ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez RUDI 2017-04-01, 11:41 pm

django napisał(a):Mandrysz doi baranów, mimo że nie chcą mu dać należnych pieniędzy i sprawa jest w sądzie. Zresztą od lat wszyscy baranów doją - tak samo robią teraz grajki. Ale jak tu nie doić, skoro prezes - tak tu chwalony za.....

Ja pie....lę ,może to zabrzmi groteskowo ,ale coś zburzyłeś (nadzieje,wiarę ?) ,jak kiedyś pisałem abyś nie polemizował na innym forum (zostawiając to mniej inteligentnym (mnie) ;-) ) to teraz proszę, otwórz oczy "prawdziwym" kibicom,tym którzy uważają że najważniejsze są nie wyniki zespołu a ilość sprzedanych gadżetów (za pozwoleniem klubu :twisted: ) .
Ps .Dzisiaj/wczoraj znowu kurwica mną targała ,stoisko z gadżetami ,na terenie MIEJSKIEGO klubu ,handel pełną gębą ,tylko że nie sprzedaje klub a ktoś kogo mecz nie interesuje bo pilnuje straganu ,a wypierdolić tych kibiców obok kobiciny sprzedającej słonecznik na moście ,no ale tak się nie da ,bo ludzki Prezes pierdoli i odwleka(już chyba 2 lata?) otwarcie sklepu klubowego,dlaczego ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez slawekchicago 2017-04-02, 3:39 am

Najgorzej po takim meczu miec nocke w pracy , chodzi czlowiek struty caly czas , no wlasnie czy czas zagoi rany , bo czuje sie naprawde oszukany a nie chce byc zlym prorokiem ale zeby pi tym meczu nie wyszla jakas afera .

P.S. ktos pisal wczesniej , ze 100% racja ze wygrana z gIEKSA na farcie , ale sam bylem na %%% wiec dla mnie liczyl sie doping i wygrana byle jak ale by byla . Patrzac na mecze teraz i byc Kibicem nadal wierzacym to czlowiek musialby stac sie alkoholikiem , bo inaczej kur...ca chwyta , a takto liczylaby sie tylko zabawa
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez Tomcjo 2017-04-02, 10:20 am

Nie jestem pewien jak to by wyglądało ale gdyby Mandrysz dostał pismo wzywające do powrotu do pracy to nie mógłby odmówić . Bo w przeciwnym razie Zaglebie mogłoby przestać płacić . A Banasik do podawania piłek . Jaroszewski do działu reklamy bo nikt tak nie nawija makaronu na uszy a Stanek ? A Stanek bedzie rozstawial sprzęt na treningu .
Swoją droga byłem bardzo zdziwiony ze Mandrysz nie rozmawiał z piłkarzami niczego nie tłumaczył ale wyszło ze nie miał partnera do rozmowy . Im trzeba stawiać zadania i wymagać realizacji i albo beda zapierdalac albo z klubu wypierdalac . I za rok moze dwa będziemy mieć drużyne która powalczy o awans .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez novack 2017-04-02, 12:48 pm

Pan Prezes formalnie, na piśmie zwolnił Mandrysz z obowiązku wykonywania pracy, co nie zwolniło klubu z obowiązku wypłacania mu pensji. Nie wiem, czy sytuacja jest odwracalna, bez zgody Mandrysz. Gdyby Chęciński miał jaja, to już dzisiaj rozgoniłby to całe towarzystwo nazywane żartobliwie sztabem z Prezesem na czele, osobiście porozumiał się z Mandrysz i dał mu wolną rękę. Gorzej i tak jak ż nie będzie.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez August 2017-04-02, 1:52 pm

Znów dosyć trafny komentarz z futbolfejs:
Po tym, co zrobiło Zagłębie u siebie w meczu ze Zniczem (gładkie 0:3), na forach kibicowskich zaczęła się tęsknota za… Piotrem Mandryszem i nieśmiałe dopytywanie, czy jest szansa, by Mandrysz do Zagłębia wrócił. Hmm… Szansy oczywiście nie ma, bo teraz to Mandrysz jest akurat na etapie sądzenia się z Zagłębiem o pieniądze, a nie negocjacji dotyczących powrotu na ławkę, niemniej jak ulał pasuje tu powiedzenie, że mądry Polak po szkodzie. Bo o tego Mandrysza dopytują w większości ci, którzy po słynnych słowa Dudka byli gotowić pogonić trenera rózgami. Jeszcze dwa takie mecze jak z Sandecją (0:5) i Zniczem (0:3) i coś nam się wydaje, że rózgami z Sosnowca gonić będą Banasika. Mimo iż chłop „pochodzi” z zaprzyjaźnionej Legii. Sentymenty pójdą na bok.

***
Cóż takiego miał do powiedzenia trener Dariusz Banasik po tej kompromitacji:
– Wydawało się w przerwie, że to my zdobędziemy bramkę. Można powiedzieć, że ta bramka wisiała w powietrzu. Natomiast w drugiej połowie wyglądaliśmy bardzo źle. Przeciwnik wyprowadził trzy kontry i wygrał 3:0. Tyle z mojej strony, bo co ja mogę więcej powiedzieć?

No to my dopowiemy. Po pierwsze, z taką grą to w ogóle wstyd mówić, że Zagłębie jest kandydatem do awansu. Po drugie, byliśmy jesienią na meczu Zagłębia za Zniczem, w Pruszkowie, kiedy to piłkarze – wtedy jeszcze Jacka Magiery – zabawili się z rywalem w dziada. Przez 90 minut Zagłębie tak dominowało, że to w ogóle cud, iż skończyło się tylko na 4:1, bo jakby dobrze się postarali, to zakręciłoby się koło dwucyfrówki. Jakby ktoś wtedy powiedział nam, że w rundzie rewanżowej ten zespół zaliczy taki zjazd, że przegra u siebie z tym Zniczem 0:3, to wysłalibyśmy go do psychiatry. A teraz to psychiatra, albo jakiś inny psychoterapeuta, przydałby się nam i tym wszystkim, którzy wciąż nie mogą uwierzyć, co się stało z tym Zagłębiem…
http://futbolfejs.pl/i-liga/nice-1-liga ... andryszem/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez GrubyPerez 2017-04-02, 3:33 pm

August napisał(a):No to my dopowiemy. Po pierwsze, z taką grą to w ogóle wstyd mówić, że Zagłębie jest kandydatem do awansu. Po drugie, byliśmy jesienią na meczu Zagłębia za Zniczem, w Pruszkowie, kiedy to piłkarze – wtedy jeszcze Jacka Magiery – zabawili się z rywalem w dziada. Przez 90 minut Zagłębie tak dominowało, że to w ogóle cud, iż skończyło się tylko na 4:1, bo jakby dobrze się postarali, to zakręciłoby się koło dwucyfrówki. Jakby ktoś wtedy powiedział nam, że w rundzie rewanżowej ten zespół zaliczy taki zjazd, że przegra u siebie z tym Zniczem 0:3, to wysłalibyśmy go do psychiatry. A teraz to psychiatra, albo jakiś inny psychoterapeuta, przydałby się nam i tym wszystkim, którzy wciąż nie mogą uwierzyć, co się stało z tym Zagłębiem…
http://futbolfejs.pl/i-liga/nice-1-liga ... andryszem/



niestety, tak trafne że aż szkoda iż dotyczy NASZEGO klubu.
Na marginesie, Naszego jakby bardziej niby od kiedy został klubem miejskim - a jednak nie, bo ta siła nacisku obecnie dużo mniejsza niż za czasów Szatana.

Jak zwykle u nas popierdolone to wszystko.

Nie chcę już awansu, nawet cudem- bo taki awans byłby bez sensu.
Drużynie , która awansuje nie godzi się rozegrać ani jednego takiego meczu.
A dla nas to już który?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez zag23 2017-04-02, 8:10 pm

Kibice Górnika Zabrze chca by klub ukarał finansowo piłkarzy za słabe wyniki...czy my jako kibice Zagłebia Sosnowiec nie możemy tez chcieć podobnej kary wobec zawodników typu Dudek, Matusiak, Markowski? Ja jestem za karami finansowymi dla zawodników i dyskwalifikacją do końca rundy wiosennej. Prezesie wykaż sie...
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-02, 8:18 pm

Po tym łomocie w Nowym Sączu - Prezes powołał się na uczciwość - ciekaw
jestem jakie stanowisko będzie po przegranej ze Zniczem ?
Jest sprawa oczywista iż Klub musi na takie sprawy reagować - nie może
być tak ze pracownik sobie lekceważy pracodawcę i nas Kibiców.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez slawekchicago 2017-04-02, 9:00 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Po tym łomocie w Nowym Sączu - Prezes powołał się na uczciwość - ciekaw
jestem jakie stanowisko będzie po przegranej ze Zniczem ?
Jest sprawa oczywista iż Klub musi na takie sprawy reagować - nie może
być tak ze pracownik sobie lekceważy pracodawcę i nas Kibiców.
Pozdrawiam
Tadeusz


TYM BARDZIEJ ZE TEARZ NIE DAJ BOZE WYGRAJA I DLA PREZESA NIE BEDZIE PROBLEMU ,NIE !!!!starczy tego rozgonic towarzystwo pojechac po pensji I I BRON BOZE NIE PRZESUWAC DO REZERW szkoda tych mlodych chlopakow co tam graja , stworzyc klub KOKOSA niech zapierdalaja wokol Stawikow a z Podbeskidziem niech pilki podaja
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez August 2017-04-02, 9:14 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Prezes powołał się na uczciwość

Panie Tadziu. Pan w to wierzy ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez django 2017-04-02, 9:22 pm

RUDI napisał(a):Ja pie....lę ,może to zabrzmi groteskowo ,ale coś zburzyłeś (nadzieje,wiarę ?) ,jak kiedyś pisałem abyś nie polemizował na innym forum (zostawiając to mniej inteligentnym (mnie) ;-) ) to teraz proszę, otwórz oczy "prawdziwym" kibicom,tym którzy uważają że najważniejsze są nie wyniki zespołu a ilość sprzedanych gadżetów (za pozwoleniem klubu :twisted: ) .


Tam nie ma sensu dyskutować. Musiałby ich prezes odciąć od źródełka żeby cokolwiek zrobili ;-)
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez GrubyPerez 2017-04-03, 12:27 am

django napisał(a):
RUDI napisał(a):Ja pie....lę ,może to zabrzmi groteskowo ,ale coś zburzyłeś (nadzieje,wiarę ?) ,jak kiedyś pisałem abyś nie polemizował na innym forum (zostawiając to mniej inteligentnym (mnie) ;-) ) to teraz proszę, otwórz oczy "prawdziwym" kibicom,tym którzy uważają że najważniejsze są nie wyniki zespołu a ilość sprzedanych gadżetów (za pozwoleniem klubu :twisted: ) .


Tam nie ma sensu dyskutować. Musiałby ich prezes odciąć od źródełka żeby cokolwiek zrobili ;-)


...a nie odetnie bo dupochron jest
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez bbartek 2017-04-03, 9:27 am

Pan PIłkarz Dudek wypowiedział sie tym razem dla Sportu:..boli bardzo "Przegralismy u siebie, przed WŁASNYMI RODZINAMI" .
Jeżeli Pan Piłkarz Dudek gra dla Rodziny a nie dla kibiców płacących za bilet i wypowiada się i imieniu całej drużyny to proponuje aby kosztami meczu obciążyć Pana PIłkarza konto.
Czekam na reakcje Prezydenta i MJ.
Niestety w konflikcie Mandrysz - Sebastian Dudek byłem po stronie tego ostatniego, czego teraz bardzo żałuje.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez MarcelZS 2017-04-03, 9:52 am

Winowajcą porażki jest TRENER !!!! - nie wpadało, ale nie było źle do przerwy po jasną cholerę zaczął grać 3 obrońców ??? Bramka była kwestią czasu i by było pewnie skromne 1:0. Trener Darek zagotował się i pozmieniał - spalił piłkarzy, co się nasłuchali, wkur.... kibiców ... po czy, skrzętnie udał się do szatni i stekiem bzdur mecz podsumował na konferencji !!!
Trenerze po takim meczu się oddaje do dyspozycji Zarządu !!! :czerwona: dla tak jak na meczu ... wypierd.... !!! do Siedlec !!!!
Człowieku jak nic nie możesz i nie wiesz czy za mało czy za dużo trenują, że nie masz napastnika to idź w pizdu !!!
To za co pieniądze bierzesz, pamiętaj ZAGŁĘBIE to nie kółko różańcowe i nie Skalniak Gracze !!! :czerwona: :czerwona: :czerwona:
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Znicz Pruszków

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-03, 4:45 pm

Szanowny Auguscie - uczciwie - rozumiałem i wierzyłem - bo Prezes
postąpił fair - kontrakt podpisał, płacił kase punktualnie, więc był
w porządku w stosunku do piłkarzy i to swiadczy że był uczciwy i nie
kręcił nie motał sprawy.
Byłem od początku za Mandryszem - teraz widać jaki błąd popełniono
odstawiając trenera od drużyny - myślę ze po tej zadymie trener
Mandrysz wróci - ma wazny Kontrakt.
Kol. Marcel ZS - bardzo trafnie jednak może trochę za ostro ale co
nerwica człowieka ogarnia.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron