Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez Tomcjo 2017-07-27, 8:06 pm

No i lada moment zaczynamy ligę a nikt nie rozpoczął wątku meczowego . Wcale mnie to nie dziwi . To najbardziej obce Zagłębie od lat . Pojawili sie kompletnie obcy ludzie i mówią ze teraz to oni sa Sosnowiczanami i beda walczyć dla nas do pierwszej krwi . Zobaczymy , ja podchodzę bardzo nieufnie do tego eksperymentu . Bardziej na nie byłem tylko wtedy gdy trenerem został niejaki Kopa a po jego dokonaniach w poprzednim klubie juz przed pierwszym meczem byłem pewny ze spadniemy . Teraz niczego nie jestem pewien ale ten autorski projekt panów Jaroszewskiego i Checinskiego przyjmuje nieufnie . I ewentualna klęska nie bedzie dla mnie obarczać Banasika . Za sukces i porażkę laury zgarnie duet Ch i J . A na koniec albo będziemy nosić ich na rękach albo w tym duecie zamiast kropki nad i pojawi sie U . A kibicom oraz starym i nowym piłkarzom życze rozpoczęcia od zwyciestwa i stabilizacji formy bo takie nowo budowane drużyny moga mieć duże wahania . Przed pierwszym gwizdkiem zawsze warto wierzyć w nasz klub i trzy punkty .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez mason 2017-07-28, 12:57 pm

Tomcjo napisał(a):No i lada moment zaczynamy ligę a nikt nie rozpoczął wątku meczowego . Wcale mnie to nie dziwi . To najbardziej obce Zagłębie od lat . Pojawili sie kompletnie obcy ludzie i mówią ze teraz to oni sa Sosnowiczanami i beda walczyć dla nas do pierwszej krwi . Zobaczymy , ja podchodzę bardzo nieufnie do tego eksperymentu . Bardziej na nie byłem tylko wtedy gdy trenerem został niejaki Kopa a po jego dokonaniach w poprzednim klubie juz przed pierwszym meczem byłem pewny ze spadniemy . Teraz niczego nie jestem pewien ale ten autorski projekt panów Jaroszewskiego i Checinskiego przyjmuje nieufnie . I ewentualna klęska nie bedzie dla mnie obarczać Banasika . Za sukces i porażkę laury zgarnie duet Ch i J . A na koniec albo będziemy nosić ich na rękach albo w tym duecie zamiast kropki nad i pojawi sie U . A kibicom oraz starym i nowym piłkarzom życze rozpoczęcia od zwyciestwa i stabilizacji formy bo takie nowo budowane drużyny moga mieć duże wahania . Przed pierwszym gwizdkiem zawsze warto wierzyć w nasz klub i trzy punkty .


Nie do końca się zgodzę.
Banasik już wielokrotnie udowodnił wszystkim że trenerem jest co najwyżej marnym.
0 umiejętności i do tego zwalanie winy na kibiców. Każdy wie, nie będę powtarzał ;)
Oczywiście Arkadio musi sobie zdawać sprawę z tego że jeżeli to nie wypali to wszystko pójdzie na jego konto.
Zaryzykował a wynik odbierze w trakcie wyborów.
O reszcie działaczy to szkoda nawet pisać ;)
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez jondek 2017-07-28, 2:29 pm

Już nie pamiętam,kiedy przed rozgrywkami była tak przygnębiająca atmosfera.Smutno tu i obco,jak mawiał klasyk gatunku. :kiepsko: ;-( No ale to pewnie wina Tuska i kibiców. :-(
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez Blajpios 2017-07-28, 3:21 pm

mason napisał(a):(...)
Nie do końca się zgodzę.
Banasik już wielokrotnie udowodnił wszystkim że trenerem jest co najwyżej marnym.
0 umiejętności i do tego zwalanie winy na kibiców. Każdy wie, nie będę powtarzał ;)
Oczywiście Arkadio musi sobie zdawać sprawę z tego że jeżeli to nie wypali to wszystko pójdzie na jego konto.
Zaryzykował a wynik odbierze w trakcie wyborów.
O reszcie działaczy to szkoda nawet pisać ;)

No, cóż. Każdy uważa, co uważa, ma prawo. Najwyżej jak Kolega napisał - tak Koledze ktoś odpowie, co niniejszym czynię: "nie do końca się zgadzam". Lepiej więc być ostrożnym, nie pisać o "wszystkich", gdy nie przepytało się wszystkich. Ja na przykład, jak dotąd, nie zostałem "wszem i wobec" przekonany, że D. Banasik to trener najwyżej marny. Przeciwnie - jak dotąd, przekonałem się, że są podstawy żywić nadzieje, że okaże się co najmniej dobrym albo bardzo dobrym (wersja całkiem optymistyczna). Ba! Nie dzisiaj, czas jakiś temu, jak się zaczęły zmiany w kadrze, przynajmniej gdy trwały już na dobre zacząłem zastanawiać się, czy aby... w całym "składzie zarządu Zagłębia" - to on akurat nie jest najbardziej profesjonalistą? Co oczywiście - bynajmniej jeszcze samo z siebie nie dowodzi, że jest profesjonalistą bardzo dobrym, niemniej już coś znaczy. Dzisiejsze rewelacje, niestety, zdają się to podejrzenie potwierdzać. Choćby z tej racji, warto nie nakręcać się jeszcze przed startem, jaki to straszny on jest, wierząc sobie nawzajem na słowa. Wszakże, ponieważ nie jestem jeszcze pzekonany, że "co najwyżej jest słaby to trener" a nawet widzę szanse, że może okazać się dobrym - muszę zaprzeczyć opinii, że wszyscy już o jego mizerocie zostali przekonani.
Zaś co do pozostałych osiągów Zagłębia przed startem... cóż. Tutaj zmilczę a i w innym miejscu nie za wiele się wypowiem, bo szkoda naszego pięknego życia na przeżywanie takich emocji fundowanych przy tej okazji.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez Tomcjo 2017-07-28, 3:46 pm

Sądząc po zainteresowaniu to na meczu frekwencja przekroczy 500 . Nieznacznie :lol:
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez MirosławaSmyła 2017-07-28, 7:05 pm

Dopóki piłka w grze szansa jest, tymczasem piłki jeszcze nie ma w grze, a wy już strasznie marudni jesteście. Dziwić się potem, że Banasik mówi: "brak wsparcia kibiców był jedną z przyczyn braku awansu". Tyle negatywnej energii, że piłka sama wpada do bramki Zagłębia. Żaden się nie wstawi za tą drużyną? To może w ogóle zlikwidować to w pizdu, grajmy sobie amatorsko w A-klasie, budżet miasta zaoszczędzi pieniądze, a my będziemy pasjonować się derbami z Niwką.
Na miłość boską przynajmniej ociupinę optymizmu. Chorzowskie grają juniorami, mają minus 5 punktów, a nie słychać jęków, że na pewno spadną i w sumie lepiej by było gdyby poszli drogą Bytomskiego Sportu i bez długów.
Ja tam wierzę, że zagramy na zero z tyłu, a to już zawsze coś 8)
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez robercik 2017-07-28, 8:19 pm

Za Zaglebiem bylem i jestem, ale nie mozna puscic miedzy palce braku kompletnego profesjonalizmu ludzi w naszym klubie.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez August 2017-07-29, 6:42 am

MirosławaSmyła napisał(a):Dopóki piłka w grze szansa jest, tymczasem piłki jeszcze nie ma w grze, a wy już strasznie marudni jesteście. Dziwić się potem, że Banasik mówi: "brak wsparcia kibiców był jedną z przyczyn braku awansu". Tyle negatywnej energii, że piłka sama wpada do bramki Zagłębia. Żaden się nie wstawi za tą drużyną? To może w ogóle zlikwidować to w pizdu, grajmy sobie amatorsko w A-klasie, budżet miasta zaoszczędzi pieniądze, a my będziemy pasjonować się derbami z Niwką.
Na miłość boską przynajmniej ociupinę optymizmu. Chorzowskie grają juniorami, mają minus 5 punktów, a nie słychać jęków, że na pewno spadną i w sumie lepiej by było gdyby poszli drogą Bytomskiego Sportu i bez długów.
Ja tam wierzę, że zagramy na zero z tyłu, a to już zawsze coś 8)

Wygrają zdecydowanie kilkoma bramkami po niezłej grze- będzie i optymizm
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez novack 2017-07-29, 2:03 pm

Niuniek najlepszy transfer lata, więc... ława. Oj Panie Darku!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez August 2017-07-29, 2:17 pm

Więcej ludzi nad Stawikami niż na stadionie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez xenon 2017-07-29, 2:28 pm

wychodzi na to, że w Sosnowcu piłka jest nie potrzebna.Po co tracić czas i 7 zł jak tv nadaje i słońce w twarz nie świeci
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez xenon 2017-07-29, 2:54 pm

bramka to kwestia czasu, ładnie graja jak na taka zmiane w zespole.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez zag23 2017-07-29, 3:24 pm

Jestem mile zaskoczony grą Zagłebia jak na tyle zmian w skladzie, jedyny mankament to prawa obrona, celność dośrodkowań z obu skrzydeł i skuteczność Banasiaka..przy takiej grze jesteśmy w stanie cos strzelić i tego sie trzymam. Tak sie zastanawiam co by bylo jakby Lewicki mial kontuzje kto by byl w napadzie i na ławce patrzac na napastników. Wg mnie powinniśmy jeszcze jednego zakontraktować lub wypożyczyć chocby młodzieżowca do napadu i to z UE :)
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez August 2017-07-29, 3:53 pm

Łuczak do zdjęcia
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec -Olimpia Grudziądz 29 lipca, 15:30

Postprzez NHK12 2017-07-29, 4:19 pm

No coz mozna powiedziec. Wie ze nic nie wiem . Moze bardziej tak "dziadostwo"
NHK12
 
Posty: 977
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników