Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-05-01, 9:39 am

Obrazek

Po sobotnim zwycięstwie na Ludowym z Wisłą Puławy 3:1 w najbliższy weekend rozpoczynamy maraton 3. spotkań wyjazdowych. Na pierwszy ogień idzie drużyna Bytovii Bytów, zajmująca obecnie w tabeli I ligi miejsce 16, czyli pierwsze spadkowe. Jak widać z tabeli Bytovia "u siebie" odniosła 4. zwycięstwa, 4. remisy i 6. porażek, mało przy tym strzelając goli, ale również niewiele ich tracąc. Sobotnie spotkanie będzie tym z gatunku "remis nikogo nie zadowoli" i oby zwycięstwo przypadło nam a nie gospodarzom.

Obrazek

Kolejka nr 29.
Z rozpiski wynika, że teoretycznie najłatwiejsze zadanie czeka Miedź Legnicę i Sandecję Nowy Sącz. Obydwa zespoły grają "u siebie" a ich przeciwnicy obecnie nie reprezentują jakiejś mega dobrej formy. Ciekawe mecze dla układu tabeli są w Grudziądzu, Zabrzu i Siedlcach.

Obrazek

Na koniec trochę statystyk z ostatnich 10. spotkań ligowych.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-05-01, 10:16 am

Remis moze pozbawić nas awansu wiec tylko zwycięstwo a mecz Olimpii pokazał ze łatwo nie bedzie . Sandecja ze Stomilem to raczej pewne zwycięstwo . Stomil ostatnio gra piach . Miedz z Wisła to tez zwycięstwo ale licze na pewne symptomy ze my w Legnicy nie przegramy . Mam nadzieje ze Pogoń postawi sie i wygra z GKS . Licze tez ze Chojniczanka w Zabrzu ostatecznie porzuci marzenia o ekstraklasie .
No panowie . Hej szable w dłoń ! To ostatnia prosta i kto padnie to pozostali przejdą po ich plecach . Dla nas ta prosta to dwa odcinki . Trzy wyjazdy i po nich nie możemy mieć strat punktowych . W ostatnich kolejkach na ogół ci co maja wygrać to wygrywają . Nie liczmy na potknięcia innych .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-05-01, 10:22 am

Otworzyłeś Adamie - rozmowę o meczu który może powiedzieć nam więcej
gdzie jesteśmy - w którym miejscu na drodze do AWANSU. Natomiast drużyna
z Bytova jest w odwrotnej sytuacji. Nie widziałem meczu z Puławami nie wiem
czy gra naszych zawodników wskazuje że śmiało możemy liczyć na 3 pkt.
Jedynym pozytywem dla mnie to jest w końcu wyjście w pierwszej jedenastce
Martin Pribula no i jego skuteczność - jeśli potwierdzi to w Bytovie to może być
dobrze - chciałbym aby zawodnicy którzy wyjdą na murawę przez 90 minut
a może i więcej nie opuszczała ich koncentracja i mieli przekonanie że grają o
bardzo ważne 3 pkt. a wówczas może wygrają mecz - życzę zawodnikom odrobinę
szczęścia również - jako optymista - będzie dobrze.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-05-01, 10:22 am

Otworzyłeś Adamie - rozmowę o meczu który może powiedzieć nam więcej
gdzie jesteśmy - w którym miejscu na drodze do AWANSU. Natomiast drużyna
z Bytova jest w odwrotnej sytuacji. Nie widziałem meczu z Puławami nie wiem
czy gra naszych zawodników wskazuje że śmiało możemy liczyć na 3 pkt.
Jedynym pozytywem dla mnie to jest w końcu wyjście w pierwszej jedenastce
Martin Pribula no i jego skuteczność - jeśli potwierdzi to w Bytovie to może być
dobrze - chciałbym aby zawodnicy którzy wyjdą na murawę przez 90 minut
a może i więcej nie opuszczała ich koncentracja i mieli przekonanie że grają o
bardzo ważne 3 pkt. a wówczas może wygrają mecz - życzę zawodnikom odrobinę
szczęścia również - jako optymista - będzie dobrze.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2017-05-04, 11:04 am

Pod znakiem zapytania stoi wyjazd do Bytowa lewego obrońcy, Żarko Udoviczicia. Serb przed tygodniem doznał lekkiego urazu mięśnia czworogłowego i z tego powodu nie wystąpił w meczu z Wisłą Puławy (3:1).

Jeszcze wczoraj miał indywidualne zajęcia biegowe. Do treningów z zespołem przystąpi dopiero dzisiaj. Wierzy jednak, że przeciwko Bytovii zagra od pierwszej minuty.

Zdrowy jest za to Arkadiusz Najemski, który w miniony weekend zgłosił niedyspozycję na przedmeczowej rozgrzewce. W sobotę wróci zatem na pozycję stopera, gdzie miejsce zrobi mu pauzujący za kartki Konrad Budek. Po jednomeczowej karencji na środku defensywy zobaczymy też zapewne innego kartkowicza - Kamila Wiktorskiego. To oznacza, że Łukasz Bogusławski, chwilowo wycofany do formacji obronnej, ponownie wcieli się w rolę defensywnego pomocnika.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2017-05-04, 11:45 am

Wynik meczu zależy od ilości naszych błedów w obronie, niestety gramy w tej formacji z dużymi błedami, ostatni mecz też mógł się inaczej skończyć gdyby nie kiepska skuteczność Wisły w końcówce pierwszej połowy. Zagrajcie na "ZERO" bo to że strzelimy 2 bramki to jest pewne 8).
Osobiści bym chciał, by sen o Ekstraklasie trwał jak najdłużej, nie ma miejsca na wpadki jak w Grudziądzu - gdzie remis stracilismy w 10 ostatnich minut.
Mój typ: remis (oby się nie sprawdził)
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-05-06, 8:46 am

Dość pieprzenia . Panowie do roboty . Mecz w Bytowie to żadne fajerwerki tylko ciężkie zapierdzielanie przez 95 minut . Żadnych cudów . Kilka pomysłów na zaskoczenie rywala . Duzo stałych fragmentów gry ( czy Łuczak ostatnio nie psuje reguralnie rzutów rożnych ? ) i ciężka robota . Wiadomo ze jakies genialne zagranie Nowaka czy Pribuli , rajd Konrada czy sytuacyjny strzał Fidziukiewicza zmieni wynik ale wygramy ciężka harówka . No gdyby tak juz do przerwy było dobrze to wtedy można sie pobawić w warianty na Legnice ale raczej nie ma na to szans . Olimpia sie przejechała , my nie możemy . Trzy wyjazdy siedem punktów . Dziewięć to nie grzech .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2017-05-06, 9:19 am

My gramy o awans (teoretycznie), Bytowia o utrzymanie (realnie) wiec nie ma mozliwisci przegrania tego meczu. Nasi pilkarze sa profesjonalistami i musza pokaza dobra pilke (a juz nie raz na wiosne pokazali).
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2017-05-06, 9:30 am

Wczorajsze wyniki powodują, że Zagłębie dzisiaj raczej nie wygra.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez petromar 2017-05-06, 9:58 am

niestety w swietle wczorajszych wyników max to remis, nie wiem ale wydaje mi sie ze po prostu tak to musi wyglądac ze bijemy sie o awans ale tez go nie chcemy(piłkarze klub), wiec jakos trzeba podtrzymac tą garstke która chodzi na mecze bo w przypadku gry w srodku tabeli "o nic" mecze odbywały by sie przy prawie pustych trybunach:)
smutne to ...ja stawiam remis lub porażkę...oby moje wymysly kij strzelił i była wygrana :) :) :)
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez fan78 2017-05-06, 11:01 am

Przeciez nasze mecze juz odbywaja sie przy praktycznie pustych trybunach. Caly sezon tak wyglada. Tydzien temu gral wicelider tabeli walczacy teoretycznie o awans a na stadionie 1300 widzow? Smiech, jak ten caly awans i nowy stadion.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2017-05-06, 11:04 am

Czy wiadomo coś o transmisji radiowej?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-05-06, 11:19 am

novack napisał(a):Czy wiadomo coś o transmisji radiowej?

W zagłębiu fm obiło mi się o uszy, że będą transmitować ale siatkówkę Zawiercia z Częstochową
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2017-05-06, 11:33 am

August napisał(a):
novack napisał(a):Czy wiadomo coś o transmisji radiowej?

W zagłębiu fm obiło mi się o uszy, że będą transmitować ale siatkówkę Zawiercia z Częstochową

Niestety potwierdzam, z tą jednak małą poprawką, że będą łączyć się z Bytowem, nie wiem czy tylko między setami, czy częściej, ale mimo wszystko jestem rozczarowany.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2017-05-06, 12:52 pm

***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników