Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-10, 6:36 pm

Obrazek

Przyszedł czas na odrobienie ligowych zaległości. W środę 12 kwietnia 2017r. o godz. 18:00 gramy na Roosevelta z wielokrotnym Mistrzem Polski - Górnikiem Zabrze. Będzie to swoisty test dla naszych piłkarzy, czy mecz z MKS Kluczbork był zwiastunem zwyżki formy Zagłębiaków, pozwalającej na realne marzenia o awansie do Ekstraklasy, czy też jednorazowym pierdnięciem. W przypadku zdobycia w Zabrzu 3 pkt. zepchniemy z drugiego miejsca w tabeli cygańskie dziewczyny Żaboli. I oby tak było!

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-10, 7:25 pm

hmmmm ,

Dariusz Banasik w szatni przed meczem :
" Przezylismy jeden z najtrudniejszych tygodni w ostatnich latach w historii klubu i tylko od Was zalezy jak kibice go zapamietaja . Pamietajmy gramy dla nich ,gramy dla siebie , gramy o szacunek jaki mozemy zyskac , gramy by w przyszlosci ktos tam mogl wspominac i opowiadac : a pamietacie Fidzia , Nowaka , Udo czy tez kazdego z Was . Kto wie moze kiedys kazdy z kibicow bedzie pamietal cala Nasza druzyne i bez zajakniecia wypowie kazdego z Was , ale to zalezy tylko od Was samych , od tego czy chcecie by tak bylo , byscie sami mogli rowniez wspominac to co teraz sie dzieje .TU I TERAZ . Nie bede powtarzal jak grac bo to juz Wam mowilem teraz po prostu wyjdzcie tam i cieszcie sie gra . pierwszy krok zrobilismy w sobote , teraz kolej na nastepny a potem kolejny . Ale pamietajmy , TU I TERAZ "

a co powie po meczu ???

Nie pisze czego ja oczekuje , wiem ze zasiade przed TV i bede kibicowal , 3 pkt to milowy krok i chyba odstrzelenie jednego z rywali w walce o ..... , Punkt tez nie bedzie zly , ale patrzac na gornika naprawde mozemy tam powalczyc o pelna pule . WALKA ZAANGAZOWANIE AMBICJA i bedzie DOBRZE
DO BOJU ZAGLEBIE !!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-11, 10:37 am

Nie remis a wygrana meczu z Górnikiem jest bardzo ważna dla dalszych
rozgrywek I ligi zajmujących pierwsze 4-5 miejsca.
Zagłębie mając 43 pkt będzie równym rywalem dla GKS i Chojniczanki
w tej sytuacji wszystko będzie zależało od nich samych a w mniejszym
stopniu od przeciwników np. trener Grudziądza powiada ze Oni nic nie muszą.
natomiast My musimy wygrać w Zabrzu aby myśleć o dalszych przeciwnikach.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2017-04-11, 1:18 pm

Będzie nam się znacznie lepiej grało niż u siebie - Górnik będzie porwadził grę, więc zagrać dobrze w obronie (bezbłędnie) i kontry, które mamy dość groźne powinny przynieść wygraną. Mam nadzieje, że nie będzie powtórki z Nowego Sącza ... :twisted:
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2017-04-11, 2:07 pm

Nie widziałem meczu w Kluczborku ( prócz bramek) więc trudno ocenić jak wypadli poszczególni gracze. Szczególnie istotna wydaje się forma Milewskiego, bo do dyspozycji na tę pozycję jest wypoczęty i mam nadzieję poczwórne zmotywowany Matusiak. Na jakiej pozycji grał Bogusławski i jak wypadł? Czy Budek na prawej obronie zagrał na tyle dobrze, by wystawić go w Zabrzu? Przyznam, źe dawno nie byłem tak skołowany, więc nawet nie próbuje proponować składu, mam tylko nadzieję, źe tym razem w nagrodę za wyborną grę, Banasik znowu nie posadzi na ławce Michalaka.
Już doczytałem, że Bogusławski był defensywnym pomocnikiem, a Łuczak grał na lewym skrzydle. Co do Bogusławskiego, to być moźe ciekawy eksperyment, ale wystawienie na skrzydle najwolniejszego w drużynie Łuczaka, to już przesada, do skorygowania wypoczętymi. Do wyboru: Pribula, Bartczak i Ryndak.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-11, 3:00 pm

Kol. Novack - zawodnik Łuczak to pupil trenera Banasika nie ukrywam
że martwi mnie to gdy na ławie siedzi Pribula - człowiek szybki i bramko-
strzelny - nie wiem o co w tej kwestii trenerowi chodzi - przecież to jest
zawodnik który może przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.
Tak było w Bielsku-Białej i nie tylko.
O wszystkim dowiemy się jutro o godz. 18.00
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-11, 3:40 pm

tylko ze Martin jest cieniem samego siebie ;-( ;-( ;-(
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2017-04-11, 4:00 pm

Łuczak, to aktualnie najambitniejszy "grajek" Zagłębia i do tego w o niebo lepszej formie niż jesienią, ale to jest typowy środkowy, raczej ofensywny! Na skrzydle niczego nie wnosi, marnuje swój potencjał i zajmuje miejsce komuś, kto potrafiłby zrobić użytek ze swojej szybkości. Szkoda!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2017-04-11, 5:18 pm

No to jedziemy z koksem ;-) Co prawda to tylko zabawa, bo skład ustali trener, ale ja na jego miejscu wstawiłbym za plecami Fidziukiewicza na środek właśnie Łuczaka, a na skrzydła szybkich Michalaka i Pribulę. I nie na chvja we wsi - wtedy 3 pkt. jadą do Sosnowca :)

Fabisiak – Budek, Wiktorski, Bogusławski, Udovičić – Michalak, Nowak, Milewski, Pribula – Łuczak - Fidziukiewicz.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Lars 2017-04-11, 5:29 pm

Dla Górnika jest to mecz o życie. Jeśli przegra w 2017 roku nie zagra w Ekstraklasie. Mam nadzieje, że wybijemy im z głowy awans.
Do Boju Zagłębie!!!
Górnik - Zagłębie 1:3
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-11, 5:55 pm

Powoli bo powoli ale jednak wiara powraca I OTO CHODZI
DO BOJU ZAGLEBIE

A co Wojtka Luczaka , to sie zgodze, zawodnik robiacy roznice chocby stale fragmenty gry , Zawsze byl to Dudek i efekty mizerne teraz jest znacznie lepiej , poza tym wraca na stare smieci wiec ........
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez andi1961 2017-04-11, 6:30 pm

Jeśli mecz w Zabrzu wygramy to moim zdaniem,pójdziemy za ciosem i awans będzie realny,gdyż po tych ostatnich zawirowaniach i perypetiach,gorzej już być nie może i wszystko powinno wrócić na swoje miejsce,to znaczy zielone w tabeli po ostatnim meczu z Tychami w czerwcu.Nas wiernych fanów Zagłębia nic już ni podłamie,bo przechodziliśmy my wszyscy przez takie trudności związane z naszym klubem że teraz powinniśmy pokazać całej kibicowskiej społeczności w kraju,jaką mamy moc i charakter.Do ostatniej kolejki ligowej,wspierajmy naszych zawodników a oni nam się odwdzięczą awansem.
andi1961
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2014-11-18, 4:05 pm

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2017-04-12, 7:16 am

Mimo wszystko uważam, ze pomimo zawirowań w klubie mamy lepszy zespół od żaboli. Czy lepszego trenera - nie wiem. Przy odpowiednim ustawieniu, a przede wszystkim przy tym jak się będzie zachowywała obrona, to zwycięstwo jest jak najbardziej realne.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2017-04-12, 7:32 am

Moim zdaniem remis nic nam nie da jesli myślimy na poważnie o awansie . I to nie tylko trzy punkty sa nam potrzebne . Aktualnie przestali sie nas bać i przestałyśmy byc zaliczani do faworytów . Jesli wygramy w Zabrzu to na następny mecz Podbeskidzie wyjdzie mocno przestraszone . Wtedy kolejne mecze łatwiej rozegrać taktycznie . Jesli zremisujemy to ani specjalnie nie awansujemy w tabeli ani rywale sie nas nie wystrasza . Beda widzieć w nas okazje do zdobycia punktów i beda ostro walczyć o wygrana . Oczywiście po ewentualnym sukcesie z Górnikiem przeciwnicy tez łatwo nie odpuszcza ale wystarczy szybko strzelony gol i powietrze z rywala zejdzie co da okazje do kolejnych goli i zwycięstwo mniejszym nakładem sił . Piłka jest taka ze raz górka raz dołek . O tym jaka bedzie reszta sezonu moze zadecydować jedna akcja w dzisiejszym meczu . Wiec powodzenia i walka na całego
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Górnik Zabrze - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2017-04-12, 7:47 am

Prawie kazdy z Nas obawia sie powtorki z Nowego Sacza . Ten dzisiejszy mecz bedzie takim papierkiem lakmusowym na wydarzenia , ktore mialy miejsce w zeszlym tygodniu . W Kluczborku bylo dobrze ale mimo wszystko tam musialo byc , egzamin dzisiaj ,WYGRAMY to wracamy do gry z duzym handicapem psychicznym , remis nie bedzie zly ale chcemy zmazac plame po Zniczu to tylko 3 punktami w dniu dzisiejszym
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników