Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-22, 8:32 pm

No cóż mleko się rozlało - a tak nie zle było do 80 minuty - nie oglądałem
tego meczu - nie było chyba takich możliwości - sledziłem relację pisaną
kiedy dochodziła ta 80 min. to myślę - no teraz nasi rusza do ataku na wygraną
czy był karny dla Zagłębia - czy nie - bo jestem pod wrażeniem sędziowania
i gry w Mielcu - jednym słowem PADAKA .
Trzeba być realistą = te trzy wyjazdy do Bytowa - Legnicy i Suwałk kładą nas totalnie
teoretycznie to jest 9 pkt . ale praktycznie - nikt nie wie co nasi zawodnicy zagrają
Nie wiem - nie wiem co się musi stać aby Zagłebie AWANSOWAŁO.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2017-04-22, 8:41 pm

Wigry i Stal nas rozjada. Przeciez my nie mamy zadnego pomyslu na gre! Juz od sparingow bylo to widac. Jak wytlumaczyc np., ze w meczu z Podbeskidziem jak szlo skrzydlo to nie bylo do kogo dosrodkowac bo reszta zatrzymywala sie na srodku boiska?
Ale mnie to wku.wia.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez tork 2017-04-22, 8:49 pm

Wyrwanie dwóch zębów z próchnicą na dłuższą metę nie pomogło- niestety. Infekcja rozwija się w najlepsze. Leczenie kanałowe też nie gwarantuje sukcesu, a zębów mądrości brak. Jedyną nadzieją są implanty...Czyli temat na przyszły sezon. A nawet, jakby się w tym sezonie udało awansować, to bez generalnego remontu połamiemy sobie klawiaturę, jak szczerbaty na sucharach.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-22, 8:59 pm

Jeden trafny komentarz "wkomponowalismy sie w ta przecietna lige" jabtam czekam do meczu z Pulawami bo wtedy albo stane w ramie w ramie z tymi co krzycza albo czesc z jich dolaczy do mnie . Liczylem na punkty /punkt ale to byla optymistyczna wersja .Poleglismy tam gdzie o punkty naprade ciezko , teraz teoretycznie dwa latwiejsze mecze .Cel bardzo realny 6 punkt a czy to da Nam ta przewage ze znow wszystko bedzie w naszych rekach , tego niewiadomo . Fakt za rok bedzie bardzo trudno , powiem wiecej jak nie wtym roku to dopiero za pare lat . I tak sie ciesze ze jestem kibicem ZAGLEBIA a jie np gornika gieksy czy ruchu
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez paw25 2017-04-22, 9:02 pm

To nie jest skład na ekstraklasę...to raz.Dwa Sosnowiec nie jest mile widziany w ekstraklasie ....i duże znaczenie ma tutaj aspekt między innymi polityczny .(jesteśmy nielubiani na górze..).Takze cieszmy się ta pierwsza ligą
bo na awans jesteśmy jeszcze za cieńcy.


.
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez kaskader 2017-04-22, 9:08 pm

Witam! Ludzie co Wy tak narzekacie? Zagłębie nie wygra każdego meczu w tej lidze. Wszyscy tracą punkty
a w Grudziądzu na wiosnę niezwykle trudno o nie. Chojniczanka gra taką padake na wiosnę, że nie da się tego oglądać na trzeźwo. Dlatego dziś się zdziwiłem jak zdołali rzutem na taśmę wygrać w Siedlcach. Może ostatnia klęska z Tychami po której doszło do pyskówek na stadionie podziałała na nich mobilizująco i wybudziła z zimowego snu...? Bo jeśli patrzeć na dotychczasową grę w tej rundzie to kalendarz nie napawa optymizmem. Teraz Sandecja u siebie a potem jeszcze 3 ciężkie wyjazdy do Zabrza, Grudziądza i Suwałk.
Jeśli dzisiejsza wygrana nie da im jakiegoś kopa i nie stanie się zaczynem jakiejś lepszej gry to słabo nas widzę na tych wyjazdach. Gdyby nie to, że nie mam aż takiego parcia na awans za wszelką cenę to byłbym bardzo zły na całokształt. Patrząc jednak chłodnym okiem to rywalizacja w tej lidze jest szalenie ciekawa dla postronnego kibica. Przecież tu co kolejkę będzie się coś zmieniać. Dla mnie pierwszą drużyną do awansu jest Miedź Legnica. Mają bardzo korzystny kalendarz a do tego grają w sposób do wyrzygania zdyscyplinowany i wyrachowany. Jeśli wykorzystają to, że grają chyba 6 ostatnich meczy u siebie to już są jedna nogą w Eklasie. To moja opinia. Pytanie kto drugi? Pozdrawiam.
kaskader
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-17, 11:38 am

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-04-22, 9:20 pm

Ja wam panowie coś powiem . Pamiętacie jakie genialne półrocze mieliśmy w czasach Derbina gdzie z 0-2 wychodziliśmy na 3-2 . Teraz z perspektywy czasu powiedziałbym ze graliśmy pikę w stylu Juniorskim . Nie taka od bramki do bramki bo to styl podwórkowy . Tylko juniorski charakterem, gra serduchem na całego az gały wyjdą z orbit . Gdy pojawiliśmy na salonach I ligi to komentatorom i fachowcom szczęki opadały patrząc na nasza gre bo atakowaliśmy z furia ale dzięki starym repom nie kończyliśmy jak juniorzy tylko gnębiliśmy przeciwników . Do czasu gdy dziadkom pękały kalesony i brakowało sił . Wtedy wychodziło ze ułańska fantazja nie wystarczy . Gdyby w klubie był ktoś kto sie zna na piłce ( a nie ma go do dzis ) to stopniowo zamieniłaby młodych szalonych jak Arak na równie szalonych ale juz starszych , dojrzalszych i doświadczonych . A starych dziadków wymieniłby na doświadczonych ale w pełni sił fizycznych . I wtedy przy zachowaniu stylu mielibyśmy drużyne na ekstraklasę . Niestety Magiera nas porzucił a przecież nie ma pewności ze koniec miałby podobny do Derbina a manewr z Mandryszem ktory wyraźnie szykował wymianę pokoleń storpedował sam prezes . I dlatego moj nierealny finansowo pomysł z Fornalikiem . Jako trener reprezentacji zawiódł ale to inny rodzaj pracy . W klubie , w codziennej pracy potrafi ustawić drużyne i wycisnąć maxa z zawodnikow . Potrzebujemy kogoś takiego z planem pięcioletnim bo za rok tez nie awansujemy nie ma szans . Drużyna jest w całkowitym rozkładzie a ustawianie klocków moze sie powieść w pol roku ale bardziej realny termin to dwa lata . Byc moze na otwarcie stadionu .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-04-22, 9:23 pm

slawekchicago napisał(a):
August napisał(a):Wisiało w powietrzu. No i supertrener "z pełnym zaufaniem" ściąga Michalaka


August , nie ma co go winic . Tak krawiec kraje jak mu materialu staje .teraz Pulawy i ...........tylko ze juz stracilismy to przewage kiedy wszystko zalezalo od Nas

Nie kto inny a Banasik totalnie rozpierdolił zespół, który w rundzie jesiennej nierzadko i ze słabą defensywą i bez klasycznego napastnika potrafił sobie poradzić. Zamiast tego mamy coś w rodzaju "smyłowania" w tandetnej wersji bo jak już coś wpadnie to i tak nie jesteśmy w stanie tego utrzymać. Może na cieniutki Kluczobrk czy Zabrze to wystarczy ale na ciut lepszego jak Podbeskidzie czy kogoś dobrze przygotowanego do rundy i silniejszego jak Grudziądz już nie. A dodatkowo mierzi to, że praktycznie w każdym meczu bez wzgledu na sytuację na boisku popierdóła schematrycznie ściąga Michalaka za Bartczaka.

paw25 napisał(a):Sosnowiec nie jest mile widziany w ekstraklasie ....i duże znaczenie ma tutaj aspekt między innymi polityczny .(jesteśmy nielubiani na górze..)

To znaczy kto nas nie lubi ? Boniek ? Cały PZPN ? PIS ? Unia Europejska ? Zamiast wciskać kity pomyśl co zrobił Prezes po zwinięciu Magiery. Dlaczego przedłużono kontrakt z bezproduktywnym Budkiem a z jednym najlepszych wiosną Fabisiakiem nowej umowy nie ma ? O cyrkach w stylu zatrudnienie Jarka -flaszki czy Dudekgate dość napisano. Natomiast może napiszesz ile kasy idzie w powietrze w związku z ważnymi kontraktami Mandrysza i jego asystenta, Dudka, z ktorym ostentacyjnie przedłużono umowę, Markowskiego, kto i ile płaci Makengo ? Za to też jest odpowiedzialny jakiś mityczny antyzagłębiowski ukad na górze ? A brak jakichkolwiek wezmocnień w defensywie ?
Jakby w Sosnowcu istniały normalne układy to Chęciński zamiast przy każdej okazji - za przeproszeniem robić publicznie loda Jaroszewskiemu - w końcu rozliczyłby gościa za ten burdel i szastanie pieniędzmi, które w dużej większości pochodzą z kasy Miasta. Możecie sobie wmawiać, że wystarczy wypieprzenie większości składu czy wybudowanie nowego stadionu, a będzie bajecznie. Tylko, że jeśli nie bedzie profesjonalnego zarządzania to choćby i zainwestował tu Microsoft z Exxonem to przy tym burdelu jaki jest obecnie to wyżej wspominanych wcześniej gumofilców nie podskoczymy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-04-22, 9:24 pm

Z
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez fan78 2017-04-22, 9:35 pm

Jaki awans, z czym, kim, jak wszyscy w tym klubie sa sterowanymi marionetkami. Wyjebanie dudka i markowskiego nie pomoze, trzeba wyjebac cala kadre kierownicza z prezesem na czele. Watpie czy to pomoze. Ten klub jest skazany na niebyt od 92 roku.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Schabu 2017-04-22, 10:04 pm

No i tak mleko znowu się rozlało,który zresztą to już raz w tym roku,który to raz w miesiącu czy też który to raz w XXI wieku.Pisałem nie ta dawno,że prawdziwy zespół zobaczymy po 3-5 meczach.Nie minęło za dużo,a już wiadomo,że nie Dudek,nie Markowski,nie Matusiak,tylko cały skład ma problem i boryka się ze straszliwym przeziębieniem,którego końca nie widać.
Dla mnie zwycięstwo z MKS po prostu efekt tompnięcia.Wygrana z Górnikiem szału nie było ale się udało.Z Podbeskidziem już był czysty fart z remisu.W Grudziądzu już brakło i umiejętności i szczęścia efekt łomot bez skrupułów.
Przed nami mecz z Puławami i pomijając już wynik nawet tego na pewno ciężkiego meczu wyjazdy Bytovia,Miedż,Wigry!
Komentarz zbyteczny....
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2017-04-22, 10:18 pm

Zagłebie kolejny raz prowadziło w Grudziadzu i kolejny raz przegrywa, to juz jest nudne i przewidywalne. Ciekawe jak sie jeszcze bedzie tasowała tabela bo wcale nie oznacza że juz przegralismy awans...
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-22, 11:00 pm

Z daleka to widac lepiej , druzyna sie stara ale druga wiosna pod rzad i to samo wychodzi .ZIMA ZIMA ZIMA, Przygotowanie do sezonu PODSTAWA . Ktos napisal jak bylo za Derbina , to byla druga liga i inny poziom druzyn ,Tu upatruje przyczyn takiej a nie innej gry na wiosne drugi rok z rzedu .Nie mam pretensji o dzisiejszy mecz , bo teraz trzeba tak grac bo po zimie i wzmocnieniach od kierownika to i tak jest dobrze . Gramy do konca !!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2017-04-23, 9:46 am

kaskader napisał(a):Ludzie co Wy tak narzekacie? Zagłębie nie wygra każdego meczu w tej lidze. Wszyscy tracą punkty
a w Grudziądzu na wiosnę niezwykle trudno o nie.

Jakbym był z kibicem Chojniczanki to też bym pewnie tak patrzył. Z perspektywy kibica Zagłębia wygląda to trochę inaczej. U nas na piłkarzy i trenerów których zwolniono ze świadczenia pracy idzie tyle kasy co na połowę składu w Chojnicach a i tak w stosunku do możliwości finansowych macie nieporównywalnie lepsze osiągnięcia. Gdyby naszemu Prezesowi dać Chojniczankę do zarządzania, bez takiej kasy z Miasta jak u nas, to założę się że w parę miesięcy rozłożyłby klub na łopatki. U Was z tego co się czyta to Miasto daje 600 tys. zł przy 4 mln zł budżetu. Czyli jakąś 1/7. U nas przy 600 tys. zł od Miasta to klubu dawno by już nie było. A na pewno nie w I lidze.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Olimpia Grudziądz - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-04-23, 8:53 pm

Swoją drogą znowu po porażce nie ma wypowiedzi żadnego grajka. Pozostaje pomeczowy bełkot Banasika. To też symptomatyczne.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników