Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez mason 2017-06-14, 11:35 am

Mam dziwne przeczucie, że po rundzie jesiennej dojdzie do zmiany trenera ;)
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-06-14, 12:08 pm

A ten Socha to ambitny gość i z gotowymi papierami:

Od kilkunastu lat jestem zawodowym trenerem, zdobywałem kolejne szczeble, skończyłem kurs instruktora, UEFA A, II klasy, I klasy i ostatnio UEFA PRO. Dzięki temu jestem w gronie około 180 trenerów w Polsce z takim uprawnieniami. Ale do wszystkiego musiałem dojść sam, nikt nie płacił za moje kursy. By zapłacić za możliwość zrobienia kursu UEFA PRO musiałem sprzedać motocykl i wziąć kredyt, bo samo wpisowe kosztowało 18.000 zł. Dochodzą koszty podróży, noclegów, wyżywienia, stażu zagranicznego czy wyjazdu na ME do lat 21 w Czechach.
Cały wywiad:
http://infoskierniewice.pl/kamil-socha- ... 16-wywiad/
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-14, 12:09 pm

mason napisał(a):Mam dziwne przeczucie, że po rundzie jesiennej dojdzie do zmiany trenera ;)


Weź nie pi er dol. uśmiechnji się i żyj.

tak humorystycznie to skomentuje...ale skoro taka wiara nawet przed pierwszym treningiem to Jaroszewski ma racje co do kibicow i tyle mam do napisania.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-06-14, 12:19 pm

Lars napisał(a):Jaroszewski ma racje co do kibicow

A w czym ma tę niby rację ? Można się czepiać, że pochopnie oceniano Magierę jak przychodził do Sosnowca, a pokazał warsztat natomiast Banasik miał już jednak co nieco czasu aby się wykazać w tym dość sporo wolnego w przerwie między rozgrywkami. I nie chodzi już o sam awans ale o jakiś styl czy charakter nadany tej drużynie jaki był udziałem właśnie Magiery i mimo wszystko Derbina. Najlepiej się dopierdalać kibiców.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-14, 12:55 pm

Anakin napisał(a):
Lars napisał(a):Jaroszewski ma racje co do kibicow

A w czym ma tę niby rację ? Można się czepiać, że pochopnie oceniano Magierę jak przychodził do Sosnowca, a pokazał warsztat natomiast Banasik miał już jednak co nieco czasu aby się wykazać w tym dość sporo wolnego w przerwie między rozgrywkami. I nie chodzi już o sam awans ale o jakiś styl czy charakter nadany tej drużynie jaki był udziałem właśnie Magiery i mimo wszystko Derbina. Najlepiej się dopierdalać kibiców.


najlepiej krytykowac sezon 17/18 gdy ten sie nawet nie zaczął.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2017-06-14, 1:00 pm

A czy kolega słyszał o przypadku udanego budowania zespołu ktory złożony z 11 nowych zawodnikow wywalczył awans . Bo ja nie . Powiem wiecej . Nikt tak nie robi i nie bez powodu .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2017-06-14, 1:15 pm

Lars napisał(a):najlepiej krytykowac sezon 17/18 gdy ten sie nawet nie zaczął.


Może nie sezon 17/18,a człowieka który w praktyce w rundzie wiosennej (mając czas) się nie "pokazał" ? Trzymaliśmy Kursów ,Misiuków i tym podobnych na takich samych zasadach ,a nuż coś pokażą .
Podaj/napisz jakiś przykład dobrej "ręki" trenera na wiosnę i różnicę między jesienią a wiosną która by przemawiała aby został ? Pomijając aspekty czy "mieliśmy" awansować czy nie ,oglądają mecze Zagłębia chciało się płakać (ustawienia,taktyka,kondycja itp) i też jestem zdania że gościu długo miejsca u nas nie zagrzeje .
Ale mogę się mylić w jego ocenie, i oby przysporzył nam z piłkarzami trochę radości .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-06-14, 1:53 pm

Lars napisał(a):najlepiej krytykowac sezon 17/18 gdy ten sie nawet nie zaczął.

Lars. Obys miał racje, a my - nie. Oby nadchodzący sezon był pasmem samej radości. I oby Banasik okazał się polskim Zidanem czy Simeone. Naprawdę bym tego chciał
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez pyla 2017-06-14, 9:55 pm

Anakin napisał(a):
Lars napisał(a):najlepiej krytykowac sezon 17/18 gdy ten sie nawet nie zaczął.

Lars. Obys miał racje, a my - nie. Oby nadchodzący sezon był pasmem samej radości. I oby Banasik okazał się polskim Zidanem czy Simeone. Naprawdę bym tego chciał

I proponuje tego się trzymać :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Luis 2017-06-14, 10:11 pm

Tomcjo napisał(a):A czy kolega słyszał o przypadku udanego budowania zespołu ktory złożony z 11 nowych zawodnikow wywalczył awans . Bo ja nie . Powiem wiecej . Nikt tak nie robi i nie bez powodu .


Wisła Płock. Sezon 14/15 zakończyła na 3 miejscu z 69 pkt. W lato doszło do rozpadu. Straciła najlepszych piłkarzy, Janus, Góralski, Hiszpański i kilku innych. Dokonała ok. 10 transferów musząc zastąpić czołowych zawodników, a Zagłębie nie musi szukać zastępców najlepszych piłkarzy, a znaleźć lepszych od tych, którzy odchodzą. A chyba znalezienie lepszych od Matusiaka czy Budka nie powinno być aż takie trudne. Uważam, że taka rewolucja ma jak najbardziej szansę powodzenia, ale musi byc zrobiona z głową, a nie jak za czasów Ojrzyńskiego, gdzie facet posprowadzał chyba ok 15 zawodników, którzy ani nie byli dobrzy, a nie byli dopasowani. Przecież gieksa też rok temu wymieniła ok 10 pilkarzy i chyba gdyby nie mentalność co niektórych mieliby awans.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez robercik 2017-06-25, 11:44 am

Czepialem sie Banasika, ale sie chyba mylilem. Chlop ma sakramencka pamiec, wrecz fotogrficzna i to w dodatku z gotowa analiza. Wczoraj na sparingu nic nie notowal. Tak jakby go ten mecz gowno obchodzil. Teraz juz wiem czemu nie jest konieczne ogladanie powtorek meczy przez tego osobnika. Ma to w dupie. Bedzie co bedzie.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez mason 2017-06-25, 11:57 am

robercik napisał(a):Czepialem sie Banasika, ale sie chyba mylilem. Chlop ma sakramencka pamiec, wrecz fotogrficzna i to w dodatku z gotowa analiza. Wczoraj na sparingu nic nie notowal. Tak jakby go ten mecz gowno obchodzil. Teraz juz wiem czemu nie jest konieczne ogladanie powtorek meczy przez tego osobnika. Ma to w dupie. Bedzie co bedzie.


Po świetnym meczu w Nowym Sączy też nie oglądał i nie analizował meczu.
Jest lepszy niż zachodni trenerzy ;-)

A tak serio wydaje mi się, że Centrala widzi ten talent dlatego przysłała kolejnego szkoleniowca, który wskoczy na miejsce Banasika w połowie sezonu czy nawet w trakcie rundy gdy nie będzie wyników i będziemy mieli powtórkę z poprzedniego sezonu. Dochodzę do wniosku, że wszyscy będą zadowoleni ze środka tabeli Arkadio, prezes, Centrala i ta garstka kibiców, która będzie chodzić.
To nie miejsce, ale obstawiam, że po tych cyrkach będzie chodzić z 500 do 1000 kibiców i to maks. Wiadomo z Cyganami czy Ruchem to będzie komplet.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-25, 3:13 pm

mason napisał(a):Centrala widzi ten talent dlatego przysłała kolejnego szkoleniowca, który wskoczy na miejsce Banasika w połowie sezonu

Kiedy usłyszałem, że Socha ma uprawnienia Uefa Pro pomyślałem podobnie. Tyma bardziej, że z wypowiedzi Sochy wynika, że to ambitny gość tyle, że bez doświadczenia na poziomie centralnym. Ale zwykle ktoś gdzieś musi zacząć. Ponadto w razie czego nie będzie potrzeby generowania kolejnych dużych kosztów. Mimo, że Banasik nie jest trenerem z mojej bajki, nie życzę gościowi źle. Wręcz przeciwnie, aby pokazał, że jest coś wart i aby klub w końcu doczekał sie trenera nie tylko na rundę czy sezon, ale na dłuższy okres czasu. Mimo wszystko, po tym, co widziałem wiosną, uważam, że utrzymanie się Banasika do końca rundy będzie miłą niespodzianką, a do końca sezonu/kontraktu - dużym osiągnięciem. Ale w razie czego - chętnie się przyznam do pomyłki.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez patrios91 2017-06-25, 4:49 pm

August napisał(a):
mason napisał(a):Centrala widzi ten talent dlatego przysłała kolejnego szkoleniowca, który wskoczy na miejsce Banasika w połowie sezonu

Kiedy usłyszałem, że Socha ma uprawnienia Uefa Pro pomyślałem podobnie. Tyma bardziej, że z wypowiedzi Sochy wynika, że to ambitny gość tyle, że bez doświadczenia na poziomie centralnym. Ale zwykle ktoś gdzieś musi zacząć. Ponadto w razie czego nie będzie potrzeby generowania kolejnych dużych kosztów. Mimo, że Banasik nie jest trenerem z mojej bajki, nie życzę gościowi źle. Wręcz przeciwnie, aby pokazał, że jest coś wart i aby klub w końcu doczekał sie trenera nie tylko na rundę czy sezon, ale na dłuższy okres czasu. Mimo wszystko, po tym, co widziałem wiosną, uważam, że utrzymanie się Banasika do końca rundy będzie miłą niespodzianką, a do końca sezonu/kontraktu - dużym osiągnięciem. Ale w razie czego - chętnie się przyznam do pomyłki.

Mam takie same odczucia i refleksje odnośnie w/w panów.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-28, 3:24 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników