Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Luis 2016-12-01, 6:53 pm

Tak jak w temacie!
Witamy na pokładzie i życzymy sukcesów. Młody, zdolny trener. Może będzie podobnie ustawiał Zagłębie jak Jacek? Zobaczymy na wiosnę.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Sonda 2016-12-01, 7:43 pm

Na 90 minut potwierdzone info.
http://www.90minut.pl/news/273/news2731 ... owiec.html

Legia chciała wychować u nas sobie Magierę. Teraz podobny ruch z Banasikiem się zapowiada. Szkoda że nie będziemy mieć trenera co bardziej identyfikował by się z Klubem czy regionem. Jedyna nadzieja że Siwy w tej Warszawie szybko doświadczenia nabierze.
Sonda
 
Posty: 158
Dołączył(a): 2009-07-30, 12:58 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2016-12-01, 7:46 pm

Pożyjemy, zobaczymy. Mnie zaciekawił fragment tego wywiadu z Banasikiem dot. obrońcy Wrzesińskiego, bo oczami wyobraźni zobaczyłem w tej wypowiedzi Udovicicia:

Na gwiazdę waszego zespołu wyrasta Konrad Wrzesiński. W poprzednim sezonie był bocznym obrońcą, a pan zrobił z niego skrzydłowego. Skąd taki pomysł?

Dariusz Banasik
: Po pierwszych meczach zobaczyłem, że Konrad ma problemy z grą defensywną, natomiast nieźle spisuje się z przodu. To bronienie było jego piętą Achillesową. Dużo goli traciliśmy po akcjach rywali jego stroną. Nie zawsze zdążył wrócić, przez co mieliśmy problem z odbudowaniem odpowiedniego ustawienia w destrukcji. W końcu przed meczem z Drutex-Bytovią (1:0) długo zastanawiałem się co zrobić z ich ustawieniem 1-3-5-2. Doszedłem do wniosku, że na bokach może być trochę więcej miejsca. Ustawiłem na skrzydle Konrada. Powiedziałem mu, że nie ma zadań defensywnych i ma koncentrować się na grze do przodu. Za jego plecami na boku obrony postawiłem na nominalnego środkowego obrońcę – Tomka Lewandowskiego. Chodziło o to, żeby on zabezpieczył plecy Wrzesińskiego. Ten wariant wypalił. Konrad wykorzystuje swoją szybkość i zasypuje rywali dośrodkowaniami. Ten manewr miał spory wpływ na to, że nasze wyniki poszły do góry.

Facet ewidentnie potrafi zajmować się analizami zarówno przeciwnika jak i własnego zespołu, czym przypomina zachowanie Magiery. Czy będzie to strzał w dziesiątkę - zobaczymy. Jedyne co mi się bardzo nie podoba, to fakt iż nasz Prezes zachował się podobnie do Leśnodorskiego, podpierdalając komuś innemu trenera...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2016-12-01, 7:58 pm

Tak jak myślałem . Po drogim Mandryszu moze przyjść tylko no name .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez robercik 2016-12-01, 8:06 pm

Teraz maja zapie.dalac pilkarze i nie robic fochow. U nas sie panowie zapie.dala wiecej :-)
Szkoda tylko, ze trener podpie.dolony innej druzynie. Sam sypalem kur.ami na klubik na l a teraz sami takim jestesmy :-( szkoda, wielka szkoda. Nie jestesmy szanowani przez innych za podwladnosc a teraz jeszcze te zle zawyki zaczerpniete od "zwierzchnikow". Dlatego panowie pilkarze, prosze sie wziasc do roboty i nie grymasic.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-01, 8:12 pm

Zdecydowanie jestem bardziej za młodym, głodnym, ambitnym na dorobku, niż starym wyjadaczem z fochem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2016-12-01, 8:25 pm

Tomcjo napisał(a):Tak jak myślałem . Po drogim Mandryszu moze przyjść tylko no name .


Tomcjo, Magiera też takim był.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2016-12-01, 8:46 pm

I tak wierzyc pREZESOWI , Dsriysz Banasik ma kontrakt wiec nie ma tematu , a odnosnie trenera , panie Darku POWODZENIA
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez comitam 2016-12-01, 8:52 pm

Niech lepiej powie jaki cel stawia trenerowi i kogo zakontraktuje na wiosnę.Ten klub to statek widmo obijający się o skały.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez novack 2016-12-01, 8:57 pm

Mam nadzieję, że tym razem Marcin nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, w innym przypadku stanę na czele pochodu, który rozpoczynać będzie taczka model jesień 2016!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2016-12-01, 9:08 pm

Ujme tak. Czy trenerem będzie Banasik,. Guardiola, Doda czy Penderecki to mi wisi. Będą dobre wyniki i awans będzie dobrze nie będzie wyników i awansu. Do widzenia.
novack napisał(a):Mam nadzieję, że tym razem Marcin nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, w innym przypadku stanę na czele pochodu, który rozpoczynać będzie taczka model jesień 2016!

Nie bądź naiwny. Jaroszewski to cynik, kłamca i krętacz.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez slawekchicago 2016-12-01, 9:11 pm

Czekamy na jego kolejna obietnice , w jaki sposob pomoze Nam Legia wxmocnieniach , bo to ze jest bardzo realna szansa na awans nikt nie zaprzeczy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez petromar 2016-12-01, 9:12 pm

jak za Mandrysza miałem złe przeczucia ze nic z tego nie wyjdzie tak tutaj mysle ze ten trener bedzie jak Jacus Magiera w Legii - powidzenia w pracy w NASZYM klubie panie trenerze:)
aha...prosze sie identyfikowac z miejscem gdzie bedzie Pan pracował..słowa Nasz zespół,Moi zawodnicy itp:)
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2016-12-01, 9:15 pm

Nie zapominajmy, że kibice z Siedlec mogą się czuć tak jak my kiedy zajebano nam Magierę
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez comitam 2016-12-01, 9:17 pm

Ma gość 3 miesiące na poznanie klubu i zrobienie z tego drużyny, Magiera miał mniej czasu i poradził sobie. Jak nie awansuje to nie winić jego tylko wywalić 70 % składu i zastąpić ich choćby juniorami bo jak tak dalej będzie to w drużynie będzie grał ojciec z synem, a i wnuk na końcówkę się załapie.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony