Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez petromar 2017-06-04, 8:39 pm

na dodatek Dariusz potrafi oprócz wskazania winnych - czytaj kibiców - wskazać postępy
"Nawet w klasyfikacji Pro Junior System awansowaliśmy z 9. na 3. miejsce. Graliśmy momentami 3-4 młodzieżowcami. "
Darku strategu geniuszu asie trenerski, coś Ci się chyba z fifą na peesa pojebało !!
August, szanuję Cię za merytoryczne wypowiedzi na forum ,ale widzę ze Ty to taki konfabulant jesteś,niby piszesz niby się troszczysz,ale jak Cię przycisnąć to widze ze grzeszki zaczynają wypływac,biegunki,porosty włosów bóle zębów :lol: jeszcze się okaże za to TY zajebałes nam awans samotnie i dopiero się teraz do tego przyznajesz a tu wszyscy po trenerze jadą - biedny Darek ! :)
chłop miał plan miał ambicje a tu jeb taki August wszystko zawalił.... :lol: :lol: :lol: oj Ty oj TY podstępny draniu...
p.s. Panie Dariuszu Banasiku - mój kumpel gra w A klasie - zbliżają sie do konca rozgrywek i mogą awansowac, proszę o wiadomosc na PW którą przekażę koledze - jakies rady jak nie awansowac??? :lol: :lol:
petromar
 
Posty: 834
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-04, 8:52 pm

...konfabulant....tego jeszcze nie było. Czuję nadciągającą deoresję
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez wojtaszko 2017-06-04, 8:59 pm

Muszę zadzwonić do klubu i przeprosić że chodziłem na mecze i co każdy mecz miałem.zdarte gardło że przeze mnie nie ma awansu i za to że 17 lat chodzę. Banasik wyierdalaj ty szmato
wojtaszko
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-04, 9:00 pm

Jeśli ma zostać Banasik, tylko po to by trybuny i każdy kibic czekał, aby mu nie poszło - to nie ma sensu. A ostatnia wypowiedź Banasika była niefortunna. Trzeba to przyznać.
Jeśli za Banasika ma przyjść kolejny ulubieniec kibiców, taki jak Mandrysz - to nie ma sensu.
A lubimy popełniać błędy w doborze osób, które mają prowadzić Zagłębie.

Niech więc zdecyduje zarząd i tym razem będzie to odpowiedzialność ważąca bardzo, bardzo dużo.
Błąd będzie oznaczał koniec i będzie krokiem wstecz dla klubu.
Tylko Zarząd ma pełny przegląd sytuacji w oparciu o wszystkie zdarzenia jakie miały miejsce w mionionym sezonie.
Jakby powiedział Michael Buffer : Let's Get Ready to Rumble. Albo będziemy ofiarami tego łomotu, albo będziemy ten łomot sprawiać przeciwnikom.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2017-06-04, 9:06 pm

Drugi mecz druga konferencja DRUGA SUPER WYPOWIEDZ , BANASIK OUT !!!!!!!!!!!! :czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2017-06-04, 9:12 pm

Lars napisał(a):...że mimo wszystko zostawiłbym go na kolejny sezon...

Lars napisał(a):....Banasik naprawdę nie miał komfortowej sytuacji....


Boże kochany :-( ,Lars co Ty piszesz ? Gościu miał na tacy podaną drużynę którą cała Polska "kibicowska" podziwiała (jesień) ,dzisiaj byłeś na meczu ,niby gra o pietruszkę (każdy wiedział że raczej ekstraklasa poszła się je...c) a facet co robi ? znowu zmienia gościa któremu się chce grać ,i to nie pierwszy raz w tej rundzie ,i on ma zostać ? jemu mamy dać szansę ? a taki hu..A guzik mnie obchodzą roszady trenerskie ,może ich być(trenerów) nawet stu ,bo sukcesem jest zaplecze .A takie nasze prawo że winę zwalamy na trenera ,bo my jak na razie jesteśmy sponsorami Zagłębia .Smyła był patałachem , ale Banasik jest jeszcze gorszym (według mnie) i nie daj Boże żeby został w Zagłębiu .
Ps I Probierz sam się zwolnił ,zapowiedzianie .
Ostatnio edytowano 2017-06-04, 9:42 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-04, 9:26 pm

RUDI napisał(a):
Lars napisał(a):...że mimo wszystko zostawiłbym go na kolejny sezon...

Lars napisał(a):....Banasik naprawdę nie miał komfortowej sytuacji....


Boże kochany :-( ,Lars co Ty piszesz ? Gościu miał na tacy podaną drużynę którą cała Polska "kibicowska" podziwiała (jesień) ,dzisiaj byłeś na meczu ,niby gra o pietruszkę (każdy wiedział że raczej ekstraklasa poszła się je...c) a facet co robi ? znowu zmienia gościa któremu się chce grać ,i to nie pierwszy raz w tej rundzie ,i on ma zostać ? jemu mamy dać szansę ? a taki hu..A guzik mnie obchodzą roszady trenerskie ,może ich być(trenerów) nawet stu ,bo sukcesem jest zaplecze .A takie nasze prawo że winę zwalamy na trenera ,bo my jak na razie jesteśmy sponsorami Zagłębia .Smyła był patałachem , ale Banasik jest jeszcze gorszym (według mnie) i nie daj Boże żeby został w Zagłębiu .

Cała Polska RUDI kibicowała drużynie Magiery, a to już nie wróci. Ja naprawdę nie jestem w 100% pewny tego co będzie lepsze, ale tak jak pisałem, ile można zmieniać. Jeśli zmienimy na lepsze - super, Ale jeśli mamy znowu zamienić na jakiegoś, np. Adama Borosa, to ja to pier..ole. bo to jest jeszcze większe ryzyko niż ten Banasik.

Jakby nie było ja chciałbym od początku sierpnia zobaczyć nowe Zagłębie, co najmniej takie, jakie było za Magiery.

A przecież myślisz, że nie widziałem jak dziś grali? co oni tak naprawdę grali? kopanina i tyle. Fart i 2:1, Jakby było 1:2 to nikt nie byłby zdziwiony.

Chodzi o to by za 12 miesięcy znowu nie być nr 3.
Ostatnio edytowano 2017-06-04, 9:33 pm przez Lars, łącznie edytowano 2 razy
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2017-06-04, 9:26 pm

slawekchicago napisał(a):Drugi mecz druga konferencja DRUGA SUPER WYPOWIEDZ , BANASIK OUT !!!!!!!!!!!! :czerwona: :czerwona: :czerwona:


Sławek ,mniej emocji ,kur.ewstwa nie wyleczysz .(nie przeklinaj ;-) )
Przecież można to napisać inaczej (kolega Blajpios) ;-) nikt nikogo nie robi w hu.a (jawnie) da się żyć .Piękny jest nasz Sosnowiec,tylko jedni są "patriotami lokalnymi" a inni beneficjentami grantów .
Pozdrawiam .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2017-06-04, 9:38 pm

Pewnie i masz i sam siebie nie poznaje ale ile mozna oszukiwac KIBICOW ZAGLEBIA I uwierz mi , cale szczescie ze nie bylem na miejscu bo bym napewno suchej nitki na tym towarzystwie bym nie zostawil . Czasami juz tak jest , moze Tomcjo to potwierdzi , ze Nas bedacych z dala od Sosnowca takie wydarzenia bola bardziej
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-06-04, 9:43 pm

RUDI napisał(a):Gościu miał na tacy podaną drużynę którą cała Polska "kibicowska" podziwiała (jesień)


Tu bym się kłócił. Dramat rozpoczął się już w momencie odejścia Magiery. Podejrzewam, że gdybyśmy liczyli tylko kolejki po jego odejściu to nie bylibyśmy na trzecim miejscu tylko raczej w okolicach 10. Banasik objął zespół po mocnych turbulencjach. Nie gloryfikujmy jak ta jesień była zajebista bo faktycznie była ale tak do polowy rudny. Już zapomnieliście wszyscy o porażkach z Olimpią 3:5 u siebie? Albo o przegranych z Chrobrym czy Stalą? Przecież też skończyliśmy 2016 r. na 3 miejscu a nie na 1 czy 2. I nie stawiajmy teraz pomników Mandryszowi bo to jest jakaś komedia. Jak trenował to wieszano na nim psy, teraz mam wrażenie, że niektórzy to najlepiej chcieliby jego powrotu! Już zapomnieliście, że to on zaczął rozwalać naszą ofensywną grę? Meczu z Chojniczanką nie zapomnę mu chyba do końca życia.

Lars napisał(a):Jakby nie było ja chciałbym od początku sierpnia zobaczyć nowe Zagłębie, co najmniej takie, jakie było za Magiery.

Co najmniej? :lol: :lol:
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-04, 9:46 pm

wilczy_jezdziec napisał(a):
RUDI napisał(a):Gościu miał na tacy podaną drużynę którą cała Polska "kibicowska" podziwiała (jesień)


Tu bym się kłócił. Dramat rozpoczął się już w momencie odejścia Magiery. Podejrzewam, że gdybyśmy liczyli tylko kolejki po jego odejściu to nie bylibyśmy na trzecim miejscu tylko raczej w okolicach 10. Banasik objął zespół po mocnych turbulencjach. Nie gloryfikujmy jak ta jesień była zajebista bo faktycznie była ale tak do polowy rudny. Już zapomnieliście wszyscy o porażkach z Olimpią 3:5 u siebie? Albo o przegranych z Chrobrym czy Stalą? Przecież też skończyliśmy 2016 r. na 3 miejscu a nie na 1 czy 2. I nie stawiajmy teraz pomników Mandryszowi bo to jest jakaś komedia. Jak trenował to wieszano na nim psy, teraz mam wrażenie, że niektórzy to najlepiej chcieliby jego powrotu! Już zapomnieliście, że to on zaczął rozwalać naszą ofensywną grę? Meczu z Chojniczanką nie zapomnę mu chyba do końca życia.

Lars napisał(a):Jakby nie było ja chciałbym od początku sierpnia zobaczyć nowe Zagłębie, co najmniej takie, jakie było za Magiery.

Co najmniej? :lol: :lol:


Nasz Prezydent ostatnio mówił, że jesteśmy ambitni i w Sosnowcu byle kto nie będzie grał - dlatego co najmniej.
Trzeba się rozwijać, albo tak jak pisaliśmy - zmienić zarządzających. Zobaczymy co będzie.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-04, 9:46 pm

Ja niestety obawiam się że kolejny sezon będzie krokiem wstecz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2017-06-04, 9:47 pm

slawekchicago napisał(a): ze Nas bedacych z dala od Sosnowca takie wydarzenia bola bardziej

Wiem ,i szacun dla Was ,nawet dzisiaj przy fajnym piwku (zimnym ;-) ) "poruszyliśmy" temat zagłębiowskich emigrantów .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez pete_zs 2017-06-04, 9:59 pm

Pewnie na chłodną ocenę to jeszcze przyjdzie pora. Patrząc teraz to pewnie, skoro był zwolniony Mandrysz, było od razu wyautować weteranów i zrobić solidne wzmocnienia w przerwie zimowej. Pytanie czy było właśnie takie prawdziwe ciśnienie na awans, bo ubytki kadrowe nie zostały właściwie uzupełnione. Można pewnie mówić że za dużo pomocników, ale mam wrażenie, że brali po taniości. Drugi taki strzał jak Sanogo nie wypalił. Być może jak dopiero co wyszli z długów wobec ZUS i doszedł im Mandrysz, to stwierdzili, nie szalejemy. Tylko nie przewidziano, że do awansu starczyłoby naprawdę niewiele, czytaj 1-2 soldinych napastników. I teraz Banasik - można wieszać psy na chłopie, ale kto widział ostatnie kilka meczy, mógł stwierdzić, brakowało choćby napastnika - to że grał z przodu chwilami Ryndak - a kto miał wchodzić ? Noś pole manewru miejscami było więcej niż ubogie. Moim zdaniem do młodych zawodników nie można mieć jakichś wielkich do nich pretensji. Po zwolnieniu D&M nie stworzyli się lider'rzy, którzy w trudnych chwilach pociągnęliby do zwycięstw ze średniakami. Akurat też nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem wymiany trenera, bo było ich ostatnio zwyczajnie za dużo. Uważam, że ten zespół był za słaby kadrowo - za krótka ławka i brak takich prawdziwych indywidualności. Tylko zbiegiem okoliczności liczyli się prawie do końca w walce o awans. Jeśli miałby przyjść menago w typie Michniewicz, to OK, ale jeżeli za pensję Banana ma przyjść kolejny średniak, to już wolę aby tę kasę zainwestowali w kadrę zawodniczą. Banan może i nie porywa tłumów, ale szatnię jakoś opanował i nie słychać było o żadnych żalach czy konfliktach.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez RUDI 2017-06-04, 9:59 pm

wilczy_jezdziec napisał(a): Dramat rozpoczął się już w momencie odejścia Magiery.


Ok ,można tak sądzić,może zaprzeczę sam sobie ,ktoś po iluś latach oduczył Cię kłaś tynki ? ktoś oduczył Cię leczyć? Ktoś oduczył Cię prowadzić samochód ? nie ,ktoś po prostu nie motywował Cię że dasz radę to robić ,i do tego nie był potrzebny Magiera (Banasik,Smyła)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników