ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez novack 2017-08-12, 7:32 pm

Nabywając dziś w samotności i głuchej ciszy bilet na jutro, dowiedziałem się, że karnet na krytą na całą jesień kosztuje 120 zł, ale gdybym chciał zakupić karnet tuż przed końcem jesieni np. w listopadzie na dwa ostatnie mecze, to za karnet zapłacę też tylko 120 zł. Odnoszę wrażenie że marketingiem zajmuje się ta sama osoba, która weryfikowała paszport "Angola".
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez turku 2017-08-12, 7:37 pm

xenon napisał(a):nie jestem pewien ale na meczu był Artur Derbin...czyżby powrót na Ludowy?
Oby nie. To by tylko udowodnilo że MJ nie ma żadnego pomysłu na ten klub. Chociaż w sumie... to on nie ma żadnego pomysłu.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez kowal72 2017-08-12, 8:14 pm

Przed nami kolejny arcy ciężki rywal i potęga zaplecza ligi Pogoń Siedlce :niezle:

Piszesz jak kibice z Katowic. Zadufani, mieszkający w najlepszym mieście w Polsce, żyjącymi przeszłością, wszystko się należy bo zagłębie kiedyś coś osiągnęło. Zero pokory. Gratuluję.
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez turku 2017-08-12, 8:35 pm

kowal72 napisał(a):
Przed nami kolejny arcy ciężki rywal i potęga zaplecza ligi Pogoń Siedlce :niezle:

Piszesz jak kibice z Katowic. Zadufani, mieszkający w najlepszym mieście w Polsce, żyjącymi przeszłością, wszystko się należy bo zagłębie kiedyś coś osiągnęło. Zero pokory. Gratuluję.
Nie skumałeś sarkazmu. Więc proszę nie wypowiadaj się.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez jackie57 2017-08-12, 8:39 pm

Skład Zagłębia w tym sezonie jest słabszy niż w ubiegłym. Zamiast iść do przodu cofamy się.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez novack 2017-08-13, 6:47 am

Żeby tylko Paluch nie chciał czegoś udowodnić Panu Prezesowi.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez kowal72 2017-08-13, 8:13 am

turku napisał(a):
kowal72 napisał(a):
Przed nami kolejny arcy ciężki rywal i potęga zaplecza ligi Pogoń Siedlce :niezle:

Piszesz jak kibice z Katowic. Zadufani, mieszkający w najlepszym mieście w Polsce, żyjącymi przeszłością, wszystko się należy bo zagłębie kiedyś coś osiągnęło. Zero pokory. Gratuluję.
Nie skumałeś sarkazmu. Więc proszę nie wypowiadaj się.


Skumałem, nie doczytałem po prostu :niezle:
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez patrios91 2017-08-13, 8:20 am

jackie57 napisał(a):Skład Zagłębia w tym sezonie jest słabszy niż w ubiegłym. Zamiast iść do przodu cofamy się.

Poziomem jest porównywalny, potencjałem go przewyższa. Nie zmienia to faktu, że jest niepoukładany i nie wie co ma robić na boisku. Nie ma przywódcy. Najlepszy okręt bez sternika też może wylądować na mieliźnie. Podsumowując...składu nie skreślam dopóki nie zobaczę jak funkcjonuje pod wodzą trenera, nie pozoranta.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez August 2017-08-13, 8:33 am

Na razie to mamy zespół, który nie zdobył punktu ni bramki z akcji. Reszta jest w sferze dywagacji. Poza Banasik lovestory rzecz jasna.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez patrios91 2017-08-13, 8:45 am

August napisał(a):Na razie to mamy zespół, który nie zdobył punktu ni bramki z akcji. Reszta jest w sferze dywagacji. Poza Banasik lovestory rzecz jasna.

Wierzę w tę drużynę oprócz kilku nazwisk, których wymieniał nie będę. Nie są to zawodnicy anonimowi i nie są to emeryci, którzy już poza wielką gębą w szatni nic z siebie więcej nie wycisną. Odpowiednie ustawienie, odpowiednia taktyka, schematy między zawodnikami i wzbudzenie w nich wiary we własne umiejętności powinno pomóc. No, ale kto ma to wszystko wprowadzić w życie? Ja?! :-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez slawekchicago 2017-08-13, 12:05 pm

Koniec z nasmiewaniem sie . Licza sie tylko 3 pkt i marsz w gore tabeli , nie interesuja mnie tłumaczenia ze zmęczenie po pucharze ze brak zgrania . To mecz numer 5 w tym sezonie wiec LICZĘ NA EFEKTY BO Z TAKIM POTENCJAŁEM MUSZA BYĆ W RAZIE NIEPOWODZENIA CZEKAM NA OSTRĄ REAKCJĘ
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez Tomcjo 2017-08-13, 12:33 pm

Ostrej reakcji nie bedzie ! Dajcie spokoj Banasikowi . Chłop sie do tej roboty nie nadaje i to nie jego wina . Jak ktoś mi zaproponuje stanowisko głównego managera największego europejskiego banku z niebotyczna pensja to wezmę i bede udawał ze sie znam najdłużej jak sie tylko da . Jednocześnie wszystkie moje posunięcia beda poświęcone chronieniu własnej dupy . I bede opowiadał bajki hak to moi pracownicy sie starają a ze bank traci to na pewno spisek Żydów i masonów . My potrzebujemy zawodowca na stanowisku prezesa . Moze MJ to fajny gościu i wierny kibic . Byc moze jako vice do spraw kontaktów z Legia to szczyt możliwości . Jednak nie nadaje sie do prowadzenia specyficznego biznesu jakim jest klub piłkarski . Tu trzeba zapierdzielac jak na swoim , cerować dziurawe skarpetki jak Baczynski i obracać sie w swerze wielkiego biznesu kusząc ludzi z kasa zeby bawili sie w futbol i wydawali pieniądze na Zaglebie . Chyba juz dotarło ze to nie piłkarze zawalili awans bo oni po prostu dostosowali sie do warunków w klubie . Nie jest tez do końca winien trener melepeta . Bo choc dał ciała to gwarantuje ze gdyby został Mandryszi szło mu rownie słabo jak w GKS to uciułałby o ten jeden punkt wiecej . Źrodłem wszelkich strat jest prezes . Ktoś mi tu zaraz powie ze to nie prezes grał i trenował . Pozornie tak . Prezes jednak w każdej możliwej dziedzinie osłabił klub w poprzednim sezonie . To on zrobił karuzele z trenerami . To on zrobił dym z Dudkiem i Markowskim . To on odpowiada ze piłkarze przestali wierzyć w bajki i poszli sie nawalić . To on zatrudnił sympatycznego wuefistę . To on sprzedał Sanogo w trakcie sezonu za czapkę gruszek i poklepanie po plecach . Mogę tak wymieniać bez końca . Jaroszewski dał nam pierwsza ligę i dwie walki o awans . Dziękujemy panie prezesie . Wspaniała robota . Był pan głównym autorem naszej wielkiej radości . Niestety teraz pan wszystko rozwalił bo pana możliwości uległy wyczerpaniu a pan wciąż twierdzi ze to nie prawda i popełnia katastrofalny błąd za błędem . I nie błędy sa pańska najwieksza wada a nieumiejętność przyznania sie do nich i szukania naprawy . Jaroszewski MUSI ODEJŚĆ !!!
Tomcjo
 
Posty: 7027
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez turku 2017-08-13, 1:10 pm

Mogę zostać zjedzony. Ale całym sercem jestem w tym meczu za Pogonią. A hattrick Palucha ucieszyłby mnie najbardziej.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez August 2017-08-13, 1:23 pm

patrios91 napisał(a):No, ale kto ma to wszystko wprowadzić w życie? Ja?!

Dobrze by było :niezle:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez GrubyPerez 2017-08-13, 1:34 pm

patrios91 napisał(a):
August napisał(a):Na razie to mamy zespół, który nie zdobył punktu ni bramki z akcji. Reszta jest w sferze dywagacji. Poza Banasik lovestory rzecz jasna.

Wierzę w tę drużynę oprócz kilku nazwisk, których wymieniał nie będę. Nie są to zawodnicy anonimowi i nie są to emeryci, którzy już poza wielką gębą w szatni nic z siebie więcej nie wycisną. Odpowiednie ustawienie, odpowiednia taktyka, schematy między zawodnikami i wzbudzenie w nich wiary we własne umiejętności powinno pomóc. No, ale kto ma to wszystko wprowadzić w życie? Ja?! :-)




a czemu nie?
to bardzo dobry pomysł :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack