STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez petromar 2016-10-30, 9:01 pm

Oby taki wystep podziala tylko mobilizujaco na naszych graczy...Szumski ...chlopie daj sobie moze na razie luzik z bronieniem...ahhh kur... cała druzyna zagrala chyba najsłabsze spotkanie... trener - ...to niestety tez słabo zmiany z dupu wziete bartczak,,,,Wilk najpierw zadbaj o powrót do formy fizycznej tzn zrzuc kilka kg a potem walcz o powrot do formy sportowej...moze troche sam pobiegaj..... ciężko to mi mowic ale z takim graniem to powtórka zeszłego roku nasz czeka..... zyjmy nadzieja ze najlepszym sie zdarza....
p.s. dwa typy na Zagłębie i kurnik i troche kasy w portfelu by było....mam nadzieje ze nikomu z naszej druzyny sie nie powiekszył z tego powodu????????
petromar
 
Posty: 822
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm


Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bbartek 2016-10-30, 9:21 pm

Ta porażka boli mnie bardziej niż przegrana z Olimpią czy niektóre remisy..W tamtych meczach mogliśmy mówić, że brakło szczęścia itp, a w meczu ze Stala mieliśmy furę szcześcia i przegraliśmy piłkarsko co takiej drużynie nie powinno się zdarzyć. Nadal wierzę w Trenera Mandrysza, pomimo nie najlepszych zmian dzisiaj.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2016-10-30, 9:24 pm

W wypowiedzi Wilka widze to samo co przed rokiem . Wypieranie ze drużyna jest w kryzysie . Dopiero jak wszystko sie posypało to sami przyznali ze jest źle . A tu gadka szmatka ze nie jest źle , ze w następnym meczu . Wprawdzie to trener ma znaleźć rozwiazanie ale jak piłkarz uważa ze wszystko jest OK tylko inni sie czepiają to skończy sie to dokładnie tak samo jak za Derbina a wtedy okaże sie ze to nie Derbin był winny choć nie znalazł rozwiązania .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2016-10-31, 1:57 am

Ja jakos dziwnie spokojnie przyjałem ten wynik, byłem przekonany że przegramy ten mecz bo Stal nam nie leży ( patrz wynik sparingu przed sezonem) i mowienie o kryzysie po 1 porażce smieszy mnie cytujac co niektorych tu forumowiczów...ludzie ogarnijta się. Bedziemy w pierwszej trojce po rundzie jesiennej ( w co malo osob wierzyło przed sezonem) i to dobre wiesci, wróci Fidzi i po jesieni Wilka pozegnamy, wzmocnimy obrone i bramke to bedzie awans. Szumski mnie bardzo niepokoi facet sie pogubił a poczatek rundy mial niezły...czemu Wiktorski nie gra ehh
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-10-31, 8:56 am

Co Wy wszyscy czy prawie wszyscy pieprzycie , przyszedl w koncu mecz w ktorym po prostu bylismy SLABSI i od razu takie zale. Panowie :zolta: . Z Olimpia tez byla porazka ale wtedy zadecydowal poczatek wczoraj juz pilkarsko slabsi . Mysleliscie ze co ? Ze Stal sie polozy ? Nie ! Zwyciestwo w Bielsku czy z Miedzia nie bylo przypadkami, , smiem twierdzic ze z Pulawami podeszli lekcewazaco i tyle .Wczoraj byli lepsi a w dodatku My dramatycznie slabi . Nie ze w obronie bo to juz standard ale w ofensywie . Smiem twierdzic ze trener wyciagnie wnioski bo to wlasnie pk takich meczach sie wyciaga i dobrze ze przyszedl .Najwazniejsza bedzie zima a My ja przepracujemy na FOTELU LIDERA czy Wam sie to podoba teraz czy nie . Tak bedzie !

Moje wnioski . Brak drugiego lewego pomocnika na poziomie Martina , prawa strona to Ryndak -Bartczak tu troche sie zdziwilem ze to ten drugi zostal na druga polowe . Obrona : Markowski wczoraj slabo ale ......... wlasnie wrocmy do ustawienia Markowski - Wiktorski ,byly efekty . Lewa obrona ,ktos musi przyjsc i wtedy Zarko jako opcja na lewa pomoc . Bramkarz : za krotka pilka od Markowskuego i wybicie Kuby na wzllizgu a potem ten strzal po prostu sie udal , pilka dochodzila do bramki gdyby boisko bylo 20 cm krotsze bylby slupek i pilka za boiskiem . Atak : Kto to widzial Vamare w Legii , hola hola za wysokie progi w duecie jego gra bylaby skuteczna bardziej , czy z Maticiem czy z Michalem ale wtedy kosztem srodka pomocy . Co bym zrobil na miejscu trenera wczoraj ? Hmmm , Dudek Nowak wczoraj slabo ale bym zostawil a Matic za Najemskiego i cofamy Matusiaka tuz przed Markowskim ,tyly zabezpueczone a z przodu dwojka w napadzie . Ale wlasnie po to sa takie mecze by takie wnioski wyciagac . Zgodze sie z jednym Wilk Luczak tu trener musi podjac decyzje ale wolalbym widziec kogos z Naszych mlodych .
PANOWIE DAKDJ JESTESMY LIDERAMI i porazki jeszcze sie przydaza na 100% , ja mam inne zmartwienie , co wykupic juz w marcu cyfre czy polsat , bo to dwie rozne ligi do ogladania , narazie WIERZE GLEBOKO ZE BEDZIE TO CANAL+ ale zycie uczy pokory wiec poczekam a zajaczek WIEKANOCNY bedzie mial wybor pidejrzewam prosty.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez comitam 2016-10-31, 9:58 am

sławekchicago, wystarczy zakupić kwartalny pakiet http://goldvod.tv i masz te kanały za grosze, sam na nim oglądam i nie ma zadnych problemów z zacinaniem itp.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-10-31, 10:10 am

comitam napisał(a):sławekchicago, wystarczy zakupić kwartalny pakiet http://goldvod.tv i masz te kanały za grosze, sam na nim oglądam i nie ma zadnych problemów z zacinaniem itp.



:lol: :lol: :lol: :lol: Dzieki za pomoc , ale bardziej napisalem to po to by co niektorym dac do zrozumienia ze dalej jestesmy FAWORYTEM w walce o EX

no to teraz sprawdzilem ta oferte ,DZIEKI jeszcze raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2016-10-31, 11:13 am

Quiz!!!

1) Ile jeszcze bramek musi zawalić Szumski by usiadł na ławce ???? 5 - 10 -15 ??? Moja odpowiedź Więcej jak 15

2) Mandrysz nie ma pomysłu na Zagłębie, - strategia "gramy swoje bo jesteśmy mocni" -, znajdź różnicze Magiera / Araszkiewicz / Mandrysz ???? Moja odpowiedź BRAK

3) Ile punktów zdobędziemy do końca rundy??? Moja odpowiedź 3pkt

Jestem ... mega w..... po tym co widziałem wczoraj - problemem nie jest przegrana lecz styl, nie wiedzą co grać jak grać ... bezbornni, zawolni, bez pomysłu DNO !!!
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2016-10-31, 5:41 pm

MarcelZS napisał(a):1) Ile jeszcze bramek musi zawalić Szumski by usiadł na ławce ???? 5 - 10 -15 ??? Moja odpowiedź Więcej jak 15


Bramkę zawalił Markowski. Jakby nie Szumski to w Mielcu byłaby kompromitacja, o czym zapomniał też Mandrysz krytykując chłopaka na konferencji.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-10-31, 5:53 pm

django napisał(a):
MarcelZS napisał(a):1) Ile jeszcze bramek musi zawalić Szumski by usiadł na ławce ???? 5 - 10 -15 ??? Moja odpowiedź Więcej jak 15


Bramkę zawalił Markowski. Jakby nie Szumski to w Mielcu byłaby kompromitacja, o czym zapomniał też Mandrysz krytykując chłopaka na konferencji.


Dzieki ze mnie uprzedziles . Pilka do Kuby byla za krotka i wybijana juz na wslizgu wiec bez pretensji , tez uwazam ze krytyka trenera nie nz miejscu
MarcelZS napisał(a):Quiz!!!


2) Mandrysz nie ma pomysłu na Zagłębie, - strategia "gramy swoje bo jesteśmy mocni" -, znajdź różnicze Magiera / Araszkiewicz / Mandrysz ???? Moja odpowiedź BRAK

3) Ile punktów zdobędziemy do końca rundy??? Moja odpowiedź 3pkt

Jestem ... mega w..... po tym co widziałem wczoraj - problemem nie jest przegrana lecz styl, nie wiedzą co grać jak grać ... bezbornni, zawolni, bez pomysłu DNO !!!


Teraz juz odpowiem sam . Jaki pomysl mozna wcielic przez pare tygodni , od tego bedzie zima a teraz trzeba utrzymac to co mamy

Odp 3 . Do konca rundy ? Ok , dwa mecze 4 pkt , 4 do konca roku razem w sumie 8 pkt -10pkt ( w tym przekonowujace zwyciestwo z Chojniczanka )

Tyle w temacie i nie podejmuje sie jakiekolwiek dyskusji z Toba nz ten temat
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2016-10-31, 5:56 pm

I napisze jeszcze jedno do Twojego Quizu

4. Kto wygralby wczoraj z tak grajaca Stala .Moja odpowiedz : NIKT !!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-10-31, 8:58 pm

Łaska kibica na pstrym koniu jeździ ;-) Wszystkie formacje zagrały słabo, lecz nie jest to powód do załamywania rąk i twierdzeń, że nie awansujemy. Ludzie, przecież jesteśmy nadal liderem I ligi! Teraz musimy sie sprężyć na Chrobrego i dotyczy to zarówno piłkarzy jak i kibiców, zgarnąć 3 pkt. i nadal patrzeć z góry na cygańskie ścierwo i resztę hołoty :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2016-11-01, 10:58 am

Adam1906 napisał(a):Dno dna. Gdzie był teraz ten anemik Markowski? Jak zwykle za plecami piłkarza Stali...

Do wypierdolenia Markowski, Sierczyński, Najemski, Bartczak, Wilk, Łuczak, Matić.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2016-11-02, 1:08 pm

Ostatni wpis w temacie:

Do optymistów i krytykantów mojego quizu - czy Wy nie widzicie tego, że nie potrafimy już w lidze nikogo niczym zaskoczyć, ilosć meczów w polsacie i materiał jaki mają drużyny pozwala wytypować 11 bez problemu, dać Zagłębiu pograć i uderzyć kontrami. Nasza gra, ustawienie i rozegranie jest tak oczywiste, że można w ciemno przewidzieć kto do kogo poda i że bramkę strzeli Pribula lub Sanogo. Pytam się kiedy po stałym fragmencie gry strzeliliśmy bramkę ???
(To w kwesti braku pomysłu- gramy swoje, gramy swoje .... itd. )

Szumski - czy aby w meczach z Olimipią i Bytowią ... też był bez winy ???? po co to granie z bramkarzem, kiedy można to można ale za dużo bramek tracimy w ten sposób - czy to też nie prawda ???

Nie robiąc nic ... grając tak jak obecnie, czyli pomysłem, który się wypalił koniec jesieni będziemy mieli jak w roku ubiegłym..... amen !!!

PS. Sławek ... Stal to nie Barcelona czy Real i była do ogrania !!!!
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: STAL Mielec - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2016-11-02, 7:17 pm

MarcelZS napisał(a):Do optymistów i krytykantów mojego quizu - czy Wy nie widzicie tego, że nie potrafimy już w lidze nikogo niczym zaskoczyć, ilosć meczów w polsacie i materiał jaki mają drużyny pozwala wytypować 11 bez problemu, dać Zagłębiu pograć i uderzyć kontrami. Nasza gra, ustawienie i rozegranie jest tak oczywiste, że można w ciemno przewidzieć kto do kogo poda i że bramkę strzeli Pribula lub Sanogo. Pytam się kiedy po stałym fragmencie gry strzeliliśmy bramkę ???


Prawie, że pełna zgoda. Poza tym, że najgorsze co może zrobić rywal, to dać pograć Zagłębiu. Za to przy umiejętnie założonym pressingu, szczególnie na takich zawodników jak Udovicić, Markowski, Szumski czy Dudek - jest bardzo duża szansa na odzyskanie piłki i strzelenie bramki, bo coś takiego jak asekuracja u nas nie istnieje. Zauważyłeś jeszcze jedną ważną rzecz - tragiczne wykonanie stałych fragmentów. My nie tylko nie strzelamy po nich bramek, ale nawet nie stwarzamy zagrożenia.

MarcelZS napisał(a):Szumski - czy aby w meczach z Olimipią i Bytowią ... też był bez winy ???? po co to granie z bramkarzem, kiedy można to można ale za dużo bramek tracimy w ten sposób - czy to też nie prawda ???


Prawda. Mamy kreatywną drużynę i z tej perspektywy trzeba spokojnie wyprowadzać piłkę od obrońców, przez pomocników. Ale mamy też niepewnych obrońców i bramkarza, więc jest to ryzyko i rywale się w tym połapali - doskonale wykorzystała to Stal. Co do Szumskiego, to nie pisaliśmy o meczach z Olimpią I Bytovią, tylko o meczu ze Stalą. A w nim przy żadnej bramce nie popełnił błędu.

MarcelZS napisał(a):Nie robiąc nic ... grając tak jak obecnie, czyli pomysłem, który się wypalił koniec jesieni będziemy mieli jak w roku ubiegłym..... amen !!!


Bardzo możliwe. Głowa Mandrysza w tym, żeby tak nie było.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników