ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez robercik 2017-08-14, 10:09 am

Dla mnie Wojtek jest na plus. On zyje tym klubem. Widac to nawet na filmiku z szatni. Slutecznosci brak moze, ale zastanawiam sie czy pan nawet nie od wf dal mu indywidualne treningi na prezyjne strzaly?
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez August 2017-08-14, 2:17 pm

Drogi Blajpiosie zapewne chodziło Ci o Gąsińskiego. Natomiast nie wdając się w szczegóły pozostanę przy swojej ocenie Wojtka Ł. No i dziękując za miłe słowa pozdrawiam wszystkich znad morza tyrreńskiego przyznając nieco ze wstydem żem się nie sprawił bo zbyt późno się zorientowałem że wczoraj na stadio olmpico był supercoppa italia a byłem pod stadionem. Tyle ze były bilety za raką cenę ze musiałbym jakiś organ wewnętrzny zastawić. Nie mogę odżałować straconej frajdy dla dzieciaków
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez turku 2017-08-14, 9:56 pm

August napisał(a):Tyle ze były bilety za raką cenę ze musiałbym jakiś organ wewnętrzny zastawić.

Czyżby droższe od cen zagłębiowskich biletów na trybunę krytą w dniu meczowym? Być to nie może , co za dziwy.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez August 2017-08-14, 10:10 pm

turku napisał(a):
August napisał(a):Tyle ze były bilety za raką cenę ze musiałbym jakiś organ wewnętrzny zastawić.

Czyżby droższe od cen zagłębiowskich biletów na trybunę krytą w dniu meczowym? Być to nie może , co za dziwy.

Zostały po min. 115 ojro niestety. x4 - trochę by było. Ale może lepiej nie rozwijać tematu bo Prezesowi jeszcze coś do głowy głupiego przyjdzie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Siedlce

Postprzez Adamek182 2017-08-15, 7:01 am

Gdy już pył po bitwie opadł, sam spróbuje coś naskrobać.
Zauważyłem dwie mega pozytywne sprawy.
1- Wygraliśmy i zgarnęliśmy 3 pkty. W końcu.
2- i ta mnie cieszy chyba bardziej. Zaraz po meczu, pod jednym z sektorów zebrała się grupka z ochrony. Czekali na jedną (dwie?) osobę i usłyszałem że w radyjku jednego pana ktoś recytował listę zarzutów.
"wulgaryzmy, obelgi..."
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Czyżby na krytej próbowano wymusić kulturę?

PS. Zgarnęliśmy 3 pkty. Widać że chłopaki coś tam umieją ale drużyny nie widać. Chłopaki na siłę próbują zbudować atmosferę, pomimo tego co widzą i słyszą z trybun. Kółeczko po meczu. Śpiewy w szatni, wszystko ma rozluźnić chłopaków więc dołóżcie cegiełkę od siebie i powstrzymajcie się od wyzwisk.
Siedziałem dwa rzędy od pewnego duetu. Z jednej strony na oko 40 letni grubasek z bródką, z drugiej ponad 50 letni dziadzia. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem grubasek zwalniał trenerów i piłkarzy krytykując każde zagranie. Dziadzia cały czas tonował zapędy grubaska co chwilkę tłumacząc temu o co chodzi w piłce nożnej i podkreślając każde kolejne dobre zagranie.
Dwa różne podejścia do tematu. Jedno zdrowe, rozsądne, drugie przesycone jadem.
PS2. Fajna reakcja Dziewczyn na bluzgi i komentarze innego "kibica" tuz po meczu.
Brawo Dziewczyny, pokazałyście...hm..jaja?
Tak czy inaczej pozdrawiam.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron