ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez turku 2017-03-05, 12:38 pm

Tomcjo napisał(a):ale ja bym nie puścił Makengo bo zona rodzi

O ile dobrze pamiętam to zimą żona Papadopulosa urodziła gdy on biegał po boisku w trakcie sparingu.
Ale u nas w klubie jest inaczej. U nas prezes jest drugim Trumpem. Tylko u nas jest zasada ZAWODNIK FIRST.
Vamara poddany operacji bo przecież nie fair żeby grał z urazem którego nikt oprócz lekarza legii nie widział, dudek "opluł" trenera to w nagrodę dostał nowy kontrakt,

A kibiców i klub ma się głęboko gdzieś. Awansu nie będzie. Nie z tym managementem. To że Chęciński mówi że w tym sezonie chcemy awansować ale głośno o tym nie mówimy żeby balonika nie pompować not śmieszne jest. Ja bym chciał w Realu grać no qrwa ale nie mam umiejętności. Tak samo jak i Zagłębie na awans. Brak umiejętności w tym zestawie. Chcica nic nie da.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń


Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez novack 2017-03-05, 3:24 pm

Mam nadzieję, że Banasik zna się na tym co robi i po dogłębnej analizie meczu że Stomilem będzie potrafił wyciągnąć konstruktywne wnioski i wyeliminować błędy także w ustawieniu i doborze kadry. Para stoperów wypadła lepiej niż wszystkie poprzednie pary w ostatnich dwóch sezonach, ale robi się problem z Siarą, a brak jest alternatywy, bo Budek na boku obrony jest jeszcze słabszy. Czyli nie ma go kim zastąpić, więc trzeba przedefiniować jego zadania i odciążyć go od obowiązków w ofensywie, tak by skupił się tylko na destrukcji, może wtedy popełni w tyłach mniej błędów, a mając przed sobą na skrzydle taką perełkę jak Michalak możemy być spokojni o grę do przodu na tej stronie. W środku Dudek wyraźnie już sobie nie radzi i nie ma co dawać mu placu za zasługi. Jeśli Banasik ma coś do powiedzenia, to Dudek siada na ławie. Łysy też nie zachwycił, a źe ma mega zdolnego następcę, to nie powinno być problemu. Na tę chwilę trio pomocników widzę tak: Nowak, Łuczak i Milewski i robi sié problem z przodu, ale on i tak jest. Makengo może grać tylko końcówki z Fidziem na zmianę, a do przodu od początku musi wyjść zdrowy chłop i tego chłopa trzeba przerobić na napastnika z tego co mamy. Moim zdaniem z przodu najszybciej się zaadaptują Bartczak lub Michalak i tak to widzę.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez Arro21 2017-03-05, 3:38 pm

Witam chciałbym się zapytać czy sprzedaż biletów musi odbywać się tylko w dwóch kasach ?? ( kibice weszli po 30 min pierwszej połowy!!!!!) Pierwszy mecz i taka trudność?
Arro21
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2009-06-18, 7:56 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez Tomcjo 2017-03-05, 3:41 pm

Nie jestem pewien ale chyba można kupić bilet przez internet
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez krysteksc 2017-03-05, 4:23 pm

Arro21 napisał(a):Witam chciałbym się zapytać czy sprzedaż biletów musi odbywać się tylko w dwóch kasach ?? ( kibice weszli po 30 min pierwszej połowy!!!!!) Pierwszy mecz i taka trudność?

Ja was nie rozumiem macie karty kibica możecie kupić bilety przez neta w ciągu minuty czy też przy okazji osobiście przez cały tydzień a z uporem zostawiacie to na ostatnia chwilę i narzekacie skoro codziennie wchodzicie na fejsa to minutę na kupno biletu przez neta też możecie poświęcić.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-03-05, 4:34 pm

Trochę mi smutno ale cóż bywa - nie byłem na Ludowym ale uważnie
sledziłem relacje naszych Kolegów na Stronie - moje przewidywania
spełniły się - iż przed meczem doszedłem do wniosku iż Olsztyn przy-
jedzie na Ludowy i ustawi "Autobus lub Autobusik" grając z kontry
i tak to wyglądało na boisku w realu. Jedna z akcji przeciwnika
zakończyła się bramką a dla nas problem - udało się doprowadzić do
remisu - trudno nas to nie zadawala gramy dalej.
Zawodnicy twierdzą ze sa przygotowani do sezonu dobrze i to jest ta
dobra wiadomość a zatem walka i skutecznośc
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez comitam 2017-03-05, 4:48 pm

zawodnicy mogą sobie twierdzić bo co innego mogą powiedzieć? Na tą chwilę to są tak przygotowanie jak ten następca Sanogo.Te trzy najbliższe wyjaśnią jak są przygotowani i czy jesteśmy w stanie awansować.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: ZAGŁĘBIE - Stomil Olsztyn

Postprzez ojcieczawodnika 2017-03-06, 6:49 am

Gra była słaba. Dudek poruszał się jak Krychowiak w PSG. Mało zwrotny większość piłek do tyłu. W obronie Ci nowi dość fajnie, spokojnie, ale przeciwnik nie był wymagający. Za mało wrzutek, bo nawet nie było do kogo. Kontry słabe też nie było z kim grać. Bardzo widoczny brak napastnika. Olsztyn doskonale zagęścił ustawieniem grę na swojej połowie. Nowak coś próbował ale nie było do kogo grać jeden Pribula wszystkiego w ataku nie zrobi. Łuczak ma problemy z ustawianiem się w ataku pozycyjnym. Fidziukiewicz dla mnie zawsze był toporem i tutaj nie ma nic do rzeczy rozbrat z piłką na kilka miesięcy. Dobry napastnik strzela z niczego , słaby nawet z czegoś nie strzeli. Sezon zaczyna się jak w ubiegłym roku. Tracimy punkty z dołem tabeli, a będziemy zyskiwać z górą. Tylko niestety tych punktów z dołem tabeli braknie w czerwcu.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników