ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-05-29, 6:53 pm

Nie spieszę się ale już wiadomo ze Polsat transmituje nasz mecz i
mecz Górnika Zabrze o godz. 12.30
Druga wiadomość - nie wiem ile w tym jest prawdy ale dobrze mi
znana osoba powiada ze kibice Legii wykupili 1200 biletów słownie:
jeden tysiąc dwieście - i maja dopingować Zagłębie na Ludowym.
Nie pisze więcej bo mnie jeszcze trzęsie i mogę cos napisać czego
normalnie nie napisał bym.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez slawekchicago 2017-05-29, 7:06 pm

Pisze calkiem swiadomie MAM ICH W DUPIE .MINELO PONAD 24 GODZIN OD MECZU I OPROCZ KONFERENCJI I NIE MAMY ZADNEJ WIADOMOSCI , CHOCBY PRZEPRASZAM SZCZERE LUB NIE , NIE MA NIC !!!!!!!!!! :czerwona: :czerwona: :czerwona: PISALEM O TYM WCZORAJ PO PIERWSZEJ POLOWIE JAK DALEJ TAK BEDZIE W DRUGIEJ TO NIE CHCE TEGO AWANSU I CHOC WSZYSTKO JESZCZE W TEJ LIDZE MOZLIWE , TO NIE CHCE TAKIEJ EWENTUALNOSCI TRZYMAM KCIUKI ZA PULAWY I WTEDY NIECH WEJDA CHOJNICE , CHOC TEZ TEJ LYSEJ PALY ICH KIETOWNIKA NIENAWIDZE ALE LEPIEJ ONI NIZ gORNIK. KAZDY Z TEGO FORUM WYPRULBY FLAKI WCZORAJ GDYBY MOGL COS ZROBIC DLA TEGO KLUBU , POMOC SWOJA GRA AWANSOWAC ALE NIE pilkarzyki.OK , MOZE NIE WSZYSCY ZASLUZYLI NA TAKI SAM OCHRZAN ALE ZA TA CISZE PO MECZU WSZYSTKIM NALEZY SIE JEDNO SLOWO .....WYPIERDALAC !!!!!!NIE JESTESCIE GODNI GRAC W KOSZULKACH ZAGLEBIA !!!!!
Ostatnio edytowano 2017-05-29, 7:18 pm przez slawekchicago, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez robercik 2017-05-29, 7:17 pm

Na meczu bede zeby spojrzec w twarz tym pierdolom.
Jaki doping? Oni nie zasluzyli na nic.
Jeszcze mnie trzyma ale juz nie postawa tych pierdol tylko to hak zostalismy oszukani przez melego prezesa. :twisted:
Co z tego ze ma trojkat wytatuowany? W dupie ma ten klub. Liczy sie tylko dla niego stolek i warszawka. Tak to widze po jego zagraniach
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez jacmar 2017-05-29, 8:05 pm

Panowie nie obwiniajmy zawodników o brak ambicji i zaangażowania oni po prostu dali maxa-więcej nie potrafią i dlatego nie zasługują na awans !!!!większość wygranych meczy to był słabszy dzień przeciwników mam nadzieje że chociaż na tychy wystarczy im umiejętności. O trenerze nawet szkoda pisać
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez jackie57 2017-05-29, 8:11 pm

jacmar napisał(a):Panowie nie obwiniajmy zawodników o brak ambicji i zaangażowania oni po prostu dali maxa-więcej nie potrafią i dlatego nie zasługują na awans !!!!większość wygranych meczy to był słabszy dzień przeciwników mam nadzieje że chociaż na tychy wystarczy im umiejętności. O trenerze nawet szkoda pisać

Nie wydaje mi siÄ™.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez bolo73 2017-05-29, 9:18 pm

jacmar napisał(a):Panowie nie obwiniajmy zawodników o brak ambicji i zaangażowania oni po prostu dali maxa-więcej nie potrafią i dlatego nie zasługują na awans !!!!większość wygranych meczy to był słabszy dzień przeciwników mam nadzieje że chociaż na tychy wystarczy im umiejętności. O trenerze nawet szkoda pisać


Przestań ich bronić i nie pisz głupot. Na początku sezonu potrafili i rządzili w lidze a teraz nagle nie potrafią? Bez jaj. Cały klub na tą chwilę to jedna wielka banda oszustów, którzy po prostu zadrwili z nas kibiców i zrobili nas w chuja. I nie miałbym takich pretensji gdyby umoczyli w Suwałkach bo wówczas przekaz byłby czytelny, ale po ciul tam wygrywali i robili nam nadzieję skoro w planach mieli inne zakończenie tego sezonu? Nigdy nie uwierzę w tłumaczenie, że chcieli lecz zabrakło umiejętności etc. W kadrze jest wystarczająco dużo zawodników, którzy spokojnie mogliby wywalczyć w tych 2 ostatnich meczach 3 punkty, no minimum 2 i dalej bylibyśmy w grze pomimo grania padaki przez całą rundę. Banda oszustów i tyle. Moja noga nie postanie na Ludowym aż do momentu kiedy zobaczę, że naprawdę komuś zależy na tym klubie i jego wiernych kibicach! Poza tym tak jak napisał kolega wyżej - 24h minęły i żadnego komunikatu, żadnego przepraszam, żadnego przykro nam. A i jeszcze jedno: widziałem wiele meczów kiedy drużyny walczyły o większe lub mniejsze cele. Z różnym końcowym efektem, ale zawsze jeżeli ekipie na czymś naprawdę zależało a nie udało się tego osiągnąć to po ostatnim gwizdku były łzy, chwila zadumy, padnięcie na murawę z dłońmi na twarzy, było widać zmęczenie, niekiedy skrajne wyczerpanie etc. Czy po meczu z Mielcem lub z Głogowem widzieliśmy coś podobnego? Nie!! Było natomiast przybijanie piątek, wyrazy twarzy nie przejawiające większego przeżywania utraconej szansy, nawet pojawiały się uśmiechy. Doprawdy nie trzeba być znawcą aby zauważyć, że zostaliśmy zrobieni bezczelnie w ciula i o to mam największy żal i pretensje do wszystkich ludzi związanych z klubem. Przegrać można, ale po walce, zostawiając serce i ambicję na murawie.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez jackie57 2017-05-29, 9:31 pm

Bolo73 : nic dodać, nic ująć.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez maniek-75-75 2017-05-29, 9:55 pm

jacmar napisał(a):Panowie nie obwiniajmy zawodników o brak ambicji i zaangażowania oni po prostu dali maxa-więcej nie potrafią i dlatego nie zasługują na awans !!!!większość wygranych meczy to był słabszy dzień przeciwników mam nadzieje że chociaż na tychy wystarczy im umiejętności. O trenerze nawet szkoda pisać

chłopie Ty chyba pierwszy mecz widziałes .... i w zeszłym sezonie i w tym grali ponad tą ligę .. przypomne o pechowym półfinale z Lechem . grali piłkę widowiskową , tracili bramki ale zawsze potrafili odpowiedzieć . natomiast obecnie na to nie da się patrzeć . mecz jesienny z podbeskidziem grało 10 tych samych zawodników ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez petromar 2017-05-30, 6:40 am

a ja dalej uparcie twierdze,ze powinien byc bojkot a na stadionie sama ochrona, totalne kpiny z nas kibiców, ja wiem ze na dobre,na złe, ale jak ktos mnie dyma w jawny sposób to nie zasługuje na nic,jurwa na NIC, dlatego grajcie sobie dalej miernoty z trenerem który to dalej bez zadnego problemu mysli ze bedzie pracował w Sosnowcu, jego gadki to juz mnie do szału doprowadzają, won stąd ty nieudaczniku!, jak Wy mozecie jeszcze isc na stadion?płacic za to za te k***a oszustwa? ja karte kibica po prostu pociołem i ni hu...na stadion sie nie wybieram,moze pojde kiedys jak zobacze Zagłębie walczaące-nawet przegrywające, jesli zagrają na maxa z ambicją pasją,dla kibicow to po kilku meczach sie zastanowie-moga to nawet byc mecze przegrane...a teraz Banasik i spółka WYPIERDALAC
petromar
 
Posty: 820
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez jacmar 2017-05-30, 7:05 am

pisałem tylko o rundzie wiosennej,czasem wystarczy wyjąć jeden trybik i maszyna przestaje działać tym trybikiem byli Magiera i Sanogo.Czego można oczekiwać od Ryndaka,Siary oni przestali się rozwijać 5 lat temu Udo gdyby był taki rewelacyjny to nie grałby u nas już od dwóch lat cała obrona do dupy , może z reszty indywidualnie można coś wyciągnąc ale jako zespół BANASIK zrobił z nich mizerię.Zapomniałem że Dudkowi też coś zawdzięczamy zanim odbiła mu SODÓWA
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez robercik 2017-05-30, 7:56 am

Wystarczy zobaczyc mecz wiosenny Stali z Chojniczanka. Jak Pilkarze z Mielca zapie.dalali, az milo bylo patrzec. Przegrali, ale zostawili serducho na murawie a po meczu lzy. To sa Pilkarze.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez Luis 2017-05-30, 1:15 pm

Zabrze jest na 11 miejscu w tabeli wyjazdowej, Chojniczanka 13 u siebie. W tym upatruje jakiejs szansy, jakiegos cudu. Biletu na tychy kupilem przed mecze z glogowem i na poczatku zalowalem, ale teraz na chlodno, po emocjach ciesze sie, ze mam ten bilet jednak juz zakupionu, bo licze na cud. Wiem, ze nawwt jesli Chojna i zabrze straci pkt, to z taka gra jak w niedziele to nie mamy szans na zwyciestwo, ale coz.. wiara kibica... przebija rozum.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez Tomcjo 2017-05-30, 1:23 pm

Cud jest możliwy . Górnik i Chojniczanka zremisują swoje mecze . Zagłębie tez ...
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez Blajpios 2017-05-30, 1:25 pm

Luis napisał(a):Zabrze jest na 11 miejscu w tabeli wyjazdowej, Chojniczanka 13 u siebie. W tym upatruje jakiejs szansy, jakiegos cudu. Biletu na tychy kupilem przed mecze z glogowem i na poczatku zalowalem, ale teraz na chlodno, po emocjach ciesze sie, ze mam ten bilet jednak juz zakupionu, bo licze na cud. Wiem, ze nawwt jesli Chojna i zabrze straci pkt, to z taka gra jak w niedziele to nie mamy szans na zwyciestwo, ale coz.. wiara kibica... przebija rozum.

Z całym szacunkiem. Cudem, to będzie, gdy Zagłębie zostanie postawione na nogach i zarządzane odpowiednio - o czym tu nie raz pisano. Nie zaś - kiedy zostanie wepchnięte do Ekstraklasy przez tych, co jeszcze bardziej ne chcą i tych, co np. Górnika ograją ratując się przed degradacją (pewnie ogrywając nawet i "organizatorów rozgrywek" z kosmisją licencyjną i komisją sędziowską, co pewnie wolą stare sprawdzone towarzystwo). Przecież, gdyby wepchali Zagłębie wyżej, to odpada ostatnia pociecha, że chociaż potrafią ograć innych i osiągnąć wbrew innym to miejsce, które sobie założyli.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGLEBIE - GKS Tychy 4.06.2017 .12.30

Postprzez Anakin 2017-05-30, 1:38 pm

Luis napisał(a):Wiem, ze nawwt jesli Chojna i zabrze straci pkt, to z taka gra jak w niedziele to nie mamy szans na zwyciestwo

Tychy nam wiszÄ… punkty za pierwszy mecz. Ot co
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników