Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Luis 2016-12-01, 6:53 pm

Tak jak w temacie!
Witamy na pokładzie i życzymy sukcesów. Młody, zdolny trener. Może będzie podobnie ustawiał Zagłębie jak Jacek? Zobaczymy na wiosnę.
Luis

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Sonda 2016-12-01, 7:43 pm

Na 90 minut potwierdzone info.
http://www.90minut.pl/news/273/news2731 ... owiec.html

Legia chciała wychować u nas sobie Magierę. Teraz podobny ruch z Banasikiem się zapowiada. Szkoda że nie będziemy mieć trenera co bardziej identyfikował by się z Klubem czy regionem. Jedyna nadzieja że Siwy w tej Warszawie szybko doświadczenia nabierze.
Sonda

Postprzez Adam1906 2016-12-01, 7:46 pm

Pożyjemy, zobaczymy. Mnie zaciekawił fragment tego wywiadu z Banasikiem dot. obrońcy Wrzesińskiego, bo oczami wyobraźni zobaczyłem w tej wypowiedzi Udovicicia:

Na gwiazdę waszego zespołu wyrasta Konrad Wrzesiński. W poprzednim sezonie był bocznym obrońcą, a pan zrobił z niego skrzydłowego. Skąd taki pomysł?

Dariusz Banasik
: Po pierwszych meczach zobaczyłem, że Konrad ma problemy z grą defensywną, natomiast nieźle spisuje się z przodu. To bronienie było jego piętą Achillesową. Dużo goli traciliśmy po akcjach rywali jego stroną. Nie zawsze zdążył wrócić, przez co mieliśmy problem z odbudowaniem odpowiedniego ustawienia w destrukcji. W końcu przed meczem z Drutex-Bytovią (1:0) długo zastanawiałem się co zrobić z ich ustawieniem 1-3-5-2. Doszedłem do wniosku, że na bokach może być trochę więcej miejsca. Ustawiłem na skrzydle Konrada. Powiedziałem mu, że nie ma zadań defensywnych i ma koncentrować się na grze do przodu. Za jego plecami na boku obrony postawiłem na nominalnego środkowego obrońcę – Tomka Lewandowskiego. Chodziło o to, żeby on zabezpieczył plecy Wrzesińskiego. Ten wariant wypalił. Konrad wykorzystuje swoją szybkość i zasypuje rywali dośrodkowaniami. Ten manewr miał spory wpływ na to, że nasze wyniki poszły do góry.

Facet ewidentnie potrafi zajmować się analizami zarówno przeciwnika jak i własnego zespołu, czym przypomina zachowanie Magiery. Czy będzie to strzał w dziesiątkę - zobaczymy. Jedyne co mi się bardzo nie podoba, to fakt iż nasz Prezes zachował się podobnie do Leśnodorskiego, podpierdalając komuś innemu trenera...
POZDRAWIAM TYCH DLA KTÓRYCH DRUGIM DOMEM JEST LUDOWY
Adam1906

Postprzez Tomcjo 2016-12-01, 7:58 pm

Tak jak myślałem . Po drogim Mandryszu moze przyjść tylko no name .
Tomcjo

Postprzez robercik 2016-12-01, 8:06 pm

Teraz maja zapie.dalac pilkarze i nie robic fochow. U nas sie panowie zapie.dala wiecej :-)
Szkoda tylko, ze trener podpie.dolony innej druzynie. Sam sypalem kur.ami na klubik na l a teraz sami takim jestesmy :-( szkoda, wielka szkoda. Nie jestesmy szanowani przez innych za podwladnosc a teraz jeszcze te zle zawyki zaczerpniete od "zwierzchnikow". Dlatego panowie pilkarze, prosze sie wziasc do roboty i nie grymasic.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik

Postprzez novack 2016-12-01, 8:12 pm

Zdecydowanie jestem bardziej za młodym, głodnym, ambitnym na dorobku, niż starym wyjadaczem z fochem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack

Postprzez GrubyPerez 2016-12-01, 8:25 pm

Tomcjo napisał(a):Tak jak myślałem . Po drogim Mandryszu moze przyjść tylko no name .

Tomcjo, Magiera też takim był.
***czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
GrubyPerez

Postprzez slawekchicago 2016-12-01, 8:46 pm

I tak wierzyc pREZESOWI , Dsriysz Banasik ma kontrakt wiec nie ma tematu , a odnosnie trenera , panie Darku POWODZENIA
SOSNOWIEC ,POLUDNIOWA POLSKA NIE ZALICZAJ NAS DO SLASKA
slawekchicago

Postprzez comitam 2016-12-01, 8:52 pm

Niech lepiej powie jaki cel stawia trenerowi i kogo zakontraktuje na wiosnę.Ten klub to statek widmo obijający się o skały.
comitam

Postprzez novack 2016-12-01, 8:57 pm

Mam nadzieję, że tym razem Marcin nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, w innym przypadku stanę na czele pochodu, który rozpoczynać będzie taczka model jesień 2016!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack

Postprzez August 2016-12-01, 9:08 pm

Ujme tak. Czy trenerem będzie Banasik,. Guardiola, Doda czy Penderecki to mi wisi. Będą dobre wyniki i awans będzie dobrze nie będzie wyników i awansu. Do widzenia.
novack napisał(a):Mam nadzieję, że tym razem Marcin nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, w innym przypadku stanę na czele pochodu, który rozpoczynać będzie taczka model jesień 2016!

Nie bądź naiwny. Jaroszewski to cynik, kłamca i krętacz.
August

Postprzez slawekchicago 2016-12-01, 9:11 pm

Czekamy na jego kolejna obietnice , w jaki sposob pomoze Nam Legia wxmocnieniach , bo to ze jest bardzo realna szansa na awans nikt nie zaprzeczy
SOSNOWIEC ,POLUDNIOWA POLSKA NIE ZALICZAJ NAS DO SLASKA
slawekchicago

Postprzez petromar 2016-12-01, 9:12 pm

jak za Mandrysza miałem złe przeczucia ze nic z tego nie wyjdzie tak tutaj mysle ze ten trener bedzie jak Jacus Magiera w Legii - powidzenia w pracy w NASZYM klubie panie trenerze:)
aha...prosze sie identyfikowac z miejscem gdzie bedzie Pan pracował..słowa Nasz zespół,Moi zawodnicy itp:)
petromar

Postprzez August 2016-12-01, 9:15 pm

Nie zapominajmy, że kibice z Siedlec mogą się czuć tak jak my kiedy zajebano nam Magierę
August

Postprzez comitam 2016-12-01, 9:17 pm

Ma gość 3 miesiące na poznanie klubu i zrobienie z tego drużyny, Magiera miał mniej czasu i poradził sobie. Jak nie awansuje to nie winić jego tylko wywalić 70 % składu i zastąpić ich choćby juniorami bo jak tak dalej będzie to w drużynie będzie grał ojciec z synem, a i wnuk na końcówkę się załapie.
comitam

Następna strona

Powrót do Piłka nożna