Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-17, 2:59 pm

Obrazek

Po emocjonującym tygodniu, w trakcie którego nasi piłkarze rozegrali 3. mecze zdobywając w nich 7. punktów, pozwalających na objęcie pozycji lidera I ligi, nadszedł czas na kolejkę nr 27 i wyjazdowy mecz z Olimpią Grudziądz. Mecz bardzo ważny dla układu tabeli i zarazem bardzo ciężki ze względu na wiosenną formę Olimpii. Jak widać z tabeli biało-zieloni albo wygrywają, albo przegrywają, bo w całym sezonie osiągnęli tylko trzy remisy.

Obrazek

Oczywiście dla nas najważniejszym meczem będzie sobotnie spotkanie w Grudziądzu, ale już w środę 19 kwietnia w zaległym spotkaniu 18. kolejki Sandecja Nowy Sącz gra ze Stalą Mielec, natomiast w piątek 21 kwietnia mamy równie istotne dla układu tabeli mecze Górnik Zabrze - Wigry Suwałki i Miedź Legnica - Znicz Pruszków. W tym samym dniu co Zagłębie, czyli w sobotę 22 kwietnia, Sandecja gra u siebie z Chrobrym, Chojniczanka w Siedlcach, natomiast w Mielcu miejscowa Stal przetestuje cygańskie dziewczyny. Nie ma jednak co patrzeć na innych, tylko trzeba samemu zagrać o pełną pulę w Grudziądzu! Będzie ciężko, bardzo ciężko, ale przecież w tej lidze wszystko jest możliwe.

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-17, 4:54 pm

Dzięki Adamie że otworzyłeś - to jest mecz za liczbę punktów która może
dać odpowiedz czy będzie Awans - czy w dalszym ciągu mamy liczyć na
potknięcia rywali. Nie wiem co remis w Grudziądzu nam daje - przecież to
zależy od pozostałych rezultatów. Widziałem drużynę z Grudziądza nie
tak dawno w TV grają agresywny i trudny do ogarnięcia football.
Jeśli Zagłębie wygra w Grudziądzu - to będzie spory krok w kierunku
AWANS. A w pilce kopanej wiele rzeczy możliwymi jest.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2017-04-17, 5:15 pm

W tabeli po meczach rozegranych wiosną, Grudziądz zdecydowanym liderem z 6 zwycięstwami i 2 porażkami, oj będzie ciężko!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-18, 9:30 am

Tak wstalem dzisiaj i pomyslalem , dobrze ze to juz wtorek i mecz Zaglebia coraz blizej .To fajne uczucie ze czeka sie znow na kolejny meczyk i pierwszy od wielu miesiecy mecz LIDERA. Na dzien dzisiejszy oczywiscie bo 3 pkt sandecji jutro i Nas wyprzedzaja , ale to sie jeszcze zobaczy i nie patrzmy na innych bo .....


....wjechalismy na autostrade i choc blisko bylismy tego by wjechac na nia osobnym pasem to narazie jedziemy obok autobusu z napisem Chojnice ,a za Nami calkiem pokazny korek .Teraz tylko pytanie jak dlugo zajma Nam bramki w Grudziadzu , czy bedziemy szukali drobnych czy przejedziemy je bez specjalnej straty czasu. Zostalo OSIEMset kilometrow i naprawde bo bramkach w Grudziadzu mamy latwiejsze DWIEscie kilometrow gdzie beda po drodze Pulawy i Bytow. Licze na dobry wynik bo stac Nas na to tym bardziej ze po tygodniowym odpoczynku . wszystko zalezy od Nas i niech tak pozostanie . Nie patrzmy na to ze ktos mowi ze Olimpia nie chca awansu , bo moze i tak jest ale oni napewno nie odpuszczaja meczow u siebie , Sa nawet nie ze grozni sa BARDZO GROZNI ale czy to nie woda na NASZ mlyn , sorki taktyke :lol: choc nie wiadomo czy treneiro znow Nas nie zaskoczy Jestem optymista tym bardziej ze gramy na wyjezdzie .To bedzie NASZ PAPIEREK LAKMUSOWY , ktory moze ale wcale nie musi powiedziec Nam duzo
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2017-04-18, 10:35 pm

a ja pomyślałem podobnie.
z racji powiązań biznesowych w Grudziądzu dla mnie mecz ma podwójny, potrójny wymiar.

więc postarajcie się chłopaki :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-04-19, 9:55 am

Obawiam sie ze trener zastosuje ta sama taktykę co z Górnikiem i Podbeskidziem czyli defensywa i gra z kontry . Tylko ze na Grudzadz to sie nie sprawdzi . Oni strzela cos na pewno dlatego lepiej zaskoczyć ich dość ostrym atakiem na początku meczu a kontry sie sprawdza gdy juz będziemy prowadzić . Gra na zero z tylu to nie jest styl dla Zaglebia .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2017-04-19, 11:14 am

Nie jestem wielkim fanem Trenera - ma w sobie zbyt wielką bojaźń, chciał z Górnikiem ściągnąć Fidziukiewicza, z Podbeskidziem sciągnął Michalaka, kto wie może by coś ustrzelił - ale koncepcja gry z kontry jest OK, koniec jesieni i początek wiosny to Zagłębie chciało grać i grało piłką jednak wyników nie było.
Mało gra Ryndakiem, a to co się dzieje kolejnej wiosny z Prubulą woła o pomste do nieba, nie wspomnę już o Siarze - to co wyczynia to kryminał - ufff. dobrze że Fabiusiak to uratował.
Teren na, którym nigdy dobrze się nie grało, niewdzięczny przeciwnik - konsekwentny i twardo grający ... jak przetrzymamy nawałnice 20 minut to będzie dobrze, gra się wyrówna i będzie szansa nawet na wygraną.
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-04-19, 1:24 pm

Ja właśnie o tym " jak przetrzymamy " i na ogół kończy sie gongiem . Właśnie największym zaskoczeniem byłoby gdybyśmy to my od początku ostro ruszyli do przodu . A potem możemy grać z kontry . Olimpia sie nie poddaje ale jak my zaczniemy od strat to bedzie cieżko to odrobić . Pewnie murawa i warunki beda fatalne . Jeden gol moze rozstrzygnąć mecz .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2017-04-19, 7:08 pm

Skład na Olimpie powinien wyglądać następująco:

Fabisiak - Bartczak, Najemski, Wiktorski, Bogusławski - Milewski, Matusiak - Michalak, Nowak, Udovicic - Fidziukiewicz

może dość oryginalnie ale pozbyłem sie najsłabszych ogniw :) każdy inny wynik niż porażka będzie sukcesem moim zdaniem.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2017-04-19, 9:13 pm

zag23 napisał(a):Skład na Olimpie powinien wyglądać następująco:

Fabisiak - Bartczak, Najemski, Wiktorski, Bogusławski - Milewski, Matusiak - Michalak, Nowak, Udovicic - Fidziukiewicz

może dość oryginalnie ale pozbyłem sie najsłabszych ogniw :) każdy inny wynik niż porażka będzie sukcesem moim zdaniem.



a ja jestem dziwnie spokojny o wynik tym razem :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-21, 12:59 pm

Jutro relację live meczu Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec ma przeprowadzić RADIO ZAGŁĘBIE FM
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-22, 5:45 pm

Obrazek

Komentatorzy już są na stanowisku.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2017-04-22, 5:52 pm

Adam1906 napisał(a):Jutro relację live meczu Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec ma przeprowadzić RADIO ZAGŁĘBIE FM




zayebiste radyo ....:)


"Dzieli nas wiele spraw każdy swe problemy ma,
Szkoła, praca, dom, kobieta i tak w kółko płynie czas!

Dzieli nas wiele spraw każdy swe problemy ma,
Ty o forse się nie martwisz a tu ciągle jest jej brak!

Dzieli nas wiele spraw każdy swe problemy ma,
Każdy z nas ma swój świat, każdy swoje życie ma!

Ooooo, wiele dróg łączy nas,
nasza miłość nasza duma wiara co przetrwała w nas!
Oooo, Sosnowiec Zagłębie, było jest i będzie, na zawsze Zagłębie!"


:brawo:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-22, 6:24 pm

:lol: :lol: :lol: przez to radio czlowiek bardziej sie denerwuje :lol: :lol: :lol: FAJNE UCZUCIE :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-22, 6:30 pm

GOOOOOOLLLL!!!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników