GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-11-17, 9:23 pm

Po Bielsku pora na kolejny NAJAZD. Nie ma znaczenia, że to środa, każdy kombinuje wolne tak byśmy licznie wsparli naszych piłkarzy!

Zbiórka: 14:00 (parking pod MC Donaldem na ul. Kresowej)
Koszt: 40 zł. (przejazd podstawionymi autobusami + bilet na mecz)

Zapisy:
- Przedstawiciele dzielnic.
- Siłownia "Super Gym" Dąbrowa Górnicza Aleja Tadeusza Kościuszki 27.
- Siłownia "Sarmata Gym" Będzin ul. 11 Listopada 8 (nad Rossmannem obok Kauflandu).

Obrazek

WAŻNA INFORMACJA:
Zapisy prowadzone są do północy w poniedziałek 21.11.2016r. z uwagi na konieczność dostarczenia we wtorek listy wyjazdowej do Tychów!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-11-19, 8:20 am

Zapisy do Tychów na meczu z Chojniczanką!

Podczas dzisiejszego meczu Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice będzie można zapisać się na wyjazdowy mecz do Tychów!

Obrazek

Zapisywać się będzie można przy stoisku z gadżetami oraz w przerwie meczu przy "gnieździe" na trybunie otwartej. Koszt wyjazdu to 40 zł. wraz z biletem na mecz.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-11-20, 9:19 pm

GKS Tychy twardo się mobilizuje na środowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec...

Obrazek

...więc przypominamy, że zapisy na ten jakże dla Nas ważny wyjazd trwają tylko do wieczora jutrzejszego dnia (poniedziałek 21 listopada)!!!

JEDZIEMY WSZYSCY!!!

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Anakin 2016-11-21, 9:32 am

Tychy po kolejnej porażce mają nieciekawą sytuację, bo do pierwszego bezpiecznego miejsca tracą już 6 pkt. Dlatego choćby z tego powodu - a nie tylko dlatego, że przyjeżdża Zagłębie -zapewne będą zdeterminowani aby przerwać złą passę. Z kolei My jesteśmy jedną wielką niewiadomą bo z jednej strony jesteśmy w stanie zagrać jedną znakomitą połowę jak w meczu z Chojnicami w drugiej grać piach i przyjmować niezrozumiałą taktykę o zmianach nie wspomnę dlatego według mnie kluczem do sukcesu będzie pierwsza połowa. Jeśli udałoby się zagrać na takim poziomie jak z Chojniczanką i strzelić więcej niż jedną bramkę nie stracić przy tym żadnej to szansa na komplet jak najbardziej będzie. Inny wynik do przerwy ze stratami bramkowymi na czele, sprawi, że szans na punkty nie będzie. Tak ja to widzę. Nie ma już Zagłębia z czasów Derbina i Magiery i odrabiań strat bramkowych już nie będzie. Swoja drogą choć nie wiem na czym polegał konflikt z Derbinem ale moim zdaniem dziś widać jaka wielką szkodą dla klubu było to, że musiał odejść z klubu. Tak jak ktoś tu proponował asystentura przy Magierze byłaby cenna dla Artura a w sytuacji odejścia gościa do Legii ponowne przejęcie zespołu byłoby najlepszym rozwiązaniem dla zespołu
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-11-21, 9:35 am

POŚPIESZCIE SIĘ, BO ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ DZISIAJ WIECZOREM :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-21, 9:58 am

Jestem spokojny o wynik , bardzo SPOKOJNY napisze wrecz ze rozjedziemy tyskich , AMEN
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez krysteksc 2016-11-21, 4:58 pm

Przekręt z Chojnicami zostawmy za sobą, ale poszukajmy pozytywów tego meczu dla mnie największym był Kamil Wiktorski i aż dziwne ile ten chłopak czasu stracił na ławie :czerwona: Oby Mandrysz zrozumiał, że my nie możemy się bronić cały czas bo tego nie umiemy, przedostatni mecz jeśli wygramy wracamy na zielone dołożymy 3 pkt z Siedlcami i oby zimą w końcu poznał nasz zespół od podszewki i walczymy dalej. Ps. co myślicie o posadzeniu Udo na ławie?? ok czasem się zapędza za bardzo, ale czy jak zdejmuje Pribule, to zamiast Bartczaka który człapie nawet na tle rywali mających 70 minut w nogach nie mógł właśnie Żarko dać na to skrzydło on by ich tam swoją szybkością zniszczył, takie moje zdanie co o tym myślicie ??
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-11-21, 5:18 pm

Ja odnoszę wrażenie, że Mandrysz zamiast się uczyć drużyny, cofa się w rozwoju.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez krysteksc 2016-11-21, 5:28 pm

novack napisał(a):Ja odnoszę wrażenie, że Mandrysz zamiast się uczyć drużyny, cofa się w rozwoju.

Ja jestem w stanie zrozumieć zmiany Markowskiego i nawet Dudka(jednak wiek robi swoje) , ale gry bez napastnika NIGDY! i tu pytanie co nim kieruje ?
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez krysteksc 2016-11-21, 7:07 pm

Mecz będzie sędziował Piotr Idzik czyli można znowu liczyć na niezły kabaret :czerwona:
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-11-21, 11:03 pm

Remis z Chojniczanka był porażka w walce o pierwsze miejsce . Brak zwyciestwa w Tychach bedzie porażka w walce o drugie miejsce . Wprawdzie nie ostateczna ale bardzo ważna bo ile można liczyć na potknięcia rywali . Na szczęście ostatnie mecze z Tychami tak dziwnie sie układały ze traciliśmy punkty w Sosnowcu a wygrywaliśmy w Tychach . Wiec licze ze jak Mandrysz nie bedzie robił dziwnych zmian i zagramy ofensywnie to mamy na tyle duża sile ognia ze nas nie zatrzymają . Tyska obrona jest tak słaba ze trzeba cisnąć ich non stop a pękną .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-11-22, 1:08 am

Tomcjo napisał(a):Remis z Chojniczanka był porażka w walce o pierwsze miejsce . Brak zwyciestwa w Tychach bedzie porażka w walce o drugie miejsce . Wprawdzie nie ostateczna ale bardzo ważna bo ile można liczyć na potknięcia rywali . Na szczęście ostatnie mecze z Tychami tak dziwnie sie układały ze traciliśmy punkty w Sosnowcu a wygrywaliśmy w Tychach . Wiec licze ze jak Mandrysz nie bedzie robił dziwnych zmian i zagramy ofensywnie to mamy na tyle duża sile ognia ze nas nie zatrzymają . Tyska obrona jest tak słaba ze trzeba cisnąć ich non stop a pękną .


Twierdze ze mecze w Tychach i Siedlcach w razie 6 pkt dadza Nam lidera , bo cygany beda napewno za Nami a Chojniczanka nie wygra w Olsztynie , a jak chociaz zremisuje to mamy lepszy bilans czyli mimo tego zesmy nie wygrali w sobote jestesmy ten kroczek do przodu z bilansem . Jednak zachowajmy spokoj najwazniejsze 6 pkt i zielone pole przezzime z ewentualna strata 2 pkt do lidera . Zawsze lepiej gonic niz uciekac , ktos kiedys powiedzial . My bedziemy jednak rowniez uciekac a jak dogonimy tzn ze ucieczka tez bedzie udsna . PANIE TRENERZE I PILKARZE TYLKO 6 PKT NAS INTERESUJE , POTEM TYLKO WESOLYCH SWIAT I KAZDY BEDZIE MIAL JE WESOLE
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2016-11-22, 2:09 pm

Ja Sławek twierdze, że Tychy i Siedlce dadzą nam 1 pkt ... i na pewnio nie lidera.

Kibicuje, wierze w zwycięstwo ale na chłodno i korzystając z logiki to niemożliwe.
Jedyne na co liczę że taki Łuczak trafi może swoją piątą setke ... że Dudek z wolnego itd... czyli, że indywidulane umiejętności wygrają ... bo na dziś jestesmy drużyną słabszą od Tychów.. wyjechani, zajechani, motorycznie za wolni - choć w wolą walki.

Nie liczcie na Sanogo i Pribule ... jeden i drugi ze względu na stan zdrowia nie powinnien zagrać w tychach - jeśli wyjdą i nic nie zagrają ja do nich pretensi mieć nie będę.

Co do Choniczanki - trzeba było wykorzystać to co mieliśmy w pierwszej połowie wyjść na 2:0 i byłoby po meczu... a tak błąd sędziego ... i 3 pkt na które liczyłem poszły w piach.

Na koniec .. na dobre i na złe - i oby Wygrajcie dla Nas. !!! wbrew mojej logice ;)
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2016-11-22, 2:35 pm

Ja licze bardzo na prezencik urodzinowy w postaci 3 pkt.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-11-22, 4:08 pm

Mecz w Tychach ważny - 3 pkt ważne ale nie napisze jednego słowa na temat
w którą stronę te punkty będą zaliczona a to z powodu - mam "DOŁA" po meczu
na Ludowym - ja po prostu nie wiem co się może wydarzyć na Stadionie w Tychach
nie wiem co Panowie w czerni "jaki numer wykręcą" to po pierwsze a po drugie
nie mam pewności czy zawodnicy Zagłębia wytrzymają psychicznie ten mecz i
nie wykręcą jakiegoś Numeru. Co będzie to będzie
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników