Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,45

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez classic 2016-11-27, 11:57 pm

GrubyPerez napisał(a):
classic napisał(a):
Ty to już zamknij ryj na tym forum i skończ obrażać nawiedzony debilu.





jest Pan, proszę Pana niepoważny. Co najmniej niepoważny...


To jakaś groźba ?
Mam maczety w obronie szykować ?
classic
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-08-04, 4:30 pm


Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Blajpios 2016-11-28, 12:05 am

classic napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):
classic napisał(a):
Ty to już zamknij ryj na tym forum i skończ obrażać nawiedzony debilu.





jest Pan, proszę Pana niepoważny. Co najmniej niepoważny...


To jakaś groźba ?
Mam maczety w obronie szykować ?

Panowie, skończmy może. Czy naprawdę całe to zamieszanie, już samo w sobie tak bolesne, ma skończyć się skakaniem sobie do oczu Zagłębiaków??? Jakkolwiek, proszę się nie obrazić, Kol. classic, wydaje mi się, że wiekowo jesteśmy "po jednych pieniądzach", bynajmniej nie uważałem przy Kolegi wpisach, że nie ma Kolega racji- i w stronę Kolegi też poszły za daleko słowa emocjonalne: jednak byłem też zniesmaczony aż takimi bluzgami już na Forum nawzajem na siebie. OK! Wszyscy są teraz poruszeni - to też wynik "profesjonalnej postawy S. Dudka w trosce o Klub"? - niemniej wyhamujmy; rozumiemy się nawzajem, poszły emocje, może jedno - drugie słowo za mocne trzeba było przyjąć na siebie, może i napisało się za mocno - ale przecież rozumiemy, dlaczego emocje, toteż nie nakręcajmy tego.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Tomcjo 2016-11-28, 12:14 am

Dudek siadł na ławkę razem z Markowskim bo byli beznadziejni . Ale zgadzam sie z Dudkiem . To nie sa młode szczyle i trener powinien ruszyć dupę i im to powiedzieć w twarz . Sorry ale jesteście bez formy i bede ryzykował z innym ustawieniem . I albo chce was na wiosnę jak wrócicie do formy albo nie widze dla was przyszłości w zespole i jak sprowadzę nowych będziecie rezerwowymi . Tymczasem panisko Mandrysz trener z ekstraklasy chce rządzić za pomocą pilota od tv . Z ludźmi tak sie nie da . Nie ważne czy miał racje i czy wyniki go bronią . To co zrobił jest działaniem na szkodę klubu i powinien w wersji łagodnej dostać pisemne upomnienie od prezesa z zadaniem natychmiastowego wyjaśnienia sytuacji z piłkarzami . Z drużyna jako całością i z każdym piłkarzem indywidualnie . Kryzys fizyczny nałożył sie na kwasy w drużynie ktore wywołał trener . Był w Legii albaniec ktory nie puścił piłkarzy na ślub kolegi a potem na każdym kroku udowadniał kto tu rządzi . Jesli Mandrysz chce tak samo to niech wypierdala bez względu na to czy Dudek to emeryt czy nie bo w tej chwili to on jest głównym źrodłem konfliktu i straty punktów .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez GrubyPerez 2016-11-28, 12:19 am

Blajpios napisał(a):Przyznam, że cytuję Kolegę, choć jest dość dużo osób tu wypowiadających się podobnie, niemniej co do nich nie mam takich przeświadczeń, może są młodzi, może z innego tytułu mają prawo wypowiadać się głównie przez emocje... Kolega natomiast, jak mi się wydaje, ma raczej doświadcznie w pracy innego rodzaju, dlatego wręcz zadziwia mnie ta wypowiedź. Wyobraźmy sobie sytuację....[..]


no bo tak to już jest, że każdy ma swój limes nerwów, nawet Św. Piotr :lol:

wracając do przykładu, wyobraźmy sobie sytuację, że rzeczony kierownik podejmował już próby cywilizowanej rozmowy z onym dyrektorem, w odpowiedzi słysząc "bydzie po mojemu". Albo i tego nawet nie. Więc może to takie wykorzystanie szansy przekazania z szacunku dla kibiców informacji o tym, co się dzieje? Miał może konferencję prasową zwołać?
Napisałem Panie kolego w innym wątku (a może i na priv gdzieś, bo ruch się spory zrobił) że oczywistym jest fakt, że dopuścić do "rządu piłkarzyków" dopuścić nie można - ale tutaj chyba z innym przypadkiem przerostu ego mamy do czynienia.
I z lubością też będę wracał do przykładu meczu z Chojniczanką, gdzie tenże tuz myśli trenerskiej podjął decyzję obrony wyniku 1-0 w ...65 minucie ściągając napastnika i grając już bez żadnego , pomimo czerwonej kartki u przeciwnika i zdrowego zmiennika na ławce. Kogo za niego wpuścił - to już dodaje, osobnego jak się okazuje smaczku całej potrawce z baranów.
Co do zasady nadmienię, że pryncypia moje są takie że cały, nazwijmy to lekko bajzel ma się nijak do profesjonalnego klubu i nie powinien się zdarzyć. Ale skoro się zdarzył to trzeba odważnie spojrzeć na to, że ta nasz Brynica ma nie tylko drugie, ale może nawet trzecie i czwarte dno. Będziemy teraz sądzić Sebastiana Dudka, za to że nie zachował oczekiwanej ale mdłej "poprawności politycznej"? Mandrysz zresztą po usłyszeniu pytania moim zdaniem wyraźnie się zdenerwował i zgilotynował odpowiedź, ale tematowi nie zaprzeczył.
Potrącił kolega mimochodem kwestię doświadczenia. Z niego to właśnie wynika wiedza, że profesjonalizm to też budowanie ducha drużyny, tego czego nazwać i dotknąć nie sposób, a co najlepiej widać, kiedy go nie ma. A był. I za to winię Mandrysza.
I jeszcze jedna uwaga, ogólna raczej nie personalna: klub sportowy to takie przedsiębiorstwo czy firma, które i owszem powinno podlegać procesom ekonomicznym, jako spółka zobligowana jest do pomnażania kapitału ale jej główną produkcją powinno być zadowolenie kibiców. A już na pewno wtedy, kiedy nie jest spółką utrzymywaną czy założoną z prywatnego kapitału. A probierzem obecnego marnego zadowolenia wśród kibiców jest choćby brak zwyczajnej w przypadku wyraźnego zwycięstwa na wyjeździe radości. A za brak tegoż "według mej najlepszej wiedzy..." na tą chwilę odpowiada wspomniany wyżej dyrektor (Mandrysz). I to, chcę wyraźnie zaznaczyć, czy ma rację czy jej nie ma. Bo jednych rzeczy zrobił za dużo, innych zaś wcale.
Dziękuję za odzew i pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 2016-11-28, 12:50 am przez GrubyPerez, łącznie edytowano 1 raz
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Postprzez turku 2016-11-28, 12:25 am

Taka patola to chyba tylko w Sosnowcu. Mamy trzecie miejsce grając bez najlepszego strzelca, prezes obiecał wzmocnienia, mamy skład którego zazdrości nam 3/4 ligi.
Mamy trenera od awansów.
A tu się wszyscy ze wszystkimi kłócą. Trener z zawodnikami, kibice między sobą.
Normalna patola

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Blajpios 2016-11-28, 12:41 am

GrubyPerez napisał(a):(...)
Potrącił kolega mimochodem kwestię doświadczenia. Z niego to właśnie wynika wiedza, że profesjonalizm to też budowanie ducha drużyny, tego czego nazwać i dotknąć nie sposób, a co najlepiej widać, kiedy go nie ma. A był. I za to winię Mandrysza.(...)

Też dziękuję za odzew i pozdrawiam. Wyciąłem tych parę zdań, bo wydaje mi się, że to można rzeczywiście najpewniej stwierdzić, że tak jest, iż utracony został "wspólny duch zespołu" - i zwłaszcza dodając wiedzę z innych miejsc pracy, wydaje się, że ewidentnie tu jest jakiś brak czy też wina P. Mandrysza. Natomiast cała reszta... Czy brak radości kibiców ze zwycięstwa na pewno jest winą trenera? czy może kapitana, który publicznie takie rzeczy w telewizji mówi? Czy my na pewno możemy stwierdzić, że dialog - brak dialogu, to na pewno tak wygląda, jak S. Dudek powiedział? Czy na pewno nie należy wziąć pod uwagę, że walczy o swoje interesy? Jeżeli zaś sytuacja jednak weźmie obrót taki, jak napisał Kol django... czy to normalne? Dla mnie - za mało danych, by wyrokować, jakkolwiek choćby S.Dudek ma takie zasługi i takie wydawało się stwarzał solidne wrażenie, że należy na poważnie rozważyć co mówił. Tyle, że P. Mandrysz... też ma swoje zasługi i doświadczenie... Dlatego, wstrzymuję się z rozsądzeniem racji - a że jest cyrk, to chyba każdy się zgodzi, ja w każdym razie się zgadzam. Pozdrawiam!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Blajpios 2016-11-28, 12:49 am

Tomcjo napisał(a):Dudek siadł na ławkę razem z Markowskim bo byli beznadziejni . Ale zgadzam sie z Dudkiem . To nie sa młode szczyle i trener powinien ruszyć dupę i im to powiedzieć w twarz . Sorry ale jesteście bez formy i bede ryzykował z innym ustawieniem . I albo chce was na wiosnę jak wrócicie do formy albo nie widze dla was przyszłości w zespole i jak sprowadzę nowych będziecie rezerwowymi . Tymczasem panisko Mandrysz trener z ekstraklasy chce rządzić za pomocą pilota od tv . Z ludźmi tak sie nie da . Nie ważne czy miał racje i czy wyniki go bronią . To co zrobił jest działaniem na szkodę klubu i powinien w wersji łagodnej dostać pisemne upomnienie od prezesa z zadaniem natychmiastowego wyjaśnienia sytuacji z piłkarzami . Z drużyna jako całością i z każdym piłkarzem indywidualnie . Kryzys fizyczny nałożył sie na kwasy w drużynie ktore wywołał trener . Był w Legii albaniec ktory nie puścił piłkarzy na ślub kolegi a potem na każdym kroku udowadniał kto tu rządzi . Jesli Mandrysz chce tak samo to niech wypierdala bez względu na to czy Dudek to emeryt czy nie bo w tej chwili to on jest głównym źrodłem konfliktu i straty punktów .

aha. A skąd my to wiemy? Bo Pan Dudek powiedział w telewizji? Dlatego myślę - lepiej wstrzymajmy się z wnioskami tak konkretnymi, bo mamy tylko wycinkową wiedzę na temat sytuacji. Natomiast na pewno trzeszczy - i raczej nie ma strony bez winy. Jak napisałem po wpisie Kol. django o dymisji... Za parę tygodni, choćby dni - jeszcze jakoś bym rozumiał. S. Dudek pozwolił sobie na ingerencję, która raczej przekraczała jego kompetencje, ale, kto wie, może się wybroni czymś tam. Sprowokował jednak, że P. Mandrysz nie ma ruchu. Albo tych paru weteranów, z którymi nie ma przyszłości ekstraklasowej w roli wiodących zawodników - albo on. Prezes chyba powinien wcześniej przeciwdziałać. W tej jednak chwili, jeżeli faktycznie będzie dymisja dana przez zarząd - to raczej będzie niezrozumiałem, bo pachnie dyktatem zawodników albo - po prostu brakiem sterowności po stronie Prezesa, że pod wpływem chwili podejmuje kunktatorską decyzję. Za kilka tygodni, dni, po narzuceniu, że jest jak Prezes widzi: to już można rozważać choćby i dymisję. Jednak - z naszego punktu widzenia trudno wyciągać daleko idące wnioski, za mało znamy faktów, moim zdaniem.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Tomcjo 2016-11-28, 12:50 am

Tabela za ostatnie 8 kolejek pod wodza Mandrysza

Drużyna Me Zw Re Po B+ B- Pkt
1 Chojniczanka Chojnice _____8. 4-4-0 14-8....16
2 GKS Katowice _____________8. 5-1-2 10-6....16
3 Stal Mielec _______________8. 5-0-3 11-7....15
4 Miedź Legnica _____________8. 4-1-3 14-5....13
5 Olimpia Grudziądz __________8. 4-1-3 11-8....13
6 Pogoń Siedlce ______________8. 4-1-3 5-8......13
7 Górnik Zabrze ______________8. 3-3-2 13-9....12
8 Znicz Pruszków _____________8. 4-0-4 11-12...12
9 Chrobry Głogów ____________8. 3-2-3 16/12...11
10 Wigry Suwałki _____________8. 3-2-3 15-17....11
11 Zagłębie Sosnowiec ________8. 3-2-3 9-11.....11
12 Sandecja Nowy Sącz _______8. 2-4-2 6-5......10
13 Podbeskidzie Bielsko-Biala __8. 2-4-2 7-9......10
14 Stomil Olsztyn ____________8. 2-3-3 6-9.......9
15 Wisła Puławy _____________8. 2-2-4 7-15......8
16 Bytovia Bytów ____________8. 1-3-4 10-14.....6
17 GKS Tychy ________________8. 2-0-6 7-11.....6
18 MKS Kluczbork ____________8. 0-4-4 4-11.....4
Mandrysz prowadził w ośmiu kolejkach i zdobył 11 pkt przy czym z Chojniczanka pozbawił nas zwyciestwa a dzis chyba drużyna wygrała na złość trenerowi .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Blajpios 2016-11-28, 1:00 am

Tomcjo napisał(a):Tabela za ostatnie 8 kolejek pod wodza Mandrysza

Drużyna Me Zw Re Po B+ B- Pkt
1 Chojniczanka Chojnice _____8. 4-4-0 14-8....16
2 GKS Katowice _____________8. 5-1-2 10-6....16
3 Stal Mielec _______________8. 5-0-3 11-7....15
4 Miedź Legnica _____________8. 4-1-3 14-5....13
5 Olimpia Grudziądz __________8. 4-1-3 11-8....13
6 Pogoń Siedlce ______________8. 4-1-3 5-8......13
7 Górnik Zabrze ______________8. 3-3-2 13-9....12
8 Znicz Pruszków _____________8. 4-0-4 11-12...12
9 Chrobry Głogów ____________8. 3-2-3 16/12...11
10 Wigry Suwałki _____________8. 3-2-3 15-17....11
11 Zagłębie Sosnowiec ________8. 3-2-3 9-11.....11
12 Sandecja Nowy Sącz _______8. 2-4-2 6-5......10
13 Podbeskidzie Bielsko-Biala __8. 2-4-2 7-9......10
14 Stomil Olsztyn ____________8. 2-3-3 6-9.......9
15 Wisła Puławy _____________8. 2-2-4 7-15......8
16 Bytovia Bytów ____________8. 1-3-4 10-14.....6
17 GKS Tychy ________________8. 2-0-6 7-11.....6
18 MKS Kluczbork ____________8. 0-4-4 4-11.....4
Mandrysz prowadził w ośmiu kolejkach i zdobył 11 pkt przy czym z Chojniczanka pozbawił nas zwyciestwa a dzis chyba drużyna wygrała na złość trenerowi .

No i co z tego wynika? Zwłaszcza, jeżeli wziąć pod uwagę, że od początku P. Mandrysz mówi; - a Prezes nie dementował - że nie postawiono przed nim warunku awansu - a skądinąd wiemy, że nie jeden raz Zagłębie robiło taki manewr, by nie awansować, tylko być w czubie? W dodatku, jeżeli coś o awannsie, to P. Mandrysz mówił w perwspektywie 2 lat. Podtrzymuję, co napisałem, w takim razie rozumiem, że teraz eksperymentuje, by mieć pewność, że nawet ci, co dotąd nie mieli szans na grę zostali wypróbowani w warunkach, że mogą się faktycznie wykazać - i będzie wiedział z kogo rezygnować. Czy tu na Forum nie padały słowa jak wielu to "szrot", "Dudek nie nadąża", Makrkowski był rugany po każdym meczu. Pora zdać sobie sprawę - obecnie awans byłby trochę dziełem przypadku i nie bardzo wiadomo po co. Bramka - niezbyt pewna, ale jeszcze być możemożna mówić, że obsadzona na ekstraklasę. Obrona??? Na I ligę jedna ze słabszych. Druga linia? W roku 2019 są w stanie ekstraklasę utrzymać Dudek, Nowak, Matusiak, choćby nawet z Pribulą??? A kogo Zagłębie ma przygotowanego z młodzsych, że mogą wchodzić w ich miejsce? Atak? Jeden Sanogo pewnie w ekstraklasie by się sprawdził. Nie łudźmy się z Fidziukiewiczem. Tak dużo sytuacji marnował w I lidze, że nie byłoby pewne, że dałby radę w ekstraklasie nawet bez kontuzji, tym bardziej po kontuzji jest nie wiadomą. To są realia, które musi brać pod uwagę trener, który widzi w perspektywe grę drużyny - i naprawdę takie myślenie rozumiem, fragmentaryczna tabelka z 8 meczów, to naprawdę przy tym jest zestawienie, którym nie można się ekscytować, choć nie znaczy, że nie ma żadnego znaczenia. Jak i innych - pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 2016-11-28, 1:09 am przez Blajpios, łącznie edytowano 1 raz
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 1

Postprzez slawekchicago 2016-11-28, 1:06 am

I ja po ochlonieciu , napisze . Jedno jest wyjasnione , mamy konflikt . Nasuwa sie teraz masa pytan , wiec moze ogarne to wszystko , moze troche chaotycznie ale jednak
1. Wystapienie Sebastiana , sluszne ( to tylko odpowiedz na Nasze prosby , ze chcemy wiedziec co sie dzieje ) niesluszne ( takie sprawy zalatwia sie we wlasnym gronie nie przed kamerami , zle dobrane slowa "osoba ,ktora Nas prowadzi " , zal o nie granie : dla przypomnienia : mecz w Mielcu katastrofa , wielu z Was pretensje do Dudka i Markowskiego -nie pierwszy raz , mecz z Chrobrym powtorka i nastepuje przerwa , przychodzi mecz z Chojnicami sa zmiany , oczekiwane przez wielu ale zmacane jednym czemu Wilk ???? Efekt remis na wlasne zyczenie pomijajac fakt powtorzonego karnego , bledy sa ale jakos mniej narzekan na Pare Wiktorski - Najemski , skupidnie na braku napastnika i teraz szybko przeniesmy sie w czasie ale wrocimy jeszcze , Tychy i Siedlce wychodzi Matic , jednym slowem porazka , wracamy na Ludowy , taki napastnik by sie pojawil czyli zaden , nid piszcie ze mialby latwiej bo byla czerwien. Vamara zszedl z lekkim urazem. Przychodza Tychy , trener utrzymuje sklad zamieniajac jefynie Luczaka na Budka , ktory zawala dwa raxy i ustawis mecz . Wczoraj trener ryzykuje nie zmieniajac nic lub widzac niezadowolenie co niektorych na treningu , ryzykuje i wygrywa , daje maly sygnal ze pamieta kogo ma na lawce w nagrode ma wystapienie przed kamerami) za bardzo sie rozpisalem ale wyniks z prostych wyliczen ze wystapienid w takim tonie niepotrzebne .
2. Dalej mozna dodawac plusy i minusy tego co sie stalo .
Zaden z Nas nie ma mozluwosci sprawdzenis w przyszlosci co sie stanie gdy 2a. Prezes stanie po stronie pilkarzy 2b. Prezes stanie po stronie trenera . Brak awansu i posypua sie gromy czemu nie stalo sie inaczej , winny bedzie prezes

3. Pytanie jak bedziemy pistrzegani jesli trener zostanie zwolniony , Kto przyjdzie do klubu gdzie szatnia rzadzi
4. Czy kryzys z zeszlego nie mial takich samych podstaw ????
5. Szanuje Sebastiana tak samo jak innych
6. Rozwiazanie Usiadz wspolnie jeszcze przed Wigilia i ROZWIAZAC problem , ciagnijmy ten wozek wszyscy razem . Moze trener zacznie rozmawiac z zawodnikami , choc moze ma taki styl prowadzenia

7 .Pamietajmy !!!!!!!!!! Uslyszelismy wersje druzyny moze trener sie wypowie
8. Narzekania ns trenera , ale najlepsza taktyka nid pomoze gdy potencjalni wykonawcy nagle obnizaja loty
9. WYCHODZE Z ZALOZENIA ZE MECZ W SIEDLCACH WYGRANY BO MUSIAL BYC , JEST KONTAKT Z CZOLOWKA I KARTA PRZETARGOWA W ROZMOWIE O KONFLIKCIE Z PREZESEM .
10 . Pozostaje zal straconych wieeeelu punktow ,

Moja opinia 35% wina trenera 65%wina pilkarzy , trzymam strone trenera w konflikcie ale uwazam ze z tego caldgo zamieszania mizemy wyjsc SILNIEJSI , TEGO WSZYSTKIM ZYCZE
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez roxy 2016-11-28, 2:33 am

od nie pamiętnych czasów spotykam się z takim wystąpieniem piłkarza, przed kamerami i to kapitan zespołu... Konflikty się zdarzają, rozmawiać trzeba, od tego jest szatnia i gabinet prezesa. Mandrysz może zbyt układnym człowiekiem nie jest, może to trudny charakter, nie wiem nie znam, ale jeżeli faktycznie nie dostał nakazu awansu już teraz, a np. masz to zrobić za rok, to ja mu się nie dziwię, że miesza w składzie i to nawet w meczach o stawkę, jak dla nas wszystkich mecz z hanysami w Tychach, w sensie stawkę, miałem na myśli honor, czy praktycznie wygrany mecz z Chojniczanką, gdzie ewidentnie osłabił skład, grając z przewagą jednego zawodnika. Patrzy na kogo może liczyć, kogo się pozbyć, a na kogo jeszcze postawi, żeby się rozwijał. Reasumując, jeżeli takie ma zadanie, to zepsuł atmosferę w zespole, tylko dla tego, że ma problem z komunikacją z zawodnikami, a to poważny problem, z drugiej jednak strony, wiemy, że z tym składem nie utrzymalibyśmy się w ekstraklasie. Tak doświadczony trener wie, że trzeba odmłodzić skład, tylko niestety źle się za to zabrał. Czas pokaże, pewnie w ciągu najbliższych dni, bo nie wierzę, żeby takie wystąpienie Dudka, zostało bez echa. Albo się dogadają, albo czeka nas dużo zwolnień. I szczerze? Wolałbym, żeby to nie trener musiał odchodzić. Choć po meczu z Chojniczanką chętnie bym go sam powiesił.
roxy
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-04-07, 2:09 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez comitam 2016-11-28, 5:40 am

PAN DUDEK I MARKOWSKI POWINNI ZOSTAĆ UKARANI I PRZENIESIENI DO REZERW NA TYDZIEŃ BO TO W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI, ŻEBY KAPITAN PUBLICZNIE WYLEWAŁ SWOJE ŻALE I BUNTOWAŁ INNYCH GRACZY, W PROFESJONALNYM KLUBIE PO TYM BY SZUKAŁ NOWEGO KLUBU BEZ WZGLĘDU NA ZASŁUGI. :zolta:
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Adam1906 2016-11-28, 5:53 am

classic napisał(a):Jak się mylę to mnie ubijcie łącznie tym debilnym adamem czy torello (na legionistach).
Torello wiem o Tobie łajzo więcej niż ty wiesz o sobie czereśniaku, ale braci się nie traci, to wiesz nie będę z "fajśbuka" wyciągał twoich pierdoleń fatalosie :)

classic napisał(a):Tak Proszę Pana jestem przede wszystkim fanatycznym i kulturalnym sympatykiem Zagłębia Sosnowiec.
Kocham ten klub i tak zostanie do końca moich dni, ale kocham kulturalnie :)


Masz nieźle nasrane w głowie pajacu :lol:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez comitam 2016-11-28, 8:05 am

A co na sponsor klubu? ano jemu awans jest potrzebny w roku wyborczym, żeby nim i stadionem grać w wyborach. Awans w tym sezonie może okazać się kompromitacją w Ekstraklasie,a wtedy budowa stadionu i innych rzeczy może nie przypaść do gustu mieszkańcom.Konflikt jest potrzebny,żeby była na koniec sezonu wymówka dlaczego nie awansowaliśmy.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez ojcieczawodnika 2016-11-28, 8:23 am

Dudek w moich oczach dużo stracił. Brudy powinno się prać we własnym gronie, najlepiej pokazała to reprezentacja. To właśnie od niego zależy jako kapitana, żeby te sprawy załatwić nie na forum ale w gronie
z Prezesem, trenerem. Sami jako kibice chcieliśmy Mandrysza ? Chcieliśmy. Cztery mecze do tyłu pisaliśmy że kilku chłopaków człapie, zamiast grać ? Człapali.
Panie Sebastianie zarabia Pan pieniądze w Naszym klubie z Naszych podatków o jakich przeciętnemu zjadaczowi chleba się nie marzy. Pana zadanie to zapierd..., a nie tworzyć jakieś związki zawodowe. My jako kibice w większości pracujemy i dbamy o swoją pracę, choć na pewno nie zawsze jesteśmy zadowoleni z tego jak nas traktują, ale robimy to za dużo mniejsze pieniądze. Jeżeli Wasza postawa w ostatnich meczach jest spowodowana brakiem komunikacji z trenerem i pewna formą strajku to powinniśmy Was powywozić na taczkach. Ponieważ świadczyło by to o tym że świadomie marnotrawicie pieniądze podatników dla swoich prywatnych rozgrywek.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników