Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,45

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez RUDI 2016-11-29, 12:41 am

pyla napisał(a):Jeżeli chodzi o Adama chociaż nie znam Go osobiście ....

Przy takiej ilości kibiców na Ludowym masz szanse go poznać ( ;-) ) trybuna odkryta ,wiosna (można dopracować szczegóły spotkania starych użytkowników forum :) ) ,jak będzie nowy stadion to okazji nie będzie ,w tłumie ludzie "giną" ;-)
Ostatnio edytowano 2016-11-29, 12:42 am przez RUDI, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez slawekchicago 2016-11-29, 12:41 am

GrubyPerez napisał(a):
RUDI napisał(a):
classic napisał(a):Inteligent od plakatów się wypowiedział , ale jaja... i synku na "T" to kiedyś tramwaj stawał jakbyś nie wiedział.
Szacunek się należy bucu z wiochy .
Pajaców to w swojej rodzinie kielecko - częstochowskiej szukaj.
Pozdrawiam rdzenny Sosnowiczanin :)


Szanowny kolego ,ogarnij siÄ™ !!!!
Pozdrawiam ,kulturalny( ;-) ) kibic Zagłębia Sosnowiec ,rdzenny Zagłębiak .


Adam nie ma fejsbuka więc błądzisz, to raz. Nie jest z kieleckiego i nie jest łajzą , więc nie możesz go znać- to dwa.Nie tylko Ty tutaj wdychałeś atmosferę Ludowego już w latach 70' - to trzy.
Adam wskazał Ci też poprzez zamieszczenie Twoich cytatów - gdzie tak naprawdę leży Twoja kultura.
Na moją delikatną i jakże kulturalną prośbę- Ty machasz maczetami. Myślałem,że może się napiłeś i nerwy puściły - ale nie, dzisiaj znowu jedziesz do Adama Torello, znanego na tym forum i lubianego przez ogół fanatycznego kibica Zagłębia, który w najcięższych czasach pomagał nam jak mógł by klub ocalić.
Uznani i szanowani użytkownicy tego forum (Blajpios, Rudi, August i inni) delikatnie zwracają uwagę na niestosowności we wpisach.
Jak Cię jeszcze mamy prosić żebyś zmienił ton i ogólnie dał sobie siana z prywatnymi podjazdami?
Grzecznie piszę, boś nie gówniarz. Więc zbastuj kolego.


Trza sie Jarku spotkac i powspominac jak to sie wdychalo powietrze z Ludowego

A do kolegi classica , slowa Jacka Balcerzaka PO CO TEN JEZYK NIENAWISCI :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez GrubyPerez 2016-11-29, 2:21 am

pyla napisał(a):Ja zacząłem wdychać atmosfere LUDOWEGO w latach 60


pyla, Ty zgredzie- nie przechwalaj się - w 60tych się rodziłem więc tak wcześnie nie mogłem :)

RUDI napisał(a):Przy takiej ilości kibiców na Ludowym masz szanse go poznać


jak wiesz Rudi, nie ma z tym problemu, większość aktywnych na forum ludzi to dla mnie nie nicki a osoby ( ba, osobistości wręcz!).
Nie poznałem tylko Blajpiosa, ale znam kogoś kto jego zna :lol:
slawekchicago napisał(a):Trza sie Jarku spotkac i powspominac jak to sie wdychalo powietrze z Ludowego


otwarty! tylko musicie częściej z tych saksów przyjeżdżać do naszego kurortu , i Ty i Lucas i Tomcjo i inni . Oraz obwieszczać to wcześniej. Będzie miał Was kto przywitać na pewno. Może classic się jakoś odstawi ? :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez slawekchicago 2016-11-29, 7:18 am

otwarty! tylko musicie częściej z tych saksów przyjeżdżać do naszego kurortu , i Ty i Lucas i Tomcjo i inni . Oraz obwieszczać to wcześniej. Będzie miał Was kto przywitać na pewno. Może classic się jakoś odstawi ? :lol:[/quote]

No to teraz czekamy co idpowie classic , propozycja spotkania i rozmowy jest zlozona , wiec nie badz jak trener Mandrysz j pilkarze tylko przyjmij

Luty 2017 tak po 20 lutego , kto sie pisze ???? Lokalizacja 3 kolory na start i
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez August 2016-11-29, 8:37 am

GrubyPerez napisał(a):Może classic się jakoś odstawi

Proponuję abyś załatwił chłopakom udział w programie "Przebacz mi"
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Adam1906 2016-11-29, 9:36 am

classic napisał(a):Inteligent od plakatów się wypowiedział , ale jaja... i synku na "T" to kiedyś tramwaj stawał jakbyś nie wiedział.
Szacunek się należy bucu z wiochy .
Pajaców to w swojej rodzinie kielecko - częstochowskiej szukaj.
Pozdrawiam rdzenny Sosnowiczanin :)

Po pierwsze synek to powiedz sobie do kogoś w rodzinie, bo ja za stary na to jestem :) Zresztą ten zwrot "synek" o dziwo często używany jest przez hanysów Panie "rodowity" :lol: Po drugie nie jestem z wiochy tępy baranie, tylko z przedwojennej rodziny z Sosnowca.

classic napisał(a):Kolego Zagłębiaku nie ogarnę się na takich wsiowych typu : jazda z kurwami na trybunach mojego Ludowego.
Koniec wsi na tych trybunach i wulgarności ze strony "obcych" kutasów, dość tych gnoi, wypierdalać z Ludowego tą wsiową patologię.
Wszędzie to piszą, nawet na innych forach.
Takie Adamy, Torrella stworzyły gówno wieśniackie na trybunach i takim mówię " wypierdalać" !!!

Ja stworzyłem "gówno wieśniackie" na trybunach "twojego" Ludowego??? Ja pierdolę, a niby w jaki sposób :lol: Nie wiem kim jesteś, ale ty chyba naprawdę chcesz zarobić w ryja od pierwszego lepszego z owego opluwanego przez ciebie młyna pełnego "gówna wieśniackiego" i spaść ze schodów "twojego" Ludowego ;-) A prędzej czy później któryś tak obrażony przez Ciebie ty pizdo może tak zareagować. Jakoś nie bedzie mi z tego powodu przykro :twisted:



Ps. Dzięki dla pozostałych forumowiczów za słowa sympatii. Kto mnie zna, ten wie jaki jestem. A kto mnie osobiście jeszcze nie zna (np. kolega pyla), zawsze z przyjemnością się z takim kibicem poznam :) Co do tej gnidy dworskiej classica: czy jest na sali lekarz (admin)?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez August 2016-11-29, 10:03 am

Adam1906 napisał(a):zawsze z przyjemnością się z takim kibicem poznam :)

Trzymam za słowo.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Adam1906 2016-11-29, 11:02 am

August napisał(a):Trzymam za słowo.

Wzajemnie :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez Adam1906 2016-11-29, 2:30 pm

pyla napisał(a):Jeżeli chodzi o Adama chociaż nie znam Go osobiście

Gdybyś przeczytał wysłaną Ci jeszcze przed meczem z Podbeskidziem PW to może zdążylibyśmy się dawno poznać ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez pyla 2016-11-29, 11:23 pm

Adam1906 napisał(a):
pyla napisał(a):Jeżeli chodzi o Adama chociaż nie znam Go osobiście

Gdybyś przeczytał wysłaną Ci jeszcze przed meczem z Podbeskidziem PW to może zdążylibyśmy się dawno poznać ;-)

Nic straconego wiosna już blisko :-) Pozdrawiam
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 27.11.16 godz 17,4

Postprzez MarcelZS 2016-11-30, 8:37 am

Mam prośbę załóżcie clasicowi oddzielny wątek :) będzie robił swój forumowy stand up ..

Clasicc? o co ci chodzi Chłopaku ? sypiesz wulgarem, wiesz wysztko lepiej, jesteś najwierniejszym kibicem Zagłębia, zaliczyłeś wszytkie wyjady, każdy dla ciebie jest ZEREM po po jasny ch.... tu wchodzisz i wdajesz się w dyskurs na temat piłki nożnej i naszego Klubu? po co ???

Jak przyjdzie Ci pomysł mnie obrazić i zwyzywać to czekam na Ludowym na wiosne, bo napinaka na forum wybacza ale bardziej pasuje do poziomu gimnazjum lub nieco nawet i niżej... 8)
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników