.



Tak juz mam .Pierwsze jest , Szymon sie obudzil :brawo: :brawo: :brawo:


To tylko pokazuje jak słaba jest Pogoń. Gdyby nie Udo, bramy by nie było. Ale w takim wypadku pi co nam Alex
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-08-13, 7:57 pm

Wiecie dlaczego (jeszcze) prowadzimy? Bo nie ma (jeszcze) Łuczaka na boisku. Boje się, że jak wejdzie to karta się odmieni.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez xenon 2017-08-13, 8:23 pm

Alex jest z relokacji i dobrze mieć w mieście choćby jednego napastnika :idea:
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez slawekchicago 2017-08-13, 8:31 pm

wilczy_jezdziec napisał(a):Wiecie dlaczego (jeszcze) prowadzimy? Bo nie ma (jeszcze) Łuczaka na boisku. Boje się, że jak wejdzie to karta się odmieni.



Wchodzi Wojtek wiec 2:0 a nie 1:1
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez slawekchicago 2017-08-13, 8:54 pm

uff i SA PIERWSZE 3 PKT :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-08-13, 8:54 pm

slawekchicago napisał(a):
wilczy_jezdziec napisał(a):Wiecie dlaczego (jeszcze) prowadzimy? Bo nie ma (jeszcze) Łuczaka na boisku. Boje się, że jak wejdzie to karta się odmieni.



Wchodzi Wojtek wiec 2:0 a nie 1:1



Byłoby 2:0 ale Wojtek w decydującym momencie "zachował się jak trzeba" :lol: . Szczęście Kudła w końcu na czysto.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez Tomcjo 2017-08-13, 8:56 pm

Nędza straszna ale trzy punkty sie przydadzą . Oddalają nas od spadku .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez August 2017-08-13, 9:09 pm

3 pkt zawsze będą cieszyć niezależnie od wszystkiego. Z drugiej strony popierdóła trenerska będzie teraz prężyła pierś. No i pozostaje obawa że lepsze ekipy nas i tak zjedzą. W każdym razie zwycięstwo nie zmieniło mojego braku wiary w Banasika.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez Blajpios 2017-08-13, 9:19 pm

Tomcjo napisał(a):Nędza straszna ale trzy punkty sie przydadzą . Oddalają nas od spadku .
wilczy_jezdziec napisał(a):
slawekchicago napisał(a):
wilczy_jezdziec napisał(a):Wiecie dlaczego (jeszcze) prowadzimy? Bo nie ma (jeszcze) Łuczaka na boisku. Boje się, że jak wejdzie to karta się odmieni.



Wchodzi Wojtek wiec 2:0 a nie 1:1



Byłoby 2:0 ale Wojtek w decydującym momencie "zachował się jak trzeba" :lol: . Szczęście Kudła w końcu na czysto.

Szanowni Koledzy! Co prawda nie jest wykluczone, że ktoś z Was akurat jest na meczu i stamtąd z jakiegoś palmfona pisze... Wydaje się mi jednak, że to mniej prawdopodobne. Toteż - wszyscy jedziemy "na tym samym wózku", jako "emigranci". Mamy tu więc zarówno klasyczny przykład szklanki do połowy pełnej i do połowy pustej - a także, z drugiej strony, choć nie podręcznikowy, przykład "liska, który nie mogąc dosięgnąć winogron, przekonuje, że one niedobre i kwaśne". Zrozumiałe jest napięcie, jeżeli ktoś jest związany emocjonalnie z jakąś stroną - I zrozumiałe jest, że ono rośnie, gdy człowiek jest praktycznie bezsilny, chciałby, by było dobrze: ale cóż może zrobić, np. oddalony setki kilometrów? Bywa więc, że ratuje się takim "sikaniem octem", "na zapas" wieszczeniem, jak to źle, jak to tragicznie, jak bida z nędzą, jak na pewno przegramy. Ta bezsilność z odległości, to zresztą nie jedyny czynnik, że człowiek dochodzi do zakwaszania samego siebie, do zalewania octem możliwości rozwoju (tak czasem kochający rodzice, zwłaszcza kochające matki: wręcz zabijały octem "krakania, że się nie uda" rozwój wielu dzieci". Czy my te setki kilometrów możemy wiedzieć na pewno, że "nędza" była na boisku? Czasem zresztą - nawet ci, co byli 200 metrów od boiska na meczu - niektórzy "na wszelki wypadek", bo jest średnio - to już będą krzyczeć, że jest tragicznie. Tragicznie - "zawsze i wszędzie". Np. Łuczak. Przyznam, że i ja miałem obawy, gdy przychodził do Zagłębia i nadal uważam, że na pewno szczególnie wybitnym zawodnikiem nie jest. Spodziewałem się więc, gdy przychodził, że tylko będzie odcinał kupony od minionej "wielkości". Jednak - odkrywam, że jest inaczej, nie co do jakości gry może, to pewnie nie jest nawet pierwszoligowa czołówka: ale jeżeli chodzi o zaangażowanie, o chęć uczciwej gry w tym zespole, to chyba jest lepiej, niż sądziłem. Czy zasługuje więc na robienie - z racji niepewności naszych uczuć i krakania na wszelki wypadek - na to, co przy każdym wejściu na boisko się na niego wylewa? Czy naprawdę tylko ubzdurałem sobie i jest nieprawdą, że W. Łuczak jednak kilka goli dla Zagłębia strzelił i chyba nawet trafiały się decydujące o zwycięstwie? Przyznam, że wolę - wobec tego, że obecna sytuacja Zagłębia, to na pewno jest obecnie szklanka do połowy pełna i do połowy pusta: podchodzenie jak Kol. slawekchicago, nie że "wchodzi Łuczak, na pewno bramkę tracimy" - tylko, nawet jeżeli ten zawodnik wirtuozem nie jest i faktycznie również w Zagłębiu "ma na koncie" wpadki, to jednak: "wchodzi Łuczak, będzie 2-0". Cóż, nie było. Ale po meczu z Koroną powstrzymałem się jeszcze z komentarzem pół żartem pół serio: "no, tak, nie pachną wam ładnie, tylko może nawet śmierdzą bramki Łuczaka, to macie; jak się czujecie, że nie uznano bramki przez niego strzelonej? Na pewno szczęśliwi, bo potwierdziła się teoria Wasza złowieszcza (przypominam, strzelił jeszcze w czasie podstawowym gry; nie twierdzę że nie było tam spalonego, nie wiem, nie widziałem - pokazuję tylko na tym przykładzie, że jednak może lepiej jest w ogóle w życiu wybierać dostrzeżenie tej połowy szklanki, w której coś jest, niż z góry rozpaczanie, że przeważa ta pusta).
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Adam1906