I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez turku 2017-01-12, 8:32 pm

Tomcjo napisał(a):Jak na razie to zapowiedzi transferowe z 90minut sa ciekawe jedynie w Chojniczance , Miedzi i GKS . Inni nie wykazują zainteresowania ekstraklasa . Choc jak zwykle to wszystko bedzie tyle warte ile wyniki na boisku .

To już są zajęte trzy miejsca na dwa dostępne. A my dalej z ręką w nocniku.
Chyba że prezes szykuje bombę przed zakończeniem okienka mną miarę Sanogo

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń


Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-01-13, 6:09 pm

W dniu 9.01.2017 - nasza drużyna pod wodzą nowego trenera rozpoczęła
przygotowania do rozgrywek WIOSNA 2017 - wcześniej zapewnienie trenera
iż plan jest przygotowany i rozpisany na dni a czeka na zawodników - teraz
kiedy zawodnicy wrócili - ma miejsce taka sympatyczna CISZA - ja to odbieram
tak iż zawodnicy i trener pracują w pocie czoła nad przygotowaniem do
wiosennych rozgrywek - tak trzymać panowie zawodnicy i trenerzy a WIOSNA
będzie nasza.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez robercik 2017-01-14, 11:42 am

Trener nie wie na czym stoi, bo nie wie kogo warszawa wezmie a kogo nam przysle. W lutym moze dadza "prezesowi" wytyczne, to i trener bedzie wiedzial co ma robic :-)
Coraz bardziej nabieram podejzen, ze Mandrysz mogl sie przeciwstawic warszawie, a "prezes" za pomoca zawodnikow sie go pozbyl. Starzy maja pozwolenie na rzady od warszawy i sobie pozwolili.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Kwalifikator 2017-01-14, 10:52 pm

[quote]ze Mandrysz mogl sie przeciwstawic warszawie, a "prezes" za pomoca zawodnikow sie go pozbyl. Starzy maja pozwolenie na rzady od warszawy i sobie pozwolili[/quote
To skladalo sie wlasnie na moja wersje tych interesujacych wydarzen ale nie bylem pewny czy wsrod poinformowanych byloby to tylko zabawne.
Idac od poczatku Derbin byl nasz ale tak patrzac obiektywnie albo okiem z Centrali, to maly czlowiek (bo mlody bez znajomosci I doswiadczenia) ktory bedzie sie sluchal i przy okazji tani. Potem juz wszystko weszlo na wlasciwe tory zeby dac rezerwowego trenera Legii, Magiere. Te slynne slowa naszego Marcina "decyzja zostala podjeta w gronie paru osob..." Kiedy Legia potrzebowala swojego czlowieka z "rezerw" w przyplywie wyrzutow sumienia Wielkiego prezesa nasz Maly prezes mogl wykorzystac sytuacje zeby wsadzic na stanowisko trenera naszego czlowieka, czyli takiego kto pracowac bedzie dla Zaglebia a nie Legii. Wykorzystal to znajdujac jednoczesnie mocnego i niezaleznego od Wawy czlowieka, wiazac go odrazu dlugim kontraktem.
Teraz znowu sytuacja wrocila do "normy" czyli sytuacji jaka zamierzona byla od poczatku ustanowienia obecnego ukladu. Niestety wszyscy powinnismy byc swiadomi ze oprocz szkolenia mlodych majacego obustronne korzysci trzeba spodziewac sie dalszych niejawnych zaleznosci i ograniczen.
Kwalifikator
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008-12-23, 12:33 am

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-01-18, 10:46 pm

Przyszło mi do głowy pewne rozwiazanie . Jest taka zasada ze zawodnicy z wiekiem cofają sie na boisku i grają na pozycjach coraz bardziej z tyłu . Wiec moze jeszcze nie teraz ale chyba juz pora zacząć trenować i ustawiać Matusiska na środku obrony zamiast Markowskiego . Tymczasem na jego pozycji ustawiać Budka . Młody by biegał i szalał a Matusiak byłby w roli skaly nie do przejścia . Po za tym w trakcie meczu zawodnicy bez problemu mogliby sie wymieniać pozycjami i przy stałych fragmentach i nie tylko Matusiak siałaby popłoch w obronie przeciwnika . Nie jest to chyba rozwiazanie na dzis ale juz dzis trzeba to trenować i sprawdzać . Mysle ze to dobre rozwiazanie za pol roku góra rok i chyba sprawdziłoby się w ekstraklasie . Po za tym jakoś ostatnie półrocze mam wrażenie ze Matusiak zaczyna sie nudzić w Zagłębiu i albo znajdziemy mu nowe wyzwania albo zacznie szukać ich w nowym klubie .
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-01-19, 7:10 am

Proponuje zabawe , najwieksze zaskoczenie na plus i na minus oraz czego oczekujemy na koniec sezonu

Zaczne pierwszy i od konca : licze na awans ale staram sie jednoczesnie tonowac swoje emocje by nie chodzic potem przybity . Licze zezawodnicy maja cos do udowodnienia i to jest to co przekonuje mnie w sprawie awansu

Na minus : napewno FREKWENCJA , ale temat ma dotyczyc druzyny , wiec ....... Vamara bedacy myslami w Warszawie .Nie pisze ontych minusach ktore juz byly w poprzedniej rundzie ( bez nazwisk)

Na plus : i tu czesc z Was zacznie sie smiac , ale co mi tam , dla mnie Wojtek Luczak , czemu ? Nie wiem . Przeczucie mam ze ten zawodnik zrobi na Nas najwieksze wrazenie porownujac do poprzedniej rundy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-01-19, 11:15 am

slawekchicago napisał(a):Proponuje zabawe , najwieksze zaskoczenie na plus i na minus oraz czego oczekujemy na koniec sezonu

Zaczne pierwszy i od konca : licze na awans ale staram sie jednoczesnie tonowac swoje emocje by nie chodzic potem przybity . Licze zezawodnicy maja cos do udowodnienia i to jest to co przekonuje mnie w sprawie awansu

Na minus : napewno FREKWENCJA , ale temat ma dotyczyc druzyny , wiec ....... Vamara bedacy myslami w Warszawie .Nie pisze ontych minusach ktore juz byly w poprzedniej rundzie ( bez nazwisk)

Na plus : i tu czesc z Was zacznie sie smiac , ale co mi tam , dla mnie Wojtek Luczak , czemu ? Nie wiem . Przeczucie mam ze ten zawodnik zrobi na Nas najwieksze wrazenie porownujac do poprzedniej rundy


Gorzej jak on w tamtej rundzie grać się już chyba nie da, więc logika podpowiada, że może być już tylko lepiej :lol: .

Co do walki o awans mam mocno mieszane uczucia. Chyba dlatego, że mam w pamięci zeszły rok i wtedy naprawdę wierzyłem, że może się udać, a skończyło się mizerią. Do tego druga część rundy jeszcze trzyma we mnie niesmak. Trzy pierwsze mecze pokażą czy będzie o co grać czy reszta sezonu będzie o pietruszkę.

Na plus: Sanogo i pierwsza część rundy.
Na minus: Druga część rudny, dalsze uzależnianie się od Legii (Magiera, czy Szumski, który nie wiadomo na 100% gdzie będzie grał na wiosnę), Mandrysz i jego dziwactwa w ustawieniu.

Generalnie to, że jesteśmy na 3 miejscu z taką stratą do lidera, zawdzięczamy przede wszystkim nieudolności przeciwników.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Lars 2017-01-19, 2:14 pm

In Plus: Sanogo, czarnoskóry silny zaangażowany w zespół napastnik
In Minus: Mandrysz, ryży zarozumiały kutafon
Oczekiwania: Awans...albo Niezgoda nigdy u Nas nie zagra, bo ma ogrywać się w Ekstraklasie...
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-01-19, 8:36 pm

Plus . Magiera
Minus . Magiera
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-01-19, 11:25 pm

Tomcjo napisał(a):Plus . Magiera
Minus . Magiera


W tej zabawie chodzi o przewidywania wiosny a nie wspominki jesieni , takze Magiery i Mandrysza nie liczmy , zamyiamy temat choc moze on Nam sie odbijac czkawka.

Ja do swoich oczekiwan dorzuce : super kontakt trenera Banasika z druzyna
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-01-20, 4:42 pm

Plus Magiera kogoś nam podeśle
Minus Magiera zabiera Sanogo
:lol: :lol: :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-01-20, 4:51 pm

Tomcjo napisał(a):Plus Magiera kogoś nam podeśle
Minus Magiera zabiera Sanogo
:lol: :lol: :lol:


ales wybrnal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , swoja droga urlop zaklepany na pierwszy tydzien czerwca ?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-01-20, 10:12 pm

Nie widze awansu na horyzoncie ale w razie jakby co to bede :lol: :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez comitam 2017-01-21, 1:17 pm

porażka porażką ale nie strzelić gola z takim napadem to minus
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez comitam 2017-01-21, 1:19 pm

Markowskiego chyba oszczędzają na rozgrywki ligowe
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników