Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez August 2017-07-29, 10:04 pm

patrios91 napisał(a):100%towy zaciąg Banasika, a taki Nuno wchodzi z ławki.

No i jak stwierdził Mistrz ciętej riposty:
"Żarko w ogóle nie zasługiwał na to, żeby go dzisiaj zmienić, bo super napędzał akcje ofensywne"
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez patrios91 2017-07-29, 10:06 pm

August napisał(a):
patrios91 napisał(a):100%towy zaciąg Banasika, a taki Nuno wchodzi z ławki.

No i jak stwierdził Mistrz ciętej riposty:
"Żarko w ogóle nie zasługiwał na to, żeby go dzisiaj zmienić, bo super napędzał akcje ofensywne"

"Dlatego go zmieniłem" :lol:

Teraz tylko liczmy liczbę straconych pkt spowodowanych upartością i chęcią pokazania przez Marcina, że Darek to nowy Morunho polskiego pochodzenia.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez August 2017-07-29, 10:10 pm

No tak, grał całkiem nieźle i nie pochodzi z zaciągu Maestro. znaczy, nie z układu. Że ja na to nie wpadłem
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-07-30, 10:29 am

Pewnikiem jest - żle się stało że w frajerski sposób przegrali mecz z Olimpią.
Z tej przegranej należy szybko wyciągnąć wnioski i ustawić drużynę dużo
lepiej i to powinno mieć miejsce już w meczu z Łęczną - Łuczak jak pisałem
wcześniej - ŁAWA - Nuno wchodzi na lewą pomoc - Wrzesinski prawa pomoc
a prawa obrona - Sulewski bo to jest jego pozycja - Niestety albo stety gramy
jednym napastnikiem a to do czasu wyjaśnienia sprawy Obywatelstwa ALEXA.
A propos ALEXA - sprawa jego Holenderskiego Obywatelstwa była znana przed
podpisaniem Ktr. Mam nadzieje ze w Ktr Zagłębie zawarło klauzulę iż zawodnik
w najkrótszym terminie przedłoży stosowne dokumenty potwierdzające jego
Holenderskie Obywatelstwo w przeciwnym razie Ktr będzie rozwiązany za
porozumieniem stron. Mecz z Olimpia był przykładem jak szkodliwa i mało
wygodna jest to sytuacja dla trenera i drużyny.
Na koniec zostawiłem sobie Banasiaka - oczywiście jedenastka wyjściowa i
to bez dwóch zdań - zawodnik ma te cechę dodatnią a mianowicie napędza
drużynę do gry ofensywnej no i oczywiście LEWA NOGA jest OK. Dajmy trochę
czasu na ustawienie i zgranie drużyny. Brak mi pewności w jednej sprawie
a mianowicie - Czy trener odstawi Łuczaka - w moim przekonaniu to jest PUPIL
trenera - obym się mylił
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez novack 2017-07-30, 10:56 am

Niestety najsłabszy na boisku Lewicki, sprowadzony bez testów, moim skromnym zdaniem, bez szans na gwałtowny progres formy, do tego "Angol" z "fochem" odpuszczający każdą piłkę zagraną więcej niż metr od jego nogi i do tego blokujący miejsce jednemu z najbardziej ofensywnych naszych zawodników, czyli Żarko. Obym się mylił, ale nadal jesteśmy bez napastnika, tym bardziej to boli, że jak mniemam, za obecność tych, których mamy płacimy krocie, że nie wspomnę o kwocie wykupu Angola, bo przecież nie był wolnym zawodnikiem. Za ułamek tych kwot które im płacimy, można było pozyskać choćby Paluchowskiego, który zrzucił nadwagę, nabrał szybkości i już strzela bramki. Skład trzeba zaczynać od środka, czyli Banasiaka, Nowak Milewski. Szczególnie ten pierwszy zasługi na uwagę. Moim zdaniem łączy w sobie pozytywne cechy Matusiaka i Fidziukiewicza, więc ich braku nie odczujemy. Wczorajszy mecz to szkolny przykład braku fachowego warsztatu Banasika. Trener Olimpii mając słabszy personalnie skład ograł Banasika jak zawsze.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez Qcu20 2017-07-30, 11:01 am

Zagłebiowska rzecz - narzekać :)
Gdyby wygrali, każdy by gratulował, pewnie pisząc ( i słusznie ), że jest parę rzeczy do poprawy.
Moim zdaniem nie można odmówić chłopakom niczego. A już na pewno, że nie chcieli wygrać, bo chcieli.
Mieli optyczna przewagę fakt faktem, z której nic nie wynikało. Ale nie zawsze da się wygrać.
Czasem mam wrażenie, że oczekujecie od Zagłębia zwycięstwa w każdym meczu. Nie wiem, każdy ma się przed nami położyć, bo nazywamy się Zagłębie Sosnowiec?? Legia, taki budżet i co? Męczy się z Sandecją, która niemalże cały mecz gra w 10tkę. To już nie te czasy, kiedy widać różnicę klasową między zespołami. A w polskiej piłce decyduje....
przypadek. I taką też bramkę ( frajerską ) straciliśmy w końcówce meczu. My jedni?? My ostatni?
Przykład PSG jak wypuścili awans do dalszej rundy w LM z Barceloną. Mając taka przewagę bramkową. To jest piłka, ale w Sosnowcu kibic zawsze będzie NIEZADOWOLONY.

Kilka słów o meczu. Jestem przekonany, że gdybyśmy przegrali, a Banasik nie zagrałby na 2 napastników, byłoby jeszcze gorzej ( z Waszymi komentarzami ) niż teraz. Pierwsze kolejki w każdej lidze to wielkie niewiadome...
Chłop widzi, że jest 0:0 próbuje coś zmienić. I wg mnie zmiany były logiczne. Wszedł drugi napastnik i graliśmy na dwóch napastników, tak bardzo bardzo bardzo bardzo przecież chciano spróbować gry na dwóch napastników, odważnie. I zagrali. A że nie wypaliło...cóż, Murzyn kiepsko i tego się nie da ukryć. Ale przynajmniej wiemy, jak to wygląda grając w ten sposób. Pewnie jeszcze w jednym czy dwóch meczach pokusiłbym się o takie zmiany, albo wyjście tak od początku. Po jednym meczu nie można wysuwać zbyt daleko idących wniosków.
Zachwycacie się nad Banasiakiem - pełna zgoda, tylko dla mnie niedoceniony pozostaje ...MILEWSKI.
Defensywny młody pomocnik walczył z całych sił, fajnie rozgrywał i łatał dziury w obronie. Pamiętny wślizg jeszcze w pierwszej połowie po lewej stronie naszej obrony, pamiętny powrót w drugiej połowie na własne pole karne i zażegnanie niebezpieczeństwa. Najlepszy dla mnie na boisku, ale takich zawodników się nie docenia.
Brawo Milewski.
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez August 2017-07-30, 11:13 am

Qcu20 napisał(a):agłebiowska rzecz - narzekać :)
Gdyby wygrali, każdy by gratulował

A gdyby awansowali to Banasik byłby noszony na rękach.A gdyby przeszli w zeszłym roku Lecha to graliby w finale PP. A gdyby ten Puchar wygrali to byłyby Puchary w Sosnowcu. Gdyby, gdyby, gdyby. Masz rację mr Qucu. TO my robimy focha przy każdej okazji bo mamy takie paskudne zagłebiowskie charaktery. Bo Zagłębie jest jak PSG. :lol: Zajebiste porównanie.
Paszulewicz w wywiadzie dla TVP Katowice powiedział, że do ostatniej chwili kompletowano skład. Stopera zakontraktowali ze 4 dni przed meczem a 2 dni przed - prawego obrońcę. Ale to wystarczyło.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-07-30, 11:59 am

Koledzy - to nie jest narzekanie, krytyka a to jest wymiana myśli, spostrzeżeń
po meczu drużyny której się Kibicuje od zawsze.
Nie zmieniam zdania , iż są rzeczy które należy zmienić a inne poprawić i to
w trybie szybko - nie ma na co czekać.
Są dwa transfery (zapowiedziane) do zrobienia - należy je zrobić tak aby były
dalszym wzmocnieniem drużyny. Oczywistą sprawa jest iż drużyna musi się
zgrać - oby to nie trwało długo a punkty uciekały frajersko.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez Adamek182 2017-07-30, 2:05 pm

Witam, dorzucę cos od siebie. Odnosnie gry na dwoch napastników.
Odeslano do domu Hakeema Araba gdyz byl to podobno taki sam napastnik jak Alex. A co w takim razie powiedziec o Lewickim? Wedlug mnie teraz mamy duet identycznych napastniko. Odeslanie Hakeema bylo bledem. Jako przyklad silnego zawodnika w ataku i tego co mozna z takim zawodnikiem zdzialac podam ostatni meczyk wielbionej przez niektorych Legii. Pazdan i Dabrowski odbijajacy sie od czarnoskórego napastnika. Ale bylo minelo.

A o samym meczu.
Pierwsza polowa bardzo dobra. Sklad optymalny, niewiele bym zmienil
Lewicki nie przekonal mnie tak jak Nawotka. Ale dajmy im troche czasu. Wejscie Portugalczyka tez jakiegos wow nie zrobilo. Za to zejscie Zarko polozylo gre. Milewski gra zajebiscie, jedyny minus to glupie kartki, ale mlody jest-nauczy sie. Banasiak wedlug mnie bedzie tym najwiekszym wzmocniem, choc nie bylo o nim tak glosno.

Podobno maja byc dwa wzmocnie ia jeszcze
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez jondek 2017-07-30, 8:11 pm

Adamek182 napisał(a):Podobno maja byc dwa wzmocnie ia jeszcze

Jeszcze ? ? To znaczy były już jakieś ? ? Dwa wzmocnienia,to wykopać "dyrektora" i "trenera" :czerwona:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez petromar 2017-07-30, 9:38 pm

panowie powiem Wam jedno - jesteście amatorzy którzy nic nie wiedzą o piłce ,,szkoda gadac jak Wy pojecia nie macie !!!
za to dariusz wie juz wszystko -W szatni po meczu powiedziałem, że w poprzednim sezonie Zagłębie bardzo dobrze zaczęło i źle skończyło. Może teraz będzie odwrotnie. W tamtym roku Wisła Puławy i Podbeskidzie po kilku kolejkach miały chyba wszystkie mecze wygrane, a potem jeden zespół w środku tabeli, a drugi spadł. Myślę, że czas działa na naszą korzyść i ten jeden mecz o niczym nie świadczy."

teraz juz wiecie - Dariusz nasz trenerski geniusz wie co robi! lepiej przegrac i ew w srodku tebeli sie uplasowac jak Podbeskidzie niz wygrywac i spasc !!!!
czas działa na nasza korzysc....tak Darku działa :czerwona: :czerwona: :czerwona:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo