ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez patrios91 2016-10-12, 1:53 pm

August napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Moim zdaniem za gre Szumskiego winę ponosi klub i trener . To zdolny bramkarz ale młody . Seria udanych meczy przewróciła mu w głowie i zaczął kozakować .

Szumski za parę miesięcy skończy 25 lat wiec już nie jest gowniarzem. Ale może w klubie nie ma zbyt dobrego trenera od bramkarzy


..a mnie się zdaje,że prędko mu do Warszawy po odejściu Magiery ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez August 2016-10-12, 2:37 pm

patrios91 napisał(a):..a mnie się zdaje,że prędko mu do Warszawy po odejściu Magiery

Z taką grą to może co najwyżej getry Malarzowi nosić do pralni
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez patrios91 2016-10-12, 4:50 pm

August napisał(a): Z taką grą to może co najwyżej getry Malarzowi nosić do pralni

Do meczu z Podbeskidziem bronił niemożliwe sytuacje ratując dupę naszym trzem pseudostoperom,tuszując tym samym nieudolność naszej gry linii obrony. Aktualny lider w Sosnowcu to min jego zasługa. Nie zapominajmy o tym.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Adam1906 2016-10-12, 6:43 pm

Konrad Budek będzie brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej kadry na niedzielną potyczkę z Miedzią Legnica. Przeprowadzone na obiektach Legii Warszawa badanie USG nie wykazało u zawodnika poważnych uszkodzeń mięśniowych. Uraz, zgłoszony zaraz po meczu z Drutexem Bytovia, okazał się na szczęście niegroźny.

20-letni obrońca wziął już wczoraj udział w testach szybkościowych i wydolnościowych, jakie swym nowym podopiecznym zaordynował trener Piotr Mandrysz.

Niewykluczone, że w niedzielę przy Kresowej pojawi się dawno tutaj niewidziany Michał Fidziukiewicz. Napastnik Zagłębia przechodzi w stolicy intensywną rehabilitację po operacji stawu biodrowego. Dojeżdża tam codziennie z rodzinnego Białegostoku. - Wszystko idzie zgodnie z planem - zapewnia z entuzjazmem. - Chodzę już po ruchomej bieżni i udało mi się nawet wsiąść na rower. Od początku roku powinienem być do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Ale Sosnowiec chciałbym odwiedzić wcześniej, żeby zobaczyć kolegów z trybun. Być może zrobię to już w najbliższej kolejce.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/i- ... 12479.html
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez August 2016-10-12, 8:22 pm

patrios91 napisał(a):
August napisał(a): Z taką grą to może co najwyżej getry Malarzowi nosić do pralni

Do meczu z Podbeskidziem bronił niemożliwe sytuacje ratując dupę naszym trzem pseudostoperom,tuszując tym samym nieudolność naszej gry linii obrony. Aktualny lider w Sosnowcu to min jego zasługa. Nie zapominajmy o tym.

Nie odbieram Kubie dobrych występów ale wydaje mi się że całokształt. A ten dotychczasowy po prostu wygląda trochę gorzej. Ale fakt, może lepiej zaczekać z bardziej rzetelną oceną do końca rundy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez django 2016-10-12, 8:42 pm

turku napisał(a):Tam dwie bramki strzelił nam Dudek, który już wiedział co się z Magierą święci więc można mu wybaczyć że myślami był gdzie indziej.


Ja myślę, że Dudek już widział w karierze tylu trenerów, że jego słabsza gra nie jest spowodowana żałobą po Magierze. Jak zauważył August zapowiedź kryzysu była już w Bielsku i zaryzykowałbym tezę, że z Magierą czy bez i tak mielibyśmy teraz problemy. Po prostu smutny Jacek złapał pana Boga za nogi w dobrym momencie i dzięki temu odszedł jako idol części kibiców. Słaba forma Dudka jest moim zdaniem spowodowana czym innym. Chłop ma już swoje lata, co chwilę łapie kontuzje, w każdym meczu jest na nim sporo fauli, do tego dochodzi zmęczenie i dlatego forma jest taka, a nie inna. Wieku się nie oszuka i chyba powoli trzeba się będzie rozglądać za następcą.

A co do Szumskiego - może warto by było zatrudnić trenera bramkarzy, bo zdaje się, ze odkąd Stanek poszedł w dyrektory to Szumski z Fabisiakiem trenują się nawzajem. I średnio im to wychodzi.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez August 2016-10-12, 9:05 pm

django napisał(a):Szumski z Fabisiakiem trenują się nawzajem. I średnio im to wychodzi

Raczej Rydlowi bo to on jest od bramkarzy. Szkoda, że nikt nie zagadnął Kurdziela co myśli o grze Szumskiego bo mecz z Bytovią oglądał "live".
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Adam1906 2016-10-13, 3:44 pm

Z Miedzią gramy dla Karoliny

Podczas najbliższego - niedzielnego - meczu z Miedzią Legnica będą zbierane środki do specjalnych puszek dla dąbrowianki - Karoliny Dzienniak, która od 2011 roku zmagam się z nieoperacyjnym złośliwym nowotworem mózgu gwiaździakiem z rodziny glejaków. Ostatnią szansą jest specjalistyczna terapia w USA.

Obrazek

Poniżej przedstawimy dramatyczną historię walki dzielnej dziewczyny z Dąbrowy Górniczej, jednak najpierw możliwości pomocy dla Karoliny!

Podczas meczu z Miedzią będzie można wrzucać środki do specjalnych puszek, wolontariusze będą przy kołowrotach, wejściach na trybuny, a w trakcie meczu przejdą także po obiekcie - informacja o biletach tutaj

Możemy wspierać również przez portal - Siepomaga.pl - więcej informacji tutaj

Wysyłając SMS pod numer 72365 o treści S715 (koszt 2,46 brutto)

a także: Fundacja z Uśmiechem, ul.Mielczarskiego 121/303, Kielce

Nr konta: 86 1090 2040 0000 0001 1113 97 44

w tytule wpłaty: KAROLINA DZIENNIAK

Prosimy o wsparcie!

http://zaglebie.eu/aktualnosci/2720-z-m ... -karoliny-
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-10-14, 4:53 pm

Katowicki Sport zamieścił wypowiedz naszego bramkarza o meczu z Bytovią
ale z tej całej wypowiedzi wynika iż drużyna w tym tygodniu trenowała
warianty defensywne aby uniknąć straty bramek no i analiza gry fińskiego
napastnika tak aby ten mecz wygrać.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Adam1906 2016-10-14, 6:47 pm

Tutaj całość:
W Zagłębiu Sosnowiec nie ma miejsca na szloch

- Pierwsza bramka z Bytovią obciąża wyłącznie moje konto. Mogę za nią winić tylko siebie. Nie jestem jednak osobą, która usiądzie i zacznie płakać – mówi bramkarz Jakub Szumski.

W jesiennych potyczkach z udziałem Zagłębia Sosnowiec harmider jak na strzelnicy. Sosnowiczanie urządzają istną kanonadę. Kibice z Kresowej nie mieliby nic przeciwko, gdyby nie fakt, że ich ulubieńcy nie zawsze występują w roli łowcy. W ostatnich czterech potyczkach stracili aż 13 goli. Dlaczego?

Dwugłos o koncentracji

- Sami zadajemy sobie to pytanie - przyznaje bramkarz Jakub Szumski. – Po ośmiu kolejkach mieliśmy najmniej straconych goli, a teraz w tej samej klasyfikacji zajmujemy jedno z ostatnich miejsc. Stąd wniosek, że nie jest to problem o charakterze długoterminowym. Raczej chwilowa słabość, taką mamy nadzieję. Po prostu rywale w stu procentach wykorzystują nasze błędy. Potrzebna jest koncentracja i konsekwencja do ostatniej minuty. Bo na razie to wygląda tak, że tracimy bramkę, następnie doganiamy wynik, dominujemy na boisku, ale potem znów się cofamy i dostajemy kolejne ciosy.

- Szukając odpowiedzi na postawione pytanie, trzeba mieć na uwadze nasz ofensywny styl gry – dodaje Wojciech Fabisiak, w Zagłębiu obecnie golkiper numer dwa. – Zapędzamy się zbyt mocno do przodu i zdarza się zapomnieć o obronie. Inna rzecz, że tracimy w większości kuriozalne bramki. W tym tygodniu dużo czasu poświęciliśmy zagadnieniom defensywnym i to ma przynieść efekt już w spotkaniu z Miedzią.

Krzywo nie patrzą

Od początku tego sezonu we wszystkich spotkaniach od pierwszej do ostatniej minuty broni Szumski. Fabisiak, wcześniej grający regularnie, musiał się pogodzić z rolą dublera.

- Wojtek to mój bardzo dobry kolega i świetny bramkarz – oznajmia Szumski. – Znaliśmy się wcześniej, jeszcze zanim przyszedłem do Zagłębia. Nie ma między nami niezdrowej konkurencji. I nie ma krzywego patrzenia na siebie. Pomagamy sobie na treningach i na takiej przyjacielskiej rywalizacji obaj możemy tylko zyskać. To nie są puste słowa. Nie mówię tego, bo tak wypada. Tak rzeczywiście jest.

- To prawda, jesteśmy w bardzo dobrych relacjach i nie podkładamy sobie nóg – potwierdza Fabisiak. – Zamiast po cichu liczyć na błąd konkurenta, kibicujemy sobie wzajemnie. Kuba broni od początku sezonu, bo zasłużył sobie na to dobrą postawą. Na treningach nie czuję się jednak tym gorszym. W takich sytuacjach człowiek uczy się cierpliwości i docenia te minuty, które spędził na boisku wcześniej. Spokojnie pracuję i czekam na swoją szansę.

Zatrzymać Forsella

W poprzednim spotkaniu, przy okazji trenerskiego debiutu w Sosnowcu Piotra Mandrysza, Szumski popełnił fatalny błąd już w drugiej minucie. Padła bramka dla gości z Bytowa.

- Jesteśmy drużyną, razem wygrywamy i razem przegrywamy – zaznacza Szumski. – Ale pierwsza bramka z Bytovią obciąża wyłącznie moje konto. Mogę za nią winić tylko siebie. Nie jestem jednak osobą, która usiądzie i zacznie płakać. Minął tydzień. Gramy dalej. W niedzielę trzeba wygrać z Miedzią. Silne i słabe strony rywala analizujemy zwykle dwa dni przed meczem. W piątek o Petterim Forsellu i jego partnerach będziemy więc wiedzieć wszystko. Ale już teraz zdajemy sobie sprawę, przeciwko jakiemu zawodnikowi przyjdzie nam grać. Nie można mu pozwolić na rozwinięcie skrzydeł. To jeden z warunków powodzenia.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/i- ... 12479.html
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez slawekchicago 2016-10-15, 5:04 pm

brrrr po 45 minutach w Nowym Saczu tabela wyglada ......brrrrr :lol: :lol: :lol: wiec wiadomo jutro TYLKO 3 PUNKTY :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Tomcjo 2016-10-15, 5:59 pm

Katowice nie strzeliły karnego i nie strzeliły gola a wygrywają po golu samobójczym . I niestety sa liderem . Słaba gra i kupa szczęścia wystarcza im do prowadzenia w tabeli . Moze przestaniemy pomagać naszym rywalom i rozłożymy Miedź na łopatki .
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez slawekchicago 2016-10-15, 6:14 pm

gieksa 3 punkty ale Chojniczanka tylko punkt takze sobota nie sprawila ze spadlismy z zielonego pola , jutro zwyciestwo i uciekamy :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: z cyganami :twisted: :twisted: :twisted: od reszty
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez Adam1906 2016-10-15, 6:43 pm

Jutro to My mamy sprężyć poślady i zamiast pierdzieć w fotelach przed telewizorkiem przyjść na Ludowy, aby pomóc chłopakom wywalczyć te 3 pkt.

KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA!!!

MOBILIZUJCIE RODZINĘ, KOLEGÓW, ZNAJOMYCH!!!

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Miedź Legnica

Postprzez slawekchicago 2016-10-15, 6:45 pm

no ja niestety ;-( moze pierdziec w fotelu nie bede ale na stojaco przed TV :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników