I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez novack 2016-12-11, 12:38 pm

Nie wiem, czy zagraniczne zgrupowanie zimą, pewnie w jakimś ciepłym i słonecznym klimacie może być pomocne, w sytuacji, gdy zaraz po treningach i sparingach w ciepełku i na suchej i zielonej murawie, przyjdzie wrócić do marcowej, polskiej, rzeczywistości i gry na błocie często rozmrażanym solą i trocinami. Potrzebna jest ciężka praca w klimacie w jakim przyjdzie nam rozpoczáć rozgrywki (a nie mamy czasu na rozpęd), a takie warunki mamy na własnych obiektach. Nie oznacza to oczywiście, że jakiś wyjazd jest niepotrzebny, wręcz przeciwniew! Wyjazd jest konieczny, ale nie w celu szukania bazy, bo tę mamy, ale w celach nazwijmy je integracyjnych, żeby ze sobą mogli poprzebywać całą dobę, żeby zresetować głowy, żeby odskoczyć od codziennych problemów, nawet tych domowych. Sam początek rundy może być, a pewnie będzie kluczowy. W pierwszej kolejce gra Chijniczanka z Dosoelem, a w trzeciej już my z Dospelem i może być pozamiatane.
Auguście novack nie ma nic wspólnego z moim nazwiskiem.
Ostatnio edytowano 2016-12-11, 12:49 pm przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Adam1906 2016-12-11, 12:49 pm

Czytam i oczom nie wierzę :lol: Powiedzieć Wam coś szczerze? Skończcie pierdolic o braku szans na awans. Rzygać się chce jak czytam te Wasze wypociny. Przynajmniej wiadomo już dlaczego mamy taką marną frekwencję na Ludowym, bo tacy jak Wy wolą truć doopę tutaj na forum a mecze to oglądać w telewizji. Nie zaprzeczam, że w klubie nie wszystko wygląda tak jak powinno, ale taki brak wiary w cokolwiek samych kibiców jest wqrwiający. Jak Wam nie pasuje Zagłębie to może zacznijcie chodzić na cyganów? W końcu tam są przygotowani na awans. Bo przynajmniej z 10 lat słyszę z Bukowej coś o ekstraklasie lub śmierci... :lol:

W 2017 będzie awans Zagłębia Sosnowiec do Ekstraklasy. Ciekawe, gdzie wtedy na ostatnim meczu z GKS Tychy będą co poniektórzy: tutaj na forum, czy nagle cudem znajdą się na Ludowym?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez novack 2016-12-11, 12:54 pm

Adam1906 napisał(a):Czytam i oczom nie wierzę :lol: Powiedzieć Wam coś szczerze? Skończcie pierdolic o braku szans na awans. Rzygać się chce jak czytam te Wasze wypociny. Przynajmniej wiadomo już dlaczego mamy taką marną frekwencję na Ludowym, bo tacy jak Wy wolą truć doopę tutaj na forum a mecze to oglądać w telewizji. Nie zaprzeczam, że w klubie nie wszystko wygląda tak jak powinno, ale taki brak wiary w cokolwiek samych kibiców jest wqrwiający. Jak Wam nie pasuje Zagłębie to może zacznijcie chodzić na cyganów? W końcu tam są przygotowani na awans. Bo przynajmniej z 10 lat słyszę z Bukowej coś o ekstraklasie lub śmierci... :lol:

W 2017 będzie awans Zagłębia Sosnowiec do Ekstraklasy. Ciekawe, gdzie wtedy na ostatnim meczu z GKS Tychy będą co poniektórzy: tutaj na forum, czy nagle cudem znajdą się na Ludowym?...

Ja nawet poczyniłem pewne zakłady ze znajomymi obstawiając awans Zagłębia i jestem pewien, że to oni będą stawiać :)
A co do rzekomego braku chéci awansu, tak tutaj lansowanego przez niektórych, to ja obawiam się raczej, że chcą aż za bardzo i czasami cisną po bandzie. Nawet mam problem, czy tradycyjnie kibicować za spadkiem Rucha, czy też uznać, że lepiej będzie żeby się utrzymali, bo wtedy będzie okazja dokopać im w ekstraklapie.
Adamie życzę meeeega kaca rano po imrezie wieńczącej awans Zagłębia w czerwcu, a jeśli zdrowie pozwoli, to i ja wspomogę budżet akcyzą :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2016-12-11, 1:03 pm

novack napisał(a):Auguście novack nie ma nic wspólnego z moim nazwiskiem.

Novack. Po prostu fajnie zabrzmiało.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Qcu20 2016-12-11, 2:11 pm

Akurat na mecze chodzę. Z początku bywało, że byłem dumny. Dumny z gry zespołu walki, akcji jakie przeprowadzali. Potem...drużyna nie do poznania. Wiało nudą..Podobnie jak ostatni mecz z Tychami, Chojnicami czy Siedlcami.

Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie. W mojej opinii - nie awansują.
Co do Nowaka..fakt, gość robi różnicę, natomiast w Siedlcach...Zresztą Łysy to samo. Ostatnie mecze katastrofa.

Może mamy skład, może grajki w "podeszłym" już wieku mają siły zagrać tylko kilka dobrych spotkań na wyższym poziomie, jednak tych meczy w Ekstraklasie jest bardzo bardzo dużo. Poza tym..sama infrastruktura...Przecież taki stadion w Ekstraklasie to PORAŻKA...Kibice na trybunach? Kiedy atrakcyjny przeciwnik (GKS) np to nagle jakoś jest cały stadion. Przypomnę, że jak byliśmy liderem to i tak nie przełożyło się to na wzrost frekwencji.
I żeby była jasność - bardzo bym chciał, żebyśmy awansowali i gdzieś tam wolałbym się pozytywnie "rozczarować".
Co przyniesie czas - zobaczymy. Ważne, żeby zacząć dobrze rundę wiosenną.
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez comitam 2016-12-11, 2:29 pm

przypominam jak wszyscy nakręcali się w zeszłym sezonie na finał PP i na awans do ekstraklasy...Jak można być pełnym optymizmu jak prezes raz nawija, że awans może być ale nie koniecznie, a innym razem ze musimy awansować. Co do kibiców to trzeba zauważyć, że Ci najwierniejsi ostatnio wolą wyjazdy niż Ludowy więc problem dotyka wszystkich zainteresowanych. Zresztą wydaje mi się, że drużyna w zeszłym sezonie była mocniejsza i przepuściła awans więc teraz jest optymizm umiarkowany.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez novack 2016-12-11, 2:43 pm

comitam napisał(a):przypominam jak wszyscy nakręcali się w zeszłym sezonie na finał PP i na awans do ekstraklasy...Jak można być pełnym optymizmu jak prezes raz nawija, że awans może być ale nie koniecznie, a innym razem ze musimy awansować. Co do kibiców to trzeba zauważyć, że Ci najwierniejsi ostatnio wolą wyjazdy niż Ludowy więc problem dotyka wszystkich zainteresowanych. Zresztą wydaje mi się, że drużyna w zeszłym sezonie była mocniejsza i przepuściła awans więc teraz jest optymizm umiarkowany.

Jeśli uważasz, że w zeszłym sezonie mieliśmy mocniejszą drużynę, to napisz konkretnie którego zawodnika z tych którzy odeszli Ci brakuje: Sołowiej, Wezałow, Bajdur, Martinez i Paluchowski, i którego z nich wolałbyś mieć w składzie zamiast Sanogo i Nowaka?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2016-12-11, 2:48 pm

Adam1906 napisał(a):Rzygać się chce

Z tym poczekaj na koniec sezonu.
Qcu20 napisał(a):Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie.

Dokładnie. Tyle, że z kolei moja jest taka, iż jako kibic oczekuję od Dudka i całej ekipy tego, że idąc na Stomil mam się zastanawiać nie "czy" tylko "ile". Stomil to ma być łyknięty bez przysłowiowej popitki.
Z kolei z cyganami mają tak pojechać, że po meczu Foszmańczykowi mają z wrażenia włosy odrosnąć, a Brzęczek ma się popłakać ze zgryzoty. No a żabole mają dostać u siebie istny wpierdol. Bez względu na cokolwiek my jesteśmy Zagłębie Sosnowiec. W przeciwnym razie - Panom dziękujemy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez novack 2016-12-11, 2:51 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Rzygać się chce

Z tym poczekaj na koniec sezonu.
Qcu20 napisał(a):Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie.

Dokładnie. Tyle, że z kolei moja jest taka, iż jako kibic oczekuję od Dudka i całej ekipy tego, że idąc na Stomil mam się zastanawiać nie "czy" tylko "ile". Stomil to ma być łyknięty bez przysłowiowej popitki.
Z kolei z cyganami mają tak pojechać, że po meczu Foszmańczykowi mają z wrażenia włosy odrosnąć, a Brzęczek ma się popłakać ze zgryzoty. No a żabole mają dostać u siebie istny wpierdol. Bez względu na cokolwiek my jesteśmy Zagłębie Sosnowiec. W przeciwnym razie - Panom dziękujemy.

A rUCHOWI ma opaść kopara, że wyjmujemy im Niezgodę ligę niżej. Amen!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2016-12-11, 2:54 pm

novack napisał(a):A rUCHOWI ma opaść kopara, że wyjmujemy im Niezgodę ligę niżej.

Lipski byłby całkiem jeszcze do rzeczy ale za niego będą chcieli sporego keszu żeby się ratować.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez novack 2016-12-11, 3:06 pm

Lipski to pomocnik i do tego jest ostatnim srebrem rodowym na sprzedaż ratującą ich przed niechybnym bankructwem, dlatego pompują mu statystyki i minuty. Pódzie za ładny grosz gdzieś na ławkę do niemiaszków. Niezgoda to typowa dziewiątka i własność Odorskiego, więc pasuje Nam jak ulał, a do tego zabolałoby rucha, a po stracie zimą Niezgody i Lipskiego poszliby na dno,'a w zasadzie pod muł, bo na dnie już są.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez comitam 2016-12-11, 3:34 pm

Araka i Fidziukiewicza. Sanogo jest dobry ale na boisku starsi panowie rzadko go widzą, szczególnie Pribula, do tego trzeba dodać,że starsi panowie są o rok starsi...
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Postprzez turku 2016-12-11, 3:43 pm

Awans jest więcej niż prawdopodobny. Bo przecież legii w przyszłym sezonie przyda się 6 a w porywach 9 łatwych punktów. Bo nie wierzę że nie będzie prikazu o przyjacielskiej grze.
Poza tym zawodnicy nie mają nic do stracenia. Wiadomo jeśli awansujemy, część może zostać odstrzelona że względu na to że są za słabo ale jeśli nie awansujemy to wylecą za historię z Mandryszem.

Jeśli Derbin przejmie Chojniczankę, to nie sądzę że utrzyma ten sam poziom, Siedlce same się odstrzeliły oddając nam trenera (albo to raczej Boguś je odstrzelił)
Więc pozostają tylko nierówno grające cygany

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re:

Postprzez novack 2016-12-11, 3:46 pm

turku napisał(a):Awans jest więcej niż prawdopodobny. Bo przecież legii w przyszłym sezonie przyda się 6 a w porywach 9 łatwych punktów. Bo nie wierzę że nie będzie prikazu o przyjacielskiej grze.
Poza tym zawodnicy nie mają nic do stracenia. Wiadomo jeśli awansujemy, część może zostać odstrzelona że względu na to że są za słabo ale jeśli nie awansujemy to wylecą za historię z Mandryszem.

Jeśli Derbin przejmie Chojniczankę, to nie sądzę że utrzyma ten sam poziom, Siedlce same się odstrzeliły oddając nam trenera (albo to raczej Boguś je odstrzelił)
Więc pozostają tylko nierówno grające cygany

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Mam te same spostrzeżenia, ale nie chciałem pisać o "łatwych" punktach dla Legii.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez comitam 2016-12-11, 4:36 pm

Po wynikach Magiery w Legii i Zagłębiu widać, że facet potrafi zmotywować i ustawić drużynę pod kątem przeciwnika, zobaczymy czy nowy z tym sobie poradzi bo następcom szło to średnio.Ważna też będzie forma Fidziukiewicza Matić, a powinien do Sosnowca nie wracać w przyszłym roku. Leśnodorski nich go wstawi za jakiegoś młodzika do wyprowadzania piłkarzy z tunelu na murawę.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników