Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-04-08, 3:20 pm

novack napisał(a):Idą wybory na "właściciela" Zagłębia i Chęciński nie może już pozwolić sobie na kolejne błędy funfla, bo za rok nie będzie żadnego z nich.

Cokolwiek Chęciński by nie zrobił to go i tak samo kompromituje jak Jaroszewskiego. Tak samo jak Prezes Dudka tak Arkadio publicznie stal murem za "Słońcem Piastów". Przypomnę tylko występ Arkadiusza w "Piłkarskiej Trócje" no i słynną ostatnio konferencję prasową w związku z zatrzymaniem. I przyznam szczerze, że tu miał znakomita okazję pozbyć się problemu. No, a tak ma problem. Chyba, że w ciągu tygodnia Zagłębie zainkasuje 9 pkt , strzeli 10 bramek, nie tracąc żadnej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-08, 5:27 pm

Jestem zwolennikiem AWANSU w tym roku a to dlatego iż:
1. Budżet Klubu wzrośnie z 6-7 mil. do około 10 mil. to jest
tyle co ma Jagiellonia Białystok.
2. Budowa nowego Stadionu będzie jak najbardziej celowa
chociaż by dlatego iż Katowice już podjęły decyzje.
3. Prestiż Regionu, miasta wzrośnie pewnikiem.
4. Ilość Kibiców na meczach Zagłębia w Extra wzrośnie
w moim liczeniu do 10 tys.
Ja myślę że warto AWANSOWAĆ
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-04-08, 5:43 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Jestem zwolennikiem AWANSU w tym roku a to dlatego iż:
1. Budżet Klubu wzrośnie z 6-7 mil. do około 10 mil. to jest
tyle co ma Jagiellonia Białystok.
2. Budowa nowego Stadionu będzie jak najbardziej celowa
chociaż by dlatego iż Katowice już podjęły decyzje.
3. Prestiż Regionu, miasta wzrośnie pewnikiem.
4. Ilość Kibiców na meczach Zagłębia w Extra wzrośnie
w moim liczeniu do 10 tys.
Ja myślę że warto AWANSOWAĆ
Pozdrawiam
Tadeusz

Tak. Tylko pytanie czy z tą kategorią "profesjonalnych" działaczy w gumofilcach nadajemy się na salony
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-08, 8:17 pm

Szanowny Auguscie - uśmiecham się w tej chwili z tych Gumofilce - No to
co nie Awansować - na serio nie wiem co się wydarzy w Czerwcu.
Dzisiaj w Kluczborku w sektorze VIPów - Własciciel Klubu nie siedział obok
Prezesa.
To najwyżej te część gumowa wypastujemy pasta KIWI i wypoleruje się
nikt na Salonach się nie pozna.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2017-04-08, 8:23 pm

W przyszłym sezonie moze byc duzo trudniej awansować ale tez moze i nie jesli pokombinują z 18 drużynowa ekstraklasa to następny sezon bedzie przejściowy .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-04-08, 8:32 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a): No to
co nie Awansować

Moim zdaniem, pisząc wprost i krótko. Wymienić Prezesa. Oczywiście inną kwestią jest to czy przy sosnowieckich układach byłoby stać Arkadiusza na zatrudnienie fachowca z prawdziwego zdarzenia a nie innego polityczno-towarzyskiego "spadochroniarza" bo wtedy zmiana nie miałaby sensu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2017-04-08, 8:46 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Auguscie - uśmiecham się w tej chwili z tych Gumofilce - No to
co nie Awansować - na serio nie wiem co się wydarzy w Czerwcu.
Dzisiaj w Kluczborku w sektorze VIPów - Własciciel Klubu nie siedział obok
Prezesa.
To najwyżej te część gumowa wypastujemy pasta KIWI i wypoleruje się
nikt na Salonach się nie pozna.
Pozdrawiam
Tadeusz

Och, ta ślepa wiara i uwielbienie, bezkrytyczne wspominanie świata dzieciństwa zakłamujące rzeczywistość tak przeszłą, jak i obecną... Pozwalam sobie napisać tak, bo to i mnie bardzo bliskie i nawet jakoś i mnie charakteryzuje, wszak przecież 40 lat poza Zagłębiem... Też więc temu ulegam. NIemniej, Panie Tadeuszu Zacny, nie łudźmy się. Widział Pan kiedyś gumofilce? Uważa Pan faktycznie, że da się to zapastować i się nikt nie pozna? Jeżeli się nie pozna, to tylko ten, dla którego środwisko gumofilców jest naturalne, nie widział nigdy salonów. Z salonów nikt nie da się nabrać, co najwyżej z dobrego serca i/lub litości nie powie. To tyle, co do bazy porównania, rzeczywistości gumofilców i lakierek. Naprawdę Pan tego nie wie? - nie sądzę. Co do zaś przenośni, bo zapewne o tym Pan myślał, że w przenośni można użyć i tu realia bazy faktów nie są istotne. Otóż, są. Niemniej, jak w przenośni piłkarskiej Pan chce jednak zobaczyć - to popatrzmy. Ruch Chorzów, Piast Gliwice, cóż może Pan faktycznie nie widzi różnicy, ale sądzę, że większość kibiców jednak widzi. To są gumofilce zapastowane, podobnie jak wszystkie inne, gdze główną siłą utrzymania klubu są fundusze miejskie (nie mylić ze wsparciem cząstkowym, np za promocje, ale nie główne to źródło utrzymania) — i takimi gumofilcami jest ten świat, gdzie w ogóle klub to własność miejska; to ten świat łącznie z ich kibicami, którzy święcie wierzą, że właścicielem nie są oni, jako miasto, tylko ten, którego najęli na burmistrza czy prezydenta, w wypadku Sosnowca, to chodzi o A. Chęcińskiego, o którym wielu pisze, że to "właściclel". Otóż - to wszystko to świat gumofilców.
Niestety zaś, co do regionu - i złudzeń, że po awansie Zagłębia wzrośnie prestiż Regionu, Miasta. Cóż, w bliskiej perspektywie może tak, trochę czy ociupinkę. Niemniej, trzeba się chyba przyzwyczajać do myśli, że to Zagłębie nie umarło jeszcze w naszych wspomnieniach, bo nikt nam tego nie zabierze. My wyjechaliśmy z Zagłębia, jako regionu - i Ono jest w nas. Niemniej, po pewnym czasie, gdy pisałem, by nie walczyć głupio ze zgórnośląszczaniem, tylko mądrze, gdyż głupio, "szabelkowo" walcząc, i tak się ulegnie i tylko dogłębna mądra walka daje szanse na zwycięstwo (a nawet, gdyby się poddawać zgórnośląszczaniu, to czynić to mądrze, bo głupie już się toczy i nawet głupio z nim walcząc, to i tak się mu ulegnie) — to obecnie obawiam się, że Zagłębie jako region już umarło po prostu. Klub Zagłębie Sosnowiec będzie pomocą (jak i parę innych podobnych bytów) dla tych, co jeszcze pamiętają je żywe i chcieliby jego żywotności, ale w perspektywie ogólnej to obawiam się, że zgórnośląszczenie będzie się posuwać. Jakimś elementem nadziei na co innego będzie, jeżeli uda się, co jest wątpliwe, wywalczyć rzeczywistość, podkreślam, rzeczywistość a nie nazwę nie tylko Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej ale i województwa górnośląsko-małopolskiego. Gdzie się da - wpisuję, nawet niedawno we wniosku o zameldowanie województwo, póki co, katowickie i jak muszę, dopisuję śląskie. Od 2000 roku, od reformy, zwracam na to uwagę (a nawet wcześniej, gdy była jeszcze dyskusja przed oficjalnym wprowadzeniem zmian). I tu właśnie pies jest pogrzebany. To już minęło te co najmniej siedemnaście lat — i dziś przebłyski, by o to walczyć, idą niestety bardzo późno. Tak więc, jest obawa, nawet jeżeli się wywalczy zmiany w nazwach, to zostaną one zepchnięte tylko do poziomu nazw, w świat "oficjalnego", czyli takiego, jakim w Polsce, jak wiadomo, "nikt się nie przejmuje". Jest obawa, że nie będzie to podejście realne, do rzeczywistości dwuczłonowej. Taki postkomunistyczny "krok w tył" - by np ograniczając sprawę tylko do nazwy "na odczepnego Zagłębiakom nawiedzonym": a potem iść dwa kroki do przodu zgórnośląszczania, w realnych wymiarach. Tak zaś na marginesie: a już zupełnie smutno-rozbawiające było, gdy się czytało, że to, iż Katowice postanowiły, chyba jakby i małpując, co wcześniej Sosnowiec, czyli budować stadion i całe centrum sportowe — że to niby jest jakiś merytoryczny argument dla Sosnowca w budowaniu stadionu. Co ta jakaś rywalizacja na bazie pięknych choćby emocji, czy też już mniej pięknie kompleksów: ma do merytoryki, do rozważenia czy temu Miastu, tej społeczności to centrum potrzebne? Przepraszam, że tak brutalnie przed Świętami, ale jednak, może jednak warto spojrzeć prawdzie w oczy. Trochę zresztą wcześniej to piszę, jeszcze parę dni do Wielkanocy - nie przeszkadzało to będzie życzyć już na same święta zwycięstwa serc i radości ze zwycięstwa. Co też już i czynię, z Zagłębiowskiego serca, serdecznie i szczerze.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-04-09, 9:47 am

Szanowny Blajpiosie - po pierwsze wiem co to są GUMOFILCE - daje słowo
że wiem - nawet teraz w miejscu zamieszkania widzę Fachowców jak
paradują w takim właśnie obuwiu.
Chciałbym aby młode pokolenie przegadało sprawę bycia w I lidze w latach
50-tych - kiedy po raz pierwszy weszliśmy na Salony -nie wiem jak to
określić - ówczesny Stadion przy Al. Mireckiego i finanse i warunki w
jakich uprawiano te piłkę kopaną - jedyny naprawdę pozytyw to była
drużyna Stali Sosnowiec - oni chcieli tam być za wszelką cenę i byli i
nie wiele brakowało tym wspaniałym zawodnikom do MAJSTRA tak nie
wiele. Kibice ówcześni nie wymagali nowego Stadionu - wszyscy byliśmy
zadowoleni ze mamy drużynę - że przyjeżdżają do nas Lechia, Wisła,
Lech Poznań itd. itp.
Dlaczego wracam do tamtych dni - Staruszek Ludowy przypomina mi
Stadion z tamtych dni, wówczas kopalnie dawały KASE i to się kręciło
Ciągle na tej stronie słyszę SPONSORING - na moje szczęście albo nie
wiem na czym to polega. Jeśli w Sosnowcu i szeroko w Zagłębiu Dąbrowskim
nie ma takiego bogatego Śmiałka aby wybudował Stadion, zabezpieczył
finansowo Klub - to jakie rozwiązanie należy zastosować aby mieć
drużynę w Extra ? Sosnowiec to nie jest jedyne miasto które pomaga
drużynie finansowo. To co należy siedzieć z założonymi rękami i czekać
aż Śmiałek się zjawi i powie mam zbędne 100 mil. i biorę Zagłębie.
Realia są takie jakie są w Zagłębiu Dąbrowskim - chciałbym aby mimo
wszystko Zagłębie grało w Extra - na pewno będzie o wiele łatwiej
w wielu sprawach a może i Sponsor się pojawi - czego życzę wszystkim
Niech Zagłębie Zmartwychwstanie - Kibicowskie Wszystkiego Najlepszego.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-04-10, 1:21 pm

Wiele się w poprzednim tygodniu działo w naszym klubie i prawdę mówiąc, nie wiedzieliśmy, jaka będzie reakcja zespołu na to wszystko. Była taka, jaka być powinna. A ja ze swojej strony chciałem podziękować zawodnikom i władzom klubu za spokój – to Dariusz Banasik po meczu w Kluczborku. Już bardziej wprost nie mógł wyrazić tego, co tak naprawdę miało miejsce ostatnio w szatni Zagłębia.

Krótko mówiąc, trudno po tych słowach się nie domyślić, że pojawiło się niebezpieczeństwo, iż dojdzie do powtórki z rozrywki z końcówki jesieni, kiedy to niektórym piłkarzom pomyliły się role i zaczęli zwalniać szkoleniowca (wtedy Piotr Mandrysza). Tym razem próbę sił kolejny trener Zagłębia przetrzymał, pewnie przy wsparciu prezesa, o czym jego poprzednik mógł jedynie pomarzyć. Tak czy inaczej po porażce u siebie ze Zniczem 0:3 wiadomo było, że musi dojść do przesilenia, bo inaczej wszystko trafi szlag. A przecież wciąż jest szansa – i to spora – powalczyć o awans, więc szkoda byłoby tym bardziej. Jedyna przeszkoda to hamulcowi, których jak najszybciej trzeba się było pozbyć. Pytanie, czy Sebastian Dudek i Krzysztof Markowski, z którymi w poniedziałek rozwiązano kontrakty, faktycznie tymi hamulcowymi byli. Obaj z tzw. starszyzny drużyny, obaj to ludzie, którzy w Zagłębiu do powiedzenia mieli bardzo dużo. Widać jednak, że ktoś uznał, że jednak za dużo.

Jeśli sobotni mecz w Kluczborku miał dać odpowiedź na pytanie o tych hamulcowych, no to dał. I to chyba jednoznaczną. Niby to tylko Kluczbork, ostatni zespół w tabeli, praktycznie już drugoligowy, ale u siebie ostatnio pokonał Górnika, a i Pogoń ledwo tu zremisowała. Zresztą biorąc pod uwagę też lanie, jakie Zagłębiu sprawił Znicz, no to lekceważyć tej drużyny absolutnie nie można było. Zagłębie przeleciało się jednak przez ten Kluczbork jak tornado. 4:0 już po pierwszej połowie w zasadzie zamknęło temat. Jeśli tak ma to wyglądać już do końca sezonu, to fani z Sosnowca powinni tym ruchom personalnym tylko przyklasnąć. Banasik dostał czystą kartę i sygnał, że śmiało po swojemu może to Zagłębie układać, a jeśli któryś z piłkarzy wtrąci mu się w robotę, to podzieli los kolegów.

Czy na dłuższą metę będzie to rozwiązanie skuteczne? Prawdopodobnie przekonamy się o tym już w nadchodzącym tygodniu, kiedy drużyna Banasika zmierzy się ze spadkowiczami wciąż goniącymi czołówkę i marzącymi o włączeniu się do walki o awans. W środę zaległy mecz w Zabrzu z Górnikiem, w sobotę u siebie z Podbeskidziem. Dla Zagłębia faktycznie będzie to wielki tydzień, więc to czyszczenie atmosfery odbyło się chyba w samą porę.
http://futbolfejs.pl/i-liga/banasik-dzi ... awans-oby/
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-04-11, 3:59 pm

BANASIK o rozstaniu z DUDKIEM: Znaleźliśmy się pod ścianą, nie było więc wyjścia

O wstrząsie, do jakiego musiało dojść w Zagłębiu, rozwiązaniu kontraktów z Sebastianem Dudkiem i Krzysztofem Markowskim i reakcji drużyny na to wszystko, rozmawiamy z trenerem Dariuszem Banasikiem.

FUTBOLFEJS.PL: Wygląda na to, że momentalnie atmosfera u was wróciła do normy. Pozory, czy faktycznie tak jest?
DARIUSZ BANASIK: Powoli wraca. Poprzedni tydzień to był bardzo trudny czas. Najtrudniejszy, odkąd jestem w Zagłębiu, ale i chyba najtrudniejszy w mojej trenerskiej karierze.

Sprawił to ten blamaż ze Zniczem, czy coś innego?
Porażka ze Zniczem to był taki moment kulminacyjny. Pojawiła się oczywiście ostra krytyka w mediach, ale też patrząc na to, co dzieje się z drużyną, wiedzieliśmy, że dalej tak być nie może. Jeśli wciąż mamy liczyć się w walce o awans, to trzeba coś zrobić.

Wstrząsnąć zespołem, oczyścić atmosferę w szatni?
Podjąć kilka trudnych decyzji.

To na pana wniosek zostały rozwiązane kontrakty z Sebastianem Dudkiem i Krzysztofem Markowskim?
Na mój i władz klubu. Można powiedzieć, że to był nasz wspólny wniosek. Absolutnie nie unikam odpowiedzialności za to, nie zamierza zrzucać tej decyzji na czyjeś barki. Zresztą poprosiłem prezesa, że chcę być przy rozmowach z tymi piłkarzami, kiedy będą z nimi rozwiązywane kontrakty, by jeśli będą mieli jakieś pytania czy wątpliwości, odpowiedzieć na nie wprost. Tak, by nikt później nie zarzucił mi, że się bałem, chowałem i unikałem trudnych rozmów.

I co, mieli te pytania i wątpliwości?
Powiedzmy, że wszystko sobie wyjaśniliśmy.

Pytałem pana zimą, gdy przejmował pan Zagłębie – trochę złośliwie, ale wiadomo, o co chodziło – czy Dudek będzie u pana grał w pierwszym składzie…
I odpowiedziałem, że będzie, jeśli na to zasłuży.

I trochę pograł.
Dostał ode mnie taką samą szansę jak każdy inny zawodnik Zagłębia.

Sygnał jest taki, że jednak nie tylko nie zasługuje na to, by grać w pierwszym składzie, ale również na to, by nadal być piłkarzem Zagłębia. Zresztą nie tylko Dudek, który był kapitanem zespołu, ale i Markowski – jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy, filar obrony.
Taką decyzję podjęliśmy dla dobra zespołu. Myślę, że sytuacja dojrzała do tego. Znaleźliśmy się pod ścianą i nie było wyjścia. Po tym, co stało się w meczu ze Zniczem, jak gęsto zrobiło się w drużynie, trzeba było podjąć tak radykalne kroki. Łatwa ta decyzja na pewno nie była.

No, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.
Zgadza się.

Obawiał się pan, jak na to wszystko zareaguje zespół?
Oczywiście. To nie jest normalna sytuacja. Ale zareagował znakomicie. Takiej reakcji oczekiwałem i bardzo za nią chłopakom dziękuję. Przeszliśmy po Kluczborku, szczególnie w pierwszej połowie, jak burza. I tak sobie po tym spotkaniu pomyślałem, że paradoksalnie podobnie mogłoby być i w meczu ze Zniczem, gdybyśmy zagrali tak skutecznie. Wtedy po pierwszej połowie też mogliśmy wygrywać tak wysoko, co najmniej 3:0. Ale taka jest piłka, dlatego sztuką jest umieć wyciągać odpowiednie wnioski. Mam nadzieję, że wyciągnęliśmy.

Szybko pan się przekona, być może już w tym tygodniu – w środę zaległy mecz w Zabrzu z Górnikiem, w sobotę u siebie z Podbeskidziem. Jeśli odremontowane Zagłębie chce nadal liczyć się w walce o awans, musi oba te spotkania wygrać.
To jest jasne. Wiemy, że czeka na bardzo trudno dwumecz. Po tym, co pokazali w Kluczborku, o mentalne podejście chłopaków do tych spotkań jestem spokojny. Natomiast i tak trzeba będzie trochę pokombinować ze składem i ustawieniem, by w ciągu tych trzech dni dwa razy zagrać na jak najwyższym poziomie. No, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, prawda?
http://futbolfejs.pl/i-liga/banasik-o-r ... c-wyjscia/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-05-29, 7:15 am

Zagłębie Sosnowiec w spektakularny sposób wyłożyło się na ostatniej prostej w wyścigu o Ekstraklasę. Zdarza się. Dziwią jednak słowa trenera Dariusza Banasika.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek wydawało się, że to Zagłębie wygra wyścig ślimaków o drugie miejsce – obok Sandecji Nowy Sącz – w wyścigu o Ekstraklasę. Trzy punkty przewagi nad najgroźniejszą konkurencją, a w perspektywie trzy mecze z ligowymi średnikami. Drużynami, które już zapewniły sobie ligowy byt, a szans na awans nie mają od dawna. Wymarzony scenariusz.

Niemal w całej Polsce uwierzono, że Zagłębie wraca po dziesięciu latach w szeregi najlepszych. Tylko na Stadionie Ludowym było więcej rezerwy i niepewności. Kibice z Sosnowca męczą się razem z tą drużyną od wielu miesięcy. Wiedzą i widzą, że to chimeryczny zespół, który ma w sobie tyle pewności i jakości co długoterminowe prognozy pogody.

Zagłębie jak zgraja juniorów?

Tyle, że to co myślą kibice nigdy nie powinno paść z ust trenera. Po przegranym meczu w Głogowie rozczarowany, a pewnie i rozgoryczony trener Banasik stwierdził, że może jednak nie ma drużyny, którą stać na awans.

Taki przekaz przed ostatnim meczem sezonu – spotkaniem z GKS-em Tychy – jest jak alibi dla drużyny. To także drwina z kibiców, którzy jednak wierzą w ten zespół bez napastnika.

Zagłębie nie decyduje już o własnym losie, ale szanse na awans wciąż ma. I pierwszy powinien pamiętać o tym i powtarzać to drużynie trener.

Zbigniew Smółka, szkoleniowiec Stali Mielec powiedział po zremisowanym meczu w Sosnowcu, że pierwszoligowa czołówka prezentuje się niczym zgraja juniorów. Jeden mecz dobry – dwa słabe. Zero stabilizacji i przewidywalności.

Gorzej jednak, gdy zaczyna w to wierzyć szkoleniowiec, który przez całą rundę jednak powtarzał, że gra o awans.
http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/ ... LokSosnImg
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez maniek-75-75 2017-05-29, 9:15 am

treneiro po ostatnich blamażach sam powinien z Głogowa wysłać imfo że się żebna ... gość może i umie coś ale rozwalił całą ofensywę , Ryndak na napastniku to już było mega mistrzostwo - chłop który od dziecka biegał przy prawej linii .. tak oto nam sztama z ległą bokiem wychodzi , zgraja kopaczy na wypożyczeniu , trenejro związany z warszwką - a to przecież Ł 3 nam zabrali trenera i napastnika ...
ja wiem jedno , za takie popisy bardzo się mnie nie podoba że dostają pieniądze MOJE , z moich podatków - moze k...a ktoś im wyjaśni jak sytuacja wygląda?
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2017-05-29, 9:39 am

Dariusz Banasik podobno wszędzie źle zaczynał ale dobrze kończył. No to jak tak dobrze kończy w łóżku ze swoją żoną to powinien być bezdzietny. Dla mnie ten facet jest tutaj skończony. BANASIK WYPIERDALAAJ!!!!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez robercik 2017-05-29, 9:53 am

Jak trener po pol roku moze stwierdzic, ze nie ma dryzynu na awans. To co robil przez ten czas. Wczesniej mial takich pilkarzy co potrafili a teraz nie. Zalosny Pan jestes.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2017-05-29, 10:10 am

Hasło na mecz z Tychami ? PREZES , TRENER , PIŁKARZYKI , WYPIERDALAĆ .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony