PUCHAR POLSKI 2018

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez zag23 2017-07-22, 4:49 pm

Poki co mecz rozczarowuje ...zmieniam typowanie na wymeczone 1:0 lub dogrywkę
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez Blajpios 2017-07-22, 4:57 pm

August napisał(a):Co bym nie napisał to prowokuję. Siedzę dobie na "Siedlisku" sączę zimny napój i obserwuję relację na 100%. O cóż stek chwili więcej trzeba. Więcej sprawiedliwości od kolegi Blajpiosa.

i vice versa, chciałoby się napisać. To co, miałem skłamać - że to nie po wpisie, jaki dał Kol. August zdecydowałem się "pstryknąć znowu" niektórych? Niekoniecznie nawet wprost 100procentowców, choć... A do KoL. Augusta, to akurat w tym wypadkuk najmniej się kierowałem, oprócz sformułowania, które powtarzam - było prawdą nie kłamstwem. chciałoby się sparafrazować ".mniej przewrażliwienia, to będzie się miało wobec Blajpiosa więcej sprawiedliwości". Tym bardziej, że akurat słowo "sprowokować" jest bardzo wieloznacznie i to o przeciwstawnym wręcz ładunku emocjonnalnym, od pochwały, podziwu zaczynają...
Tak więc, podsumowując, napiszę: jest OK! Kol. August tylko na koniec wpisu zapomniał "puścić oczko" w stylu ;-) ale jednak pisał w tym właśnie stylu, porozumiewawczym, rzecz jasna. Kol. novack jakoś nie odebrał tego do siebie i odpowiedział w kierunku prowkoacji, którą zapodałem. Rzeczy złożonej, na pewno, bo wciąż trzeba pamiętać, jak wcześnie nieniejszy serwis zaczynał z rzeczami pionierskimi podówczas w polskim internecie, jak miał próby i tv nawet, jak podziały się pewnie różne rzeczy na linii z klubem, jak w ogóle media w Zagłębiu dawały się ogrywać, stając się np. - Radio Sosnowiec - śląską Eską itd itp. Niemniej, fakt jest taki, jaki zauważałem w moijej prowokacji, z czyich uprzejmowści korzystamy, nosząc się dumą, jakie to Wielkie jest Zagłębie i Sosnowiec w Polsce miasto czołowe - a jak to dopełnił Kol. novack: Widzew grający na tym samym czwartorzędnym poziomie, to nawet z treningów robi transmisje...
Wracając do meczu obecnego... Zgdadzam się z Kol. Augustem i Kol. zag23, nie jest to porywające widowisko i nie spodziewałem się tego. Oczywiście, to na podstawie bardziej relacji tekstowych, bo transmisja jest wyraźnie ludzi raczkujących na tym pozionmie. Prawdopodobnie się zmobilizowali, bo marka Zagłębia jeszcze niektórych w Polsce "kręci" a tymczasem musieli się zadowolić imprezą niemasową, więc wielu nie weszło (tym bardziej chwała, co podreślili "stuprocentowcy" w swej relacji, że jednak te 5 procent biletów Zagłębiu przyznali). W każdym razie, trochę rzucili się chyba na głęboką wodę - ale rzuciili się, w mieście choć z dużą przeszłością, to jednak obecnie raczej peryferyjnym, w klubie też bez wielkiego zasięgu. Natomiast pod koniec tej relacji video, to ktoś "z ławki" rzucił, "ku**a, koniec zabawy! trzeba grać, samo się nie wygra!" No i niestety: zastanawiałem się, czy to z ławki Zagłębia? Bo raczej jeżeli chodzi o kibiców, to nie będzie stał kamerzysta wśórd tych z Zagłębia - czyli to byłby ktoś od nich... No i tu smutek: czyli gra jest taka, że nawet mogą myśleć o ograniu Zagłębia - i że nie tak dużo brakuje... Rzecz jasna - i z relacji tekstowej wynika to samo, że mecz jest, jaki jest. Niemniej, moim zdaniem. Wystarczy - żeby wygrali, w czasie podstawowym zwłaszcza - i na ten początek będzie dość.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez xenon 2017-07-22, 5:01 pm

szło się wzbogacić u buków za południową granicą?
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez Anakin 2017-07-22, 5:22 pm

Niezależnie od wyniku końcowego 0:0 po godzinie gry z drużyną występująca dwie klasy rozgrywkowe niżej to już jest wstyd. Tak nawiasem pisząc Chojniczanka, która również zrobiła rewolucję w składzie wygrała w Legionowie 4-1. A swoją drogą wszedłem z ciekawości na coś co miało być transmisją z meczu. Coż chłopaki ze 100% o niebo lepsze :lol:
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez tork 2017-07-22, 5:24 pm

Dzisiejszy mecz, który powinien być rozstrzygnięty już do przerwy i to sparingowo "na trójce" wyraźnie pokazuje, że drużyna jest kompletnie nie przygotowana do sezonu zasadniczego.
Prawda Panie Banasik?
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez August 2017-07-22, 5:27 pm

Anakin napisał(a):Niezależnie od wyniku końcowego 0:0 po godzinie gry z drużyną występująca dwie klasy rozgrywkowe niżej to już jest wstyd. Tak nawiasem pisząc Chojniczanka, która również zrobiła rewolucję w składzie wygrała w Legionowie 4-1. A swoją drogą wszedłem z ciekawości na coś co miało być transmisją z meczu. Coż chłopaki ze 100% o niebo lepsze :lol:

Ono powinni nawet po nocnej balandze umieć szybko ustalić
rosyrzygnięcie. A relacja ze 100% is the best
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez zag23 2017-07-22, 5:47 pm

Dzieki Łuczakowi nie ma kompromitacji...ale i tak sporo pracy nas czeka...
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez xenon 2017-07-22, 6:10 pm

ciekawe kiedy tancerz na L4 pójdzie? Zniego mąki nie będzie, jedyne siano
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez August 2017-07-22, 6:13 pm

Cóż zwycięstwo wyższe aniżeli wynikałoby z poziomu gry Zagłębia. Zobaczymy jak to wyjdzie ma tle Grudziądza
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez patrios91 2017-07-22, 7:22 pm

Anakin napisał(a):Niezależnie od wyniku końcowego 0:0 po godzinie gry z drużyną występująca dwie klasy rozgrywkowe niżej to już jest wstyd. Tak nawiasem pisząc Chojniczanka, która również zrobiła rewolucję w składzie wygrała w Legionowie 4-1. A swoją drogą wszedłem z ciekawości na coś co miało być transmisją z meczu. Coż chłopaki ze 100% o niebo lepsze :lol:

Chojnice postawiły na starych wyjadaczy z kilkoma młodymi twarzami. Takie nazwiska jak Janukiewicz, Biskup, Zawistkowski, Rybski, Drozdowicz, Mikołajczak czy Danielewicz nie są "anonimowe". Na papierze silna ekipa. Dodatkowo trener Brede, który swoje trenerskie szlify zbierał u samego B.Kaczmarka, a ostatnio Probierza. Naprawdę wszystko budowane z głową.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez Adam1906 2017-07-22, 9:57 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez August 2017-07-23, 7:33 am

Tak mnie zastanawia czy Niuniek przy karnym faktycznie faulował. Jak widać większość drużyn ma jakieś problemy bo spora część 1-ligowców zawiodła z naszym najbliższym na czeke
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez patrios91 2017-07-23, 8:01 am

August napisał(a):Tak mnie zastanawia czy Niuniek przy karnym faktycznie faulował. Jak widać większość drużyn ma jakieś problemy bo spora część 1-ligowców zawiodła z naszym najbliższym na czeke

Dał pretekst sędziemu do podyktowania jedenastki. Po przegranym pojedynku nie może łapać zawodnika będąc już wyprzedzonym.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez MarcelZS 2017-07-23, 8:16 am

Miało być 3:0 i było 3:0 .... cytując klasyka

Weryfikacja przyjdzie w lidze, nie narzekajcie na grę, z każdym meczem powinno to się układać - jest fajny zespół, czy na walkę o awans tego nie wie nikt, ale chyba zawsze warto poczekać z oceną do ostatniego gwizdka.

We wtorek losowanie i oby trafić na kogoś z Ekstraklasy 8) ...
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: PUCHAR POLSKI 2018

Postprzez August 2017-07-23, 8:25 am

patrios91 napisał(a):
August napisał(a):Tak mnie zastanawia czy Niuniek przy karnym faktycznie faulował. Jak widać większość drużyn ma jakieś problemy bo spora część 1-ligowców zawiodła z naszym najbliższym na czeke

Dał pretekst sędziemu do podyktowania jedenastki. Po przegranym pojedynku nie może łapać zawodnika będąc już wyprzedzonym.

Nie byłem pewny. Stąd ta myśl.zastanawia mnie jeszcze ustawienie przy wycofaniu obrońcy i wprowadzeniu drugiego napastnika. A potem zmiana Alexa na Banasika, efektywna zresztą. Ale nie mogę połapać się w zmianach ustawienia. Jakbyśmy zagrali do trójką obrońców albo np Wrzesiński został cofnięty
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników