I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez robercik 2017-02-26, 8:46 pm

Adam1906 napisał(a):chcą w tym sezonie awansować do Ekstraklapy. Nie mówią o tym głośno z banalnej przyczyny: nie chcą zapeszyć pompując balonik. Informacja jest w 100% pewna.


To dlaczego tak beznadziejnie podchodzili do transferow?
Obronca na sam koniec jak kazdy widzial, ze potrzeba wzmocnic ta formacje od samego poczatki i zgrywac, zgrywac. Sobotni sparing pokazal, ze jest jak bylo. Dwie akcje i dwie stracone bramki.
Co do srodka? Dudek juz na te swoje koleczka chyba nikogo nie nabierze w lidze.
Jakos marnie to widze, ale bardzo chce sie mylic.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice


Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Lex 2017-02-26, 10:53 pm

Co do kwestii awansu i transferów Klub/miasto chce awansu ale nie za wszelka cenę, bo nas na to nie stać, nie możemy rzucić wszystkich finansów na transfery i awans bo to jest ryzyko jak się nam noga powinie i byśmy nie awansowali to wtedy jesteśmy w dupie. Chcemy awansować, jeśli uda się to będzie super ale nie kosztem ewentualnego budżetu na przyszły sezon. Dlatego nie ma spektakularnych transferów, dodatkowo jak potencjalni zawodnicy słyszą Zagłębie , to rzadaja od razu niebotycznych sum.Trzeba robić wszystko z głową żeby nie skończyć jak Górnik Zabrze gdzie pompowali pieniądze w transfery, trenerów i nic z tego nie wynikało . Pamiętajmy o tym ze spłacamy zadłużenie wobec ZUS które rozłożone jest na parę lat. Pod względem finansowym jak na nasze warunki klub jest mądrze zarządzany. Niestety nie jesteśmy finansowym Zagłębiem Lubin gdzie milion wte czy we wte na transfer to nie problem.
Lex
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2006-06-13, 9:20 am

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Blajpios 2017-02-26, 11:29 pm

Nie chcę być ani świnią ani raniącym uczucia głębokie przywiązania niektórych. Ba, jakkolwiek - na ogół życzę ludziom dystansu, gdy trzeba oceniać, "chłodnej głowy": to jednak nawet tłumacząc sobie fenomen występującego u niektórych przywiązania od pozytywnej strony sentencji o "ślepej miłości", zachowuję szacunek dla ludzi tak aż do granic zaangażowanych, co jest tym bardziej wzniosłe, że chodzi o Zagłębie.
To jednak z tych właśnie pozycji, piszę, co następuje...
Adam1906 napisał(a):(...)
robercik napisał(a):Zaczynam watpic czy ten awans ma byc.

Muszę zarówno Ciebie jak i pozostałych kolegów uspokoić. Informacja uzyskana z klubu jest taka, że zarówno Prezes jak i piłkarze (o Prezydencie nie mówiąc) chcą w tym sezonie awansować do Ekstraklapy. Nie mówią o tym głośno z banalnej przyczyny: nie chcą zapeszyć pompując balonik. Informacja jest w 100% pewna.

Zacny Kolego... Tylko... Wydaje mi się, że nie mylę się, gdy mam wrażenie, iż pamiętam co najmniej jeden wypadek, w którym Kolega boleśnie był bardzo zawiedziony, że jednak okazało się, że właśnie "od samego centrum" płynące informacje, które Kolega posiadał - jednak prowadziły "w maliny"... Cóż, może się mylę, niemniej nawet wtedy - jednak z takimi "wynurzeniami" od "kół zbliżonych", w stylu "wicie rozumicie", byłbym bardzo ostrożny. Jakkolwiek - faktycznie można przyjąć, że dla środowiska Dudek-Jaroszewski i zaplecze: to sprawa awansu może być wyzwaniem szczególnie istotnym, jako że brak awansu upubliczni pytania o to, w co grali w całym konflikcie wewnętrznym w Klubie; pisałem o tym ja, potem i inni pisali, gdy wynikła sprawa zwolnienia P. Mandrysza i sprawa wszystkich żenad wtedy fundowanych. Jakkolwiek bardzo sprawnie działają w stylu brukowym poplecznicy M. Jaroszewskiego w Sporcie, łamiąc zasady obiektywizmu i równowagi w informacji - coraz bardziej prawdopodobne się staje, co też wtedy pisałem, że konflikt z P. Mandryszem być może był w dużej mierze stąd, że chciał on budować zespół perspektywicznie, by mógł ostać się też w Ekstraklasie przez kilka lat (sprawa trudności w jego charakterze powinna nie być dla zatrudniających tajemnicą, skoro słyszało się o niej w Polsce - a z kolei skala tych trudności charakterologicznych P. Mandrysza, to budzi pytanie, czy aż taka była straszna, skoro jego nie dopuszczają do głosu nigdzie a jednostronnie np. w Sporcie co rusz plują; oczywiście, to są pytania). Natomiast takie ewentualne budowanie Zagłębia, w którym obliczano by zespół na parę lat do przodu, by mógł się utrzymać: w oczywisty zaś sposób jest sprzeczne z interesami starszyzny). Niestety, nie mam więc wobec powyższego pewności — czy w opisanym kontekście presja na wynik, awans, "by im pokazać": jednak jest w Zagłębiu wystarczająco silna, by przeważyć te obawy starszyzny o przyszłość. Gdyby nie - wręcz idealnym rozwiązaniem byłoby pompowanie "bocznymi torami" przekonania, jak "bardzo się staramy, jeżeli nam nie wyjdzie, to trudno, legliśmy w uczciwej walce"

Co prawda w innym dziale ("przegląd prasy") - ale łączy się:
robercik napisał(a):Artykul w Sporcie ma duzo sarkazmu, lecz tez duzo prawdy o naszym prezesie. I fakt o braku jego wyksztalcenia na polu zarzadzania biznesem jak i elementarnych brakach jako manager sportowy jest bardzo prawdziwy. Potwierdzaja to jego dzialania a raczej ich brak.

Hm. Felieton M. Jaroszewskiego, aż krępuję się w tym kontekście napisać, że chodzi o Prezesa Zagłębia - do którego to felietonu odnosi się T. Mucha - był wśród żenujących kroków M. Jaroszewskiego najbardziej chyba posunięty w gumofilcostwie i butosiaństwie. Nawet zaraz tamtego wieczoru, gdy ukazał się w internecie, zacząłem pisać komentarz, by wyrazić oburzenie i zdystansowanie, jako kibic Zagłębia. Ba - w zasadzie, to w jakimś sensie uważam, tak jak chciałem napisać, najprościej: M. Jaroszewski powinien nam, czyli ludziom związanym z Zagłębiem, jako Region rozumianym nawet, także jako Klub — zapłacić odszkodowanie za utaplanie (i to jako PREZES!) marki Zagłębia w takiej brei! Przerwałem — bo po co to pisać, i to w Sporcie pisać? W Sporcie, który w kolesiostwie może nie był w stanie na takie pomyje znaleźć kogoś innego, kto by się podpisał i musiał felieton M. Jaroszewski sam podpisać - niemniej to zarazem jest to przecież Sport skrajnego nieobiektywizmu w sprawie P. Mandrysz / S. Dudek. Celowali w tym zresztą i niejaki Ł. Żuk i... właśnie: T. Mucha. Zresztą, tym artykułem trudno się zachwycać z kolei choćby dlatego, że choć M. Jaroszewskiego atakuje, to jednak podkreśla znowu "lizod*pnie", jak to niewzruszonym dogmatem jest uznawanie racji S. Dudka. Ponadto - w moim odbiorze jest to artykuł napisany sprytnie, np. i dla szczucia Ślązaków na Zagłębiaków, czy tam - dla poniżenia Zagłębiaków, "tak sobie fundnął Pan Mucha przy okazji"...
Niemniej, z kolei przy tej naszej dyskusji okazji - można i następne rzeczy pisać. M. Jaroszewski, jakkolwiek zdolnością do kroków żenujących się umiał wykazać nie raz - to jednak czy posuwał się aż do tak daleko posuniętej agresji i wulgarności? Tym bardziej, że - jak chwali T. Mucha - w pewnym sensie sprawny warsztatowo był. Toteż - czy nie można stawiać hipotezy, że powoli M. Jaroszewskiemu się pali grunt pod nogami? Nie twierdzę, że tak. "Może tak" - "może nie". Niemniej, skąd jednak taka agresja? Czy nie staje się jakoś jednak powoli realna np. hipoteza, że jest, jak w furii gdy atakuje zwierzyna raniona albo w matni?
Ba. "katowickisport.pl". Nie przestaje być jakoś przyjazny, pokazuje się od strony: Marcin, chcemy wspierać. Ale... Lojalność nadrzędnie, jaką zarazem przy artykule dostrzega się - to jednak wykazuje, że autor tekstu ma ją głównie do Super-Prezia S. Dudka. Dla M. J. - to może być takie pogrożenie paluszkiem zarazem. Wprawdzie przeczyć temu mógłby fakt, że S. Dudek jakiś miesiąc temu faktycznie wyrażał się jasno, już po objęciu stanowiska trenera przez D. Banasika: że on nie liczy się z trenerem. W wywiadzie, który ukazał się, tak, tak, w Sporcie, na dzień bodaj okrągłych urodzin S. Dudka, wyraźnie padały te mniej więcej słowa: "mnie nie obchodzi co tam kibice, co dzieje się w klubie, co mówią - dla mnie liczy się Prezes i Dyrektor Sportowy (trenera raczył nie zauważyć). Niemniej... to jednak było miesiąc temu. Może tymczasem coś się zmienia?
Tak, wiem. Może to jednak - tylko reakcja na chamskie zagranie M. Jaroszewskiego w tym felietonie. Może nawet ta hipoteza - jest bardziej prawdopodobna. Może jednak - w dodatku niewykluczone, że wygra D. Mioduski i wtedy też możliwość odzywania się w domu D. Leśnodorskiego i to na chrzcinach, zasadniczo dla niektórych tak szczęściodajna, zacznie okazywać swoją postać balastowatą?
Ostatnio edytowano 2017-02-26, 11:52 pm przez Blajpios, łącznie edytowano 1 raz
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Blajpios 2017-02-26, 11:29 pm

Lex napisał(a):Co do kwestii awansu i transferów Klub/miasto chce awansu ale nie za wszelka cenę, bo nas na to nie stać, nie możemy rzucić wszystkich finansów na transfery i awans bo to jest ryzyko jak się nam noga powinie i byśmy nie awansowali to wtedy jesteśmy w dupie. Chcemy awansować, jeśli uda się to będzie super ale nie kosztem ewentualnego budżetu na przyszły sezon. Dlatego nie ma spektakularnych transferów, dodatkowo jak potencjalni zawodnicy słyszą Zagłębie , to rzadaja od razu niebotycznych sum.Trzeba robić wszystko z głową żeby nie skończyć jak Górnik Zabrze gdzie pompowali pieniądze w transfery, trenerów i nic z tego nie wynikało . Pamiętajmy o tym ze spłacamy zadłużenie wobec ZUS które rozłożone jest na parę lat. Pod względem finansowym jak na nasze warunki klub jest mądrze zarządzany. Niestety nie jesteśmy finansowym Zagłębiem Lubin gdzie milion wte czy we wte na transfer to nie problem.

Tak, w tej natomiast perspektywie, to akurat w dużej mierze zgadzałbym się. Ba - samemu też nie do końca upierając się, że awans musi być za wszelką cenę - nieraz pisałem, że wolałbym, by był prowadzony rozumnie w perspektywie także długofalowej, całościowego rozwoju Klubu. Tu zaś - wracamy do kwestii, o których od dawna wiele się pisało i o których także powyżej. Zwłaszcza, jeżeli można by mieć wątpliwość, ile w tej mądrej finansowej linii Klubu jest zasługi obecnego Prezesa - a o ile ktoś inny jest oddelegowany do tej funkcji i idzie mu dobrze. W tym drugim wypadku - odpadałaby M. Jaroszewskiemu jeszcze jedna "noga stabilizacji" jego sytuacji personalnej: z tego punktu widzenia, to w takim układzie kto inny jest niezbędny, niekoniecznie M. Jaroszewski.
Tak, tylko - stabilny rozwój Klubu... Co to jest? Jeżeli jest potrzebny do reelekcji A. Chęcińskiemu - to czy do niej potrzebny temu ostatniemu jest Prezes stabilnego sukcesu, czy porażek w rozgrywkach personalnych w Klubie i w innych klubach itp? Ba - a od strony meritum? Długoterminowy rozwój Klubu... Jak się mają perspektywy stabilnego rozwoju, choćby na miarę polskiej ekstraklasy - gdy Klub jest na miejskim garnuszku? Choćby to - a dalej, to prócz powyższego należałoby tu powtórzyć może nawet kilkanaście aspektów już nieraz tu wałkowanych, więc na tym jednym poprzestanę. Bo szkoda czasu znów to pisać.
No, chyba, żeby nowość? T. Szatan już chyba poddaje się z karierą. Mam nadzieję natomiast, że trochę okrzepł w rodzinnym interesie, nauczył się tego. Pamiętam, jak chwalił się jego nie żyjący już ojciec (co kontrastowało i kontrastuje z osiągnięciami F. Cimminellego, którego mi żal, bo chyba szczerym kibicem był, ale skończył nieciekawie, nie tylko finansowo ale i przed włoskim wymiarem sprawiedliwości). Mianowicie, chwalił się Pan Krzysztof, że biznes, to żaden nigdy jego nie zbankrutował; to mówił, by zapewnić, że i ma pod kontrolą poziom ryzyka, łącznie z jego, jako kibica, zaangażowaniem - i tak będzie dalej. Już nie wnikam na nowo w dyskusję, do jakiego stopnia był w prawdzie. W jakimś stopniu zapewne tak - bo przecież co nieco synowi Tomaszowi przekazał. Z drugiej strony - jednak niewiele dałaby na nowo taka dyskusja. Natomiast - choćby w ramach fantazji, można popatrzeć inaczej? Może jednak - jak napisałem - T. Szatan już okrzepł jako biznesmen? Może już byłby przejąć Zagłębie znów, "by uczynić wielkie"?
Cóż, na pewno to co napisałem, to zarazem, ot, taki polot karnawałowej fantazji. Tak by - z polotem to wpisywanie zakończyć.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez robercik 2017-02-27, 8:12 am

Lex napisał(a):Niestety nie jesteśmy finansowym Zagłębiem Lubin gdzie milion wte czy we wte na transfer to nie problem.


Tu sie nie zgodze. Ostatni rok pokazal, ze szastaja pieniedzmi. Przyklad Mandrysza. Prezes obrazil sie i nie bedzie wiecej sie plaszczyl by rozwiazac jednak umowe za porozumieniem.
Rozlozenie odszkodowania na lata za Magiere i Sanogo.
Transfery z internetu bez testowania zawodnika, ktorzy nic nie wnosza do dryzyny.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-02-28, 12:37 am

Mandrysz na prezesa :lol: nie trzeba mu ekstra płacić . No moze jakaś premia za sukcesy . Zna klub . Zrobi porządek w klubie z dziadkami . A swoją droga na takiego newsa co niektórzy by mocno pobledli :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-02-28, 9:09 pm

Tekst z fb koszykarzy MKS Dąbrowa Górnicza

Mistrzostwo zdobywa obrona, a bilety sprzedaje atak?
Drażen Anzulović zdaje się kierować tą właśnie filozofią.
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Adam1906 2017-03-01, 10:17 pm

Młoda Wiara przedstawia film "Idzie wiosna'. W zimowe szare dni, każdy z nas mógł poczuć się gorzej i z wytęsknieniem czekał na powrót ligowej wiosny. Gdy do meczu zostaje tylko kilka dni moc i energia wraca by wystartować ze zdwojoną siłą!

-> Idzie wiosna - kibicowska zapowiedź rundy wiosennej!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Adam1906 2017-03-02, 2:12 pm

Ważna informacja dla posiadaczy Kart Kibica

W najbliższym czasie będzie kończyć się ważności części Kart Kibica - dlatego zwracamy się z prośbą do fanów o wymienianie "plastików". Po aktualizacji systemu można wyrabiać nowe karty przed upływem ważności starej.

Oznacza to, iż Kibice, którzy obawiają się kolejek przed meczem z GKS-em Katowice, a ich karty tracą ważność tuż przed meczem, już teraz mogą wyrobić sobie nową kartę, która będzie ważna kolejne 3 lata. Automatycznie zakupiony bilet lub karnet będzie dostępny na nowej Karcie Kibica.

Zwracamy się z prośbą do Kibiców, by sprawdzili datę ważności Karty Kibica i wyrabiali nowe, by uniknąć kolejek.

Karty Kibica można wymieniać w restauracji 3Kolory (od poniedziałku do soboty od 10:00 do 17:00, a także w Punkcie Obsługi Kibica - godziny otwarcia podawane przed domowymi meczami na naszej oficjalnej stronie).

W sytuacji skończenia się ważności Karty Kibica nie będą Państwo mieli możliwości wejść na Stadion Ludowy.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/3180-waz ... art-kibica
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-03-04, 7:43 pm

Jak na razie tylko GKS i Chojniczanki wykazują ze sa przygotowani do walki o awans . Choc dość czesto po pierwszych meczach następują zwroty i ci co zaczęli słabo potem grają swietnie i na odwrót . Niestety chyba tylko sie łudzę ze taki zwrot bedzie w Sosnowcu .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Luis 2017-03-04, 8:45 pm

Tomcjo napisał(a):Jak na razie tylko GKS i Chojniczanki wykazują ze sa przygotowani do walki o awans . Choc dość czesto po pierwszych meczach następują zwroty i ci co zaczęli słabo potem grają swietnie i na odwrót . Niestety chyba tylko sie łudzę ze taki zwrot bedzie w Sosnowcu .


Jeszcze ekipa Mroczkowskiego ma dwa zaległe mecze. Nawet jak zdobędą 3 pkt to wskakują do walki. A w formie chyba są bardzo dobrej.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-03-05, 3:51 pm

Najlepsi strzelcy Zagłębia
Liga+Puchar

Dudek 6+2
Pribula 6
Sanogo 5
Bartczak 3
Matusiak 3
Nowak 3
Ryndak 2
Najemski 2
Matić 1+1
Udovicić 1+1
Łuczak 1
Wiktorski 0+1
Wilk 0+1
Fidziukiewicz
Markowski
Budek
Samobójcza 1 Bytovia
Tak wyglada klasyfikacja strzelecka . Choć jestem bardzo krytyczny wobec gry Dudka od momentu odejścia Magiery to fakty sa za nim . Nie mamy lepszego snajpera . A obecni napastnicy maja na koncie 1 gol .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-03-05, 5:29 pm

Jestem bardzo ostrożny z tymi opiniami o Super przygotowaniu GKS i
Chojniczanki - obejrzałem mecz i mam pewność ze sędzia tego meczu
nie uznał bramki dla Chojniczanki w pierwszej połowie gdzie pilka
przekroczyła linie bramkową - kamery pokazywały to kilka razy
Sędzia przekręcił Chojniczankę w tym meczu - tak jak sędzia przekręcił
nas właśnie w meczu z Chojniczanką na Ludowym.
Ja osobiście nie widziałem w grze tych drużyn wyszukanej finezji
zagrań na nie wiem jakim poziomie - grały drużyny w stylu " na aferę"
Chojniczanka chciała szybko strzelić bramki a GKS usiłował grać kontrą
Za wcześnie na ocenę poziomu przygotowań , poziomu gry - Panowie
pilka jest w grze a to jest początek rundy WIOSNA 2017.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2017-03-05, 6:17 pm

Tomcjo napisał(a):Tak wyglada klasyfikacja strzelecka . Choć jestem bardzo krytyczny wobec gry Dudka od momentu odejścia Magiery to fakty sa za nim . Nie mamy lepszego snajpera . A obecni napastnicy maja na koncie 1 gol .

A ile z tego strzelił z karnych ?To trochę nazbyt socjotechniczne podejście. Gdyby móc policzyć np jego straty piłki w tym sezonie to ciekaw jestem ile by tego wyszło. Można biadolić, że Dudek ma swoje lata tyle, że to może usprawiedliwiać jesli chodzi o szybkość, wytrzymałość, motoryke itd. Tymczasem Dudek przegrywa piłki, traci je czy też ma problemy z przyjęciem co wczoraj było widać.Słowem, mecz pokazał, że już jesienią Mandrysz słusznie posadził go na ławie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez krysteksc 2017-03-05, 6:33 pm

August napisał(a): A ile z tego strzelił z karnych ?To trochę nazbyt socjotechniczne podejście. Gdyby móc policzyć np jego straty piłki w tym sezonie to ciekaw jestem ile by tego wyszło. Można biadolić, że Dudek ma swoje lata tyle, że to może usprawiedliwiać jesli chodzi o szybkość, wytrzymałość, motoryke itd. Tymczasem Dudek przegrywa piłki, traci je czy też ma problemy z przyjęciem co wczoraj było widać.Słowem, mecz pokazał, że już jesienią Mandrysz słusznie posadził go na ławie.

I tu pełna zgoda jednak przerażające jest to ile głupich strat, nieodpowiedzialnych podań pod nogi rywala na 30-40 metrze i to nie tylko Dudek ale i Matusiak i Nowak to jest coś co Banasik musi im wybić z głowy. Ogólnie mecz pokazał że nie mamy napastnika bo co do licha Łuczak robił ciągle na boku grając najbardziej wysuniętego??
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników