Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2016-12-02, 1:24 pm

comitam napisał(a):Naszym znakiem rozpoznawczym jest słonecznik i to jest chyba jedyne miejsce w Polsce gdzie ta tradycja meczowa nie zanikła.



tylko ze względu na infrastrukturę stadionową.

w "naszej centrali" masz na stadionie pizzę w kawałkach i popcorn jak w kinie. Wolisz?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2016-12-02, 2:05 pm

GrubyPerez napisał(a):
comitam napisał(a):Naszym znakiem rozpoznawczym jest słonecznik i to jest chyba jedyne miejsce w Polsce gdzie ta tradycja meczowa nie zanikła.



tylko ze względu na infrastrukturę stadionową.

w "naszej centrali" masz na stadionie pizzę w kawałkach i popcorn jak w kinie. Wolisz?


NIE !!!! w Centrali nie ma tego klimatu , a poza tym czy nie o Nas sa te slowa :brawo: :brawo: :brawo:

"Nie mow mi ze jest lepiej
bo pamietam Nas z przed lat ,
Slonecznika pelna kieszen
i za darmo zawsze wjazd ..."

TRADYCJA WYMAGA SZACUNKU
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2016-12-02, 2:37 pm

slawekchicago napisał(a):
"Nie mow mi ze jest lepiej
bo pamietam Nas z przed lat ,
Slonecznika pelna kieszen
i za darmo zawsze wjazd ..."



"Fanatycy znad Brynicy to On i j I Ty "
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-02, 2:44 pm

Ja znam ładniejszą piosenkę, a leci to tak: o Zaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo prawda? Szczególnie pięknie brzmi o czwartej nad ranem pod oknami :)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2016-12-02, 2:52 pm

novack napisał(a):Ja znam ładniejszą piosenkę, a leci to tak: o Zaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo prawda? Szczególnie pięknie brzmi o czwartej nad ranem pod oknami :)


Powiem wiecej , dziwie sie ze do tej pory nie bylo jej w "Jaka to melodia " w zakladce "Zlote przeboje" :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Bizoniasty 2016-12-02, 7:38 pm

novack napisał(a):Ale jak pokazać "Z"?

O tak :)
Obrazek
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2016-12-02, 8:42 pm

Szczerze? Co to niby ma być? "Z" jak Zagłębie??? Proszę, przestańcie... :lol:

Swoją drogą to chyba Szanowni koledzy tematy pomylili. Przecież ten jest o nowym trenerio ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2016-12-03, 1:11 pm

Dariusz Banasik, nowy trener Zagłębia: Jeszcze w żadnym klubie nikt mnie nie zwolnił.

Dariusz Banasik, nowy trener Zagłębia, ujawnia, że już kiedyś zabiegał o pracę w Sosnowcu. Wtedy nie było mu dane, teraz klub za niego zapłaci.

Obrazek

Biorąc pod uwagę tempo ostatnich wydarzeń, wygląda na to, że nie musiał się pan długo zastanawiać nad opuszczeniem Pogoni Siedlce i przyjęciem propozycji Zagłębia Sosnowiec. Naprawdę nie było chwili zawahania?


Zawsze są to trudne decyzje poprzedzone refleksjami i rozterkami. Zakładałem przecież, że w Siedlcach popracuję zdecydowanie dłużej. Pojawiła się jednak bardzo dobra propozycja. Już wcześniej, jako trener młodzieży Legii Warszawa, starałem się o pracę w Zagłębiu, ale wtedy nie było mi dane.

Przecież w pierwszoligowej tabeli oba zespoły dzieli tylko jedno miejsce.

Znam zespół Pogoni i mogę powiedzieć, że bardzo dużo z niego wydobyłem, ale nie dam już rady nic więcej wycisnąć. W Siedlcach nikt nie zakładał tak dobrego wyniku. Na dłuższą metę to jednak Zagłębie jest faworytem wyścigu o ekstraklasę. Oczywiście szkoda mi szatni, zawodników, atmosfery. Dlatego zanim wyjechałem na rozmowy do Sosnowca, wcześniej porozmawiałem z piłkarzami. Mój kontrakt jest tak skonstruowany, że mam możliwość przejścia do innego klubu, a trener, który chce się rozwijać, nie powinien przepuszczać takiej okazji.

To prawda, że Zagłębie musi zapłacić za pana 40 tysięcy złotych?

Ciągnie mnie pan za język, a są to zapisy kontraktu, których nie mogę ujawniać. Zresztą gdyby to klub ze mnie zrezygnował, to wtedy Pogoń musiałaby mi zapłacić. Nie jest też przesądzone, czy te pieniądze zapłaci za mnie Zagłębie, czy zrobię to sam.

Załóżmy jednak wariant bardziej prawdopodobny, że pieniądze wyłoży Zagłębie. Czy to dla pana dodatkowa nobilitacja i mobilizacja do lepszej pracy?

Nie zastanawiałem się nad tym w ten sposób. Sport tak funkcjonuje i po to są konkretne zapisy w kontraktach. Ostatnio w podobny sposób do Korony Kielce trafił Maciej Bartoszek.

Pan natomiast trafił do klubu, w którym trenera zwolnili piłkarze. Wykonawcą wyroku był Sebastian Dudek, który słynnego wywiadu udzielił zresztą po meczu w Siedlcach.

To, co się stało, to już historia. Zawsze trzeba wysłuchać obu stron. Porozmawiać z piłkarzami. Ja zawsze miałem z nimi dobry kontakt. Dialogu i rozwiązywania problemów nauczyłem się w Legii. Teraz jest czas, by wszystko poukładać. Po to właśnie od 2 stycznia będę pracował w Zagłębiu.

W pana przejściu do Zagłębia maczał palce prezes Legii, Bogusław Leśnodorski?

Nie potwierdzę, ale i nie zaprzeczę. Sam wiele lat pracowałem w Legii i mam z tym klubem bardzo dobre relacje. To na pewno był dodatkowy argument. W Zagłębiu gra wielu zawodników, których dobrze znam z Łazienkowskiej. W ogóle sporo wiem o zespole Zagłębia.

Będzie pan już piątym trenerem Zagłębia na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy. Nie ma strachu przed klubem, który tak łatwo pozbywa się szkoleniowców?

Taki wybrałem sobie zawód. Jednak do tej pory jeszcze nikt nie zwolnił mnie z żadnej pracy i nie mogę z góry zakładać, że stanie się to w Sosnowcu.

A co, jeśli na koniec sezonu to Pogoń będzie wyżej w tabeli?

(śmiech) To jest gdybanie i w dodatku mało realne.

http://www.dziennikzachodni.pl/sport/pi ... ,11533540/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-03, 1:23 pm

Powodzenia Panie trenerze!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2016-12-03, 6:11 pm

Adam1906 napisał(a):To prawda, że Zagłębie musi zapłacić za pana 40 tysięcy złotych?

Ciągnie mnie pan za język, a są to zapisy kontraktu, których nie mogę ujawniać. Zresztą gdyby to klub ze mnie zrezygnował, to wtedy Pogoń musiałaby mi zapłacić. Nie jest też przesądzone, czy te pieniądze zapłaci za mnie Zagłębie, czy zrobię to sam.


Czyli tajemnica poliszynela ze zaplaci Legia BL :lol: :lol: :lol: :lol:

POWODZENIA TRENERZE
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez comitam 2016-12-03, 6:21 pm

jeszcze trochę, a każdy trener lub piłkarz będzie miał coś wspólnego z Legią.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2016-12-03, 6:29 pm

comitam napisał(a):jeszcze trochę, a każdy trener lub piłkarz będzie miał coś wspólnego z Legią.

Przecież Zagłębie jest filią Legii od kilku dobrych lat. A, że od jakiegoś czasu wychodzi na jaw to, że Prezes Zagłębia jest tylko listkiem figowym una wacusiu Leśnodorskiego i jeśli Bogusław o czymś zdecyduje to jako podwładny nie ma nic do powiedzenia. A sytuacja z nowym treneiro zdaje sie na to wskazywać. Sądzę, że Adam nie miał mylnych informacji gdy pisał o Dudku bo być może Prezes to właśnie jego miał na myśli gdy mówił o negocjacjach z jednym kandydatem a twierdził, że Banasika nie bedzie podkupywał. Ale decyzję podjęto gdzie indziej a tym samym siłą rzeczy Jaroszewski zrobił z siebie jak nie cynika to po prostu kretyna.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez kowal72 2016-12-03, 7:14 pm

Rozsądny z Ciebie gość August. Ja, po tej akcji z banasikiem zauważyłem w końcu, że nad wszystkim łapę trzymała legjunia. My na współpracy z legjunią wyszliśmy jak widać. Trzeci sort, jesteśmy po Was i po Wigrach. Chrzanię to.
Jeszcze dodam, trzy wycinki z wywiadów pana banasika, w odpowiedniej kolejności:

1. futbolfejs " Z Pogoni wycisnąłem już wszystko jak z cytryny..."
2. mkp nasza strona: tytuł " Aż żal odchodzić" "Czyli z tej cytryny da się jeszcze coś wycisnąć?
Mówią, że nie, ale zawsze się da. Nowy trener, nowa wizja – więc spokojnie można jeszcze coś wycisnąć"
3. dz zach: "A co, jeśli na koniec sezonu to Pogoń będzie wyżej w tabeli?
(śmiech) To jest gdybanie i w dodatku mało realne."

Dziękuję.
Nie pozdrawiam pana banasika.
Nie awansujecie pod wodzą farbowanego lisa, pana "zero honoru".
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-03, 8:12 pm

A ja jestem przekonany, że to merytoryczny wybór, tak jak Magiera, bez względu na okoliczności.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2016-12-03, 8:23 pm

novack napisał(a):A ja jestem przekonany, że to merytoryczny wybór, tak jak Magiera, bez względu na okoliczności.

Też jestem przekonany że Bogusław dokonał nam merytorycznego wyboru :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników