Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-12, 7:47 pm

Nie chce zapeszac ale jesli jutro na Bukowej bedzie remis to gieksa 44pkt Miedz tylko 39 pkt i przy Naszych 3pkt bedziemy mieli 46 pkt sami wiemy co to bedzie oznaczalo Miedz juz bedzie miala 7 pkt straty :-)

czyli dzisiaj raczej odpadl gornik a jutro Miedz mecz o zycie
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-12, 9:31 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Postprzez turku 2017-04-12, 10:14 pm

Nie ma się co podniecać. Bo wygraliśmy ale szału nie było. Druga połowa generalnie przestana przez obie drużyny.
Wydaje mi się że wygraliśmy między innymi dlatego że górnik nie miał pomysłu na nas i ogólnie na wygraną.

Ja zacznę się zachwycać jeśli zdobędziemy 15/18 w najbliższych sześciu meczach.

Druga rzecz która mnie martwi to to że mamy tylko jednego napastnika. Nie daj Boże coś się stanie, choćby czerwo dla Fidziego i będziemy bez zęba na przedzie. A co to oznacza pokazał dziś Bayern. Tyle głosu rozsądku a może jednak stonowanego pesymizmu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-13, 3:45 am

A ja napisze tak , optymizm jest ale rozsadny , ja widzialem druzyne ktora wiedziala jak chce grac i za to brawa bo pomimo mojego podejscia optymistycznego i podgrzewania atmosfery balem sie powtorki z rozrywki , atutakie mileZASKOCZENIE .Zgadza sietrzeba teraz wygrac w sobote o co nie bedzie latwo , ale wierze ze trener i caly sztab podejde do tych 2dni przersy spokojnie i zakonczymy WIELKINASZ TYDZIEN 9 pkt , ktore kto wie beda milowym krokiem do EX , bo gornik juz odpadl w sobote to samo byloby z Podbeskidziem a moze i z Miedzia , no bopo sobocie zostanie 8 kolejek , tylko i az . Nie bedzie playmakera bo kartki Nowaka takze tu widzeproblem , wiec moze Luczak na srodek a na skrzydlo od poczatku Ryndak bo podejrzewam zeMartin jakis wiekszy spadek formy , oby nie . Zagrac madrze szybko ukluc i wtedy dac odpoczac Fidziemu. J Jestem naprawde podbudowany postawa druzyny
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2017-04-13, 6:00 am

turku napisał(a):Nie ma się co podniecać. Bo wygraliśmy ale szału nie było.

Zgadzam się. Ale na szczęście punktów nie przyznaje się za wrażenia artystyczne tylko za strzelone bramki. Mogą tak grać do końca rundy byle skutecznie. Czekają nas trudniejsze mecze bo żabole maja mocno przeciętną drużynę. le i tak zwycięstwo nad smakuje wyjątkowo. Pytanie co się działo z naszymi, bo jak donoszą media:
http://www.gol24.pl/1-liga/a/bron-gladk ... ,11981746/
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-04-13, 6:48 am

A mnie tym zwycięstwem chłopaki sprawili większa frajdę jak zwycięstwem z GKS . Tam to był obowiązek a tu cos ekstra . Ze nie było fajerwerków ? Jasne bo Zagłębie gra słabo od początku rundy . Zostało beznadziejnie przygotowane do sezonu i osłabione personalnie . Teraz powoli zbieramy sie do kupy , łatamy dziury i walczymy . Walczymy czyli to czego oczekiwaliśmy . To ciagle moze sie rozsypać choćby w najbliższym meczu . Ale po raz pierwszy od dawna wracamy do gry o awans . Błędy prezesa i trenera popełnione przed sezonem beda sie za nami ciągnęły do końca ale sa pierwsze decyzje ktore pozwoliły ogarnąć sie drużynie . Teraz tylko pozostało chuchać i dmuchać . Z Bielskiem bez Nowaka i na zmęczeniu . Cudów nie bedzie ale trzy punkty beda bardzo cenne .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-13, 6:58 am

Nie wuem co sie tam wydarzylo , ale moge napisac zecswojego przykladu , w taki sposob jaki bylem razem ze znajomymi prowokowany przez ichrone na Ludowym w przerwie meczu z gieksa to tylko szczescie ze czasy mojej chuliganki minely , bo inaczej zrobilbym wjazd razem z brama kolo zegara . Podejrzewam ze w zABRZUmoglo byc podobnie , ktos zal8zy stroj i mysli ze jest najwazniejszy w tlumie . Z wkasnego podworka , tutaj wystarczy kamizelka steward i nie uswiadczysz pyskowki w swoja strone , a kiedys po meczu Newcastle - Manchester United zadyma przyjechalo konno 3 policjantow i sie skonczylo , ale tu chodzi o szacunek w OBIE STRONY a nie ze jakis pan z brzyszkuem bedzie prowokowal . Do mnie na gieksie gosviubezczelnie godol i myslalem ze go roz... ale wzialem pierwszy raz ba mecz syna kokegi dlatego sie zastopowalem
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-13, 10:25 am

A to się Sławek stało, że dym zaczęła ta sama firma ochroniarska, która obstawiała wcześniejszy mecz Zagłębia w Tychach. Firma notabene składająca się z hanysów. Zagłębie było pod stadionem Górnika dwie godziny przed meczem, co w zupełności powinno wystarczyć na przeszukanie i wpuszczenie na trybuny wszystkich przyjezdnych. Ale jak przez półtorej godziny przepuszcza się przez bramki na sektor tylko 80-90 ludzi a ponadto tej grupie na trybunach chce zabrać siłą flagę "Łowcy hanysów", to nie dziwmy się, że doszło do zadymy. W konsekwencji mieliśmy focha ochrony w sprawie wpuszczenia reszty kibiców cały czas kwitnących przed stadionem i zatrzymanych na dołku 22 kibiców Zagłębia :twisted:
Ps. Na całe szczęście flaga, którą chciały zajebać te pizdy z ochrony, jest nadal w naszym posiadaniu. Wniosek? Jakby nie pojebusy z ochrony wszyscy na mecz by weszli i byłoby OK.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-04-13, 11:27 am

Trzeba bylo do pasibrzucha zagadać po angielsku i straciłby rezon .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-13, 5:52 pm

Tomcjo on po polsku nie rozumial wiec po co wiecej , zreszta to jest jakies nieporozumuenie z taka ochrona by tylko godola a nie mowila
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-04-13, 9:59 pm

Zwycięstwo nad Zabrzem rzeczywiście smakuje wybornie. Styl pozostawia momentami do życzenia ale w tym przypadku absolutnie zwycięzców się nie sądzi. Zwłaszcza po ostatniej burzy. Mam jedynie cały czas wątpliwości do Budka, którzy - wydaje mi się - nie zbyt pewny na prawej obronie. Szkoda, że Banasik nie próbował raz jeszcze na tej pozycji Bartczaka, który - jak mi się zdaje - grał na tej pozycji w 2 połowie meczu ze Stomilem i o dziwo wyglądało to nieźle. W każdym razie to nie on jest tym Ferrari a MIchalak. Az żal pomyśleć jakby razem z nim grał dynamiczny Sanogo. Ale i tak jeśli Fidziukiewicz dojdzie do lepszej formy będzie jeszcze lepiej. A gdyby znów swoje mogli zagrać Udovicić z Pribulą to skrzydłami będziemy wymiatać. Niestety do końca rundy słaba stroną będą stoperzy. W każdym razie idzie ku lepszemu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-14, 1:35 pm

Górnik - Zagłębie, widziane zza Brynicy

Obrazek

Przedstawiamy komunikat klubu w sprawie zdarzeń, do których doszło w związku z meczem Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec.

Poza boiskiem i nie tylko

Jeszcze w trakcie i po meczu, 12 kwietnia 2017 roku do klubu Zagłębie Sosnowiec spływało szereg informacji, z których jednoznacznie wynika że zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu meczu z Górnikiem w Zabrzu doszło do szeregu działań ze strony organizatora imprezy, które wskazują na ewidentne naruszenie zapisów Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 roku.

Przestępcy?

Informacje przekazywane nam przez naszych kibiców przebywających w tym dniu na terenie stadionu piłkarskiego w Zabrzu oraz w jego bezpośredniej okolicy, relacja naocznych świadków zdarzeń, a także analiza materiału zdjęciowego umieszczonego na stronach internetowych, pozwala na sformułowanie wniosków, z których wynika, że członkowie służb porządkowych organizatora mogli dopuścić się szeregu przestępstw. M.in. przekroczenia uprawnień, niedopełnienia obowiązków oraz prowokowania kibiców do działań zagrażających bezpieczeństwu imprezy.

Zielone ludki czy przebrani śląscy kibole?

Karygodną i niedopuszczalną z punktu widzenia obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa, jest sytuacja z jaką kibice Zagłębia mieli do czynienia już po wejściu na teren stadionu Górnika Zabrze. Wtedy to do ich pacyfikacji skierowano wyglądające na paramilitarne, umundurowane nieoznakowane bojówki, nie mające żadnego umocowania prawnego do działań na terenie imprezy masowej.

Biorąc powyższe pod uwagę Zagłębie S.A. postanowiło złożyć zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez członków służby porządkowej organizatora imprezy.

Informację o powyższych działaniach zostaną przekazane jednocześnie do wiadomości władz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Gazem dla zabawy, cegłą w oldbojów

Zagłębie SA i całe środowisko piłkarskie związane z naszym klubem potępia chuligańskie zachowania naszych kibiców wywołane w/w prowokacjami - od nieuzasadnionego używania gazu, pałek, przez obrażanie, po nieuzasadnione przetrzymywanie między bramą a kołowrotkami. Przykro nam, że akurat w tym wypadku akcja wywołała reakcję. Nie zmienia to faktu, że jako klub będziemy bronić swych kibiców, mając powyższe fakty na uwadze. Szczególnie, że nawet przejście z sektorów VIP na parkingi nie było zabezpieczone w ogóle. M.in. zniszczony został bus starszych, zasłużonych piłkarzy i działaczy Zagłębia, a jeden z gości naszego klubu został poturbowany w tej strefie.

Marcin Jaroszewski / Prezes Zagłębie S.A.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/3363-gor ... za-brynicy

Brawo Prezes!!!!!! Podczas podobnego chamskiego "wpuszczania" kibiców w Tychach przez tą samą hanysowską ochronę mój brat całkowicie za darmo dostał 2 lata zakazu stadionowego i 2 tysiące złotych grzywny. A qrwa kompletnie NIC złego nie zrobił. Więc chvj w dupe tej jebanej ochronie!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-04-14, 2:04 pm

Adam1906 napisał(a):mój brat całkowicie za darmo dostał 2 lata zakazu stadionowego i 2 tysiące złotych grzywny

Na Waszym miejscu nie podarowałbym i odwoływałbym się. Wśród adwokatów nie mam znajomości ale wśród radców to miałbym kogoś sensownego, mógłbym popytać w razie czego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2017-04-14, 3:57 pm

wersja z Hindenburga. Wklejam tylko link. Ciekawe, że nie ma mowy o zniszczeniu busu czy poturbowaniu jednego z gosci naszego klubu:
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12447.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2017-04-14, 4:41 pm

ochroniarz.jpg
Takich mają ochroniarzy ,emeryt górniczy,ciemniak który ledwo się umie podpisać ,a szef bezpieczeństwa chyba emerytowany młody policjant (czy czasami on nie przebrał się w mundur ?)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników