MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez slawekchicago 2017-04-08, 8:42 pm

turku napisał(a):
Schabu napisał(a):Panowie bez euforii...
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Dziś wygrają, w środę przegrają "po walce" no bo "górnik był lepszy" i bezpieczny dystans do strefy promowanej awansem będzie zachowany. A kibice będą się cieszyć bo niby idzie ku lepszemu.
Ale ja się będę cieszył jak w ciągu następnych 6 spotkań zdobędą 15 punktów.


wszystko sie zgadza tylko chodzi oto ze w jakze odmiennych nastrojach czlowiek zasiadzie w fotelu w srode przed tv czy tez wybierze sie do Zabrza. Wymagania rosna ja pisalem o 7 pkt do Swiat , August podbija do 9 , a Turku nawet do 15 w 6 meczach . spokojnie jest reakcja na wstrzas , ktos napisze ze to tylko Kluczbork ,ale ten sam ktory pyknal gORNIKA . Tamci zas dzisiaj pierwsze 4 minuty zaskoczyli zaspana Olimpie a potem piach , takze poczatek meczu bedzie istotny , ale nie sadze bysmy byli slabsi .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez turku 2017-04-09, 10:15 am

slawekchicago napisał(a):wszystko sie zgadza tylko chodzi oto ze w jakze odmiennych nastrojach czlowiek zasiadzie w fotelu w srode przed tv czy tez wybierze sie do Zabrza.

Ja jednak wolę uczciwość ze strony piłkarzy. Co z tego że będę w środę o 18:00 pełen nadziei a o 20:00 będę sie czuł jak spocone częstochowskie gumofilce. Bo póki co ewidentnie widać że piłkarze nie zawsze grają o pełną stawkę. I to jest najgorsze bo kibic zawsze kibicuje na 100% a nasi kopacze ostatnio wybierają kiedy grac a kiedy człapac po boisku.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez django 2017-04-10, 6:23 pm

W tym całym bajzlu nie zwracamy uwagi na prawdziwą perełkę jaka nam się objawiła - Konrada Michalaka. Chłopak w większości meczów był najlepszym zawodnikiem Zagłębia. Jeden z najszybszych, o ile nie najszybszy zawodnik w I lidze, ale nie jeździec bez głowy. Wie kiedy podać, a kiedy strzelać. Do tego niezła technika, brak kompleksów. Szkoda, że wypożyczony tylko na pół roku, bo jeżeli Zagłębie nie awansuje to centrala da go pewnie do Rucha albo innej ekstraklasowej drużyny
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez novack 2017-04-10, 6:30 pm

django napisał(a):W tym całym bajzlu nie zwracamy uwagi na prawdziwą perełkę jaka nam się objawiła - Konrada Michalaka. Chłopak w większości meczów był najlepszym zawodnikiem Zagłębia. Jeden z najszybszych, o ile nie najszybszy zawodnik w I lidze, ale nie jeździec bez głowy. Wie kiedy podać, a kiedy strzelać. Do tego niezła technika, brak kompleksów. Szkoda, że wypożyczony tylko na pół roku, bo jeżeli Zagłębie nie awansuje to centrala da go pewnie do Rucha albo innej ekstraklasowej drużyny

Ja zauwaźyłem potencjał Michalaka po kwadransie pierwszego sparingu w którym zagrał i przyznam, źe największą moją troską jest znalezienie sposobu żeby go zatrzymać, ale to jest chłopak na pierwszy skład Legii, więc bez szans ;-(
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez django 2017-04-10, 6:40 pm

novack napisał(a):Ja zauwaźyłem potencjał Michalaka po kwadransie pierwszego sparingu w którym zagrał i przyznam, źe największą moją troską jest znalezienie sposobu żeby go zatrzymać, ale to jest chłopak na pierwszy skład Legii, więc bez szans ;-(


Legia woli płacić grubą kasę mocno średnim piłkarzom z drugiego końca świata niż stawiać na wychowanków, chociaż kto wie czy Mioduski, który ma pierdolca na punkcie akademii nie zmieni tego podejścia. Jeżeli tak nie będzie, a Zagłębie nie awansuje to Michalak pójdzie pewnie na wypożyczenie do ekstraklasy.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez slawekchicago 2017-04-10, 8:34 pm

obejrzalem skrot meczu ze strony Kluczborka , zwroccie uwage na rodosc MLODYCH po bramkach , WIDAC TO COS !!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: Seba milewski , Kondzio Michalak po drugiej bramce . reakcje Wojtka Luczaka i Lukasza Boguslawskiego tez :brawo: :brawo: :brawo: Nie zmarnowac tego !!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez August 2017-04-10, 9:35 pm

django napisał(a):
novack napisał(a):Ja zauwaźyłem potencjał Michalaka po kwadransie pierwszego sparingu w którym zagrał i przyznam, źe największą moją troską jest znalezienie sposobu żeby go zatrzymać, ale to jest chłopak na pierwszy skład Legii, więc bez szans ;-(


Legia woli płacić grubą kasę mocno średnim piłkarzom z drugiego końca świata niż stawiać na wychowanków, chociaż kto wie czy Mioduski, który ma pierdolca na punkcie akademii nie zmieni tego podejścia. Jeżeli tak nie będzie, a Zagłębie nie awansuje to Michalak pójdzie pewnie na wypożyczenie do ekstraklasy.

I tu może być pole do popisu. Czyli spróbować negocjacji z Legią w sprawie wykupu chłopaka. Mamy np. swoją kasę w Legii za Sanogo.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez turku 2017-04-11, 10:03 am

August napisał(a):I tu może być pole do popisu. Czyli spróbować negocjacji z Legią

Ale kto miałby to zrobić? Kto w Zagłębiu jest na tyle ogarnięty żeby próbować negocjacji z Legią.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez Anakin 2017-04-11, 10:27 am

Jak to kto. Prezes jest od tego. Poza tym jest zależny od Leśnego a nie Mioduskiego. Więc może spokojnie pertraktować.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 8.04.2017r. g.19:00

Postprzez turku 2017-04-11, 10:40 am

Anakin napisał(a):Jak to kto. Prezes jest od tego.

To ja wiem, że on od tego jest tylko wydaje mi się że rozmiar jego gumofilca jest za mały na takie rozmowy.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron