ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Lars 2017-04-15, 8:24 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):No cóż to liderowanie to może się okazać że będzie nam dane na tydzień
bo następna przeszkoda już tuż, tuż - 2 pkt do lidera. Przeszkoda grożniejsza
od Podbeskidzia - no ale ta I liga w tym roku tak ma - wielka szkoda tych
punktów w dniu dzisiejszym. Jedyna nadziej to ze zawodnicy maja tydzień
na przygotowanie do meczu. Nie mogę w spokoju wysiedzieć -BYŁA SZANSA
ABY GÓRALI OKLEPAĆ.
Pozdrawiam Świątecznie
Tadeusz

jaka jedyna nadzieja? Jak nas ustrzelą to znaczy, że nie zasługujemy by przewodzić stawce.
Jeśli my ich ustrzelimy to...to będzie znak ;-)
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez zag23 2017-04-15, 8:35 pm

Podbeskidzie bylo dzisiaj do ogrania ale jakbyśmy byli fizycznie sprawni, niestety tego nie bylo, bez prądu dzis i w atmosferze przypominającej sparing bez zorganizowanego dopingu i z gra na kontrę troche takie człapanie ale punkt cieszy zwłaszcza że moglismy przegrać i zostac na 2. miejscu w tabeli a tak mamy 1 pkt z Podbeskidziem ktore na wiosne gra dobrze i punktuje. Czeka nas 8 spotkań do końca : 5 na wyjeździe i juz najbliższe spotkanie z Olimpią Grudziądz pokaże czy zasługujemy na lidera...dobrze że wróci Nowak do składu to zawsze jakas alternatywa jest i dobry asystent. Pribula i Siara mnie dzis grali bardzo słabo. Michalak dzis byl jak jeździec bez głowy.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez GrubyPerez 2017-04-15, 9:45 pm

zag23 napisał(a):Podbeskidzie bylo dzisiaj do ogrania ale jakbyśmy byli fizycznie sprawni, niestety tego nie bylo, bez prądu dzis i w atmosferze przypominającej sparing bez zorganizowanego dopingu i z gra na kontrę troche takie człapanie ale punkt cieszy zwłaszcza że moglismy przegrać i zostac na 2. miejscu w tabeli a tak mamy 1 pkt z Podbeskidziem ktore na wiosne gra dobrze i punktuje. Czeka nas 8 spotkań do końca : 5 na wyjeździe i juz najbliższe spotkanie z Olimpią Grudziądz pokaże czy zasługujemy na lidera...dobrze że wróci Nowak do składu to zawsze jakas alternatywa jest i dobry asystent. Pribula i Siara mnie dzis grali bardzo słabo. Michalak dzis byl jak jeździec bez głowy.



i tu się zgadzam całkowicie.

rzecz też taka że bez dwóch zdań jesteśmy liderem,,,bo cała liga jakaś taka...himeryczna.

Katalizatorem będzie Grudziądz.
"Nie ulega wątpliwości " ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez gregor 2017-04-16, 9:14 am

Gruby Perez liga może himeryczna , ale punktujemy .Chciałbym wygranej , lecz dzisiaj na tyle było stać naszych graczy.WESOŁEGO ALELUJA !!!
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez slawekchicago 2017-04-16, 9:39 am

o takich meczach sie mowi , jak sie nie da wygrac to trzeba zremisowac . Najwazniejsze ze nie ma wyzwisk i kazdy to szanuje , nie wiem co by bylo jakby Wojtek nie obronil , wyzwiska wyzwiska i jeszcze raz wyzwiska , dlatego taka teraz taktyka , My czekamy na odpowiedni moment i wykorzystujemy nasze atuty . Wczoraj sie nie udalo ale jest punkt , w Grudziadzu powinno byc z tym lepiej. trener Banasik ma racje zaskoczylismy ostatnich rywali Nasza nowa taktyka bo przeciez nie jeden z Was pisal , ze jestesmy przewidywalni ,ateraz juz tak nie jest i ta uwaga trenera ze nie jest pewne ze w nastepnym meczu zagramy podobnie i za to :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:


WESOLEGO ALLELUJA

I ZYCZE KAZDEMU Z WAS BY POZYCJA JAKA ZAJMUJEMY NA SWIETA POZOSTALA DO KONCA

DO ZOBACZENIA NA LUDOWYM
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez mason 2017-04-16, 12:06 pm

7 na 9 punktów zdobyte, nie jest źle, ale zawsze mogło być lepiej.

1. Gramy z kontry, ok rozumiem, ale brak pomysłu na grę to nie taktyka.
2. Brak umiejętności strzelania sprzed pola karnego - żaden nie posiada takich umiejętności(mówię o akcji, nie o stałym fragmencie gry). 0 siły i 0 precyzji i tak odkąd pamiętam grają w Zagłębiu. Za wszelką cenę starają się wejść z piłką do brami, byle bliżej linii końcowej boiska, o co tu chodzi ?!
3. Siara, od zawsze uważałem, że brak Ci umiejętności, teraz udowodniłeś to wszystkim, dziękuję ;)
4. Zmiana Michalaka na przeciętnego Bartczaka, kolejny genialny pomysł naszego trenera, który miał zaskoczyć Podbeskidzie - zaskoczył cały stadion, pewnie widzów przed TV też :czerwona:

P.S Nie mówicie mi, że gościu nie miał siły, był zmęczony itp. rzeczy. Ja, czy inni użytkownicy forum możemy nie mieć siły na dwa mecze 90 w tygodniu, ale nie profesjonalista, którego jedyną pracą jest granie w piłę.
Przykład ? Ostatnio w TV był reportaż/wywiad z gościem 60 - 70 lat. Chwalił się pucharem za 365 maratonów w 365 dni. On może powiedzieć że nie ma siły, a nie gościu 20 parę lat.
Wiem, że teraz piłkarze to nie to co w ubiegłym wieku, ale teraz to gorzej niż baletnice...
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez RUDI 2017-04-16, 1:05 pm

A mnie zastanawia czy coś złego nie dzieje się z organizmem Matusiaka ?( może to jest przyczyna jego słabej gry ) po paru minutach na boisku gościowi "pot zalewa oczy" co jest widoczne nawet z trybun .

ZDROWYCH ,POGODNYCH ŚWIĄT, ŻYCZĘ WSZYSTKIM KIBICOM ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez turku 2017-04-16, 9:22 pm

RUDI napisał(a): po paru minutach na boisku gościowi "pot zalewa oczy"

To się da łatwo wytłumaczyć. Łysy ma po prostu gorącą głowę i musi ja jakoś chłodzić :)
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników