Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2017-05-07, 9:42 am

Adam1906 napisał(a):A nie było czasem tak, jak radio Zagłębie FM pisze na swoim -> FANPAGE? Może nikt tu nikogo nie olał? :)



odkąd Ty na Fanpage fb zaglądasz ? :D
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-05-07, 9:54 am

Naprawdę problemem nie jest to co wyszło z transmisjami radiu, które działa od zaledwie 3 tygodni. Przecież potrzebują czasu na dotarcie się i niwelowanie ewmtualnych błędów w jakimkolwiek działaniu. Przerażające jest to co przy okazji wychodzi w egoistycznym i szowinistycznym myśleniu. Swoisty "marketing" rodem z WUML-u.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-05-07, 11:08 am

Kol. bbartek - Chłopie Ty się nie przejmuj tymi Glupawymi wypowiedziami.
Region i Zagłebie Dabrowskie jest jedno i razem.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-05-07, 12:12 pm

GrubyPerez napisał(a):odkąd Ty na Fanpage fb zaglądasz ? :D

Pomimo, iż nie mam swojego facebooka to zaglądam na niektóre strony 8) Bądź nie bądź dużo się można tam dowiedzieć ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2017-05-07, 3:44 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Kol. bbartek - Chłopie Ty się nie przejmuj tymi Glupawymi wypowiedziami.
Region i Zagłebie Dabrowskie jest jedno i razem.
Pozdrawiam
Tadeusz

Zapytam tak. Kiedy ostatnio Kolega był w Zawierciu? albo Olkuszu?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-05-07, 4:42 pm

Gol Martina Pribuli z meczu Bytovia - Zagłębie Sosnowiec.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-05-07, 4:43 pm

Szanowny Blajpiosie - oczywiście w obu miastach byłem a było
to jakiś czas temu - w Zawierciu częściej jako że miałem tam
Klienta - a teraz Ja zapytam a jaki to ma związek z moim
stwierdzeniem do Kol. z FORUM ? Dziękuje za odp.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pete_zs 2017-05-07, 6:27 pm

Do Zagłębie FM - zdanie słuchacza i kibica Zagłębia:

1. dzięki za transmisję z Bytowa - niezależnie czy miał być cały mecz, czy nie. Transmitujcie KAŻDY mecz Zagłębia - kibiców zamiejscowych jest sporo i nie każdy zawsze może być na Ludowym (szkoda np. że nie było transmisji z Wisłą Puławy). Szczególnie jak teraz zakaz. Zbierać już kasę na Suwałki :)
2. Warta Zawiercie - tak trzymać.
Do Trener Banasik:
1. Chłopie głowa do góry - poukładałeś zespół i tak trzymaj ! Szacunek się należy, że zespół jest nadal w grze o awans. Fart, nie fart. Liczą się punkty i to co w sieci. Kibic ma w d.. piękne porażki.
Tylko punkty i gra o awans przyciągną większą publikę, niż to co jest.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2017-05-07, 6:36 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Blajpiosie - oczywiście w obu miastach byłem a było
to jakiś czas temu - w Zawierciu częściej jako że miałem tam
Klienta - a teraz Ja zapytam a jaki to ma związek z moim
stwierdzeniem do Kol. z FORUM ? Dziękuje za odp.
Pozdrawiam
Tadeusz

Na pytanie, jaki był związek mojego pytania z wypowiedzią Kolegi — odpowiem poprzez ukazanie dwóch spośród celów mojego pytania. Jeden cel był trochę hipotetyczny. Mianowicie, stwarzała się szansa, że zostanie wyjaśnienie, czy wobec sytuacji, że wcześniej odpowiadałem na wpis Kol. bbartek a potem Kolega pocieszał rzeczonego: to moja wypowiedź mieściła się wśród tych głupawych czy nie? Jak widać nie do końca cel ten został osiągnięty, ale nie było to góry wykluczone, że skuteknie będzie większy.
Drugi wszakże jest ważniejszy. Mianowicie - chodziło mi o zasugerowanie, że problem jest większy aniżeli to "poklepanie pocieszające po plecach", jakkolwiek oczywiście, że wiem iż to było życzliwe i w jakimś sensie na penwo to popieram, by drugiemu dodać otuchy. Sugerowałem, by pójść dalej w refleksję, gdyż inaczej bardzo łatwo od tego poklepienia pójść w kierunku, o którym pisałem wczoraj: "oni wszyscy, co nie klaszczą z nami głupi (czy tam, mają głupawe wypowiedzi)- i oni zdrajcy, my żadnego błędu nie popełniliśmy". Skoro tam Kolega bywał - nawet jeżeli to "czas jakiś temu" znaczy rok czy dwa lata temu - a jeszcze lepiej, gdyby miał Kolega możliwość porównania na przestrzeni iluś tam lat - to zapewne zauważył Kolega, że w Olkuszu, choć przed wojną świadomość jakaś wyraźna, że to też Zagłębie była, to obecnie się redukuje do zera a i w Zawierciu jest już wyraźnie pomniejszona. Nic tu nie pomoże poklepywanie przyjacielskie w stylu "chłopie nie przejmuj się, my żyjemy swoimi sentymentami i wiemy, jakie one są super" - zwłaszcza wobec popełnania błędów zaniedbania czy wręcz zwalczania ruchów wręcz budujących integrację zagłębiowską, bo tu nie można mówić tylko o "wspieraniu". Zresztą - choć na polu tylko sportowym ale Kol. bbartek wyraźnie to przyznał, że też postrzega duże zaniedbania w tej dziedzinie. Ja dopisałem szerzej, niemniej zgadzając się i na tym polu sportowym z uwagami Kol. bbartek. Powtórzę raz jeszcze syntetyczną obserwację, bynajmniej nie z wczoraj, bo już od lat około dwudziestu lub dłużej to powtarzam, choć na początku delikatniej. Nie zawalczenie, zaniechanie a czasem wręcz zwalczanie dopełnienia integracji Wielkiego Zagłębia, z wykorzystaniem nawet śladowych związków z Jaworznem, by stały się faktycznymi; następnie: nie zawalczenie o jedność Zagłębia z Olkuszem z okolicami przeżywaną i tam i w Jaworznie z okolicami przez tamtych ludzi jako "swoją zagłębiowską ojczyznę"; następnie: zgoda na odpływanie Zawiercia — to są posunięcia, które mocno rzutują na pomniejszenie szans Zagłębia na ocalenie tożsamości jako realnego regionu . Realny w Polsce, to musi znaczyć nie górniczo-hutniczo zakorzenioną na przestrzeni 150 lat jedna trzecia ludności Czwórmieścia Zagłębiowskiego; w Polsce realny region musi mieć około miliona ludności a przynajmniej powyżej 500 tysięcy faktycznie utożsamiającej się jakoś z konkretnie rozumianym regionem i musi mieć swoje i miasta i wsie i musi mieć tej historii parę setek lat). Piszę tu - o realnym regionie, nie jakimś folklorystyczno-wspomnieniowym odłamie na Górnym Śląsku od strony Warszawy (sic! Małopelskie Zagłębie - ale kierunek jest "od strony Warszawy"). To ostatnie, czyli zachowanie folklorystyczno-wspomnieniowej, preżywanej przez niektórych mieszkańsców tych miast - specyfiki zakątka Górnego Śląska: jest na pewno w miarę realne. Jeżeli jednak mielibyśmy mówić o regionie realnym, który inni w Polsce też uznają a nie będą z pobłażliwością przyjmować wkurzania się Zagłębiaków, którym ewentualnie przytakną, ale wiedzieć swoje będą, że to przecież Śląsk: to nie wystarczy popoklepywać się: chłopie, nie przejmuj się, oni są głupcy, my swoje wiemy, bo mamy zakorzenione mocno w emocjach nasze przekoananie, jakie żywo przeżywaliśmy te 50 lat temu.
Oczywiście, wiem, że Kolega może z tym się nie zgodzić: z ogólnym przedstawieniem sytuacji i/lub z tezą, że nie wystarczy poklepywanie. Jak ma Kolega prawo wierzyć, że teraz szczytem szczęścia dla Zagłębia Sosnowiec będzie awans i nic nie jest ważne innego, nawet jeżeli ten awans przyklepie chorą sytuację układów postpeerelowskich i absurd finansowania zawodowego klubu z miejskich pieniędzy - tak ma Kolega i prawo uważać, że wystarczy poklepywanie i/lub że głupoty piszę. Ba! Jak najbardziej cieszę się, że ma Kolega to prawo i że będzie z niego korzystał, jeżeli tak uważa. Mam jednak nadzieję, że przynajmniej to, o co nam chodziło - Kolega uzna, to znaczy, że przedstawiłem odpowiedź na pytanie o związek, bo w tym wpisie, to była podstawowa rzecz, na jakiej mi zależała. Była prośba o wyjaśnienie związku - dałem moją odpowiedź na prośbę. Będę wdzięczny więc za potwierdzenie, że przekonałem, iż związek był, przynajmniej w moim w dobrej woli zamierzeniu.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2017-05-07, 6:46 pm

pete_zs napisał(a):Do Zagłębie FM - zdanie słuchacza i kibica Zagłębia:

1. dzięki za transmisję z Bytowa - niezależnie czy miał być cały mecz, czy nie. Transmitujcie KAŻDY mecz Zagłębia - kibiców zamiejscowych jest sporo i nie każdy zawsze może być na Ludowym (szkoda np. że nie było transmisji z Wisłą Puławy). Szczególnie jak teraz zakaz. Zbierać już kasę na Suwałki :)
2. Warta Zawiercie - tak trzymać.
Do Trener Banasik:
1. Chłopie głowa do góry - poukładałeś zespół i tak trzymaj ! Szacunek się należy, że zespół jest nadal w grze o awans. Fart, nie fart. Liczą się punkty i to co w sieci. Kibic ma w d.. piękne porażki.
Tylko punkty i gra o awans przyciągną większą publikę, niż to co jest.

prawie w pełni zgoda! To znaczy - zgoda w pełni z opinią Kolegi - tylko z dodatkami.
co do Warty: Oczywiście, że gratulacje dla Warty za "już" i życzenia "tak trzymać!"; natomiast dodam, że mam nadzieję, iż nie poddadzą się w radiu Zagłębiem FM z powodu kłopotów technicznych i zawalczą, by następnym razem się udała ta transmisja, choć dobrze byłoby ją nagłośnik na portalach Zawiercia i okolic. Jest bowiem naprawdę blisko awansu i jeżeli towarzyszyłoby to radio tym ludziom w ich sukcecie, było świetnie. Nawet - gdyby byli towarzyszami i pociechą w porażce, to też dobrze.
Co do trenera Banasika. Popieram też wypowiedź - choć z zastrzeżeniem, że dla mnie od awansu byłoby ważniejsze ułożenie spraw w klubie nie na zasadach ciągnięcia postpeerelowskich układów i mentalności; jak również dodając nadzieję, że nie jest to wszystko gra pozorowana, tylko naprawdę gra na awans. Do gratulacji nawet jeżeli z zastrzeżeniem, że chyba jeszcze do końca nie jest ułożona ta drużyna - to szacunek za "nie ugięcie się pacafikacyjnym zapędom niektórych w sprawie bramkarza Fabisiaka". Sam trener zaś - z życzeniami sukcesu, to jednak mam świadomość, że to jeszcze dużo jest do potwierdzenia, czy to już faktyczna ekstraklasowa klasa tego trenera - i ufam, że on sam ma tego świadomość.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2017-05-07, 6:49 pm

Co do transmisji. Dla mnie rewelacja. Komentator wyzwolil emocje w sluchaczach, co jest sztuks radiowca. Oby wiecej relacji...szczegolnie z pozytywnym wynikiem dla naszej druzyny:-)
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-05-07, 7:19 pm

Szanowny Kol. Blajpios - moja wypowiedz do Kol bbartek była wypowiedzia
w linii prostej - nie znałem innych w tej sprawie.
Po drugie była to wypowiedz z gatunku życzliwych bo tak mam w naturze.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-05-08, 10:55 am

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Bytovia Bytów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2017-05-08, 11:39 am

Super murawa ,toż to boisko do piłki plażowej ,dziwne że to nie przeszkadza delegatom PZPN .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników