I LIGA - SEZON 2017/2018

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez django 2018-04-05, 10:43 pm

Tomcjo napisał(a):Z podpisaniem kontraktu czekają na zwycięski mecz po którym to zrobią .


Też tak myślę. Ewentualnie już podpisali, tylko poczekają na lepszy moment żeby to ogłosić.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez xenon 2018-04-07, 6:29 pm

Jak to jest, że w cyganowie po Mandryszu mogli zatrudnić odpowiedniego człowieka, a u nas jak zawsze...
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-04-07, 7:02 pm

U cyganów zmienił się Prezes.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez mason 2018-04-07, 7:09 pm

Ciekawe wyniki w tej kolejce:
Stomil 0:2 Pogoń
Stal 2:3 Raków
Tychy 2:2 Chojnice
Ruch 0:0 Olimpia
Wigry 0:2 cygany

Mam tylko 6 pkt zapasu.
Może nam się zrobić gorąco, a nawet bardzo pod koniec sezonu.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez novack 2018-04-07, 7:15 pm

Kolejna pod rząd wygrana cyganów, wskakują na premiowane miejsce, pewnie żałują, że wyprzedziliśmy ich w zatrudnieniu Dudka na kolejne dwa lata, frajerzy!
Ostatnio edytowano 2018-04-07, 7:16 pm przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-04-07, 7:15 pm

Mnie się niedobrze robi jak widzę cyganów na pozycji wicelidera
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez robercik 2018-04-07, 9:59 pm

A mnie sie niedobrze robi jak widze ten syf w moim Zaglebiu.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-04-08, 9:16 am

mason napisał(a):Mam tylko 6 pkt zapasu.
Może nam się zrobić gorąco, a nawet bardzo pod koniec sezonu.

Na razie mamy 8 pkt przewagi nad Grudziądzem, ale ten ma faktycznie jeden mecz mnie rozegrany. Dlatego komplet punktów z Odrą jest - w kontekście następnych kolejek - wręcz koniecznością. Co prawda mimo wszystko nie zakładam aż tak czarnego scenariusza niemniej dojście do nas drużyny, w tym przypadku Olimpii, na odległość 5-6 pkt będzie sprawiać, że znajdziemy się w gronie drużyn zagrożonych barażem.
Przy okazji chciałbym i pochwalić i zareklamować kolejny, znakomity tegoż autora artykuł "komentarz na zachętę." Dotyczący oczywiście przedłużenia w tym a nie innym momencie kontraktu z Dudkiem. Ponadto moim wręcz marzeniem jest to aby osoby podpisujące się na forum pseudonimami m.in. Pete, Andi, manie-maniek,adamek i inni wielbiciele Prezesa a także Pan Wiśniewski miały i odwagę i pisząc po staropolsku po prostu jaja aby odbyć merytoryczną polemikę i sowje zdanie w kontekście takich artykułów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez novack 2018-04-08, 9:21 am

W razie konieczności rozegrania baraży o utrzymanie w lidze, Pan Prezes przed pierwszym meczem dla zachęty powinien przedłużyć kontrakt Dudkowi np. o kolejne dwa lata.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-04-08, 9:39 am

Tak na poważnie. Czy można się dziwić, że Boruc z Fonfarą uciekli przed Zagłębiem ? Być może powód rezygnacji jest jeszcze inny ale nie zdziwiłbym się gdyby przynajmniej jednym z nich nie była aktualna sytuacja finansowa klubu a kolejnym także to, że na garnuszku klubu jest mnóstwo osób, którym trzeba płacić przez kilka lat, a pożytek z tego co najwyżej minimalny albo żaden.
Wracając do ligi. 12 pkt w 4 meczach Gejksy robi wrażenie. I powoduje pewnego rodzaju "zawiść" gdyż to klub na podobno wydawało się poziomie, takim samym źródłem finansowania i podobnym poziomie dziadostwa i może jeszcze większych kompromitacji w meczach u siebie. Czy Gejksa awansuje to się jeszcze okaże. Ja mam nadzieję, że jednak nie. Ale mam jednocześnie świadomość, że po zmianie Prezesa u nich coś drgnęło. A na pewno drgnęło na ławce trenerskiej gdzie póki co widać jak dobrze zespół został przygotowany do rundy, skromne transfery były właściwe a zespół do każdego meczu jest dobrze ustawiany taktycznie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez xenon 2018-04-08, 10:04 am

Patrząc na fotkę |Kontrakt na zachętę" dochodzę do wniosku, że pan Dudek dobrze wyczuł z kim się ułożyć w Sosnowcu, a tym samym prezes z dyrektorem wykonali tylko wolę pana z urzędu miejskiego.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez novack 2018-04-08, 10:59 am

Pod wiaduktem na 3 Maja przy budynku koszmarku od dziś jest rondo, pewnie jakiś patron będzie potrzebny, a może im. prezesa wszech czasów uda się zaproponować?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez andi1961 2018-04-08, 11:40 am

Posłuchaj,drogi Auguście to że masz prawie 10 tysięcy wpisów na naszym Forum nie daje ci żadnych uprawnień aby pisać i komentować o tym czy ktoś jest kogoś zwolennikiem czy nie,pod kątem ostatnich wydarzeń związanych,czy to z Prezesem czy z całym naszym Klubem.Po to jest to Forum żeby każdy mógł się wypowiedzieć i napisać o tym co się dzieje w naszym Zagłębiu i nic ci do tego co Ja piszę,bo nie zjadłeś wszystkich rozumów związanych z tym środowiskiem,jednocześnie chcę Cię pochwalić za dużą troskę i zaangażowanie w wielu sprawach poruszanych tutaj.To że TY piszesz i wielu innych też,to powinno być polem do popisu jak poprawić i usprawnić naszą działalność na rzecz naszego Klubu a nie szkodę.Wtedy nasze Zagłębie,będzie Wielkie jak My wszyscy,będziemy grać do jednej bramki pomimo że w wielu sprawach się nie zgadzamy a Prezesi,trenerzy,dyrektorzy i właściciele,przychodzą i odchodzą ale My Kibice zawsze zostajemy.
andi1961
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2014-11-18, 4:05 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-04-08, 1:36 pm

andi1961 napisał(a):Posłuchaj,drogi Auguście to że masz prawie 10 tysięcy wpisów na naszym Forum nie daje ci żadnych uprawnień aby pisać i komentować o tym czy ktoś jest kogoś zwolennikiem czy nie,pod kątem ostatnich wydarzeń związanych,czy to z Prezesem czy z całym naszym Klubem.Po to jest to Forum żeby każdy mógł się wypowiedzieć i napisać o tym co się dzieje w naszym Zagłębiu i nic ci do tego co Ja piszę,

Mój drogi Andi. W powyższej kwestii całkowicie się z Tobą zgadzam. Podpisuje się obydwoma rękami, nogami i czym się dałbym radę się podpisać. Co więcej, samokrytycznie stwierdzam, że nie tylko nie uważam się za osobę, która zjadła wszelkie rozumy, w tym związane z tym środowikiem ale wręcz jestem osobą nie tylko popełniającą wiele błędów i mylącą się w swoich osądach a co gorsza widzę, że z wiekiem robi się ze mnie coraz większa pierdoła i przeraża mnie myśl, że przyjdzie czas gdy - jeśli tylko będę w stanie - to będę się umawiał z kumplami nie na wspólne picie piwa a geriavitu. Natomiast wywołałem Was parę osób nie dlatego, że piszecie o tym , jak to ładnie ująłeś: "co się dzisiaj w naszym Zagłębiu" ale dlatego, że Wasze rzadkie posty ograniczają się li tylko i wyłącznie do negatywnych ocen osób, które mają ambiwalentny stosunek do tego co sie dzieje w klubie. Symptomatyczne jest to, e gdy bardzo wyraźnie widać, że coś jest nie tak, następuje cisza. Gwoli sprawiedliwości trzeba dodać, że jeśli podejmowany jest temat czysto merytoryczny, odpowiada niewiele osób, a z grubsza są ci sami niezależnie od tego czy ktoś jest zwolennikiem Prezesa czy nie.Natomiast podkreślam, wywołałem personalnie kilka osób nie dlatego aby komukolwiek czymś uchybić a raczej by ktokolwiek dzisiaj miał odwagę i był w stanie napisać coś konkretnego napisać. Z kolei za tę część wypowiedzi zawierających ciepłe słowa pod moim adresem, dziękuję i je doceniam.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Tomcjo 2018-04-08, 2:09 pm

Gorąco . Ale moze to dobrze o ile bedzie poważna dyskusja . Ja ostatnio tylko krytykuje nasza święta trójce MJ RS ACh jednak uważam ze maja sukcesy . W porównaniu do tego co przejęli jest postęp . Tylko co z tego jak coraz liczniejsze błędy i coraz głupsze grożą efektem spalonej ziemi . Uważają ze sa nieomylni gdy ich rządy moga doprowadzić nawet do upadku i likwidacji klubu i stad moja wsciekłość . Ktoś powie ze nie jest źle . Jasne ze nie jest . Wciąż jest mała nadzieja ze moze byc lepiej . Tylko ze w piłce jest podobnie jak na wadze szalkowej . Kto miał do czynienia ten wie jak działa . Po lewej kładziemy ciężarek duży bo to sukcesy trójcy . Po prawej małe bo to liczne błędy . Raz wieksze , raz mniejsze . Lewa szalka juz dawno nie dotyka bazy . Podniosła sie wyraźnie choc powoli . Kto zna zasady działania ten wie ze kładąc małe ciężarki powoli obie szalki sie zrównają . Gdy dalej będziemy dokładać małe błędy ten proces bedzie powolny lecz gdy trafi sie duży błąd lub za duży w porównaniu z zasługami to prawa szalka dynamicznie walnie w spód a ciężarki pospadają i sama waga moze sie przewrócić . Wściekam sie na brak profesjonalizmu trójcy bo widze ze zmierza to w kierunku katastrofy choc wciąż nie jest tragicznie to jak to wszystko ruszy z kopyta to bedzie juz za późno i pozostanie start od zera lub obecnych rezerw .
Tomcjo
 
Posty: 7026
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników