Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez django 2016-12-01, 9:53 pm

slawekchicago napisał(a):Czekamy na jego kolejna obietnice , w jaki sposob pomoze Nam Legia wxmocnieniach , bo to ze jest bardzo realna szansa na awans nikt nie zaprzeczy


Pomoże nam zapewne tak jak pomagała do tej pory. W Siedlcach jest 5 grajków wypożyczonych z Legii, więc pewnie ktoś tu trafi za trenerem.


August napisał(a):Nie zapominajmy, że kibice z Siedlec mogą się czuć tak jak my kiedy zajebano nam Magierę


Przecież Kubickiego nie sprowadził tutaj kierownik filii Jaroszewski, tylko prezes Leśnodorski. Kiedyś mówiło się o Legii, że jako klub wojskowy podp... innym piłkarzy. Teraz jest to samo, tylko tyczy się trenerów.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-02, 3:40 am

Tak się zastanawiam, czy przepisy pozwalają w tym samym sezonie być trenerem dwóch klubów w tej samej klasie rozgrywkowej?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez kowal72 2016-12-02, 6:14 am

Pozwalają. Nie pozwalają tylko podczas rundy.
kowal72
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2016-03-27, 8:18 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez jacmar 2016-12-02, 9:03 am

Nie byłem zwolennikiem zmiany trenera ale było mineło teraz Alleluja i do przodu jak to ktoś powiedział
jacmar
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez mwy 2016-12-02, 9:28 am

kowal72 napisał(a):Pozwalają. Nie pozwalają tylko podczas rundy.

Ale runda wiosenna się już rozpoczęła ...
mwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-09-13, 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-02, 10:22 am

W katowickim Sporcie jakaś fisza z PZPN wyjaśnia, że nie ma przeszkód, bo wg przepisów runda kończy się 31 grudnia i nie ma znaczenia, że rozegrano dwa mecze z wiosny.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez mason 2016-12-02, 10:36 am

August napisał(a):Nie zapominajmy, że kibice z Siedlec mogą się czuć tak jak my kiedy zajebano nam Magierę


Nikt nikomu nic nie zajebał. Tak się tylko może wydawać kibicom w Sosnowcu i teraz kibicom w Siedlcach. To tylko przesunięcia na stanowiskach pracy bo i Sosnowiec i Siedlce to jeden kurwidołek Legii i będzie tak, łącznie z awansem jak w Warszawie postanowią. Jak widać jednak po wielu publikowanych w różnych miejscach zdjęciach i brać kibicowska w Sosnowcu chyba także taki wasalny układ akceptuje pokazując na swoich paluchach i to w sytuacjach zupełnie nieuzasadnionych (ni z gruchy ni z pietruchy) "L" zamiast "Z". Rozumiem układy kibicowskie itd. i nie o tym piszę. Rozumiem takie gesty w sytuacjach wyjątkowych ale nie k...a na co dzień, jako własne! Trzeba tu chyba użyć sparafrazowanych słów Zagłoby z "Potopu"; już nie jesteśmy Zaglębiem - Legią III jesteśmy!
A wracając do zasadniczego tematu - Banasik też poleci do Warszawy (czy gdziekolwiek indziej) jak mu tylko kiwną palcem i będziemy mogli zrobić mu tylko pa, pa!
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-02, 10:39 am

Ale jak pokazać "Z"?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez mason 2016-12-02, 10:42 am

novack napisał(a):Ale jak pokazać "Z"?

Są tacy co pokazują :niezle: Poszukaj na zdjęciach z relacji meczowych na tej stronie to będziesz wiedział jak :)
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-02, 10:51 am

No to mam troche roboty ;) przyznam, że zastanawiałem się nad jakimś naszym rozpoznawalnym gestem,ale miałem problem. Szukam.
Znalazłem, skomplikowana sprawa, prowadząc auto tego się nie pokaże ;), zresztą "Zetka" kojarzy się z Zawiszą, a może komuś się uda jedną ręką pokazać trójząb? :))
Ostatnio edytowano 2016-12-02, 10:58 am przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2016-12-02, 10:58 am

novack napisał(a):No to mam troche roboty ;) przyznam, że zastanawiałem się nad jakimś naszym rozpoznawalnym gestem,ale miałem problem. Szukam.



zrób "L" na obu dłoniach, złącz prawy kciuk z lewym wskazującym i kilka stopni w kierunku przeciwnym wskazówkom zegara. Trwa krócej niż pisanie ale trzeba użyć obu dłoni - za to znak jest większy :)
Ostatnio edytowano 2016-12-02, 11:05 am przez GrubyPerez, łącznie edytowano 1 raz
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-02, 11:00 am

K..wa Jarek, wylałem kawę ;)))
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2016-12-02, 11:07 am

novack napisał(a):K..wa Jarek, wylałem kawę ;)))



cieszę się :)

zastrzegam © na instrukcję
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez comitam 2016-12-02, 12:34 pm

Naszym znakiem rozpoznawczym jest słonecznik i to jest chyba jedyne miejsce w Polsce gdzie ta tradycja meczowa nie zanikła.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2016-12-02, 12:58 pm

BANASIK: Z Pogoni wycisnąłem już wszystko jak z cytryny. W Zagłębiu są o niebo większe możliwości.

Dariusz Banasik jest właśnie w drodze z Sosnowca do Siedlec i nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony z tego, że wiosną zamiast Pogoni poprowadzi Zagłębie Sosnowiec. Nie przeraża go nawet to, co ostatnio piłkarze (a szczególnie Sebastian Dudek) „zrobili” z trenerem Mandryszem. Mówi, że traktuje to jako wyzwanie.

Tuż po ogłoszeniu trenerskiej wolty chwilę porozmawialiśmy z Banasikiem, dla którego jesień – pierwsza w karierze runda w roli trenera na tym szczeblu rozgrywkowym – okazała się tak udana. Bo niezależnie od tego, że Pogoń od Zagłębia dzieli tylko jedno miejsce w tabeli, trudno nie potraktować tej zamiany miejsca pracy jako sportowego awansu.

FUTBOLFEJS.PL; Nie żal zostawiać Pogoni w takim momencie? Tym bardziej że kawał dobrej roboty w tych Siedlcach pan zrobił tej jesieni.

Pewnie, że trochę żal.

To czemu zgodził się pan na propozycję z Sosnowca?

Bo wydaje mi się, że z Pogoni już więcej nie dam rady wydobyć. Że wycisnąłem tę drużynę jak cytrynę. Zagłębie to jednak inny poziom. Pod względem sportowym są tam dużo większe możliwości. A trener, który chce się rozwijać, nie powinien przepuszczać okazji pracy z zespołem o większych perspektywach, gdy tylko taka możliwość się pojawia.

Wyszło trochę niefortunnie – akurat kilka dni po tym, jak pan z tym Zagłębiem przegrał u siebie 0:2.

No tak się ułożył terminarz…

Po tym, co akurat w Siedlcach po meczu z wami powiedział Sebastian Dudek o trenerze Mandryszu, komentarze są takie, że żaden szanujący się trener do Zagłębia pracować nie pójdzie.

Ja się szanuję, a sprawa ze słowami Dudka… No cóż, to właśnie trener jest od tego, żeby takie rzeczy umieć uporządkować i sobie z tym poradzić. I ja zamierzam to zrobić. Nie zraziło mnie to absolutnie do przyjęcia propozycji z Zagłębia. Poza tym proszę pamiętać, że dla mnie, człowieka tyle lat związanego z Legią, praca w klubie tak bardzo kojarzonym z drużyną z Łazienkowskiej daje dodatkowe znaczenie. To naprawdę fajna sprawa. W Sosnowcu będę prowadził wielu młodych chłopaków, których znam i pamiętam z czasów legijnych.

Formalnie Banasik trenerem Zagłębia zostanie 2 stycznia 2017 roku. Będzie czwartym szkoleniowcem tej drużyny w tym sezonie.

http://futbolfejs.pl/i-liga/banasik-z-p ... ozliwosci/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników