Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez slawekchicago 2017-05-12, 7:52 pm

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: i mozecie mnie wyzywac
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez alllan 2017-05-12, 7:55 pm

No tak Sławek - kontrolujmy jak co roku, za tydzień wygramy, za dwa przegramy :)
alllan
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2007-06-13, 2:45 pm

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez GrubyPerez 2017-05-12, 7:56 pm

Tak czy siak

Wasiu królem jest i basta :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez domel23mdc 2017-05-12, 7:57 pm

Ale kim my mamy grac k***a.
Niemamy skladu , okienko transferowe przejebane , trener z Å‚apanki .
No pytam sie kim .....niepełnosprawnym Matusiakiem źenada k***a.
Jezeli w przyszlym sezonie ten sklad pozostanie to to bedzie k***a skandal . Istny sabotaź w zywe oczy .
Moze prezes wkoncu zacznie sie interesowac poziomem gry tych wkladów , chyba ze jest ślepą pizda ktorej pasuje taki uklad.
domel23mdc
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2005-12-15, 11:08 pm

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-05-12, 7:57 pm

Przed meczem z Puławami stawiałem, że do awansu potrzeba nam 16 pkt, zostało 10 i nadal swoje zdanie podtrzymuje bo cała góra gra ze sobą ale patrząc na to jak gramy to nie wierzę na ten moment w komplet punktów ani w Głogowie ani w Suwałkach.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez turku 2017-05-12, 7:59 pm

Zmiany trenera, zmiany zawodników nic nie dadzą póki prezesem będzie jaroszewski. Przecież ten człowiek to jest chodząca porażka i do tego kłamca. A jak po sezonie nie poda się do dymisji to e dodatku będzie człowiek małych jaj i braku honoru.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez August 2017-05-12, 8:03 pm

slawekchicago napisał(a)::brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: i mozecie mnie wyzywac

Za co. Lepiej napisz dlaczego Sandecja wygrała a my nie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez petromar 2017-05-12, 8:04 pm

Spokojnie jeszcze cos wygramy zeby podsycic atmosfere i zeby chiciaż pare osob na stadion przyszło....ja niestety juz w tym sezonie sie na stadionie nie pojawię gdyż nie cierpie jak ktos mnie robi w hu...a a ja wydaje ciezko zarobione pieniadze...i nie chodzi o to ze na dobre i na złe...chodzi o postawe, jakbym tak pracował jak nasi piłkarze grają a trener trenuje to bym wyleciał z hukiem...k***a i tak sie człowiek od lat denerwuje i ma nadzieje...
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez Tomcjo 2017-05-12, 8:08 pm

Załóżmy ze jednak Zagłębie awansowało . I komu nalezą sie podziękowania za ten awans . Prezesowi ? Na pewno nie . Obiecał wzmocnienia i znowu skończyło sie na obiecankach . Trenerowi . Na pewno nie . To trener dla juniorów na dodatek nie potrafi przygotować w przerwie zimowej do sezonu . No to zasługa piłkarzy . Tez nie . Grają jakaś kalekom wersje tego co graliśmy za Derbina tylko obrona składa sie z kopiących sie w czoło . No to komu będziemy zawdzięczać awans jesli jakimś cudem sie wydarzy ? Tylko rywalom . Tak słabych drużyn walczących o awans to nie było od lat . Beniaminkowie jesli nie wzmocnią sie i to dubeltowo to spadną z ligi bijąc rekordy porażek .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-05-12, 8:12 pm

Tomcjo napisał(a):No to komu będziemy zawdzięczać awans jesli jakimś cudem sie wydarzy ? Tylko rywalom


Awans do 1 ligi też zawdzięczamy tylko i wyłącznie rywalom.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-05-12, 8:13 pm

Nie musieliśmy meczu z Miedzią przegrać - trener jest faktycznie Mistrzem
Swiata od zmian - wyprzedzi nas GrudziÄ…dz bo ma lepszy stosunek bramek
nami. Ale w dłuższej perspektywie to możemy ich przeskoczyć - bo grają
z ChojniczankÄ…, GKSÄ„ , Olsztynem -broni siÄ™ przed spadkiem i Pruszkowem.
Gdzieś muszą zremisować - a my musimy wszystko wygrać czyli 4 x 3 = 12
Czyli zobaczymy nco będzie w Srodę w Suwałkach = ostatnio tam wygraliśmy
jadÄ…c do Gdyni.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez Blajpios 2017-05-12, 8:16 pm

slawekchicago napisał(a)::brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: i mozecie mnie wyzywac

alllan napisał(a):No tak Sławek - kontrolujmy jak co roku, za tydzień wygramy, za dwa przegramy :)

Ja nie, też coś takiego chciałem napisać.
Dodam jednak parÄ™ rzeczy.
Przede wszystkim - rozumiem rozczarowanie kibica, złość, smutek, zawiedzione nadzieje, nawet to, że nie dorastamy np. do zorganizowania Klubu Kibica - ale niech chociaż ten jeden krok do przodu będzie, że nie będziemy tu wyzywać tylko co ślina przyniesie, byle mocniej.
Fakt, pocieszająco tu pisał wieści swego czasu Kol. maniek-75-75 o sytuacji w przerwie zimowej a teraz dodał z ostatniej chwili Kol. novack, że na serio obecnie grają o awans; niemniej do końca to nie wiadomo nigdy, bo jeżeli "gra kontrolowana" to powinni i przecieki kontrolować. Nie można wykluczyć więc, że faktycznie kontrolują - ale nawet jeżeli tak, to dzisiaj przede wszystkim zauważmy, że umieją walczyć do końca. Czyli coś z drużyny już jest! Za tę walkę - na pewno na pierwszym miejscu powinny być komentarze. Dopiero potem - minusy, obserwacje co do kontrolowania, potwierdzanie, że mankamentem jest brak skuteczności itd itp.
No i w zupełnie inną może jednak stronę komentarze aniżeli wylewanie pomyj. Może pora już przestać najeżdżać na Fabisiaka? Rozumiem, bramka stracona zawsze boli a bramkarz najbliżej - ale pora już nie terroryzować może opiniami, które nawet już świetnemu sprawozdawcy się udzielają? Najpierw krzyczy, że świetnie bramkarz Zagłębia, zaraz potem zaczyna się rozwodzić przez 2 minuty, że nie, że to tylko fatalnie zawodnik Miedzi...
Może też pora przestać "jechać po Banasiku"? W zimie traci jednego napastnika, następnie tego, który miał być dodatkowym, zostaje tylko z napastnikiem rekonwalescentem, który już przed kontuzją wykorzystywał dopiero plus minus co 4 sytuację. Piszecie, że nieudacznik, nie potrafi - a dostał zespół w sytuacji konfliktu w szatni i potrafił ten konflikt rozwiązać, czyli zrobił coś, z czym doświadczony P. Mandrysz sobie nie poradził. Czy może ja sobie to wszystko ubzdurałem, że P. Mandrysz wyleciał - a za Banasika wylecieli ci, co "wylali" Mandrysza? Nawet, jeżeli zrobił to wespół z M. Jaroszewskim - to chyba jednak przekonał M. Jaroszewskiego, by zaprzeczył sam sobie, bo to przecież Prezes udzielał publicznie poparcia byłemu kapitanowi i przedłużał mu kontrakt, czyż nie? Ze zmianami dzisiaj - chyba też wiedział, ile wyczekać, by na maksa dali z siebie ci, co są na boisku, by weszli znów na maksa następni. Zmiany zaś na innych zawodników - a kto jak nie kibice tutaj pomstowali, gdy ci "inni", jak D. Boettcher byli zatrudniani, albo Najemski grali?
Jeżeli zaś faktem byłoby, że jednak jest to gra kontrolowana - to też jaki wniosek w takim razie można wyciągać z tego, że nie wygrywają, nie trafiają, nie są dobre zmiany, jaki to dowód ich siły gry, skoro kontrolowana?
Natomiast nawet, jeżeli gra kontrolowana, także jeżeli faktycznie grają o awans: to dzisiaj na pewno pokazali, jak grać o zwycięstwo grając w "10" i należy się to podkreślić, docenić, pochwalić.
Co zaś do perspektyw na przyszły rok - OBOJĘTNIE W KTÓREJ LIDZE TAK SAMO TO AKTUALNE: największe pytanie, to o strategię rozwoju klubu. Szczegółów pewnie się nie dowiemy, czy np. nie grają kontrolowania, by nie dopuścić do przedłużenia kontraktu P. Mandryszowi i paru innym na liście płac. Nie ma co więc debatować. Pytanie główne, nie wiem, czy już go kilkanaście lat nie zadaję: o strategię rozwoju, począwszy od Rady Nadzorczej i Zarządu. Ot, co.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez robercik 2017-05-12, 8:25 pm

Ku.wa drodzy Panowie. Po co nam ten awans? Zeby spasc z kretesem jak ostatnio? Niech w koncu wlasciciel czyli miasto zatrudni profesjonalnych ludzi do zarzadzania klubem a nie bele co. Sorry , ale klamstwa i brak obiektywizmu obecnego prezesiny sa nie do zaakceptowania.
Pilkarze niech zarabiaja minimalna krajowa plys 5 kola za kazdy wygrany mecz, to moze im sie przypomni jak sie gra.
Teraz trener ku.wa. Treningi z kartki. Ku.wa, totalna porazka. Niech cwiczy juniorow. Zero zaskoczenia w kazdym meczu.
Ale mam ku.ewskie nerwy.
Ale i tak na zawsze tylko moje Zaglebie. I to z Katowic :lol:
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez robercik 2017-05-12, 8:25 pm

W tej chwili oczekuje od pilkarzy sto procent zaangazowania i 3 pkt. w kazdym meczu. I oby 3 miejsce bo zarzadzanie naszym Zaglebiem jest ku.ewsko smieszne i nie ma co sie pchac wyzej.
Ostatnio edytowano 2017-05-12, 8:33 pm przez robercik, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Miedz - ZAGLEBIE 12.05.2017 19.00

Postprzez Tomcjo 2017-05-12, 8:28 pm

Dalej mi wychodzi awans GKS . Maja u siebie Kluczbork i Bytów co daje 6 pkt . Wyjazd przyjaźni do Zabrza i boje sie ze wygrają oraz wyjazd do Grudziądza skąd potrzebują przywieźć remis . Jesli Zabrze sie nie postawi to my musimy wygrać cztery mecze pod rząd . Mozliwe ? Nie . Dlatego choc jesteśmy w czubie to tylko cud da nam awans . Ktory pewno pożegnamy po następnej kolejce .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników