STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-10-29, 3:08 pm

No cóż mecz ze Stalą ważny - jak każdy do końca tej rundy - zobowiązuje
nas dobra i skuteczna gra a to dlatego iż TV Polsat widzi w nas cos więcej
niż drużyna liderująca w I lidze ale grająca przyzwoity football. Następny
mecz w Tychach w TV Polsat.
Myślę ze drużyna jedzie do Mielca w pełni pokory a i w pełni skuteczności
i przywiezie 3 pkt do Sosnowca. Tak myślę ja.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-10-29, 7:24 pm

szkoda,że tych transmisji nie wykorzystują kibice bo jednak zapełniony stadion i transmisja to jakiś wabik na konkretnych sponsorów
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-10-30, 7:06 am

Czas na kolejny mecz w Mielcu! Z Sosnowca przyjeżdża lider 1. ligi!

W ramach 15. kolejki 1. ligi mielecka Stal podejmie rywala z czubka tabeli – lidera Zagłębie Sosnowiec. To będzie arcytrudny mecz dla naszych zawodników.

Zagłębie gra w tym sezonie fantastycznie, zajmuje pierwsze miejsce z trzema punktami przewagi nad drugim GKS-em Katowice (stan przed weekendem). Aż osiem wygranych meczów, przy pięciu remisach i tylko jednej porażce dało naszym rywalom w sumie 29 oczek.

Sosnowiczanie, jak dotąd, zostali ograni jedynie przez Olimpię Grudziądz. I to 3:5. Może Stal Mielec będzie kolejną taką drużyną?

Podopieczni trenera Piotra Mandrysza, pięciokrotnie tracili punkty w skutek remisu. Jedno oczko udało się wyrwać liderowi: Bytovii Bytów, Wiśle Puławy, GKS-owi Katowice, Stomilowi Olsztyn oraz Chojniczance Chojnice. Co warte nadmienienia, oprócz spotkania z Bytovią, pozostałe remisy padły, kiedy Zagłębie grało na wyjazdach. To dobry omen dla mielczan.

Oba zespoły spotykały się w ostatnim czasie czterokrotnie. W 2016 r. zostały rozegrane dwa mecze towarzyskie. Wówczas Stal raz zwyciężyła (3:1) i raz padł remis (1:1). Te mecze jednak wiele nie mówią o obecnej formie drużyn.

Ciekawe jest też to, że w sezonie 2014/2015 II ligi, w obu meczach Stal Mielec została rozgromiona (wyniki 1:4 i 0:4). Na szczęście rezultaty sprzed dwóch lat można puścić mimo uszu.

Biało-Niebiescy w ostatnich czterech meczach zdobyli 9 punktów. Trzeba utrzymać dobrą passę!

Początek meczu Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec o 17:45. Kasy Stadionu Miejskiego będą czynne od 9:00. Spotkanie na żywo pokaże telewizja Polsat Sport.

http://stalmielec.com/?p=30541
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-10-30, 9:11 am

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec: Transmisja w Polsacie Sport

Na zakończenie 15. kolejki 1 ligi lider Zagłębie Sosnowiec przyjedzie do Mielca na spotkanie z miejscową Stalą. Faworyta starcia pierwszej i trzeciej od końca drużyny nie ciężko wskazać, ale ostatnie wyniki beniaminka pokazują, że nie można ich z góry spisywać na straty. Transmisja meczu Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec w Polsacie Sport.


Stal miała fatalny początek sezonu. Ich seria meczów bez zwycięstwa w pewnym momencie wyniosła aż 10. Teraz jest już znacznie lepiej. Dziewięć punktów w czterech meczach spowodowały, że piłkarze Zbigniewa Smółki odbijają się od dna. Zaskakujące było zwłaszcza minimalne zwycięstwo nad Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Na drugim końcu bieguna jest Zagłębie. Lider to główny kandydat do awansu do Ekstraklasy, lecz kolejek do końca sezonu zostało jeszcze wiele i takie mecze, jak ten w Mielcu muszą po prostu wygrywać.

- Jedziemy do Mielca w pełni nadziei, ale zdajemy sobie sprawę z tego w jakim położeniu jest zespół Stali. Można się spodziewać dużej determinacji w grze rywali. Ekipa z Mielca dobrze czuje się w szybkim ataki. W swoich szeregach przeciwnik ma kilku szybkich graczy i musimy na nich zwrócić szczególną uwagę i poświęcić im więcej czasu - powiedział szkoleniowiec drużyny z Sosnowca Piotr Mandrysz.

Obie ekipy grały ze sobą ostatnio towarzysko, a wcześniej mierzyły się w rozgrywkach II ligi. W 2014 roku dwukrotnie lepsze było Zagłębie, które w obu przypadkach potrafiło wbić rywalom po cztery bramki.

Transmisja meczu Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec od godziny 17.30 w Polsacie Sport. Komentują Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... cie-sport/

Nie wiem jak u Was, ale u mnie z minuty na minutę rośnie ciśnienie. Oby tabletki nie były mi potrzebne, a zależy to tylko i wyłącznie... od postawy naszych piłkarzy :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-10-30, 10:30 am

u mnie Adam cisnienie roslo juz po koncowym gwizdku meczu z Wigrami . Byly potem same nocne zmiany wiec w dzien spalem i jakos zlecialo . Dzisiaj u mnie Octoberfest :lol: :lol: :lol: :lol: wiec bedzie sie dzialo , krotka drzemka potem na miasto i powrot ekipa do domu i OGLADAMY .Oj po paru piwkach BEDZIE GLOSNO U MNIE .

DO BOJU ZAGLEBIE !!!!!!!!!!

HASLO NA DZISIAJ : W JEDNOSCI SILA !!!!
SKAD SIE POCHODZI , TEGO SIE NIE ZAPOMINA !!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-10-30, 12:20 pm

Wczorajsze wyniki sprawiły, że co najmniej nie możemy przegrać. To pierwszy wyjazd Mandrysza i do tego dochodzi jednak presja wczorajszych wyników. Zapowiada się baaaardzo ciekawie! Mandrysz raczej nie rotuje składem i stawia na stabilizacje szczególnie w tyłach, więc sklad raczej przewidywalny. Interesuje mnie bardziej taktyka i sposób w jaki drużyna będzie reagować na sytuację na boisku. Oby nie musieli niczego odrabiać. Wydaje mi się, że Stal poczatkowo bedzie przeważać, ale tylko do pierwszego Naszego ciosu, a delej już poleci z górki ;) a może skoczymy im do gardla od pierwszej chwili i zagryziemym w kwadrans... ;) Smółka wyraźnie nam leży - na łopatkach :))))
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-10-30, 2:15 pm

Kol. Novack - łatwo się mówi TAKTYKA, SKŁAD a tu dopiero pare minut po 14 tej
a ciśnienie mierzone domowymi przyrządami dużo powyżej dozwolonego.
Nie wiem co będzie przed 18-tą - chyba kardiolog będzie wzywany na ratunek.
Pozdrawiam jeszcze żywy
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2016-10-30, 3:48 pm

Założyłem sobie, że do 17 ani jednego browara i prawie dotrzymałem słowa, dopiero... trzecie :( nerwy jak postronki. Jutro urlop ;)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-10-30, 4:55 pm

Z ostatniej chwili:

Zagłębie Sosnowiec: 92. Jakub Szumski, 6. Tomasz Nowak, 7. Marcin Sierczyński, 8. Robert Bartczak, 10. Krzysztof Markowski, 16. Dawid Ryndak, 17. Sebastian Dudek, 18. Arkadiusz Najemski, 22. Žarko Udovičić, 27. Vamara Sanogo, 29. Łukasz Matusiak

Rezerwowi: 12. Wojciech Fabisiak, 4. Kamil Wiktorski, 19. Martin Pribula, 21. Jakub Wilk, 30. Konrad Budek, 89. Wojciech Łuczak, 97. Tin Matić
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2016-10-30, 4:57 pm

Czy ktos wie jak na ipli nagrac mecz?
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez petromar 2016-10-30, 6:08 pm

co obrona wyprawia...???? niech się ogarna ...Szumski teraz wyszedł jak ...do sklepu....
petromar
 
Posty: 822
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez petromar 2016-10-30, 6:13 pm

no i k***a////....nasz bramkarz chyba sie pomyslił gdzie gra.....no niestety durne wyjscie i bramka z dupy:( :redface:
petromar
 
Posty: 822
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-10-30, 6:30 pm

Słabo to wyglada bez Pribuli
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-10-30, 6:39 pm

W zimę obrona w całości do wyjebania (poza Żarko). Za wolno gramy. Wystarczyło parę razy przyspieszyć i Stal się gubiła. Oby Mandrysz ich zjebal w przerwie, bo na razie źle to wygląda...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-10-30, 6:48 pm

wyglada to jak wyglada . Juz z Wigrami Bartczak sobie nie radzil oby Martin mogl zagrac . Obrona zle , narazie Stal gra zmotywowana i za to dla nich :brawo: albo to My im na to pozwalamy . Pribula lekarstwem a moze dwojka napatnikow . zobaczymy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników