ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez August 2016-10-22, 3:23 pm

Adam1906 napisał(a):jeżeli są osoby wahające się przed pójściem dzisiaj na mecz Zagłębia "bo będzie padało i zmoknę", to dla tych z cukru wrzucam prognozę pogody na sobotę

Adam, Ty chyba jakieś vooo doo na Kresowej odprawiałeś ;-) bo słońce wzeszło dzisiaj pierwszy raz od tygodnia
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2016-10-22, 4:14 pm

Brak Pribuli w składzie . Oj niedobrze . Bedzie cieżko o ile ktoś nie bedzie miał swojego dnia i ustrzeli Wigry .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2016-10-22, 4:56 pm

Saaaaaaanoooooogooool
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez slawekchicago 2016-10-22, 5:41 pm

No i prowadzimy do przerwy :brawo: :brawo: :brawo: , gramy niby spokojnie , no wlasnie niby 1:0 to zadne prowadzenie i czegos brakuje . Plusy : Sanogo (gol) Matusiak ( w sumie jeden blad ) no i dla mnie DUZY PLUS SIERCZYNSKI :!: :!: :!: juz druga polowa z Miedzia byla dobra i teraz tez nakrywa czapka Konrada . Lawka podzialala :lol: :lol: :lol: . Minus : Bartczak ( slaby mecz i nie ma co tlumaczyc ze lewa strona ) i..... wedlug mnie Szumski ( cos jakis niepewny i bojazliwy ) .
Ustrzelmy druga bramke w drugiej polowie i zacznijmy spokojna gre .
DO BOJU ZAGLEBIE
Nie wiem ile widzow ale szalu nie ma :-(
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez slawekchicago 2016-10-22, 5:49 pm

i oto mi chodzilo :) :) :) :) :) :) 2:0
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2016-10-22, 6:02 pm

Fajnie jakby na ostatnie 20 minut wszedł drugi napastnik
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2016-10-22, 6:39 pm

Brawo ! Trzy mecze siedem punktów i mamy lidera . A jutro remis w Katowicach bo Górnik wcale nie zrezygnował z awansu i lepiej jak obaj rywale stracą punkty .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez slawekchicago 2016-10-22, 6:40 pm

wszedl ale za tego pierwszego :lol: :lol: :lol: :lol: , ok jest zwyciestwo i ZERO Z TYLU :brawo: :brawo: :brawo: .Plan z Ludowego wykonany 7-9 pkt , jest 7 pkt takze ok , gdyby trener Mandrysz przyszedl wczesniej to by z Bytovia byly 3 pkt .JEDZIEMY DALEJ , TERAZ MIELEC .LET'S GO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez slawekchicago 2016-10-22, 9:53 pm

Dodam na spokojnie jeszcze jedna kwestie KUZWA SZKODA ZE ZNOW TRZEBA CZEKAC TYDZIEN NA KOLEJNY MECZ ;-)
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez novack 2016-10-23, 8:20 am

Kolejne dwie asysty Tomka Nowaka. Chętnie poczytalbym szersze statystyki, nie tylko strzelców bramek. Ma ktoś jakiś link do asyst?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Adam1906 2016-10-23, 4:52 pm

novack napisał(a):Kolejne dwie asysty Tomka Nowaka. Chętnie poczytalbym szersze statystyki, nie tylko strzelców bramek. Ma ktoś jakiś link do asyst?

Obrazek
LICZBA ROZEGRANYCH SPOTKAŃ: 14
PIERWSZA JEDENASTKA: 15
WEJŚCIA Z ŁAWKI: 0
ZEJŚĆ Z BOISKA: 4
BRAMKI: 2
ASYSTY: 8
ŻÓŁTE KARTKI: 6
CZERWONE KARTKI: 1
LICZBA MINUT NA BOISKU: 1363

Szanowny kolego novack, jak to mówią, najciemniej jest pod przysłowiową latarnią. Wszystkie statystyki masz na oficjalnej stronie Zagłębia Sosnowiec TUTAJ ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez novack 2016-10-23, 4:57 pm

Dzieki Adam, jesteś nie do przecenienia!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Adam1906 2016-10-25, 1:15 pm

-> KULISY MECZU ZAGŁĘBIE - WIGRY 2:0.

W materiale dużo unikalnych zdjęć Stadionu Ludowego z przeszłości oraz ciekawe kadry z bieżących wydarzeń, takie jak przygotowania do meczu oraz celebracja zwycięstwa.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Blajpios 2016-10-25, 5:32 pm

Adam1906 napisał(a):
novack napisał(a):Kolejne dwie asysty Tomka Nowaka. Chętnie poczytalbym szersze statystyki, nie tylko strzelców bramek. Ma ktoś jakiś link do asyst?

(..)
LICZBA ROZEGRANYCH SPOTKAŃ: 14
PIERWSZA JEDENASTKA: 15
(...)
Szanowny kolego novack, jak to mówią, najciemniej jest pod przysłowiową latarnią. Wszystkie statystyki masz na oficjalnej stronie Zagłębia Sosnowiec TUTAJ ;-)

Hm, żeby było jasne - nie przyczepiam się, by "dołożyć komuś" - i jeżeli po to, by "podworować sobie i innych podpuścić", to ku radości jedynie, głównie przy tym odnosząc się nie do Zacnych Uczestników Tego Forum, tylko stron oficjalnych.
Mam jednak pytanie... Czy pierwsza jedenastka ma jakieś własne, zamknięte spotkania, których nie rozgrywa tylko je np w "Trzech Kolorach" odbywa? Wtedy bowiem jakoś bym sobie tłumaczył, w jaki sposób T. Nowak (a tak, przy okazji, gratulacje za grę dla Niego a dla Dyrektora Sportowego, o ile to był głównie jego udział: za doprowadzenie do tej umowy z T. Nowakiem) - w każdym razie, jeżeli te spotkania odbywane są gdzieś a nie rozgrywane, to wtedy jakoś rozumiem, że więcej razy w "Pierwszej Jedenastce" T. Nowak się zameldował niż zagrał w ogóle meczów. ;-) :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Blajpios 2016-10-25, 5:59 pm

Adam1906 napisał(a):Co taka cisza? Bilety już macie? Jesteście gotowi zedrzeć sobie gardła by pomóc Naszemu Zagłębiu w zdobyciu 3 pkt? Mobilizujcie na sobotę swoich znajomych, sąsiadów, kumpli z pracy czy szkoły! Kto naprawdę uważa się za kibica Zagłębia Sosnowiec ten pojawi się na meczu. Reszcie leniwców życzę z całego czerwono-zielono-białego serca ciepłych papuci, zimnego piwka, wygodnego fotela przed telewizorem i... dwugodzinnej przerwy w dostawie prądu w sobotę 22 października 2016r. od godz. 17:45 :) (...)

oraz
Adam1906 napisał(a):Specjalnie dla wszystkich robionych miękkim chvjem, którzy teraz patrzą za okno i śmie im przyjść do głowy głupi pomysł, że jak właśnie teraz pada deszcz to jutro nie pójdą dopingować Zagłębie: jutro podczas meczu moje drogie januszki padać nie będzie...
(...)]

Hm. Teraz natomiast, to na boku zostawiam, co tam pisze strona oficjalna - ale też bynajmniej nie chcę jakoś "dowalać" szczególnie tu na Forum cenionemu, słusznie - Kol. Adam1906. Myślę, że na tyle emocje po meczu z Wigrami opadły a przed meczem ze Stalą Mielec jeszcze się nie nakręciły, że można coś poddać pod spokojną rozwagę. W dodatku - rozwagę także wszystkich PT Uczestników Forum - i Kibiców.
Najpierw jednak trochę "wstępnych obserwacji".
Pierwsze - to pytanie, pół żartem, pół serio. Naprawdę wielka jest różnica między kibicem, którego na Ludowy nie puści żona - a kibicem, którego nie puści pogoda?
Dalej, zaznaczam, że ucieszyłem się oczywiście ogromnie zwycięstwem nad Wigrami i gratuluję. Jak również - dla jasności piszę, że nawet co do transmisji na Polsacie nie grało roli, czy ktoś mnie do godnych oplucia i podeptania januszy zaliczy czy do "jedynie kumatych i swoich" - tak czy siak, nawet co do transmisji tv, z racji zajęć mogłem, sobie włączyć Polsat jedynie na ostatnie 15 minut.
3) wiem, że jest to Forum Kibicowskie, Kibolskie nawet - w dobrym tego słowa znaczeniu. Niemniej, skoro są zwracania do januszy - za którego bynajmniej nie uważam się - to i jest tu agitacja na tym Forum nie tylko do kibiców "zagorzałych" (kiboli), umiarkowanych jak ja czy "pikników" - ale nawet i do "januszy". Można więc zanalizować z tego punktu widzenia.
4) Czy jako realne marzenia uważamy przyszłość dla Zagłębia, że będzie "średniakiem polskiej ekstraklasy zauważalnym w Europie"? Czy nam na tym zależy? Jeżeli tak - to czy dociera to do nas, że wtedy trzeba liczyć kibiców na ok. 10 tys. średniego meczu ligowego a do 20 na pucharach europejskich? W takim razie, naprawdę sądzicie, że w którymkolwiek europejskim klubie "słabym ale zauważalnym w Europie" osiągnięto ten wynik bez opracowania oferty, bez dbania nawet o januszy, bez podporządkowywania się nawet januszowym gustom? Czy naprawdę łudzicie się, że w Zagłębiu się uda to zrobić inaczej? Czy naprawdę łudzicie się, że bez tej postawy - przekona się społeczeństwo Sosnowca i całego Zagłębia do idei nowego stadionu???? Ludzie złoci!
5) Tak więc, może warto refleksję rozłożyć na dwa etapy.
5a) Najpierw - kibole. Komentarze typu "miękko robieni", leniwce rzucane na nie-kiboli jako oddziałujące na kiboli. Faktycznie, wahających się kiboli (przypominam, w pozytywnym znaczeniu słowa) - mogą takiego pomiatania nie-kibolami zadziałać mobilizująco, wystraszyć, że będzie się wyłączonym. Jeżeli nie byłby to mecz z drużyną z czołówki i to w jubileusz Ludowego - może nawet do 500 kiboli by to przyciągnęło, przekonało. Czy ta liczba "zysku" wystarczy, by osiągnąć te 10 tysięcy obecnych na Stadionie? Tymczasem - przed tym akurat meczem, w jubileusz, w meczu o utrzymanie liderowania, chyba nawet tylu kiboli nie było "w rezerwie" - wahających się, których przekonały ostre słowa sądzę, że mogło nie być nawet stu.
5b) Jak zaś z nie-kibolami, obojętnie, czy januszami, czy piknikami, czy inaczej umiarkowanymi? Ilu przyciągnęło na ten mecz z tego grona ludzi, że dowiedzieli się, że są "miękko robieni", czy też liniwce ohydne, patentowane? Jak im też to pomogło na następne mecze? Przez najbliższe 10 meczów - raczej będą te "pieszczoty" zachęcać do przyjścia, czy do nie przyjścia, ewentualnie również do przeciwdziałania nowemu stadionowi i rozwojowi tego Klubu?
Pozdrawiam rzecz jasna, przypominam, nie chodzi mi o "przywalenie komuś" w ogóle, cóż dopiero Zasłużonym Forumowiczom i Kibicom. Piszę to tylko dla dobrej refleksji - a skoro się do jednego odniosłem wprost, to właśniei z uznania dla Jego działalności, bo wszyscy tu jesteśmy Mu nieraz wdzięczni - oraz dlatego, że jego wpływ, także poza Forum, także w Klubie jest znaczący i może być jeszcze lepszy. Nie piszę tego natomiast na "privie", bo wierzę, że jako prawdziwy Kibol, jest psychicznie wytrzymały a nie wiem, czy odpowiedziałby na priva no i - dlatego to tu piszę, bo to jednak są rzeczy do przemyślenia, jak sądzę, dla większej ilości osób i to "bardzo na poważnie", by weszło to głęboko na poziom przemian postaw i działania. Przy czym - nie chodzi o walkę z Kibolami, tylko przeciwnie, by zwiększyć ich szanse na docenianie nawet przy rozbudowie szerokiej bazy kibicowskiej, w której miejsce będzie, co nieraz pisałem, na szanowanie i kibiców umiarkowanych, choćby pikników czy nawet "januszy".
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników