I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Sonda 2017-06-03, 3:42 pm

Sonda
 
Posty: 158
Dołączył(a): 2009-07-30, 12:58 pm
Lokalizacja: Pogoń


Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-06-03, 4:14 pm

Skasowałem bo mnie poniosło ale zdania nie zmieniam . ( brzydkie słowa na temat prezesa ) zagrzał mnie maksymalnie zrzucając winę z siebie na pikarzy
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2017-06-03, 4:20 pm

Adam1906 napisał(a):Podsumowując: Banasik zostaje, ale czeka nas rewolucja kadrowa wśród wkładów do koszulek. Całość TUTAJ.

Już drżę z podniecenia przed następnym sezonem. Jeśli zostają Banasik, Prezes i Dyrektor to z Checinskiego taki kibic jak ze mnie primadonną La scali
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez robercik 2017-06-03, 4:52 pm

Czyli przyszly sezon bedzie pelen kolejnych pustych obietnic i pelen klamstw i obludy.

Co do trenera. Przeciez gosc nie ma pojecia o trenerce. Mial tyle czasu by przygotowac druzyne a nie potrafil nic zrobic.
Szkoda naszego czasu w przyszlym sezonie, bo zostanie on znarnowanu. No ale i tak bede na Ludowym. Coz zrobic.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez patrios91 2017-06-03, 6:02 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Podsumowując: Banasik zostaje, ale czeka nas rewolucja kadrowa wśród wkładów do koszulek. Całość TUTAJ.

Już drżę z podniecenia przed następnym sezonem. Jeśli zostają Banasik, Prezes i Dyrektor to z Checinskiego taki kibic jak ze mnie primadonną La scali

To już bym zatrudnił Michniewicza i dał mu wolną rękę jeśli chodzi o transfery i kadrę na przyszły sezon. Bez gównianej polityki Legii włącznie. Banasik nie ma warsztatu, polotu, siły przebicia. Za wysokie progi dla gościa, który ma wprowadzić klub do Ekstraklasy,a nigdy nie prowadził klubu pod presją. Prezesa i dyrektora, o ile można ich tak nazwać, przerasta poziom organizacji klubu I ligi. Totalnie ich przerasta nie wspominając już o innych aspektach ;-)
Zabrakło mi w tym wywiadzie słów : "Dałem dupy, po sezonie oddaję się do dyspozycji zarządu". Tyle. No,ale Marcinek to Marcinek. Ciepła posadka, zero odpowiedzialności i logicznego myślenia. Tylko morda mu puchnie od dobrobytu.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tomcjo 2017-06-03, 6:04 pm

Po takim wywiadzie prezesa to gdybym był piłkarzem zgłosiłbym kontuzje i nie zagrał juz nigdy wiecej pod takimi rządami . Bedzie trudno kogokolwiek namówić teraz zeby grał dla Zagłębia .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez xenon 2017-06-03, 6:05 pm

tak się zastanawiam czy to Banasik przygotowywał drużynę do wiosny, a może sir Dudek to zrobił. W poprzednim sezonie tez po jesieni był grany piach.Przyczyną jest brak obrońców i napastników, a na to już trener nie ma wpływu tylko zarząd.Nie wiem dlaczego klub do końca czeka na szrot z Legii bo i tak co lepsi to idą do innych klubów.Do tego potrzeba nam solidnego bramkarza
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-06-03, 6:48 pm

patrios91 napisał(a):To już bym zatrudnił Michniewicza i dał mu wolną rękę jeśli chodzi o transfery i kadrę na przyszły sezon. Bez gównianej polityki Legii włącznie. Banasik nie ma warsztatu, polotu, siły przebicia. Za wysokie progi dla gościa, który ma wprowadzić klub do Ekstraklasy,a nigdy nie prowadził klubu pod presją. Prezesa i dyrektora, o ile można ich tak nazwać, przerasta poziom organizacji klubu I ligi. Totalnie ich przerasta nie wspominając już o innych aspektach ;-)


A ja to bym zatrudnił Luisa Enrique, akurat odchodzi z Barcelony. Skąd wytrzaśniesz kasę na Michniewicza, który pewnie chcialby z 4 razy tyle ile bierze Banasik? Poza tym uwolnimy sie od jednego utrzymanka (czytaj Mandrysza) i mamy brać następnego?

[quote="Tomcjo"]
Po takim wywiadzie prezesa to gdybym był piłkarzem zgłosiłbym kontuzje i nie zagrał juz nigdy wiecej pod takimi rządami . Bedzie trudno kogokolwiek namówić teraz zeby grał dla Zagłębia

Prezes to dobry PRowiec wiec ja mu nie za bardzo wierzę ale tutaj ma rację. Piłkarze mają jedne z lepszych warunków w tej lidze wiec czegoś trzeba od nich wymagać bo z podejściem "biedne chlopaki, staraliscie sie ale nic sie nie stało" to my daleko nie zajedziemy. Trzymanie w zębach tych grajkow do niczego dobrego nie doprowadzi. Kto będzie miał ambicje ten do nas przyjdzie. Piłkarzy mocnych jedynie w mordzie (pokroju Luczaka) to nam nie potrzeba.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-06-03, 6:51 pm

Niech się dzieje Wola Nieba =- napisze.
Po przeczytaniu wypowiedzi Prezesa doszedłem do wniosku że jest
to wypowiedz Pracodawcy o swoich Pracownikach skoro tak to
Pracodawca ma Psi Obowiązek wypowiedzieć się na temat pracy
jego Pracowników. Prezes wylał żal mówiąc o meczach z Mielce
na Ludowym i Chrobrym Głogów - zgadzam się z Prezes w obu
meczach grali PIACH. Nie mówiąc o meczach granych wcześniej.
Nie wiem dlaczego trener - mecz w Suwałkach określił jako
najlepszy i nagle zmęczenie (Suwałki w środę a Mielec w Niedziele)
i zawodnicy zapomnieli jak zagrać jeden mecz za 3 pkt.
Muszę być obiektywny - zawodnicy nie mieli wsparcia w linii ataku
w ogóle a obrona z bramkarzem Fabisiakiem - średnio
Reasumując Prezes ma głęboki żal do zawodników iż mimo dobrych
warunków jakie posiadają w Klubie zawiedli na całej linii. Ja osobiście
rozumiem ból Prezesa - przed meczem z Tychami drużyna powinna być
w innym miejscu w Tabeli I ligi. AMEN
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez novack 2017-06-03, 7:55 pm

Że k..wa coo? Banasik zostaje?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez mason 2017-06-03, 9:19 pm

Jeżeli prezydent nie zrobi rewolucji w klubie czytaj:
- zmiana prezesa
- zmiana trenera
- zmiana odpowiedzialnego za transfery
- zmiany kadrowe w zespole

To nie widzę sensu w chodzeniu na mecze.
Nic się nie zmieni, a będzie tylko gorzej...

A kibiców będzie jeszcze mniej niż w tym sezonie coś rzędu 500 - 1000 :brawo:
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-06-03, 9:32 pm

Hahaha pilkarzyki pajacyki !!!!!! Oj Marcin Marcin ale Ty slepy byles !!!!!!!!!!! Wypierdalac !!!!!! ZAGLEBIE TO MY !!!!!!!!! KTO NIE POLOZYL MECZU ??? TO JUZ WAM NAPISZE SKABA LUCZAK NOWAK I MOZE KAMIL , RESZTA WYPIERDALAC :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: to moze i smutne ale NIKT JUZ CI NIE WIERZY panie prezesie :czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-06-03, 9:34 pm

Ale bym tym kurwom zrobil jatke jutro , mnie nie bedzie ale zrobcie im jazde w moim imieniu !!!!!!!!!!! Nie zapomnijcie o prezesie i dyrektorze , :czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez August 2017-06-03, 9:46 pm

mason napisał(a):Jeżeli prezydent nie zrobi rewolucji

Skoro Banasik jeździ do Puław obserwując wschodzące gwiazdy puławskiej piłki a Prezes w interwió twierdzi, że jest dobrze bo przecież klub ma w planach awansować dopiero w przyszłym sezonie i podkresla że Banasik ma jeszcze roczny kontrakt a czystki dotkną wyłączeni grajków że to znaczy że są pewni swego. W każdym razie zdziwię się że Chęciński przynajmniej w chwili obecnej będzie w stanie przedłozyć interes i dobro klubu ponad wspólne grillowanie. Bardziej sie spodziewam kolejnych ciekawych wydarzeń w kolejnym sezonie. Niekoniecznie w stylu serii 20 meczy bez porażki i liderowania w lidze.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I ligowa WIOSNA 2017 - WALKA O EKSTRAKLASĘ

Postprzez slawekchicago 2017-06-03, 10:07 pm

No to jedziemy panowie pilkarzyki kurs na remis 3.4 na tyskich 5.5 jazda jazda qrwa jak ja ich NIENAWIDZE :czerwona: :czerwona: :czerwona: Szacunek sie nalezy temu klubowi temu herbowi , nasi dziadkowie ojcowie Nas tego nauczyli a wY TO NISZCZYCIE ale My to PRZETRWAMY A wY na zawsze bedziecie tylko ludzmi bez honoru i ambicji
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników