GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2016-11-24, 9:03 pm

August napisał(a): Choć mam odczucie, że niezależnie od jakichkolwiek animozji z częścią drużyny niestety nie ustrzegł się błędów taktycznych w meczach, w których traciliśmy punkty


Zgadza się. Tylko pytanie czy nie było to przypadkiem testowanie metodą prób i błędów określonych rozwiązań taktycznych i przydatności poszczególnych grajków. Dla przykładu - do tej pory we wszystkich meczach grał Udovicić, który wnosił określoną jakość, ale też średnio nadawał się na obrońcę. Więc może trzeba było sprawdzić jak drużyna będzie sobie radzić z mniej ofensywną lewą stroną. Chociaż z drugiej strony aż się prosiło wypróbować Udovicicia na pomocy, czego trener nie zrobił. Dlatego piszę, że mam problem z rozgryzieniem Mandrysza. Myślę, że wiele o jego motywach powie to, co wydarzy się zimą. Ale i tak niewiele tracimy, bo chyba nikt nie ma złudzeń, że bez odważnych decyzji ta drużyna jest w stanie powalczyć o awans.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jackie57 2016-11-24, 9:28 pm

Szczytowym "osiągnięciem" trenera była jednak gra bez napastnika w okresie przewagi 1 zawodnika w meczu z Chojniczanką. Tego jeszcze nie przerabialiśmy.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-11-24, 10:13 pm

django napisał(a):aż się prosiło wypróbować Udovicicia na pomocy, czego trener nie zrobił. Dlatego piszę, że mam problem z rozgryzieniem Mandrysza


No i nie wiem czy to nie powinno bardziej niepokoić niż fochy grajków. Dla mnie niezrozumiałe jest także stawianie na Bartrczaka czy to w formie dawania zmiany za Pribulę czy też jak w Tychach gra od początku podczas gdy o niebo lepszy Ryndak ławę grzeje. Ale możliwe, że człowiek nie zna zakulisowych przyczyn.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-25, 4:07 pm

i cisza ze strony jakby nic sie nie stalo , jakby to byla porazka po walce a nie po zenujacym wystepie . Moze i lepiej po co Nas oszukiwac przed kolejnym meczem
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2016-11-25, 11:58 pm

Szanuję każde zdanie i w zasadzie nie dziwi mnie taka zbiorowa zmienność nastrojów u, bądź co bądź zrozpaczonych i przede wszystkim zdezorientowanych kibiców. Jak odium zła skierowane było ewidentnie w stronę Mandrysza i niektórzy moi szacowni i szanowani koledzy obwieszczali, że już dołki w drzewie wyklęczeli - tak teraz po kliku wpisach sugerujących zaledwie faktyczny bądź wydumany konflikt na linii trener - rada drużyny czy jak ją tam zwał, huragan zła kieruje się w stronę zawodników, mających do niedawna pewny pierwszy plac.Ale: To nie Markowski czy Dudek podjął decyzję o zagraniu 35 minut w przewadze bez napastnika, choć to Dudek zamiast Matica był zmiennikiem Sanogo. A trzy punkty kosztem Chojniczanki względem tabeli były ważniejsze niż nawet 6 straconych z tyskimi.
Dalej, dopiero co aż serce się rwało i człowiek miał ochotę pokazywać całemu światu jak żywo grającej drużynie kibicuje i ledwie kilka tygodni później martwić się raczej trzeba, że Zagłębie znowu w Polsat TV. Czy w wyniku przerostu czyjegoś ego? Może. Tylko czyjego?
I jeśli to te wojenki na ego spowodowały, że nie musieliśmy już w tychach grać trzema środkowymi pomocnikami to dlaczego nie zagraliśmy na dwóch napastników? Nie tylko od początku ale, jak się okazało wcale. Bo Tin nadaje się jako asystent napastnika odciągający przynajmniej jednego obrońcę co w rozrachunku dla Vamary mogło by wystarczyć. Wszyscy to widzimy, tylko nie specjalista od awansów ? Dlaczego, bo musi być po jego myśli? W środowisku znany jest jego ciężki charakter, więc może są to zmiany dla ...zmian?
Być może nie miał innego wyjścia, ale patrząc na zmiany z Chojnicami i tychami raczej jego geniusz trenerski jest trudniejszy do udowodnienia niż przed jego przyjściem do nas.
Nikogo nie bronię, a bez wątpienia za tak łatwe i beztwarzowe roztrwonienie przewagi punktowej konsekwencje być muszą wyciągnięte.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez maniek-75-75 2016-11-26, 3:13 am

GrubyPerez napisał(a):Dlaczego, bo musi być po jego myśli?

w kuluarach dudni że swoje porządki wprowadza.... może i by mógł ale po sezonie... teraz rozebał drużynę i wątpie by było lepiej nawet jak spełnią w zimie jego zachcianki ... nie darmo podziękowano mu w Niecieczy ..
poza tym tak naprawdę trzeba było wsadzić gębe w wiadro i pozwolić by prezesunio trenejro wybrał , a tak mamy co chcieliśmy ....
odnośnie Markowskiego - błedy popełnia ale kto ich nie popełnia , za to ma fajne wprowadzenie piłki - stary wyjadacz . o Dudku pisał nie będe , gość ma niesamowity jak na tę ligę timing ... zwolnienie , ostatnie podanie , strzał , wie kiedy ma się dać faulować ... te wszystkie straty punktów to tylko i wyłącznie wina trenera , nikogo innego . powtórzę , miał lidera , ustawioną drużynę a swoimi porządkami wszystko spitolił .....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-26, 7:59 am

Hola hola Panowie , czy ten niby cudowny sklad nie przegral kompromitujaco w Mielcu ??? Chodzi o styl a nie o sama porazke , czy ten sam sklad nie przegral z Chrobrym ??? Czy nie bylo w komentarzach ze zmiany w obronie , ze Markowski be , ze Dudek mimo wszystko za wolny . Czepiacie sie Chojnic . Zmiana nr trzy czyli OSTATNIA zrobiona przedcczerwona kartka , pare minut pizniej i kto wie kto by wszedl , chociaz widzac Maticia w Tychach to szkoda slow . Moze ktos powie skoro trener szuka i zrobil zmiane w obronie Krzyska na Kamila to dlacsego nie zrobil ich razem grajacych ? Po meczu z Chojnicami nie bylo ku temu podstaw , wiec zostawil teraz powinien to zastosowac . Zaczel7smy ten mecz jak konczylismy sobotni , tam Bartczak byl za Pribule teraz byl za Ryndaka , ktory to bodajze po 80 minucie nie wlaczyl sie do akcji bo braklo sil czytez w doliczonym zamiast konczyc podawal do Seby , przyczyna ta sama . Teraz byla znow kompromitacja wiec podejrzewam kolejne zmiany , nawet z powrotem Krzyska i Seby , jesli takowych niebedzie znaczy ze cos tam sie dzieje
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-11-26, 8:13 am

Bartczak biega po poisku jak kogut z odrąbaną głową po podwórku.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2016-11-26, 9:07 am

Ciekawe czy trener ogladal material z meczow przed jego przyjsciem? Wydaje mi sie ze nie, bo golym okiem widac, ze nie ma pojecia ktory zawodnik co prezentuje i ktora formacja jest lepsza a nad ktora trzeba bardziej popracowac.
Ostatnio edytowano 2016-11-26, 1:02 pm przez robercik, łącznie edytowano 1 raz
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-11-26, 9:30 am

Ja uważam tak . Trener zawalił . Złe zmiany . Złe ustawienie taktyczne . Liczne błędy . Moze sie tłumaczyć ze był krótko , ze nie miał okresu przygotowawczego ale przecież o tym wiedział podpisujac kontrakt i to on powinien dostosować sie do istniejącego układu a nie przeprowadzać rewolucje . Skoro tego nie rozumie to nie jest tak dobrym trenerem za jakiego go uważaliśmy .
Dla mnie głównym winnym jest prezes . Nie byłoby tego problemu gdyby nie zatrudnił początkującego trenera dając mu ekstra prawo do odejścia w trakcie sezonu . Trener odpalił i drużyna szła jak burza ale zapis ze Magiera moze wszystko rzucić i iść do Legii rozpieprzyla wszystko . Na dodatek to juz drugi taki przypadek . Po Ojrzynskim tez zanotowaliśmy znaczny spadek formy drużyny . Wiec ktoś kto mówi o sobie ze jest kibicem musiał pamietać numer z Ojrzynskim i robi nam taki numer .
Drużyna . Tak na prawde zbudował ja Smyla a nawet zalazki powstały przed nim . Juz za Smyly graliśmy podobnie tylko jego idiotyczna taktyka na zero z tylu wszystko psuła . Dlatego za Derbina i Magiery ultraofensywna taktyka dawała dobre efekty . Tylko to bardziej taktyka jak skład obrony powodowała duże straty z tylu . Zeby poprawić obronę powinno suw przeprowadzić zmiany zarówno w składzie obrony jak i w stylu gry . No i te denerwujące straty bramek po stałych fragmentach . Przecież takie elementy tłucze sie godzinami na treningach . Czyli u nas musiało byc kompletne olanie tematu . No i nie można zignorować faktu ze drugi rok z rzędu przychodzi zima a nasi ruszają sie jak muchy w smole . Dla mnie to brak specjalistów od przygotowania fizycznego . W przerwie chłopaki dostają w dupę i ruszają z kopyta potrafiąc zabiegać wszystkich . Niestety w trakcie sezonu tez sie pracuje nad kondycja tylko w inny sposób . Najwyraźniej to u nas nie istnieje i stad brak siły na koniec sezonu . Pewnie na wiosnę bedzie powtórka z zeszłorocznej wiosny czyli słaby start i dopiero na koniec mała pobudka .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-26, 12:27 pm

niech odpowiedzia druzyny na Nasze , zlosc i podejrzenia , beda 3 pkt jutro po dobrej grze . Przecucmy sie na temat Siedlec
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-11-26, 12:45 pm

Nie postawie 10 zł na zwyciestwo w Siedlcach . Nawet remis bedzie sukcesem . Druzyna jest rozbita i zagramy bez napastnika . Liczenie na zyciestwo to liczenie ze Bartczak ustrzeli hattrick
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-26, 2:01 pm

ja tez nie licze na zwyciestwo , usiade na luzie przed tv , spokoj sie przyda , ale pewnie i tak sie bede wqrwial
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-11-26, 2:59 pm

Szanowni Ziomole - czytam to wszystko i powiem tak nie chcemy pamiętać
faktów które miały miejsce a mianowicie po przyjściu trenera Mandrysza cała
Polska trenerska - wypowiedziała się NIE ZOSTAWIA SIĘ DRUŻYNY W TRAKCIE
ROZGRYWEK - Magic zostawił i poszedł oczywiście zgodnie z prawem miał w
Ktr klauzule taką i basta.
Irytuje mnie mówienie że trener to jest be a nasi wspaniali zawodnicy to są
wspaniali bo grali i wygrywali - stawiam pytanie czy zapomnieli w krótkim
czasie jak się gra w pilkę kopaną - boli mnie do dzisiaj strata punktów w K-cach
czyja wina że nie strzelamy karnego właśnie w Katowicach musimy strzelać
czy to wina trenera ? dlaczego dostajemy sędziów na mecz z Chojniczanką
którzy powinni sędziować w innych ligach - wiele niżej. - tracimy punkty.
Mecze w Mielcu z Chrobrym i Tychach to sądzę ze trener Mandrysza robi
roszady aby poznać zawodników co z tym składem można zdziałać i jakie
w przerwie trzeba zrobić uzupełnienia - bo takowe musza nastąpić.
Wczoraj zapoznałem się treścią wywiadu jaki udzielił Magic po meczu
w LM z Borusia - wspomina jak to w zagłębiu mu dobrze szło ile to nasi
zawodnicy strzeli bramek - nosi gdzieś przy sobie to Zagłębie a może
wie ze zle postąpił nic nie mówiąc. Ja jestem dobrej myśli po przepracowaniu
wiosennego przygotowania.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-26, 3:03 pm

Tez uwazam , ze problem lezy po stronie pilkarzy , wrosmy do meczu w Mielcu i z Chrobrym grali ci sami zawodnicy i po takich meczach musialy przyjsc zmiany , widzimy ze nie udane ale za to trener Mandrysz nie moze od[powiadac . Ja rozliczac go sobie pozwole co do mojej osoby dopiero na wiosne
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników