Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2017-08-06, 1:55 pm

Dobre . 19 letni debiutant upokorzył zawodowców
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez mason 2017-08-18, 7:54 pm

mason napisał(a):A tak serio wydaje mi się, że Centrala widzi ten talent dlatego przysłała kolejnego szkoleniowca, który wskoczy na miejsce Banasika w połowie sezonu czy nawet w trakcie rundy gdy nie będzie wyników i będziemy mieli powtórkę z poprzedniego sezonu. Dochodzę do wniosku, że wszyscy będą zadowoleni ze środka tabeli Arkadio, prezes, Centrala i ta garstka kibiców, która będzie chodzić.
To nie miejsce, ale obstawiam, że po tych cyrkach będzie chodzić z 500 do 1000 kibiców i to maks. Wiadomo z Cyganami czy Ruchem to będzie komplet.


Czyżby ten scenariusz miał się szybciej spełnić niż można się było mimo wszystko spodziewać?
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-08-18, 8:54 pm

Darek podaj sie do dymisji, błagam!
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Luis 2017-08-18, 9:45 pm

Ciekawe kto zastapi Banasika. Czy kolejny, mlody, zdolny ? Czy moze jednak ktos doswiadczony ? Znajda kase na Bartoszka ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-08-18, 9:46 pm

Luis napisał(a):Ciekawe kto zastapi Banasika. Czy kolejny, mlody, zdolny ? Czy moze jednak ktos doswiadczony ? Znajda kase na Bartoszka ?

Na razie pewnie Socha. Wszak kolejny mecz w środę: http://zaglebie.eu/aktualnosci/3806-decyzja-zarzadu
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez xenon 2017-08-18, 9:47 pm

tak jak pisałem będzie Derbin
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-08-18, 9:49 pm

xenon napisał(a):tak jak pisałem będzie Derbin

To się ze Stankiem pogodzili?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2017-08-18, 10:07 pm

To nie Banasik zatrudnił Banasika i nie on zrobił szopkę z Zagłębia . Wiec teraz J i S
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez henry95 2017-08-18, 10:23 pm

Był trener i nie ma trenera.
henry95
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2009-07-11, 3:51 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-08-18, 11:04 pm

Prezes dostaje cięgi. Od nas za to, że za późno. Od mediów, że niekonsekwentnych i za wcześnie: http://futbolfejs.pl/i-liga/zaglebie-za ... ce-absurd/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-08-18, 11:21 pm

Fragment ostaniej już na szczęście wypowiedzi popierdóły w wiadomej roli: Najchętniej nie chciałbym podsumowywać tego meczu, ale oczywiście odpowiadam za drużynę, więc chcę i muszę to zrobić. Nie chciałbym ale chcę. Be komentarza
Ostatnio edytowano 2017-08-18, 11:26 pm przez August, łącznie edytowano 2 razy
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2017-08-18, 11:21 pm

August napisał(a):Prezes dostaje cięgi. Od nas za to, że za późno. Od mediów, że niekonsekwentnych i za wcześnie: http://futbolfejs.pl/i-liga/zaglebie-za ... ce-absurd/

No i tu akurat - z punktu widzenia logiki mają rację. I to, jakkkolwiek się to nie spodoba niektórym PT Kibicom Zagłębia - w całej rozciągłości artykułu (no, chyba że jest jakiś niuansik w jakimś szczególe, bo jednak pobieżnie przeczytałem). I nie od wszystkich tu na Forum dostawał Prezes cęgi za to, że jeszcze nie zwolnił trenera. Już się zmęczyłem pisać za każdym razem - ale kilkakrotnie już tu pisałem: nie twierdzę, że dobrym jest trenerem, twierdzę że absurdem jest wydawać rozstrzygający, zwłaszcza jeżeli w dodatku poniżający, typu dureń i inne określenia: po 2 czy 4 meczach. Zwłaszcza po takiej rwolucji - jeżeli chce się ucziwie oceniać, trzeba poczekać do około połowy rundy.
No, ale łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Ma prawo też - zwalniać, dawać się ponosić emocjom: i nie patrzyć na odpowiedzialność osobistą, choćby finansową.
No i takie prawo Prezesa - zwalniać. Choć już niekoniecznie jego prawo poniżać, dawać się pnosić emocjom. No i - jeżeli ponosi odpowiedzialność, za to, co robi. Jeżeli jest więc właścicielem też klubu - to i sam zapłaci, np. za kolejnego, którego "hucznie zwolni", a de facto, "zwolni z obowiązków świadczenia pracy". Stać go - to robi. Także - jeżeli stać właściciela i z nim uzgodni, jakie ma kompetencje. Podobnie - jeżeli właściciel jest spółdzielnią, albo inny podmiot prawny, społeczność. Reprezentant tego zbiorowego właściela, też w okreśLonych ramach pełnomocnictwa otrzymanego od właściciela się porusza.
Tak. Tylko - tu nie tylko o to chodzi. Logika budowania klubu, to jedno. Logika budowania międzynarodo silnego Auxerre, czy Manchester United prowadziła do tego, że taki G. Roux czy A. Fergusson z jakieś dwa lata przegrywali - a i tak ich nie zwolniono. To wszakże niedosiężne chyba dla Polaków. To choćby - żeby te pół rundy były "dosiężne".
Z tym, że jak to "chwilę temu" napisałem, to to nie tylko sprawa trenera - i jego zwolnienia. To sprawa - że wsyzstko wygląda bardziej na kolejne odpalane człony rakiety, rakiety nośne, w odpowiednim momencie odpalana. W takim razie - to też pytanie, co to za rakieta, dokąd zmerza, jakie są perspektywy i horyzonty decydentów.
Tego nie uwzględnia artykuł na futbolfejsie.
Kolejny raz: centrum decyzyjne, wizja rozwoju, stategia, taktyka, czego naprawdę chce ono.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2017-08-18, 11:27 pm

August napisał(a):Fragment ostaniej już na szczęście wypowiedzi popierdóły w wiadomej roli: Najchętniej nie chciałbym podsumowywać tego meczu, ale oczywiście odpowiadam za drużynę, więc chcę i muszę to zrobić.
Mam nadzieję, że Kolega cytuje, by na koniec oddać honor byłemu już trenerowi. W każdym razie, jeżeli o mnie chodzi, czytałem ten fragment, jak i jeszcze trochę innych jego zdań z szacunkiem, uznaniem. Czy coś nieprawdziwego powiedział, twierdząc, że najchętniej nie komentowałby tego meczu? Myślę że nie. Też nie miałbym ochoty w takiej sytuacji komentować - i sądzę, że nie tylko Kol. August na jego miejscu po takim meczu nie miałby ochoty komentować, ale również żaden z Forumowiczów nie paliłby się. Klasę pokazał w następnym też zdaniu: nie że "nie chcem ale muszem". Muszę - bo takie są fakty, to mój obwiązek. I chcę - bo właśnie: nie "nie chcem ale muszem". Jak to kończył wywiad-rzekę J. Olszewski, gdy startował o prezydenturę: jeżeli się musi, to trzeba i chcieć. Coś, co moim obowiązkiem, nawet jeżeli przychodzi z bólem: to moja też i chęć.
Tak przynajmniej odebrałem te słowa D. Banasika.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-08-18, 11:30 pm

Oczywiście że dziennikarze mają rację. Tyle że Banasik nie powinien był zostać zatrudniony a prace kontynuować Mandrysz a skoro kuż to winien był wylecieć najdalej po sezonie. Cała sprawa to kompromitacjach bankructwo zarządzania klubem przez Jaroszewskiego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez zag23 2017-08-18, 11:31 pm

czy teraz klub bedzie placil Banasikowi odszkodowanie lub wyplaty jak to mialo miejsce z Mandryszem?
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników