Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2017-06-04, 7:23 pm

petromar napisał(a):"Brakowało nam tego dopingu w tej rundzie. Gdyby cały stadion był za nami, żył i dopingował, to może mielibyśmy te 2-3 punkty" i co ?? wiecie już kto winny braku awansu??? na MY kibice!! tak daruś smieszek wyjaśnił co i jak

Poprzedniemu wynalazkowi Prezesa "temu Smyłu" doping przeszkadzał wygrywać!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez petromar 2017-06-04, 7:31 pm

Brakowało nam tego dopingu w tej rundzie. Gdyby cały stadion był za nami, żył i dopingował, to może mielibyśmy te 2-3 punkty

Panie Darku nasz trenerze kochany - jest Pan geniuszem ! nie musi Pan jak Magiera oglądac analizowac, Pan na zywo wie co i jak...więc zgłaszam sie na ochotnika jeśli kochana Lagiunia chciała by Pana podebrać jak Magiere i innego napastnika ja ZA DARMO Pana do tej Warszawy zawioze i jeszcze bułeczki na drogę zrobie !
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-04, 7:35 pm

novack napisał(a):Poprzedniemu wynalazkowi Prezesa "temu Smyłu" doping przeszkadzał wygrywać!


Novack nie odwracaj kota ogonem. Trzeba wziąć w końcu na klatę. Przez Ciebie dostali wpierdol ze Zniczem. Przeze mnie w Niwym Sączu. Nie kto inny jak Blajpios jest winny porażce w Głogowie. Adam-dożywotni zakaz stadionowy za porażkę w Grudziądzu. A Perez i reszta za całokształt. Słowem - gdyby nie my seksowny daruś leżałby w krzakach koło siedliska pijany i zarzygany ze szczęścia w związku z pewnym awansem :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2017-06-04, 7:43 pm

Kuzwa , PRZEPRASZAM PANOWIE , WAS KIBICE ZAGLEBIA ze nie chcialo mi sie ruszyc tylka wsiasc do samolotu i przyleciec na Mielec . JAK JA MOGLEM ......BANASIK SPIERDA...J !!!!!!
Ostatnio edytowano 2017-06-04, 7:44 pm przez slawekchicago, łącznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez petromar 2017-06-04, 7:43 pm

Dobrze, August ! pełen szacunek za przyznanie się do winy,,,, chcociaż nasz sexy Darek aż tak grubo nie poszedł - nie wskazał winnycj jak Ty - miał klase - rzucił ogółem-tak aby nie narazic sie wszystkim bezpośrednio , ale dobrze jeśli już piszesz to dodaj ze zawaliłeś nam i Ty mecz z Zniczem! widziałem jak siedziałeś cicho - przyznaj się ze i ten mecz masz na sumieniu - niech wszyscy wiedzą ze to w sumie przez Ciebie ten awans wymknął sie nam !!!!
Dariusz- strategu - nie martw sie - najważniejsze to wyvciągać wnioski a to już wiemy ze potrafisz! :czerwona:
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2017-06-04, 7:44 pm

Przeszkadzałem na Ludowym i na wyjazdach, przez ostatnich 45 lat (pierwszy mój mecz z trąbką z odpustu w 72 roku z Wisłą 1:1)ale po tym sezonie noszę się z zamiarem ułatwienia chłopakom osiąganie sukcesów.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez petromar 2017-06-04, 7:50 pm

ale głupio Wam ? w koncu ktos powiedział prawde !
Darku - apeluje do Ciebie tutaj - praca w Zagłębiu to nie Puławy ani inny kabaret - więc miej jaja choć raz - powiedz przepraszam i wyp....laj grzecznie do szkoły uczyć wuefu !
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-04, 8:04 pm

Nie ma co wieszać psów na Banasiku, bo za rok znowu powiecie - zajebisty trener z drużyną X zrobił wynik.
Ojrzyński - zły, Mandrysz- zły.
Co trener - zły!
W Sosnowcu po pierwsze potrzeba piłkarzy a nie grajków, a wtedy nawet Tomek Łuczywek poradzi z awansem.
Zostawmy trenera, chyba że listę płac chcemy poszerzyć. Wymieńmy piłkarzy.
Z Matusiakiem i innymi nawet Zinedine Zidane nie dałby rady.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-04, 8:09 pm

petromar napisał(a):dodaj ze zawaliłeś nam i Ty mecz z Zniczem! widziałem jak siedziałeś cicho - przyznaj się ze i ten mecz masz na sumieniu - niech wszyscy wiedzą ze to w sumie przez Ciebie ten awans wymknął sie nam !!!!

Mało tego. Czuję się winny za ostatnią biegunkę Banasika, ból zębów Najemskiego i zbyt szybki porost włosów u Matusiaka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2017-06-04, 8:09 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Poprzedniemu wynalazkowi Prezesa "temu Smyłu" doping przeszkadzał wygrywać!


Novack nie odwracaj kota ogonem. Trzeba wziąć w końcu na klatę. Przez Ciebie dostali wpierdol ze Zniczem. Przeze mnie w Niwym Sączu. Nie kto inny jak Blajpios jest winny porażce w Głogowie. Adam-dożywotni zakaz stadionowy za porażkę w Grudziądzu. A Perez i reszta za całokształt. Słowem - gdyby nie my seksowny daruś leżałby w krzakach koło siedliska pijany i zarzygany ze szczęścia w związku z pewnym awansem :lol:
Jak Kol. petromar, tak i ja: szacunek dla Augusta za odwagę przyznania się - ale i więcej, bo łaskawie wziął na klatę swoje a mnie oszczędził, gdyż ja nie dopiero w Głogowie, tylko już wcześniej tonowałem, czy warto tak się przejmować i dopingować, wierzyć, podczas gdy jest pytanie czy grają o awans. Ba. Może już od początku rundy? A tu Kol. August łaskawie tylko Głogów mi przypisuje, podczas gdy siałem zwątpienie permanentne. OK! Raczej przyznaję się do winy za całą rundę, nie tylko Głogów.
No, dobrze - tylko co nam da, powtarzam, jak powyzywa się ludzi w sposób, za który tak czy siak, nawet jeżeli oni sprowokowali: będziemy się wstydzić? Co nam da "ładowanie w ten kocioł pary", który jest kontrolowany być może przez osoby decyzyjne w Klubie w połączeniu z odmierzaniem i odliczaniem: "czy już się wybuzowali, czy trzeba jeszcze dołożyć jaką dymisję, jakieś wskazanie winnego III trenera"? Cóż, tak opluwany tutaj trener - to może i nie ma się co dziwić, że przypomina delikatniej, niż to robiłem: porównujemy Górnik, który awansował z "piłkarzykami", którzy nie chcieli — a jak tam w porównaniu Torcidy, jej zorganizowania, zdolności wpływania? Może D. Banasik nie jest na tym poziomie, co konduktor w pociągu, do którego przykładu się odwoływałem poprzednio - ale czy naprawdę wyzywając jego, wyzywa się tego, który decydował, czy na pewno nie jest istotą to, co tu się od długiego czasu pisze: jaka wizja rozwoju? jaka strategia? Kto w decyzyjnych centrach, w których trener jest gdzieś dopiero na III a może VI miejscu: otóż, kto w tych decyzyjnych kręgach na miejscu I, II, III, IV i V, czyli przed trenerem ma taką wizję, chęć i możliwości realizowania?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-04, 8:11 pm

Lars napisał(a):Nie ma co wieszać psów na Banasiku, bo za rok znowu powiecie - zajebisty trener z drużyną X zrobił wynik.
Ojrzyński - zły, Mandrysz- zły.
Co trener - zły!
W Sosnowcu po pierwsze potrzeba piłkarzy a nie grajków, a wtedy nawet Tomek Łuczywek poradzi z awansem.
Zostawmy trenera, chyba że listę płac chcemy poszerzyć. Wymieńmy piłkarzy.
Z Matusiakiem i innymi nawet Zinedine Zidane nie dałby rady.

A może ruszyłbyś tak z myśleniem jakiego formatu mamy działaczy ? Najlepiej siedzieć cicho i słuchać takiego pierdolenia jakie odstawił dzisiaj Banasik
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-04, 8:18 pm

August napisał(a):
Lars napisał(a):Nie ma co wieszać psów na Banasiku, bo za rok znowu powiecie - zajebisty trener z drużyną X zrobił wynik.
Ojrzyński - zły, Mandrysz- zły.
Co trener - zły!
W Sosnowcu po pierwsze potrzeba piłkarzy a nie grajków, a wtedy nawet Tomek Łuczywek poradzi z awansem.
Zostawmy trenera, chyba że listę płac chcemy poszerzyć. Wymieńmy piłkarzy.
Z Matusiakiem i innymi nawet Zinedine Zidane nie dałby rady.

A może ruszyłbyś tak z myśleniem jakiego formatu mamy działaczy ? Najlepiej siedzieć cicho i słuchać takiego pierdolenia jakie odstawił dzisiaj Banasik


Powiem Ci, że ruszyłem. I ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, że winny jest zarząd.
Ba, kto jak nie Jaroszewski ma odpowiedzieć za tych wszystkich trenerów po drodze, za Dudka itp.
Tylko po 1, znajdzmy lepszych na to stanowisko. Bo wiem, że Jaroszewskiemu przynajmniej zależy, mimo że ku.rwa gafy popełnił straszne. A może sie na nich nauczył? Czy lepiej następnego zatrudnić.
Musimy sobie powiedzieć szczerze - Sosnowiec bardzo chciał tego awansu. Nie poszło, bo popełniono błędy i zaufano nieodpowiednim ludziom.
Mamy teraz wy.je.bać Prezesa, jechać po Chęcińskim, zwolnić 10-go trenera, bo piłkarze nie spełnili oczekiwanych w nich nadziei???
To chyba lepiej zostawić Prezesa po przejsciach, trenera z nauczką i wy.je.bac nieudaczników by tym razem wybrali lepiej i poprowadzili Zagłębie do Ekstraklasy, czyż nie?
Czy lepiej zacząć znowu - tak kiedyś - temat Zagłebia w A-klasie?
Wątpię!
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2017-06-04, 8:26 pm

Lars napisał(a):
August napisał(a):
Lars napisał(a):Nie ma co wieszać psów na Banasiku, bo za rok znowu powiecie - zajebisty trener z drużyną X zrobił wynik.
Ojrzyński - zły, Mandrysz- zły.
Co trener - zły!
W Sosnowcu po pierwsze potrzeba piłkarzy a nie grajków, a wtedy nawet Tomek Łuczywek poradzi z awansem.
Zostawmy trenera, chyba że listę płac chcemy poszerzyć. Wymieńmy piłkarzy.
Z Matusiakiem i innymi nawet Zinedine Zidane nie dałby rady.

A może ruszyłbyś tak z myśleniem jakiego formatu mamy działaczy ? Najlepiej siedzieć cicho i słuchać takiego pierdolenia jakie odstawił dzisiaj Banasik


Powiem Ci, że ruszyłem. I ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, że winny jest zarząd.
Ba, kto jak nie Jaroszewski ma odpowiedzieć za tych wszystkich trenerów po drodze, za Dudka itp.
Tylko po 1, znajdzmy lepszych na to stanowisko. Bo wiem, że Jaroszewskiemu przynajmniej zależy, mimo że ku.rwa gafy popełnił straszne. A może sie na nich nauczył? Czy lepiej następnego zatrudnić.
Musimy sobie powiedzieć szczerze - Sosnowiec bardzo chciał tego awansu. Nie poszło, bo popełniono błędy i zaufano nieodpowiednim ludziom.
Mamy teraz wy.je.bać Prezesa, jechać po Chęcińskim, zwolnić 10-go trenera, bo piłkarze nie spełnili oczekiwanych w nich nadziei???
To chyba lepiej zostawić Prezesa po przejsciach, trenera z nauczką i wy.je.bac nieudaczników by tym razem wybrali lepiej i poprowadzili Zagłębie do Ekstraklasy, czyż nie?
Czy lepiej zacząć znowu - tak kiedyś - temat Zagłebia w A-klasie?
Wątpię!

Z grubsza byłoby tak. Pod jednym warunkiem. Ten akurat - chyba nie spełniony. Skąd ta pewność, że piłkarze nieudaczniki a tylko reszta dobra, choć zła? Dlaczego - jeżeli przyczyną miałoby być centrum zarządzania: to zacząć od wyrzucania pobokaliów? Jeżeli wadliwie skonstruowany jest system oświetlania, policzone źle główne bloki: to rozwiązaniem jest wymienić 10 z dwudziestu żaróweczek w jednym z 4 głównych bloków? Zwłaszcza, że nie ma pewności, iż to złe żaróweczki. Na początku ligi, gdy grali na luzie, bo sprawa awansu była daleko - dawali radę. Gdy przyszły zawirowania z trenerami, trzeba było zrobić przełom w szatni: dali radę. Dali radę też w Suwałkach zagrać bardzo dobrze. Dali radę Górnikowi a nawet, choć zęby płakały, dali radę lepszej Gieksie.
Fakt. Tylko - kto jest w stanie zmienić ten zarząd? Pytanie? Kto jest w stanie wziąć się za to? Kto jest w stanie spowodować uczciwy dialog? Nie łudźmy się też, że prawdą jest "Zagłębie to my nie wy ze strony Kibiców krzyczane". Zagłębie, to my: właściciel (czyli lud Zagłębia), władze, sztab, kibice. Mamy teraz sytuacje, że poza właścicielem, to każdy z tych elementów krzyczy i udowadnia: Zagłębie, to my nie wy. Żaden nie zdoła do końca tego przeprowadzić.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-04, 8:28 pm

Z wieloma rzeczami jestem w stanie się zgodzić Lars. Zwłaszcza z tym, że nie ma gwarancji że Chęciński jest człowiekiem takiego formatu, który jest w stanie znaleźć fachowcami prawdziwego zdarzenia. Choć rzecz jasna można polemizować. Ale na litość boską nie można obwiniać kibiców o to że są rozgoryczeni. Natomiast wypowiedź Banasika jest dla mnie skandaliczna i świadczy jak maluczkim jest czlowiekiem. Dodatkowo należy wspomnieć że runda to dość aby stwierdzić jakiego formatu jest trenerem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-04, 8:37 pm

August napisał(a):Z wieloma rzeczami jestem w stanie się zgodzić Lars. Zwłaszcza z tym, że nie ma gwarancji że Chęciński jest człowiekiem takiego formatu, który jest w stanie znaleźć fachowcami prawdziwego zdarzenia. Choć rzecz jasna można polemizować. Ale na litość boską nie można obwiniać kibiców o to że są rozgoryczeni. Natomiast wypowiedź Banasika jest dla mnie skandaliczna i świadczy jak maluczkim jest czlowiekiem. Dodatkowo należy wspomnieć że runda to dość aby stwierdzić jakiego formatu jest trenerem.


Co do Banasika August - sam mam wątpliwości. Miniony sezon natomiast zmęczył mnie na tyle, tymi zmianami, w Zagłębiu i nie tylko, że mimo wszystko zostawiłbym go na kolejny sezon. Było tyle zmian na ławkach w I lidze, a awansował Radosław Mroczkowski i Marcin Brosz. Także spokojnie, Banasik naprawdę nie miał komfortowej sytuacji. Jego konferencje nie powalają, ale no kurcze, niedługo wygramy rekord guinessa w roszadach trenerskich. I każdy zły!
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników