I LIGA - SEZON 2017/2018

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez patrios91 2017-09-16, 9:00 pm

August napisał(a):Chojniczanka liderem. Klub z miasteczka kilkakrotnie mniejszego od Sosnowca. Z niższym budżetem bez wpływów legijnych i po rewolucji kadrowej. Uczyć się Prezydencie Chęciński i Prezesie Jaroszewski

Oni nie chcą się uczyć. Oni chcą mydlić wszystkim oczy, a jak ktoś na to sobie nie pozwoli to w arogancki sposób go zlekceważą podobnie jak prezes na spotkaniach z kibicami. Wydoić, ukraść, zmanipulować, a jak już wyjdą brudne fakty- zatuszować albo udawać, że nic się nie stało. Ludzie bez zasad.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa


Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2017-09-17, 12:10 pm

Marne pocieszenie ale Gejksa jeszcze "lepsza"
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez novack 2017-09-17, 12:24 pm

Poproszę link na forum cyganów :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez zag23 2017-09-17, 12:28 pm

August napisał(a):Chojniczanka liderem. Klub z miasteczka kilkakrotnie mniejszego od Sosnowca. Z niższym budżetem bez wpływów legijnych i po rewolucji kadrowej. Uczyć się Prezydencie Chęciński i Prezesie Jaroszewski


dokladnie, zgadzam sie z twoimi słowami. ryba psuje sie od głowy a skoro my mamy prezesa z tv, scouta byłego bramkarza który szuka w you tubie pilkarzy lub czekamy co Legia nam w ostatniej chwili da to jest to marna polityka transferowa. nie dałoby sie takiego Ryczkowskiego do naszego klubu ściagnać? moim skromnym zdaniem rewolucja kadrowa czyli wywalenie ponad 3/4 skladu z poprzedniego sezonu nie bylo za madrą decyzją. sprowadzono Christavao, który nie gra, Malheiro który siedzi na ławie, Makengo który leczy sie i leczy, jakiegos Pikula, Mozlera, Sulewskiego który mial byl super prawym obrońcą, Banasiaka który nie lapie sie na ławke nawet lub gra bardzo przecietnie? Zamiast tych wszystkich bylo sprowadzic 2-3 z nazwiskiem i doswiadczeniem do 1 skladu. Za dużo menedżerów cos czuje wtyka nam zawodnikow a my sie zgadzamy na nich i kasa sie kręci.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez kaskader 2017-09-18, 10:38 pm

Gwoli ścisłości pozwolę sobie nieco naświetlić w skrócie sprawę ostatniego okienka w Chojnicach. Rewolucja rewolucji niepodobna. W Chojnicach wprawdzie dokonano rewolucji, ale głównie na piłkarzach drugoplanowych. Trzon drużyny się ostał z wyjątkiem Kosakiewicza (K.Kielce, zimą chciał go Probierz, ale Jagiellonia oferowała tylko "czapkę śliwek") i Biernata (GKS Tychy), którzy wybrali inne kluby mimo propozycji przedłużenia umów w Chojnicach oraz bramkarza Budziłka, który był na wypożyczeniu z L.Gdańsk. Pozostali zawodnicy z podstawowej 13-14 zostali w klubie na ten sezon. Dla porównania np.takie Wigry Suwałki także dokonały rewolucji, ale jej ofiarą padł właśnie w przeciwieństwie do Chojniczanki trzon drużyny. Adamek, Kozak, Zapolnik, Kądzior, Augustyniak,Cverna, Adu Kwame - lece z pamięci- i pozostali z I składu opuścili Suwałki. Najbardziej mi szkoda Kosakiewicza i Budziłka, którego uważam za najlepszego bramkarza jakiego Chojniczanka miała w ostatnich latach. Dlatego tym bardziej się zdziwiłem, że niechciany w Lechii, w ostatnich dniach okienka transf. rzutem na taśmę został właśnie wypożyczony do Wigier. Mógł zostać u nas.
kaskader
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-17, 11:38 am

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2017-09-23, 7:50 am

W Katowicach grajki coraz wyraźniej idą na zwolnienie Pietrka
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez patrios91 2017-09-23, 8:35 am

August napisał(a):W Katowicach grajki coraz wyraźniej idą na zwolnienie Pietrka

Pozycja Pietrka od czasów zwolnienia z obowiązków pełnienia funkcji trenera mocno podupadła. Nie da się ukryć, że karma do nie wróciła za wysysanie pieniędzy od głupich ludzi.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2017-09-23, 9:40 am

patrios91 napisał(a):
August napisał(a):W Katowicach grajki coraz wyraźniej idą na zwolnienie Pietrka

Pozycja Pietrka od czasów zwolnienia z obowiązków pełnienia funkcji trenera mocno podupadła. Nie da się ukryć, że karma do nie wróciła za wysysanie pieniędzy od głupich ludzi.


Chyba trzeba by było dodać, że środowisko piłkarskie jest zapewne bardziej hermetyczne niż się wydaje, a "najlepszy" przyjaciel Pietrka od wywiadów w tv Seba nie bez powodu został uznany najlepszym grajkiem roku przez kumpli z boiska.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Lars 2017-09-23, 6:55 pm

patrząc na tabele...nie wierzy się...
jakie zarządzanie...takie miejscie...nie dziwi nic...
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Tomcjo 2017-09-23, 9:19 pm

Przed sezonem patrząc na zmiany kadrowe i działania pary Checinski Jaroszewski tak oceniłem sytuacje .

"Mysle ze zdobędziemy trochę mniej punktów od Stali . Moze 43 . I gole tak z 35-41 . Będziemy tuż nad strefa spadkowa choc chyba baraże tylko nam zaśmierdzą . Moze sie mylę bo nie jestem prorokiem ale te ruchy w klubie co widze to tak mi pachną . I obym sie mylił czego sobie i wszystkim życze . "

43 pkt / przez 34 mecze i * 10 kolejek to daje 12,64 pkt czyli poniżej mojej prognozy ale tak tez myślałem ze jesień bedzie fatalna a wiosna bedzie lepsza . Oby tak było bo inaczej polecimy z hukiem .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2017-09-24, 7:36 am

Smyla znów liderem. Podbeskidzie stuknęło Miedź a nas red. Wojciech z Wyborczej po raz pierwszy określił mianem outsidera.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez xenon 2017-09-24, 8:32 am

nie jest zle, hanysy są za nami.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Blajpios 2017-09-24, 10:55 am

August napisał(a):Smyla znów liderem. Podbeskidzie stuknęło Miedź a nas red. Wojciech z Wyborczej po raz pierwszy określił mianem outsidera.
Co więcej, W. Fabisiak wybił się tam na pierwszego bramkarza, K. Wiktorski pewny na stoperze, M. Sierczyński może ten zdoła znów wskoczyć, Ł. Matusiak też pewny punkt - jak i D. Ryndak zresztą. to ci tutaj poniewierani. Za to hołubiony tak tutaj M. Fidziukiewicz, przegrał z weteranem P. Ćwielongiem... No, tak, ale jest pociecha!
xenon napisał(a):nie jest zle, hanysy są za nami.
Choć przecież, czy na pewno? Na pewno już - nie do końca. Tychy wyżej. A co będzie, jak nie wyzucony P. Mandrysz spowoduje, że dotrze do GKSy, że jednak manewr z wyrzuceniem u nich nie przejdzie, bo jednak tym razem postawią na opcję logiczną, że nie da się po 5 kolejkach ocenić zespołu budowanego od początku (co nie znaczy, że jest tam całkiem inaczej, bo tam chyba tak samo jak w Sosnowcu, to jest po prostu wybór, na jaki sposób tym razem, logicznych czy rewolucyjny będzie się uspokajać środowisko) - i piłkarze też zrozumieją, że go nie zmienią, jak w Zagłębiu? A nie ma sprawy, nawet jak oni przeskoczą Zagłębie w tabeli, znajdzie się jakiś punkt pocieszenia, że np. Ruch ciągle niżej?
Spokojnie. Wiem, że leczenie zawiedzionych nadziei, lizanie ran, radzenie sobie z wielką przykrością, bólem przegranych tak dotkliwych z racji przywiązania do ukochanego Klubu — nie jest łatwe; próbujmy może jednak szukać coraz lepiej widząc?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2017-09-24, 11:42 am

Rywalizacja ze śląskimi drużynami to w moim odczuciu jak dodawanie ostrej przyprawy do zupy. Ma dodawać smaku ale bez przesady bo zupa stanie się niejadalna. Tak samo w piłce. Ta rywalizacja na dodać rozgrywkom dodatkowego smaku ale nie być podstawowym kryterium. Jesteśmy w strefie spadkowej, źle gramy, burdel i amatorszczyzna w klubie a ktoś się cieszy bo Chorzów za nami. Chore
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez RUDI 2017-09-24, 12:04 pm

August napisał(a): a ktoś się cieszy bo Chorzów za nami. Chore

August podejrzewam że to był sarkazm ;-) ,tak samo powiedziałem wczoraj na Ludowym ,że są ludzie (dziwni) którzy uważają że najważniejsze są wygrane z hanysami ,a ja osobiście pierd..ole wygraną z Katowicami ,dla mnie mogli przegrać, a wygrać 6/7/8 kolejek z innymi .
Ps.Taki Górnik przepier...l z Zagłębiem i co ? gdzie oni są a gdzie my ,ani się piłkarze nie pocieli z powodu przegranej z "gorolami" ani ich kibice nie pozwalniali .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników