Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,45

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez August 2016-11-28, 8:37 am

No i zobaczcie jakie emocje nawet w naszym gronie spowodowała wypowiedź Dudka. Podkreślam, moim zdaniem brudy powinno się prać we własnym gronie. To mnie zastanawia, bo gość z takim doświadczeniem powinien wiedzieć co i jak próbować załatwić. Dlatego myśląc o tym na chłodno można odnieść wrażenie, że nie mogło chodzić li tylko o „szczerą” wypowiedź dot. relacji zawodnika z trenerem i jej upublicznienie. Zastanawia też to, że to trwa już jakiś czas. Jakie są konsekwencje słów Dudka ? Ano takie, że nie bardzo można jej już zamieść pod dywan. Powstaje pytanie – dlaczego Dudek – a tak można wnioskować z jego słów – nie zdecydował się na rozmowę z Mandryszem ? A może jednak próbował ale bez efektu ? Czy w takim razie wiedzieli o tym Jaroszewski ze Stankiem ? Cokolwiek powinno przecież do nich dochodzić. Z wypowiedzi grajków można wnioskować, że dotychczas żadnej reakcji nie było. Może więc chodziło o to aby w mediacje zaangażowały się nasze klubowe orły ? To oczywiście moje dywagacje ale nic bardziej sensownego nie przychodzi mi do głowy. A w przysłowiowej pale mi się nie mieści, że doświadczony były zawodnik i trener oraz doświadczony kaptan zespołu nie mogą, nie chcą się dogadać. Nawet jeśli Mandrysz ma aż tak wybujałe ego to Dudek, który pracował z całą gamą różnych trenerów powinien umieć znaleźć odpowiednie podejście do szkoleniowca. Z drugiej strony Mandrysz, który jako zawodnik i trener widział niejedno też powinien nauczyć się wyciągać konstruktywne wnioski. Z kolei Prezes na wrześniowym spotkaniu kiedy (zapewne) cyganił o braku rozmów z Mandryszem uzasadniał to właśnie trudnym charakterem Mandrysza i obawą przez – jak to nazwał - „rozwaleniem szatni”. A zatem zatrudniając Mandrysza miał świadomość, że trener będzie chciał wprowadzić swoje porządki, których zwłaszcza starsi zawodnicy mogą nie chcieć zaakceptować. Dlaczego więc od samego początku nie trzymano ręki na pulsie ? Zwykła niekompetencja ? Może. Sporo w tym zakresie Jaroszewskiemu można wytknąć. Ale też miałem okazję obserwować umiejętności manipulacyjne Prezesa. Dlatego mnie to dziwi i zastanawia. Być może sprawa ma naprawdę większy podtekst aniżeli się wydaje.
Ale reasumując. Co powinno się zdarzyć w normalnym klubie ? Jestem absolutnie przeciwny pozbywaniu się zarówno Dudka jak i Mandrysza. W każdym razie takie ruchy powinny być ostatecznością. Na miejscu Prezesa wziąłbym jednego i drugiego na przysłowiową porządną gorzałę do jakiejś ustronnej knajpy. Jeśli jeden drugiemu nie poderwał kobiety, a w coś takiego raczej wątpię, to nie ma – biorąc pod uwagę wyłącznie nawet najtrudniejsze charaktery obu Panów – sytuacji, w której porozumienie nie byłoby możliwe. Poza tym jeden czy drugi ma coś do udowodnienia. Mandrysz, który objął lidera rozgrywek i tak w krótkim czasie stracił sporo nie tylko sportowo ale i wizerunkowo. Natomiast Dudek mimo wszystko swoją wypowiedzią dał do zrozumienia, że co najmniej mecz z Tychami nie został przerżnięty w sposób sportowy i nawet jeśli nie grał, mógł jako kapitan mieć wpływ na niektórych kumpli z boiska. A dogadanie się Mandrysza z Dudkiem jest po prostu kluczową sprawą.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez bbartek 2016-11-28, 8:53 am

August: 100% zgadzam sie ze sposobem ( próbą) zażegnania konfliktu w Klubie i na ...forum.
Po takim nieoficjalnym spotkaniu konferencja gdzie Sebastian przeprosi za swój wywiad pomeczowy ( emocje itp..) dla TV POLSAT a Trener zadeklaruje więcej otwartości w kontaktach z drużyna a szczególnie z Rada Drużyny.
A co powie MJ ? To nie istotne :(
Dobro i przyszłość Zagłebia jest priorytetem.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez MarcelZS 2016-11-28, 8:58 am

August ... popieram co napisałeś... pytanie jest takie Czy leci z nami Pilot/Prezes?"

Mandryszem jestem rozczarowany i to ogromnie, komunikacja nad czym ubolewał Dudek to podstawowa sprawa bez tego chemii nie będzie. Słuchając Mandrysza przed i Dudka po odnosze wrażenie, że niestety Ci dwaj Panowie nie będą / nie mogą z sobą współpracować. Prawdą jest że Dudek nie błyszczał już od meczu w Bielsku, ale od tego jest trener by rozmawiać i szukać rozwiązań a nie traktować człowiek, który dał wiele Klubowi jak juniora i bez słowa usadzić go na ławie. Nie sądze by chcieli cokolwiek razem wypić, obwiam się, że nawet mineralna z cytryną i lodem nie pomoże...

Wygląda na to, że jest gorzej niż nam się zdaje, aż trudno w to uwierzyć, że wciągu 2 miesięcy z Drużyny zostały zgliszcza ... nie ma co wracać do Magiery, ale niestety jego ambicje i cheć prowadzenia Legi położyły naszą walkę o awans.

Jeśli któś to może poukładać mentalnie, moralnie to chyba jedynie Artur Derbin, bo lekcje pokory przerobił... ale to wariant bardzo kosztowny..
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez django 2016-11-28, 9:20 am

Derbin tu raczej nie wróci po tym jak potraktowali go Stanek z Jaroszewskim. A Sebastianom i Krzychom też przestało z nim być po drodze. Raz im prezes dał zwolnić trenera, to teraz mamy to co mamy.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez August 2016-11-28, 9:39 am

django napisał(a):
alisamyyen napisał(a):Powiedział co w trawie piszczy.To wystarczy.Drużyna kontra trener.Ciekawe kto wygra????


Mandrysz wylatuje. Rzygać mi się już chce tym wszystkim. Tutaj nigdy nie będzie normalnie...


To stwierdzenie, przypuszczenie czy pierwsze plotki ?

MarcelZS napisał(a):Słuchając Mandrysza przed i Dudka po odnosze wrażenie, że niestety Ci dwaj Panowie nie będą / nie mogą z sobą współpracować. P

A dlaczego z góry zakładasz, że się nie dogadają ? Podkreślam po raz kolejny. Jeśli powodem są tu tylko kwestie charakterologiczne to sprawa jest jak najbardziej do załatwienia. Panowie nie muszą się ani lubić ani kochać ale mają się szanować. Wbrew pozorom i jeden i drugi ma wiele do zyskania jak i do stracenia. I te cele są wspólne nie tylko na niwie klubowej ale i osobistej. Obaj mają nadwątloną ostatnio reputację, przyczynili się do polaryzacji stanowiska kibiców co do jednego i drugiego. A oprócz powyższego mają do zyskania sukces sportowy, finansowy, kupa szacunku. Poza tym, Mandrysz ostatnio wspominał jak istotne jest dla niego to, że znów pracuje stosunkowo blisko domu, Dudek z kolei nie kryje chęci związania się z Sosnowcem gdzie – jak słyszałem – ma swoje mieszkanie, żona – pracę itd…. A już padają pytania o związanie się z klubem po odwieszeniu butów, co byłoby z olbrzymim pożytkiem dla Zagłębia. Poza tym dla mnie jedną z cech kompetencyjnych jest umiejętność wzniesienia się w danym momencie poza podziały, układy i wzajemne animozje dla osiągnięcia określonego celu. I powtarzam po raz kolejny. Będąc Prezesem rezerwowałbym najbliższy weekend z obu Panami ,a najdalej w kolejny poniedziałek daję foto na oficjalnej z uściskiem dłoni obydwu.
Ja mawiam w takich sytuacjach: niemożliwe to jest otwarcie parasola w …...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez comitam 2016-11-28, 10:29 am

Jeżeli w szatni rządził Dudek i Markowski to po co jakikolwiek trener? Gdyby panowie piłkarze coś znaczyli w piłce to dawno by grali choćby w Łęcznej, a tak to sobie dorwali koryto i nie ważne,że jakiś Grudziącdz strzela im 5 sztuk przed własną publicznościa, przecież oni nigdy nie grzali ławy i tego nie mozna zmieniać. Popieramy dalej dziadków to za rok będzie ale liga oldbijów.przykład niech weźmie z kadry jak się załatwia brudy.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez robercik 2016-11-28, 10:54 am

Jak widac problem jest bardzo duzy i za pewne zlozony.
W meczu z Chojnicami nie rozumialem decyzji trenera. Jak rowniez nie rozumialem jak mozna przestac grac w pilke w dnia na dzien przez pilkarzy.
Znamy tylko obraz calej sytuacji przedstawiony przez jedna ze stron i to nie wiadomo czy caly obraz.
Teraz sam nie wiem co o tym myslec i jakie rozwiazanie bedzie najlepszym. Nie moze byc tak, ze trener nie liczy sie z pilkarzami (chodzi o zwykle ludzkie relacje - tylko tez nie wiemy jaka jest prawda, bo Luczak rozmawial z trenerem a Budek nie, wiec tez nie wiem o co tu chodzi). Z drugiej tez strony zawodnicy nie moga zastepowac trenera, nawet jesli sie jest kapitanem.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez STACH PL 2016-11-28, 2:57 pm

Pan Dudek i Markowski na wiosnę powinni powalczyć o awans ale ....w rezerwach
Grać trenować Zagłębie musi panować i morda w kubeł piłkarzyki.
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez comitam 2016-11-28, 6:21 pm

Zagłębie zagrało dobry mecz z Pogonią choć nie było w tym meczu faworytem, pan Dudek zobaczył, że bez niego i Markowskiego też można wygrywać to postanowił uderzyć w klub przed kamerami, czytając co robił w Śląsku to na miejscu prezesa temu panu bym podziękował i dał darmowy karnet do SPA za zasługi dla klubu bo niewątpliwie je miał. Leśniodorski pewnie wyłoży kasę za rozwiązanie umowy z Mandryszem i podeśle nowego, ale co będzie jak panu Dudkowi następny trener się nie spodoba?
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Bizoniasty 2016-11-28, 7:44 pm

robercik napisał(a):Jak widac problem jest bardzo duzy i za pewne zlozony.
W meczu z Chojnicami nie rozumialem decyzji trenera. Jak rowniez nie rozumialem jak mozna przestac grac w pilke w dnia na dzien przez pilkarzy.
Znamy tylko obraz calej sytuacji przedstawiony przez jedna ze stron i to nie wiadomo czy caly obraz.
Teraz sam nie wiem co o tym myslec i jakie rozwiazanie bedzie najlepszym. Nie moze byc tak, ze trener nie liczy sie z pilkarzami (chodzi o zwykle ludzkie relacje - tylko tez nie wiemy jaka jest prawda, bo Luczak rozmawial z trenerem a Budek nie, wiec tez nie wiem o co tu chodzi). Z drugiej tez strony zawodnicy nie moga zastepowac trenera, nawet jesli sie jest kapitanem.

Tak to wygląda jakby Mandrysz podczas meczu z Chojniczanką chciał powiedzieć: "Słuchajcie frajerzy, mam nad wami taką władzę, że wygrywacie wtedy kiedy ja tego chcę i możecie przegrać jak tylko będę chciał". A piłkarze na meczu z Tychami mu na to: "Taaaak? To k***a patrz teraz" :lol:
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez classic 2016-11-28, 11:21 pm

Adam1906 napisał(a):
classic napisał(a):Jak się mylę to mnie ubijcie łącznie tym debilnym adamem czy torello (na legionistach).
Torello wiem o Tobie łajzo więcej niż ty wiesz o sobie czereśniaku, ale braci się nie traci, to wiesz nie będę z "fajśbuka" wyciągał twoich pierdoleń fatalosie :)

classic napisał(a):Tak Proszę Pana jestem przede wszystkim fanatycznym i kulturalnym sympatykiem Zagłębia Sosnowiec.
Kocham ten klub i tak zostanie do końca moich dni, ale kocham kulturalnie :)


Masz nieźle nasrane w głowie pajacu :lol:

Obrazek


Inteligent od plakatów się wypowiedział , ale jaja... i synku na "T" to kiedyś tramwaj stawał jakbyś nie wiedział.
Szacunek się należy bucu z wiochy .
Pajaców to w swojej rodzinie kielecko - częstochowskiej szukaj.

Pozdrawiam rdzenny Sosnowiczanin :)

Szanowny Pan Classic zdecydował się odpocząć od pisania na tym forum / turku
classic
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-08-04, 4:30 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez RUDI 2016-11-28, 11:35 pm

classic napisał(a):Inteligent od plakatów się wypowiedział , ale jaja... i synku na "T" to kiedyś tramwaj stawał jakbyś nie wiedział.
Szacunek się należy bucu z wiochy .
Pajaców to w swojej rodzinie kielecko - częstochowskiej szukaj.
Pozdrawiam rdzenny Sosnowiczanin :)


Szanowny kolego ,ogarnij się !!!!
Pozdrawiam ,kulturalny( ;-) ) kibic Zagłębia Sosnowiec ,rdzenny Zagłębiak .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez classic 2016-11-28, 11:54 pm

RUDI napisał(a):
classic napisał(a):Inteligent od plakatów się wypowiedział , ale jaja... i synku na "T" to kiedyś tramwaj stawał jakbyś nie wiedział.
Szacunek się należy bucu z wiochy .
Pajaców to w swojej rodzinie kielecko - częstochowskiej szukaj.
Pozdrawiam rdzenny Sosnowiczanin :)


Szanowny kolego ,ogarnij się !!!!
Pozdrawiam ,kulturalny( ;-) ) kibic Zagłębia Sosnowiec ,rdzenny Zagłębiak .


Kolego Zagłębiaku nie ogarnę się na takich wsiowych typu : jazda z kurwami na trybunach mojego Ludowego.
Koniec wsi na tych trybunach i wulgarności ze strony "obcych" kutasów, dość tych gnoi, wypierdalać z Ludowego tą wsiową patologię.
Wszędzie to piszą, nawet na innych forach.
Takie Adamy, Torrella stworzyły gówno wieśniackie na trybunach i takim mówię " wypierdalać" !!!
classic
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-08-04, 4:30 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez GrubyPerez 2016-11-29, 12:06 am

RUDI napisał(a):
classic napisał(a):Inteligent od plakatów się wypowiedział , ale jaja... i synku na "T" to kiedyś tramwaj stawał jakbyś nie wiedział.
Szacunek się należy bucu z wiochy .
Pajaców to w swojej rodzinie kielecko - częstochowskiej szukaj.
Pozdrawiam rdzenny Sosnowiczanin :)


Szanowny kolego ,ogarnij się !!!!
Pozdrawiam ,kulturalny( ;-) ) kibic Zagłębia Sosnowiec ,rdzenny Zagłębiak .


Adam nie ma fejsbuka więc błądzisz, to raz. Nie jest z kieleckiego i nie jest łajzą , więc nie możesz go znać- to dwa.Nie tylko Ty tutaj wdychałeś atmosferę Ludowego już w latach 70' - to trzy.
Adam wskazał Ci też poprzez zamieszczenie Twoich cytatów - gdzie tak naprawdę leży Twoja kultura.
Na moją delikatną i jakże kulturalną prośbę- Ty machasz maczetami. Myślałem,że może się napiłeś i nerwy puściły - ale nie, dzisiaj znowu jedziesz do Adama Torello, znanego na tym forum i lubianego przez ogół fanatycznego kibica Zagłębia, który w najcięższych czasach pomagał nam jak mógł by klub ocalić.
Uznani i szanowani użytkownicy tego forum (Blajpios, Rudi, August i inni) delikatnie zwracają uwagę na niestosowności we wpisach.
Jak Cię jeszcze mamy prosić żebyś zmienił ton i ogólnie dał sobie siana z prywatnymi podjazdami?
Grzecznie piszę, boś nie gówniarz. Więc zbastuj kolego.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez pyla 2016-11-29, 12:32 am

Ja zacząłem wdychać atmosfere LUDOWEGO w latach 60 i nie czuje się kimś szczególnym. Jeżeli chodzi o Adama chociaż nie znam Go osobiście to jest On jednym z szanowanych i profesjonalnych użytkowników naszego forum, dlatego Twoje obrażliwe wpisy /classik/ uważam delikatnie mówiąc za nie stosowne.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników