GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-24, 12:36 pm

jest problem i to widac na boisku . Naraze sie wielu teraz ale 100% poparcia dla trenera na ta chwile . Panie Prezesie do dziela bo ZAGLEBIE TO MY A NIE TYLKO WY
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2016-11-24, 12:40 pm

bbartek napisał(a):Jeżeli Trener potrafi wyciągać wnioski to w Siedlcach powinnni zagrać cały mecz; Żarko,Pribula, Budka, Ryndak , Sanogo.

Ja bym "poszedł" Andrzej jeszcze dalej w ustawieniu (jeżeli już trener bawi się w "eksperymenty")
Dwójka napastników od pierwszej minuty Sanogo i Pribula ,tak Pribula, gościu jest niby lewonożny a sporo bramek strzelił prawą nogą , a w pomocy (za plecami Pribuli ) Żarko ,tak w pomocy nie na obronie .Myślę że ta para (trójka) trochę by zamieszała na boisku ,a Żarko lepiej na pewno dałby sobie radę w obsługiwaniu napastników niż w obronie .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-24, 12:53 pm

RUDI napisał(a):
bbartek napisał(a):Jeżeli Trener potrafi wyciągać wnioski to w Siedlcach powinnni zagrać cały mecz; Żarko,Pribula, Budka, Ryndak , Sanogo.

Ja bym "poszedł" Andrzej jeszcze dalej w ustawieniu (jeżeli już trener bawi się w "eksperymenty")
Dwójka napastników od pierwszej minuty Sanogo i Pribula ,tak Pribula, gościu jest niby lewonożny a sporo bramek strzelił prawą nogą , a w pomocy (za plecami Pribuli ) Żarko ,tak w pomocy nie na obronie .Myślę że ta para (trójka) trochę by zamieszała na boisku ,a Żarko lepiej na pewno dałby sobie radę w obsługiwaniu napastników niż w obronie .


Nie wiem jak to bedzie wygladalo ale grozi nam strata 5 i 8 punktow , pokazac jaja i moze byc tylko 2 i 5 straty , bedzie latwiej bo to co zesmy juz stracili sie nie odstanie ale strata kolejnych 3 pkt przez jakies wybujale czyjes ego moze byc strata dotkliwa na koniec sezonu . po skonczonym meczu w Siedlcach moga sie nawet pobic w szatni dla rozwiazania sprawy i guzik mnie to bedzie interesowalo potem przerwa i ostre trenowanie zima , bo to jest ich praca . A jak sie nie podoba to isc tam gdzie raj mlekiem i miodem plynacy , np Zabrze Chorzow .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-24, 1:01 pm

brak wypowiedzi zawodnikow po meczu tez swiadczy o tym ze cos sie dzieje . Gdzie jest kapitan czy tez inni od ktorych mozemy i mamy prawo ZADAC wyjasnien .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2016-11-24, 4:06 pm

August napisał(a):
Luis napisał(a):gadka Markowskiego, jaki to on jest oburzony ławką i wyliczanie kiedy ostatni raz był rezerwowowym obrazuje jego ego

A gdzież on takie dyrdymały prawił ? Fakt, do tej pory był jak święta krowa. Miejsce pewne bez względu na błędy. A teraz się skończyło.


Tu się Pan piłkarz, dyrygent czwartej od końca najgorszej defensywy w lidze raczył wypowiedzieć. Jak ja bym był trenerem i przeczytał coś takiego, to Pan Piłkarz do końca kontraktu miałby zagwarantowane miejsce w wyjściowym składzie... B-klasowych rezerw:

- Z wywiadu, jakiego trener Mandrysz udzielił telewizji Polsat Sport, dowiedziałem się, że potrzebny jest powiew świeżości, bo ja i Sebastian Dudek mamy już swoje lata - mówi Krzysztof Markowski. - Zacząłem grzebać w archiwach i doszedłem do roku 2009. Wtedy, 29 listopada, po raz ostatni trener posadził mnie na ławce rezerwowych. Odra Wodzisław grała u siebie z Wisłą Kraków, a ja wszedłem na boisko w trakcie drugiej połowy. To całe siedem lat. Trudno chyba znaleźć w tej chwili w Polsce piłkarza, który cieszyłby się zaufaniem szkoleniowców przez tak długi okres.
->http://katowickisport.pl/pilka-nozna/i- ... 12479.html
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-11-24, 4:45 pm

Jeżeli zawodnicy mają siłę na rozegranie 10- 12 spotkań na dobrym poziomie to czas szukać na ich miejsce nowych ale troszkę młodszych doświadczonych. Odpoczynek 37 latkom się należy bo chłop myśli, że do 67 roku dotrwa w pierwszym składzie.Mandrysz ma rację i dajmy mu popracować, a co do pozycji w tabeli to trzeba zapytać prezesa dlaczego nie chce awansu w tym sezonie.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-11-24, 5:57 pm

django napisał(a):ak ja bym był trenerem i przeczytał coś takiego, to Pan Piłkarz do końca kontraktu miałby zagwarantowane miejsce w wyjściowym składzie... B-klasowych rezerw

Na grę w rezerwach Zagłębia Sosnowiec też trzeba zasłużyć. Mnie zastanawia co innego. A mianowicie czy foch Markowskiego czy być może i Dudka mógłby mieć wpływ na postawę reszty zespołu grającego w Tychach jak i w 2 połowie meczu z Chojnicami. Czy obaj Panowie wchodzą w skład rady drużyny ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-24, 6:47 pm

Mam dola i nie ma co sie oszukiwac ze jest inaczej , bo chyba wielu z Nas sie tak czuje . Co innego chcialem jednak napisac , jesli cos jest na rzeczy , zreszta czy jest czy nie jest , JAK NIE WSTYD DRUZYNIE CZY POSZCZEGOLNYM PANOM PILKARZOM ZA TAKA GRE , JESLI WIDZI SIE TAKA TRYBUNE NASZYCH KIBICOW ????? ( widac ta trybune na stronie glownej ) I nie chce juz slyszec i czytac ze malo kibicow chodzi na Ludowy , bo niby czym ich przyciagnac ????? Mielec , Chrobry , Tychy :zolta: :zolta: :zolta: :zolta: :zolta: :zolta: teraz szukajmy przyczyn a jesli komus sie nie podoba w druzynie to :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-11-24, 6:58 pm

Kol. August - z mojego miejsca to ja to co się dzieje nazywam STARSZYZNA DRUZYNY
i to nie ma znaczenia czy są w Radzie Drużyny. Wg mnie Starszyzna to są ludzie :
Markowski, Dudek, Łysy, Nowak może jeszcze ktoś a ja to widzę - w takim kwartecie
to nie ma większego znaczenia czy Łysy czy Nowak są w składzie wyjściowym oni
solidaryzują się z tymi których nie ma na boisku a idąc dalej bo cierpi na tym
drużyna jako całość nie mając wsparcia Kolegów bardziej doświadczonych.
Myślę że sprawa będzie rozwiązana w przerwie zimowej - jak będzie rozwiązana
czas pokaże. Na pewno nie ma tam Kuby Wilka który dostał szanse grania w wymiarze
całego meczu i widzę w nim zaangażowanie i jest bardziej przydatny dla drużyny w
porównaniu z wcześniejszym okresem kiedy grał ogony.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-24, 7:16 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Kol. August - z mojego miejsca to ja to co się dzieje nazywam STARSZYZNA DRUZYNY
i to nie ma znaczenia czy są w Radzie Drużyny. Wg mnie Starszyzna to są ludzie :
Markowski, Dudek, Łysy, Nowak może jeszcze ktoś a ja to widzę - w takim kwartecie
to nie ma większego znaczenia czy Łysy czy Nowak są w składzie wyjściowym oni
solidaryzują się z tymi których nie ma na boisku a idąc dalej bo cierpi na tym
drużyna jako całość nie mając wsparcia Kolegów bardziej doświadczonych.
Myślę że sprawa będzie rozwiązana w przerwie zimowej - jak będzie rozwiązana
czas pokaże. Na pewno nie ma tam Kuby Wilka który dostał szanse grania w wymiarze
całego meczu i widzę w nim zaangażowanie i jest bardziej przydatny dla drużyny w
porównaniu z wcześniejszym okresem kiedy grał ogony.
Pozdrawiam
Tadeusz


Do Wilka dorzucilbym Luczaka , patrzac uwaznie widzialem jego zlosc gdy schodzil w sobote i to cos gdy pojawil sie wczoraj , tak wiem wiem gra nie zachwycala ale nie tylko jego . Martin bez wyrazu bez tego czegos co zawsze pokazywal tak jakby chcial pokazac nie ma Udo nie ma mnie .Nie wiem naprawde nie wiem co o tym myslec , mam tylko nadzieje ze nikt NAS nie robi w ch..... w balona
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2016-11-24, 7:31 pm

August napisał(a):Na grę w rezerwach Zagłębia Sosnowiec też trzeba zasłużyć.


Chodzi mi o to, że Markowskiego wręcz trzeba teraz poświęcić, żeby pokazać kto tu rządzi. Taka wypowiedź podważa autorytet Mandrysza, a wywalenie Krzysia do rezerw żadnej szkody drużynie nie przyniesie. Może natomiast dać do zrozumienia innym tłustym kotom, że skończyły się czasy trenerów-kolegów i prezesa, który może nawinąć na uszy makaron kilkudziesięciu kibicom, ale nie takim grajkom, którzy z niejednego pieca chleb jedli. Przecież jakby na to nie spojrzeć do tej pory nikt od nich niczego nie wymagał - prezes nawet nie potrafi określić celu, tylko stosuje mega- bajeranckie metody premiowania, które może robią wrażenie na prostym kibicu, ale na pewno nie na takim Dudku, który w karierze i w biznesie tyle już zarobił, że naprawdę ma głęboko w dupie te parę koła premii.

Muszę przyznać, że mam kłopot z rozgryzieniem Mandrysza. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe decyzje, mamy tak naprawdę dwie opcje:

a) gość jest idiotą, który totalnie nie ma pojęcia o trenerce, ewentualnie jak niektóre grajki znalazł sobie ciepły kurwidołek, gdzie za fajne pieniądze można popracować do emerytury
b) gość zobaczył co tu się dzieje i postanowił wprowadzić swoje porządki. A zaczął od tego, że pokazuje takim Markowskim, gdzie jest ich miejsce. Mówiąc brutalnie - ja tu jestem szefem, a jak ci się to nie podoba i wydaje ci się, że będziesz grał za zasługi, to wyp...

Znając zamiłowanie naszego prezesa do zmieniania trenerów, którzy nie są jego kolegami i patrząc w CV Mandrysza, trudno mi uwierzyć w opcję a). Tak naprawdę naszą nadzieją nie jest Jaroszewski ani Chęciński, tylko ktoś z zewnątrz, kto ma autorytet i wprowadzi tu trochę normalności. Zresztą jaką mamy alternatywę? Derbin nie wróci tu dopóki są Jaroszewski i Stanek. Co najwyżej Boguś ześle nam kolejnego trenera na przeuczenie. Dlatego ja daję kredyt zaufania Mandryszowi. No bo co mamy do stracenia?
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-11-24, 7:32 pm

I taki tam obrażony piłkarz(rze) ma w dupie dotychczasowy dorobek drużyny, kibiców bo liczy się tylko on i jego Ego.Chcieli pokazać, że drużyna bez nich lub z nimi ale ze słabym zaangażowaniem nie wygra to pokazali ale tym razem to sam MJ powinien nałożyć na nich kary pieniężne i to solidne bo szopki to w Bytomiu niech sobie odstawiają.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jackie57 2016-11-24, 8:03 pm

robercik napisał(a):
jackie57 napisał(a):Na piłce?

Tak, na pilce, bo jak tu zrozumiec np. gre bez napastnikow. Przykladow debilnych wynalazkow trenera mozna mnozyc.
Jak druzyne grajaca szybki i konstrukrywny futbol w ciagu 2 miesiecy mozna tak spierdzielic. I jeszcze pieprzyc, ze nie ma kryzysu. Jest i to ma konflikt w szatni chyba.

Miałem na myśli czynniki pozasportowe, które odgrywają tu chyba decydującą rolę.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-11-24, 8:17 pm

Kol. Django - przeczytałem z uwaga wypis Kolegi - moje spostrzeżenia
mówią - wypis (b) jest prawdziwy - w przerwie zmiany będą w składzie
na Wiosnę 2017.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2016-11-24, 8:26 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):w takim kwartecie
to nie ma większego znaczenia czy Łysy czy Nowak są w składzie wyjściowym oni
solidaryzują się z tymi których nie ma na boisku a idąc dalej bo cierpi na tym
drużyna jako całość nie mając wsparcia Kolegów bardziej doświadczonych.

W sumie racja ale co gorsza to nie chodzi oto czy jest czy nie ma wsparcia sportowego takich grajków jak Dudek ale o to, że możliwe jest rozwalanie drużyny od środka psucie atmosfery itd...

django napisał(a):Zresztą jaką mamy alternatywę? Derbin nie wróci tu dopóki są Jaroszewski i Stanek. Co najwyżej Boguś ześle nam kolejnego trenera na przeuczenie. Dlatego ja daję kredyt zaufania Mandryszowi. No bo co mamy do stracenia?

Alternatywa to być może by i się znalazła ale do tego potrzebna jest po prostu kasa bo nawet zakładając zwolnienie Mandrysza to rozwiązanie z nim kontraktu w tej chwili zapewne słono by kosztowało. Poza tym obawiam się, że Prezes znowu zatrudniłby jakiegoś kumpla, z którym wspólnie grywa hobbistycznie. I także nie chce mi się wierzyć, że Mandryszowi na tyle zaszkodziły opary znad Brynicy, że nie wie co robi. Choć mam odczucie, że niezależnie od jakichkolwiek animozji z częścią drużyny niestety nie ustrzegł się błędów taktycznych w meczach, w których traciliśmy punkty
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników